Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2    3    4    5    6  >>
Autor: Teema: Kuidas olete rahul enda eluga?
Leni
Friik

Naine
Registreeritud: 02.12.2005
Viimane külastus: 13.01.2019
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 05.01.2017 kell 00:15 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: eerik2
Leni, kui Sa vaevud esimest lehekülge tähelepanelikult lugema, siis saad aru.
Mina ei tea, mina ei ole selgeltnägija Ma lugesin küll aga ma ei julgeks ikkagi kindlalt öelda et see on liba, vbl ongi selline inimene, why not. Eriti siin foorumis on ju 10+ aasta jooksul näha olnud, et inimesi võib olla igasuguseid. Mulle lihtsalt tundub vahel et see on nagu mingi paranoia, et nagu keegi tuleb ja ajab natukene kahtlast juttu, siis see on kindlasti bull. Võib olla on muidugi.

View User's Profile View All Posts By User
skingirl
Armuline Proua

Naine
Registreeritud: 13.09.2003
Viimane külastus: 19.11.2019
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 05.01.2017 kell 00:38 Reply With Quote
Leni võibolla mõni ongi selgeltnägija, päriselt
Isegi Mada võib olla, Sa ju ei tunne teda.

eerik2
kollane koer

Registreeritud: 04.09.2005
Viimane külastus: 2.11.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 05.01.2017 kell 00:41 Reply With Quote
Kahe kasutajakonto alt järjest postituse tegemine ja siis skinni poole pöördumine antud moel.. see pole mingi paranoia.

Te ei saa võita.
Te ei saa viiki mängida.
Te ei saa isegi mängu lõpetada.
http://www.youtube.com/watch?v=OuNpZYJTjco

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
Leni
Friik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 05.01.2017 kell 01:43 Reply With Quote
Aa, ok. Ma nt ei arvanud seda ka et Defuser on sama kes Primetime, seega see "kahe kasutajakonto alt" mulle ei tundunud nii.

Ja see et bull siia lõppu tuli sõimama see ju ometi ei tähenda, ta käib siin sõimamas peaaegu igas teemas, paar päeva tagasi sõimas mind laulude teemas aga see ei tee seda teemat libaks.

Võib olla ma olen mingisugune liiga naiivne lihtsalt.

reheline
The Bad Thresher

Registreeritud: 09.03.2003
Viimane külastus: 28.10.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.01.2017 kell 09:23 Reply With Quote
Mos, Bullil on ema netiarved ära maksnud? Haige rott, krt.
Libateemasse niipalju, et mina olen oma eluga raskelt rahul. Metsakõrtsus on endiselt lõbus, koduteel hallukad muutuvad aastast aastasse ainult absurdsemaks, puskar läheb üha rohkem hinda ja piir ei pea vene pool enam üldse.
Räpaseid bulleteid topin ma ajaviiteks seinapragude vahele
Muideks, täismehena ema juures elamine pole endiselt inn.

Üts reheline nännu ja tõmmanu herra jalgupiten maha. Kõik pesmä. Herr õks rüüknü: "Ma olen saks!" "Ah teid om kaks!" "Ma olen härra!" "Ah sa' kurrat är' lähät!" Sõs nakat viil õigõ pesmä.

skingirl
Armuline Proua

Naine
Registreeritud: 13.09.2003
Viimane külastus: 19.11.2019
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.01.2017 kell 23:11 Reply With Quote
See memmekas solgib nüüd meie galeriid , igaühele on neegrim****d otsaette "kujundanud"
kaa sind reheline pole unustatud.
Oled kõige vastikum inimene maailmamuna peal sellepärast!

Hoch
Auväärne Kasutaja

Registreeritud: 13.07.2008
Viimane külastus: 8.01.2017
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 07.01.2017 kell 04:10 Reply With Quote

Aga eks minge kituge siis kohtunikuhärrale siddapeatt.

reheline
The Bad Thresher

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 07.01.2017 kell 10:50 Reply With Quote
Mind eriti ei koti. Mida iganes see rotipoeg teeb, jääb pinnale fakt, et tegu on ema juures elava täisealise nohikuga, kes ei saa oma eluga mitte kunagi hakkama. Metsloomad näiteks situvad hälvikutele peale. Selline käitumine ütleb kõik

Üts reheline nännu ja tõmmanu herra jalgupiten maha. Kõik pesmä. Herr õks rüüknü: "Ma olen saks!" "Ah teid om kaks!" "Ma olen härra!" "Ah sa' kurrat är' lähät!" Sõs nakat viil õigõ pesmä.

Leni
Friik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 07.01.2017 kell 12:03 Reply With Quote
Mu meelest see ei ole nüüd aus ema juures elavate normaalsete inimeste suhtes. Vbl ema vajab abi vms. Üldse pool euroopat elab emaga, kõik ei ole isegi sitapead. Mõttega ma olen nõus, aga rõhuasetus on minuarust vale.
reheline
The Bad Thresher

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 07.01.2017 kell 18:30 Reply With Quote
Nojaa, ma saa sinu empaatiapuhangust aru, Leni. Pool euroopat on siiski liialdatud. Normiks on, et pojad loovad pere ja lähevad oma elu peale. Kui ema on haige ja vajab abi, võetakse ta enda juurde elama, palgatakse hooldajad või kui see takistab normaalset pereloomist, pannakse hooldekodusse.
Bulletil pole neist variantidest ühtegi täidetud. Ta on lihtsalt luuser, kellel on suured lõuad ja pähkliajud. Minu kandis seotakse sellised hobuse taha ja lohistatakse metsa vahel seni, kuni hammaste vahelt tuleb ainult inin. Ülejäänud elu vahib ta tühja pilguga nurka, ila suunurgas, või kolib ära ja püüab edadpidi hoolikalt sõnu valida. Ma ei saa aru, kuidas siinsed Elvakad teda lihtsalt kipsivanni ei tao... hea kannatus teil

sissy84
Umbusklik

Naine
Registreeritud: 11.08.2003
Viimane külastus: 18.11.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 07.01.2017 kell 19:57 Reply With Quote
Ikkagi on kahju.
Äkki seetõttu, et tundub raisatud eluna. Jah, selliseid kes elu raiskavad on palju. Kui pole peast soojad, siis on joodikud jne... Mul on ka kahju kibestunud inimestest kes ennast ohvriks peavad ja kõiges teisi või riiki süüdistavad.
Milline see ema peab olema, kes sellise inimesega koos elada tahab? Ma tõstaks küll asjad ukse taha ja kutsuks lukksepa.

Ära võta südamesse! Võta suhu ja sülita välja.
Elu on nagu lehm, pidevalt saab pulli!

Leni
Friik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 07.01.2017 kell 20:12 Reply With Quote
Nojah, minu jaoks nt mehed kes panevad oma isikliku ema hooldekodusse on palju suuremad hädavaresed ja luuserid, me lihtsalt näeme seda erinevalt. (Ma oleks ise ok hooldekodusse kolima küll kui vanaks saan, ma ei arva et need on nüüd nii hirmsad, aga oma pereliikmeid ma ei paigutaks sinna iialgi, isegi kui ma pean mitu korda päevas kellegi tagumikku pühkima, mind on nii kasvatatud lihtsalt, et selline asi ei ole ok, see on nagu saadaks "kaelast ära" oma ema)

Samas vanem inimene ei pea üldse olema haige et vajada kedagi endaga koos elama. Minu ema ei ole veel nii vana, aga nt vanaema on 83. Kui ta elaks üksi siin suures majas, kuidas ta saaks puud sisse et ahju kütta näiteks? Rääkimata kraamimisest ja aiatöödest ja näiteks julgeolekust. Praegu on tal veel jalaluumurd, aga isegi kui ei ole parajasti jalaluumurdu, siis tema amet on telekavaatamine ja söögitegemine (sest meeldib süüa teha) ja minuarust see on normaalne et ta ei pea muretsema ülejäänud värgi pärast, sest tal on on olemas tütar ja tütretütar kes sellega tegelevad. See maja on küll nt minu ainuomandis, aga ma ei ole seda ostnud vaid päranduseks saanud, tehniliselt ma elan ema ja vanaemaga.

Ja siis veel, ma ei tea kuidas teil seal, aga meil tlns ja tln ümber ega ikka igaüks ei ehita küll niisugust maja, et võta aga rõõmsalt ema enda juurde. Pealegi nagu minu näites, mul maja juba on nüüd ei kõlba siin elada ja peaks ehitama uue ja kutsuma ema ja vanama sinna et ma saaks neile abiks olla, sest muidu ma olen mingisugune luuser või? Ahsoo.

Mu meelest bull on piisavalt idioot oma käitumise ja jutu poolest, tema elusituatsiooni ja ema ma jätaks rahule.

freelancer
Küünikust vahikoer

Registreeritud: 12.02.2004
Viimane külastus: 29.03.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 07.01.2017 kell 20:45 Reply With Quote
Huvitav milline see .rõõmsalt ema enda juurde kolimise ..maja projekt välja näeks.Vanemad võetakse enese juurde mitte rahvuslikest traditsioonidest vaid just vajadusest kui inimene ise hakkama ei saa.Sa ütled et selliseid maju igaüks ei ehita.Huvitav palju neid inimesi on kes suudavad maksta nn vanadekodu teenuse eest.Ma arvan et umbes samapalju kui ,rõõmsalt ema enda juurde,majaehitajaid.
Samamoodi on väga kerge riputada luuseri silti kaasa perele kes vanemaid enda juures ei saa hoida sest mingi vanainimese kiiks lihtsalt ei võimalda seda.Sinu persepühkimise keiss on asja juures kõige väiksem mure.
Huvitavaks läks elu siis kui mu vanaemal teistkordselt veresoon peas lõhkes.
Minu vanaema viskas asjad millele jõud peale hakkas kaheksandalt korruselt alla-sõltumata sellest kas viitsis akna lahti teha või mitte,uputas kuni viienda korruseni seintelt tapeedi lahti,igal hommikul oli korv näpus välisukse juures ja läks põllule, jne jne
Sa võid arvata mida iganes ja anda igasugu lubadusi aga asjast ei tea sa mitte muffigi enne kui oled selle ise läbi elanud.Ja alles siis võiksime kogemusi jagada.Mina olen sellega kokku puutunud päris mitu korda.

Mis enese juurde võtmisse puutub siis võimaldan inimesele inimväärse elu kuni lõpuni kui ta ise enam hakkama ei saa.

Elada tuleb nii,et isegi hauakaevaja nutaks su matustel.

Leni
Friik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 07.01.2017 kell 20:58 Reply With Quote
Ma olen nõus et sinu toodud variandi puhul Free, on hooldekodu õigustatud. Ma rääkisin lihtsalt oma perest ja minu vanaema nt mingit sellist tõbe ei põe, aga ta ei saaks ikkagi üksi hakkama siin kuidagi. Tal on küll ka omad kiiksud, nt kipub hoardima, kui ta üksi elaks näeks terve elamine välja nagu vanakraamiladu ilmselt. Nagu nendes saadetes kus vanainimesed elavad ajalehehunnikute vahel ja vaevu mahuvad ringi pöörama sest nii palju kola on igal pool. Ma vaatan selle järgi kuidas kõik abihooned on vana mööblit ja kurat teab mida täis kuhjatud ja selle järgi, milliseks ta magamistuba kipub kujunema kogu aeg, kui ei käi seda revideerimas.

Vanainimestega ongi raske vahepeal.

Muidu ta on igati mõistusel ja kõbus. Tal on olemas linnas korter aga ta ei oleks nõus seal elama, sest ikkagi õue peal on tore käia ja nii edasi. Ma elasin vahepeal seal korteris, see on ilmselt veel hullem "vanaema korteris elamise" luuserlus

Ühesõnaga ma tahtsin öelda, et see emadega elamine ei ole nii lihtne sildistamise alus kui teile tundub. Elud on erinevad. Emasid tuleb hoida, kui see tähendab emaga koos elamist, siis see on ka fine.

reheline
The Bad Thresher

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 08.01.2017 kell 11:51 Reply With Quote
Sa Leni ajad kiusu või? Kui ema hooldus keerab lapse elu tuksi, läheb ta ise vanadekodusse. Mina läheks, minu ema on öelnud, et läheks ja kujuta ette, tean emasid, kes ongi läinud. Mida sa jonnid. Kui poeg ei saa ema kõrvalt oma elu korraldatud, siis on ta Luuser ja midagi muud pole siin vaja juurde aretada. Bullet on hea näide, kuidas selline käitumine inimese eluvärdjaks muudab.
Pigem on tema puhul tegemist siiski idioodiga, kes ei oska iseseisvat elu elada ja on emale lihtsalt koormaks. Tegelikult on ta koormaks kogu ühiskonnale Sai juba öeldud, mis sellisega loomariigis tehtaks.

Leni
Friik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 08.01.2017 kell 14:57 Reply With Quote
Huvitav, ajan kiusu? Sa ei ole nõus et on võimalik olla täiesti ok vanainimene ja ometi mitte olla ok elama suures majas puhta üksi? Pealegi see, kelle ema läheks v ei läheks kuhugi, sõltub emast. Ma läheks aga minu vanaema nt ei oleks isegi nõus linna korterisse minema, kus ta suudaks ise hakkama saada, rääkimata mingist krdi hooldekodust, mida tal ausaltöelda ei oleks ka vaja. Ema kohta ma ei tea ja ma loodan et mul ei ole kunagi vaja seda küsida.

Inimene ei pea vajama igapäevast hooldust selleks et üksielamine üle jõu käiks.

Ja näiteks siis minu reaalne ema. Keelitas mind mitu aastat et ma tuleks siia elama, iga kord kui käisin külas oli see et oh noes, miks sa ära pead nüüd minema, äkki jääd ikka siia. Ja tal ei ole mind üldse vaja siin, tal on vaja seltsi sest ta tüdineb ära vanainimesega üksinda elamisest ja ta ei saa kusagil mujal elada, sest vanaema ei ole nõus kusagil mujal elama ja üksi ei saa kuidagi siin, keegi peab olema.

Olen õudne luuser et elan omas majas oma esivanemate juures nüüd või?

Bull võib olla koormaks küll whatever, aga see on jälle tema isiklik pereasi, ja vbl hoopis on emal tast tuge ja seltsi. Ma jääks ikkagi selle juurde et luuser on ta sellepärast kes ta on, mitte selle pärast, kus ta elab v kellega.

freelancer
Küünikust vahikoer

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 08.01.2017 kell 16:49 Reply With Quote
Leni
Ma ei nõustuks päris sinu argumentidega.Paljud vanainimesed kipuvad tuginema just oma vanusele ja sugulusastmele et TERRORISEERIDA oma sugulasi.Kasvõi sinu väide et ta ei taha üksi olla.Viska kõik nurka ja tule ole mulle koduloomaks.Kas sa ei armastagi mind.....jne jne
Olen nõus täielikult Rehelise mõttekäiguga et erinevad põlvkonnad peaks elama eraldi.Kaks naist ei mahu kööki ja generatsioonide erinevad arusaamad tekitavad ainult paksu pahandust.Kui sinna lisada veel juurde väike kiusufaktor siis ei valmista neile mitte mingit probleemi noorema generatsiooni perekond pulkadeks ajada.Kui juba vanainimene ei suuda iseseisvalt toime tulla ja ta võetakse hooldatavaks siis ei esitata ei tingimusi ega ultimaatumeid vaid üritab sulanduda perre.Kui see ei sobi siis elatakse nii nagu riik seda sotsiaalhoolduse korraldusega võimaldab.

Leni
Friik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 08.01.2017 kell 17:48 Reply With Quote
Eem, sa räägid nagu võõrastest inimestest. Ma ei tea, mul on teistsugused peresuhted. Ma olen vahel tundunud jah et mu ema on klammerduv natuke Ja vanaema on veel isemoodi, pidevalt rõhutab et me oleme ju üks pere sellise sentimentaalse hääletooniga mis võib käia kergelt närvidele ja ma saan aru sellest, mis sa ütled terroriseerimise kohta, sest vt see ülevoolav perekondlik tähelepanu võib nii mõjuda. Varem ma ei tundnud ka et ma oleks võimeline nendega koos elama, aga praegu mind ei häiri üldse.

Anycase mind on õpetatud et vanemaid inimesi tuleb austada ja et pereliikmeid kuidagi hätta ei jäeta, minu peas igasugune "kohane või lähed hooldekodusse" võrdub vanainimese terroriseerimisega ja ma ei tuleks selle pealegi.

Vahepeal kui vanaema hakkas alles vanaks jääma ja emal oli oma elu ja vanaema oli siin üksi, siis kerkis üles see küsimus et kas tulen mina siia vanemaga elama või ta kolib oma linnakorterisse (ja ma tulen siia üksi elama, sest maja ei saa seista tühjalt), sest ta üksi ei saa siin. Siis ma proovisin tulla ja ma ei saanud oldud, iseloomud ei sobinud, aga samas linna ta ka ei olnud valmis minema, see oli õudne draama ja emotsionaalne pinge kogu aeg, siis tuli ema siia, mina elasin oma elu ja siis nüüd aastaid hiljem tulin mina ka ja elame kenasti kolmekesi ja ei ole häda midagi. Ma ei tunne nagu ma relvaähvardusel oleks siin ja keegi ei ole solvunud.

Te tõesti näete oma isiklikke vanemaid sellises valguses et peavad oskama olla ja kui ei oska siis vaadaku ise kuidas saavad hakkama "sotsiaalsüsteemi raames"? Mu meelest see on kirjeldamatult julm. Võib olla tänamatu.

Mulle on varem silma jäänud kuidas Sissy kirjutas et ei tahaks et ta poeg kolib tema garaa¾i elama täiskasvanuna jne. See on umbes sama, suhtute nagu võõrastesse inimestesse. Ma ei saa aru sellest. Ma oleks küll fine sellega kui mu laps tahaks minu juures elada äiskasvanuna kui mul majas piisavalt ruumi on et igaüks saab omaette olla. Mul ei olegi lapsi, aga no nii teoreetiliselt, ma kindlasti ei oleks sellest ärritunud. See hoiak, et oma isiklikud vanemad ja lapsed on samahead kui võõrad ja pidagu ennast parem kenasti üleval muidu saavad "karistada" täie rauaga, on minuarust imelik.

reheline
The Bad Thresher

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 08.01.2017 kell 18:09 Reply With Quote
Leni, sa reageerid üle. Ma ei taha sinuga vaielda, ma ei tea sinust ju midagi ja ma ei kavatse sinu ning Bulli teemat ristata. Sa võid ju seda proovida, aga mõttetu üritus.

Leni
Friik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 08.01.2017 kell 18:45 Reply With Quote
Vabandust, mõtlesin et keegi ei ole eriti kaotanud kui me natuke kaldume sellest bulli personaalküsimusest kõrvale. Igavaks ei lähe pidevalt bulliga maadelda siin või? Ma panin tähele küll, reheline, et sa panid ta osavalt paika ja sul on üldse päris hea tekst kogu aeg, ma mäletasin et sa mulle ei meeldinud vanasti aga ma olen viimasel ajal ümber mõelnud selle sest sa oled suhteliselt vaheda ütlemisega. Samas ma ei saa nüüd aru miks ei sobi mujale arendada seda vanematega elamise teemat ja miks sa mind välja peksad siit.

Aga see selleks, vabandust eksitamast siis.

reheline
The Bad Thresher

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 08.01.2017 kell 19:23 Reply With Quote
Sina oled oma eluga rahul, mina olen oma eluga rahul, et täiesti teemakohased postitused ju &#128513;.
Bull ei ole enda eluga rahul, ei ole teiste eluga rahul...ka teemasse.
Seega ei eksitanud sa kedagi.
Aga et Bulli materdades igavaks läheks, selles eksid sa täielikult
Lollile tuleb niikaua öelda, et ta loll on, kuni ta sellest lõpuks aru saab. Sealt edasi võib alguse saada paranemine. Viisakuse ja empaatiaga ei saavuta paraku midagi, sellega võib puuet ainult süvendada. Ilmselt on lootusetult hilja, aga proovima peab.

eerik2
kollane koer

Registreeritud: 04.09.2005
Viimane külastus: 2.11.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 08.01.2017 kell 20:37 Reply With Quote
"küürakat" parandab ainult haud.

Te ei saa võita.
Te ei saa viiki mängida.
Te ei saa isegi mängu lõpetada.
http://www.youtube.com/watch?v=OuNpZYJTjco

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
freelancer
Küünikust vahikoer

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 08.01.2017 kell 21:13 Reply With Quote
Leni
Ärme nüüd küll hakka süviti lahkama neid peresuhete teemat.Tõid huvitava näite kui sind kutsuti kutsuti sinna elama polnud viga midagi .
Pane nüüd asjad nii paika nagu minul on.Mul on töökoht,mul on abikaasa, kellel on töökoht,lapsed kellel on kool.Et nagu võtaksime end kõik töölt lahti lapsed koolist ära ja koliks kuhugi kust tunni jagu tuleb tööle sõita,lapsed kooli viia jne jne....ja mis edasi.Sa vist päriselt ei jaga mis tähendab pereelu ja millised kohustused sellega kaasnevad.
Kui selline elustiil sulle sobib siis on ju kõik korras.Isiklikult mulle mitte.Mu ambitsioonid olid suht kõrged ja nägemus mille poole elus püüelda päris paigas.Sellest hetkest kui otsustasin koos elama hakata ja pere luua oli minu jaoks minu pere number üks ja on seda vaieldamatult tänaseni.Oma lapsi olen ma alati kasvatanud nii et nad olenemata olukordadadest oleksid võimelised hakkama saada.Kui on abi vajanud on nad seda ka saanud.Kuldsel kandikul pole midagi ette tiritud ja kuldlusikat pole samuti suhu toppinud.Vanemad olid terved ja tegusad ning elasid meist eemal.Nad teadsid et me oleme nende jaoks olemas kui neil abi vaja on.Nende vananedes ja probleemide tekkides sai alati leitud lahendus mis mõlemaid pooli rahuldas.Olen neid alati kohelnud väärikalt ja austusega ,sest nad on selle meie kasvatuse ja eluks ettevalmistamisega ära teeninud.Vanemad jäävad lastele alati vanemateks,samamoodi nagu lapsed jäävad vanematele alati lasteks.

Leni
Friik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 08.01.2017 kell 22:06 Reply With Quote
Seda küll, et kui oleks vaja kolida kusagile kaugele ja tervel perel töökohad-koolid siis see ei ole nii lihtne.
metsapull
master

Mees
Registreeritud: 08.01.2017
Viimane külastus: 1.07.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 08.01.2017 kell 22:44 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: reheline
Nojaa, ma saa sinu empaatiapuhangust aru, Leni. Pool euroopat on siiski liialdatud. Normiks on, et pojad loovad pere ja lähevad oma elu peale. Kui ema on haige ja vajab abi, võetakse ta enda juurde elama, palgatakse hooldajad või kui see takistab normaalset pereloomist, pannakse hooldekodusse.
Bulletil pole neist variantidest ühtegi täidetud. Ta on lihtsalt luuser, kellel on suured lõuad ja pähkliajud. Minu kandis seotakse sellised hobuse taha ja lohistatakse metsa vahel seni, kuni hammaste vahelt tuleb ainult inin. Ülejäänud elu vahib ta tühja pilguga nurka, ila suunurgas, või kolib ära ja püüab edadpidi hoolikalt sõnu valida. Ma ei saa aru, kuidas siinsed Elvakad teda lihtsalt kipsivanni ei tao... hea kannatus teil

Muhelen sellise jutu peale. Siinsete kodutute paari näite varal võin julgelt öelda, et ära tagujaid pole neist ühestki. Ega ka sinust, sa ¹ampapõhjadega vana peer. Vene keeles iseloomustab sellist vedelat sõna tpyc.
Kui siinsetele elvakatele tahta üleoleva irvega otsa vaadata, siis need suudavad oma pilgu enne nii sügavale põrandasse ära puurida, vaat et põhjaveeni välja. Samas aeg-ajalt ikka silmanurgast jälgides, et kas saab rahulikult ringi vaadata.

Aga sina rehekas va isehakanud hobulausuja, elad veel westernimaailmas vist. Kuskilt tavernist väljakaranud pudelipõhjadega kivikuningast kauboi omastarust. Ega juhuslikult Savernast pole, nii ääremärkusena olgu see öeldud.
Suuresõna meister, sa lödinäpp ei suuda hobust saduldadagi.

<<  1    2    3    4    5    6  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Seksperdid | Galerii | Tutvus | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0282710 sekundit