Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
Autor: Teema: Viimane suurim probleem
Acidzeto
Algaja

Mees
Registreeritud: 04.02.2006
Viimane külastus: 8.02.2018
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 21.05.2016 kell 23:00
Viimane suurim probleem

Minu suurimaks probleemiks on olnud mina ise. Olles nii välimuselt kui ka mõttemaailma poolest segu kahest rahvusest on mul olnud alati raske leida oma gruppi. Venelased on liiga ego peal väljas, romantilised ja veidi rumalad. Eestlased jällegi liiga tagasihoidlikud, külmaverelised ja veidi nõrgemad.
Olen olnud varasest east peale seal ja siin. Lõpuks sain aru et ükski neist ei paelu mind ega salli mind teise poole pärast.
Õnnestub reaalselt suhelda ainult vanemate inimestega, kes kasutavad rohkem tegusid ja emotsioone aga ka nende jaoks ma sõbraks ei sobi, vanuse pärast nähtavasti ja siis on veel perekond ja...

Siin ma olen - liiga tark, et tõsta kivi ja liiga tugev, et lugeda raamatut.

Milline on olnud Teie probleem?

Vaatame - Näeme

View User's Profile View All Posts By User
mariia
Kasutaja

Naine
Registreeritud: 23.11.2011
Viimane külastus: 29.11.2018
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.05.2016 kell 00:09
Inimese suurimaks probleemiks ongi tema ise. Kui Sa tead omi probleeme, siis saad ka neid lahendada. Suhtu sellesse hoopis positiivselt, et segavereline oled.
Liiga tugevad võivad küll raamatuid ka lugeda

A minu peamine probleem on, et tuleks ainult ilus suvi

Acidzeto
Algaja

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.05.2016 kell 06:13
Kuidas sa selle ilusaks teed siis?

Vaatame - Näeme

mariia
Kasutaja

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.05.2016 kell 07:52
Ei tea veel...ootan rohkem päikest ja sooja
Acidzeto
Algaja

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.05.2016 kell 08:17
Võiks ju nudistliku suve teha. Sina ise, loodus, kosed jaanituled, loomad...

Vaatame - Näeme

Acidzeto
Algaja

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.05.2016 kell 08:19
Võiks foorumist rahvast koguda ja ahvide kombel friigitsema minna

Vaatame - Näeme

mariia
Kasutaja

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.05.2016 kell 09:57
Miks nudistliku? Miks peaks paljalt ringi käima?
kommionu
Kaupmees tõe turult

Registreeritud: 15.07.2009
Viimane külastus: 17.11.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.05.2016 kell 09:59
Öeldakse et just teisel põlvkonnal, nn. segaverelistel on kõige raskem ennast leida, üritades olla mõlemat. Vähesed suudavad leida tasakaalu.
Peaksid enda jaoks lahti mõtlema, kes sa tegelikult oled ja olla tahad.
Mõlema vahel pendeldamine ja sealt sobival hetkel, mingi tava või veendumuse laenamine, viib ainult sügavama, isiksuse lõhestumiseni.

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
Acidzeto
Algaja

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.05.2016 kell 12:22
Kommionu, sa saad asjadest väga hästi aru. Oled ise ka taoline või omad kuskilt kogemusi? Omaenda asi on see omaenda leidmine küll, aga kuidas kuradi moodi ma teen seda kui ma ei tunne enda vanemaidki. Pidevalt voolab kõik kokku ja rentslist alla ükskõik kui palju ma proovin või pingutan...
Olen hetkeks juba üle 20-ne ameti proovinud ja alati, alati pole see, mida vajan

Vaatame - Näeme

Acidzeto
Algaja

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.05.2016 kell 12:23
Mariia,

Jah, nagu paljad, näljased kodutud.

Vaatame - Näeme

sissy84
Umbusklik

Naine
Registreeritud: 11.08.2003
Viimane külastus: 13.11.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.05.2016 kell 14:26
Ma vihkan kastitamist! Kui on sellise definitsiooniga eestlased, siis see rahvus mulle ei passi. Mina olen 25% setu ja kindlasti mängib rolli ka see, et olen ambur. Külmanärviline ja rahulik on mu abikaasa, mina lähen vihastades põlema, see ei tähenda, et laamendan ja karjun. Vahel sisisen mõtetes ja olen vait aga see tuleneb sellest, et kui on lapsed, siis kõike endale enam nö lubada ei saa. Rõõmustades keksin ringi ja säran jne...

Muideks eestlased segunesid juba ammu ilma, selliseid tüüpilisi eestlaseid on näha aga ma usun, et igas seltskonnas on samuti tulihingelisi, energilisemaid ja nö seltskondlikumaid inimesi.
Minugi sõprusseltskonnas on inimesi kes on ka 50% venelased, nemad küll kuidagi outsaiderid ei ole. Sõpru on neil jah käputäis nagu kõigil aga tuttavaid on neil jalaga segada.

NB! See on normaalne kui inimesel on reaalselt kuni 3 sõpra kellega ta nö kõike oma elust jagab. Üle selle numbri poleks mõeldavgi! Kust Sa leiaks aja, et kõigiga koguaeg suhelda? Inimesed käivad tööl, neil on pere, hobid ja sõbrad/tuttavad.
Kui sul pole ka neid 1-3 sõpra, siis on kurb kuna eeldaks, et kooliajast kellegagi ikka mingigi tihedam side jäi või siis 20date algusest.

Ära võta südamesse! Võta suhu ja sülita välja.
Elu on nagu lehm, pidevalt saab pulli!

kommionu
Kaupmees tõe turult

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.05.2016 kell 15:38
kogemused.
Ma töötan ja elan Soomes.
Alguses tahtsin hirmsasti sulanduda ja olla märkamatu. Hiljem aga taipasin et see pole minu jaoks, ma olen ikkagi Eestlane. Seda olen ka julgelt välja öelnud. Mineviku taga nutmine ei vii kusagile.
Oluline on küll selle tunnistamine. Mõned madalalaubalised näikse olevat enda arust kavalad, püüdes sellele vihjata ja tekitada süütunnet, kellegi teise, samast rahvusest isiku, tehtud vigade pärast.

Ehk siis mul oli valikuvõimlus, kas sulanduda täielikult siinsesse või jääd ikkagi ise-endaks.
Praegusel juhul olen suht kindel, et nii viie aasta jooksul pöördun tagasi. Mõtteid on kogutud ja kirjutatud sahtlisse, mida võiks teoks teha.

Mind ka häirib ni mõnigi asi, mõlema rahvuse poolel, sellele aga ei peaks keskenduma palju. Ma mõtlen et pigem võiks tulevikus kasutada ära mõlema maa tundmist ja teha midagi kasuliku selle oskusega.

freelancer
Küünikust vahikoer

Registreeritud: 12.02.2004
Viimane külastus: 29.03.2018
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.05.2016 kell 17:58
Alustaks nagu kommionu

Kogemused
Elan eestis-see on piisav elukogemus mis tugevdab inimest ja annab talle võimaluse mõista et ka siin on võimalik elada inimväärselt ja täiel rinnal.Kohe vägisi tekkib kiusatus kirjutada mõttekildu...Igaüks elb nii nagu ta seda väärt on.(see pole aksioom)aga tark ütelus siiski.
Rahvus nüüd kindlasti pole see ,mille alusel inimesi sildistada ja lahterdada.Kõik oleneb sellest kuidas inimene suudab või tahab keskonnaga tervikuks sulanduda.Eks igal rahvusel ole oma eripärad ja tõekspidamised.Ka minu suhtlusringis on suht palju erinevate rahvuste esindajaid kellega saab tihedalt lävitud ja ühiseid ettevõtmisi korraldatud.Mis sõprusesse puutub siis selles olen suht valiv ja sõel on äärmiselt tihe.Mis personaalsesse infojagamisse puutub siis selles suhtes olen äärmiselt valiv.
Minu suhted tuginevad usaldusel ja selles suhtes mitte mingisugust järeleandmist ei toimu.Kaks korda usaldust murda pole lihtsalt võimalik.
Elus tuleb ikka ette probleeme ,nii suuri kui väikeseid.Eks elukogemused ole õpetanud neid lahendama ja võimalusel ennetama.Hetkeolukorras näidet tuua nagu ei oskakski-elu nagu lill

Elada tuleb nii,et isegi hauakaevaja nutaks su matustel.

Acidzeto
Algaja

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.05.2016 kell 19:27
Kommuonu,

Olen ise ka mõnda aega soomes tööd teinud mobiilimastide otsas, lahtis elanud, elu melu uudistanud. Tihtipeale on eestlaseks olemine laimuväärt. Tuleme võtame sommide tõö ära, samas ise nad ei viitsi seda teha, kahvinpausi kohustuslik tund aega, kl. 12 reaalselt alustad, kl 16 vms lõpetad , paradoks. Sina siis läksid rebeliks kõigile ülbelt näkku ütlema et eestlane oled?

Ja tõepoolest, soomlased on väljast jube julged vennad aga tegelikkuses ikka päris pehmed joodikud. Meil ei nähtud 8-st sommist poole aasta jooksul ühtegi masti otsa minemas, kuigi kõigil oli oma sõnul 10- aastane kogemus, pildid jne... haha

Vaatame - Näeme

Acidzeto
Algaja

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.05.2016 kell 19:30
Freelancer,

Jah, narkarit ega parasiiti sõbraks ei soovi küll, aga mis see jutu mõte oli siiski? Kas sinu jaoks on olnud sõprade leidmine probleemiks?

Vaatame - Näeme

kommionu
Kaupmees tõe turult

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.05.2016 kell 20:29
Tsitaat:
Algne postitaja: Acidzeto
Sina siis läksid rebeliks kõigile ülbelt näkku ütlema et eestlane oled?

Ei, see pole mingi mässumeelsus, ma ei kuuluta kõigile avalikult kes olen, teisalt ei tunne selle pärast ka häbi, kui ütlengi seda.
Tihti naad ei saa ise aru, kellega tegemist. Keeleoskus pole ka vilets.

guttakax
Algaja

Mees
Registreeritud: 05.05.2016
Viimane külastus: 10.09.2016
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 23.05.2016 kell 10:56
Tsitaat:
Algne postitaja: Acidzeto
Minu suurimaks probleemiks on olnud mina ise. Olles nii välimuselt kui ka mõttemaailma poolest segu kahest rahvusest on mul olnud alati raske leida oma gruppi. Venelased on liiga ego peal väljas, romantilised ja veidi rumalad. Eestlased jällegi liiga tagasihoidlikud, külmaverelised ja veidi nõrgemad.
Olen olnud varasest east peale seal ja siin. Lõpuks sain aru et ükski neist ei paelu mind ega salli mind teise poole pärast.
Õnnestub reaalselt suhelda ainult vanemate inimestega, kes kasutavad rohkem tegusid ja emotsioone aga ka nende jaoks ma sõbraks ei sobi, vanuse pärast nähtavasti ja siis on veel perekond ja...

Siin ma olen - liiga tark, et tõsta kivi ja liiga tugev, et lugeda raamatut.

Milline on olnud Teie probleem?

Nu nii kena jutt, et lörista või nutta...natuke meenutab bulletit ka, aga see selleks Kommionu jõudis juba siia ära kilgata, et ta elab Soomes, et siis sellel teemal ma pikemalt ei peatu....
Tundub, et ehitad omale mingi pseudoprobleemi...justnimelt EHITAD! Et venelased ei võta omaks ja eestlased ei võta omaks! Kutsu oma mõistus koju!! Kui omaks ei võeta, siis ei tulene see su poluvernik olemisest vaid ilmselt oled kuidagi muudmoodi munn!!! Paranemist!

Acidzeto
Algaja

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 23.05.2016 kell 11:33
Igati tore on näha nooremat põlvkonda meiega liitumas. Mõtlesin vahepeal, et võiks foorumit noortele kasutajasõbralikumaks teha. Tänapäevase info ülevoolu pärast on ehk paljud noored ära eksinud ja häbenevad üksteisega suhelda. Selliselt võiksid inimesed üksteisele lihtsamini kätt ulatada.

Vaatame - Näeme

kommionu
Kaupmees tõe turult

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 23.05.2016 kell 21:24
Ta on tegelikult vana igas mõttes, nii peast kui ka siin foorumis oldud aja suhtes. ( Guttamax ) Peaks vist Annule kirjutama, et hullusärk ja tablakad sulle valmis pandaks.
freelancer
Küünikust vahikoer

Registreeritud: 12.02.2004
Viimane külastus: 29.03.2018
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 23.05.2016 kell 22:18
Komm
Sõpru ei otsita ega leita-sõbrad lihtsalt tekkivad või ei tekki.Sõna sõber on suht tihti omandanud devalveerumis tundemärke.Aga see selleks-igaüks oskab ise enese jaoks lahti mõtestada sõbra definitsiooni.
Saan esitada ainult oma seisukohti ja mina ei näe mitte mingisuguseid takistusi inimestevahelises suhtlemises kui asi puudutab rahvust.Selge et igal rahvusel on olemas omad iseloomujooned ja harjumused.Selleks et keskonnas elada tuleb lihtsalt kohaneda ja võtta omaks keskonnas kehtiv.Võtmeks on inimene ise.

Elada tuleb nii,et isegi hauakaevaja nutaks su matustel.

skingirl
Armuline Proua

Naine
Registreeritud: 13.09.2003
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 24.05.2016 kell 10:37
Antud teema ei vii kuskile ning pole rentaabel.
Sulgen teema, igasugu viha ja vaen suunake siis mulle!

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Seksperdid | Galerii | Tutvus | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0177531 sekundit