Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2  >>
Autor: Teema: Küsimus naistele: kas läheksid mehe ja sõpradega striptiisiklubisse?
sissy84
Umbusklik

Naine
Registreeritud: 11.08.2003
Viimane külastus: 14.09.2019
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.02.2017 kell 02:48 Reply With Quote
Küsimus naistele: kas läheksid mehe ja sõpradega striptiisiklubisse?

Kas telliksid mehele enda valitud kauneima naise privaattantsu tegema?

Sõbranna arvates olen ma nüüd friik.
Mis teha kui mulle meeldib ilusaid inimesi vaadata. Ma ei tea aga ma arvan, et iga mees peaks ka osa saama kord eluski privaattantsust.
Sain märkuste osaliseks nagu oleksin oma mehele prostituudi tellinud.

Ära võta südamesse! Võta suhu ja sülita välja.
Elu on nagu lehm, pidevalt saab pulli!

View User's Profile View All Posts By User
ullike
naiivitar

Registreeritud: 10.10.2002
Viimane külastus: 15.09.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.02.2017 kell 13:27 Reply With Quote
Küllap läheks. Ka see on ju omaette kunst ja miks mitte sellega veidikene tutvuda. Täna näiteks tutvusin ühe vene rahvalaulu alamliigiga. Tutvusin ära ja leidsin, et see ei meeldi mulle ja rohkem ma seda ei uuri Aga ilusat tantsu tahaksin võibolla teinekordki vaadata

Ole õnnelik selle üle, mis sul on - siis on sul palju, mille üle õnnelik olla.

Iiri vanasõna

Leni
Friik

Naine
Registreeritud: 02.12.2005
Viimane külastus: 13.01.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.02.2017 kell 14:41 Reply With Quote
See on huvitav et sa selliseid asju teed, sest mulle jäi kusagilt mujalt teemast silma, et sind väga häirivad kõikvõimalikud bikiinides kaunitarid kes kipuvad su mehele iga nurga peal sülle istuma, kas see striptiisitar põhimõtteliselt ei tee täpselt seda juba ameti poolest?

Kui tellitakse tants siis see enamasti tähendab ju sületantsu.

Muidu oma eksi ma saatsin ta sünnipäevaks küll hedonesse jah. Oli olnud meeldiv (seal on erootiline massa¾). Stripiklubis ei ole käinud, läheks küll võib olla ja mehele tantsu tellimise vastu ei ole ka.

freelancer
Küünikust vahikoer

Registreeritud: 12.02.2004
Viimane külastus: 29.03.2018
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.02.2017 kell 19:05 Reply With Quote
Mind samuti üllatas Sissy vastus.Ilmselt on talle puhkusel käimine hästi mõjunud.

Elada tuleb nii,et isegi hauakaevaja nutaks su matustel.

metsatöll
Bännitud

Naine
Registreeritud: 29.01.2017
Viimane külastus: 10.07.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.02.2017 kell 21:27 Reply With Quote
Mulle ka meeldib, kui naised vastavad Rahu, Free, seeeest on sul raudselt kõige suurem pildikogu... sitta sest soost
sissy84
Umbusklik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 10.02.2017 kell 17:50 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Leni
See on huvitav et sa selliseid asju teed, sest mulle jäi kusagilt mujalt teemast silma, et sind väga häirivad kõikvõimalikud bikiinides kaunitarid kes kipuvad su mehele iga nurga peal sülle istuma, kas see striptiisitar põhimõtteliselt ei tee täpselt seda juba ameti poolest?

Valesti oled mõistnud mu kommentaare. Ma tõin näitena täpsemalt saunast tuleva alasti naisterahva kes sülle istuks. Sellist sündmust pole ei minu ega mu mehe elus veel olnud.
Striptiisitar pole prostituut, seal ei toimu seksi.
Ilusat treenitud keha on ikka ilus vaadata.
Kui oleksin maksnud rohkem oleks mees ka puudutada tohtinud aga kuna ma sain infot diili kohta, et tants on mingi kindla hinnaga, siis tehtigi vaid tants. Kui aus olla, siis puudutamisega tants oleks maksnud nii palju, et meil poleks sel hetkel piisavalt bahte rahakotis olnudki. Automaati minek jms ette rääkimine mehele oleks ilmselt kogu asja ära jäämist tähendanud. Ma mõtlesin ikka meest üllatada.

Leni
Friik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 10.02.2017 kell 19:40 Reply With Quote
Nii, bahte, oi oi. Meest järelvalveta ei jätnud, seal on kõik kohad prostituute täis? Põhimõtteliselt ma olen umbes nii saanud aru, et Tais keegi prostituute külastamata üldse ei käi. Okei, vabandust, ilmselt ikka käiakse ka. Kuigi seda juttu ma nüüd ei usu et seal on mingid "katsumisvõimalusega" striptiisitarid keda ei saa osta seksiks. Ei pea ostma, muidugi.

Võib olla su sõbranna reageeriski nii just sellepärast, et ta teadis kus see toimus ja mõtles kohe asju juurde, oleks sa rääkinud et tellisid tantsu Tallinnas või Londonis, poleks võib olla nii minestanud selle peale.

skingirl
Armuline Proua

Naine
Registreeritud: 13.09.2003
Viimane külastus: 12.09.2019
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 10.02.2017 kell 20:14 Reply With Quote
Isegi mina käisin Tais lõbumajast tiiru ära aga ma leidnud midagi mis mulle meeldiks Ainult striptiis Tais, äkki need kaunid naised olid hoopis kaunid tissidega mehed
sissy84
Umbusklik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 10.02.2017 kell 22:37 Reply With Quote
Kohalike striptiisikas oli enam kui rõve. 20 naisest kolm "tantsisid", osad olid justkui laksu all. Mõni nokkis laval nina või pigistas vinni. Kole-kole-kole. Rohkem kui pooled naised olid koledad - kuidagi vanad. Jah sealsed naised istusid üksikute vanameeste kõrvale ja nendega panid ka tatti. Enam kui vastik oli seda vaadata.
Me käisime ilusaid naisi nn venelaste striptiisiklubis vaatamas. Selle Pattaya walkstreeti koha omanik olevat eestlane Tallinnast, tantsijad: Läti, Leedu ja Ukraina naised. Paljud olid üle 5 aasta tööl olnud kuna seal ei tohi kliendid näperdada. Olid nö head turvamehed.

NB! Ma ei soovita kellelegi Pattayat. Põhimõtteliselt on see nagu Bangkoki äärelinn. Me sattusime saartelt sinna, olime läbisõidul.

Käisime prostituute ka vaatamas. Kilomeetrite kaupa nn bussi ootajaid. Osad on riides koduselt, ühed nagu ärinaised, mõned suviselt. Ojaa ja siis need koledad-koledad vanamehed kes naisi moosisid. Mul tuli okserefleks juba neid vanamehi nähes...

Leni: inimesi on igasuguseid. Mina käisin teist korda Tais looduse (d¾ungli ja saarte) pärast.
Mina meesproste ei näinud, kui va üks gei kes ka tänaval nö bussi ootas. Minu sõpradel pole naiste puudust, seega jäid ka prostid ära. Äkki 40 aasta pärast saab see riik aga ka nende jaoks selles osas populaarseks, kes teab....

metsatöll
Bännitud

Naine
Registreeritud: 29.01.2017
Viimane külastus: 10.07.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 10.02.2017 kell 22:44 Reply With Quote
Jumalauta...tase ikka küll rääkida Taiskäigust Huvitav, kas paaril eestlasel on seal veel käimata?
metsapull
master

Mees
Registreeritud: 08.01.2017
Viimane külastus: 1.07.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 10.02.2017 kell 22:47 Reply With Quote
On soov reisimuljedi pigem teema kattevarjus muljetada?
Ülalpeetav, töötu ja puhkab Tais.
Pean selle Enesemuutmise Kunst'i ikka läbi lugema, ehk on seal need skeemid kirjas kuidas nii saama.

Leni
Friik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.02.2017 kell 00:32 Reply With Quote
Appi, mis te norite nüüd mina alustasin seda Tai-juttu, Sissy rääkis tantsu tellimisest lihtsalt.

Ma tahaks küll neid reisimuljeid kuulata, seda et seal on prostituudid tean ma sellest et ma olen varem ka reisimuljeid lugenud, mina näiteks pole Tais käinud.

Aga muidu vanameeste kohta ma ei tea, täitsa noored mehed mu meelest harrastavad seda asja seal ka. Üks jutt mis mulle jäi meelde, oli mingist mimmust kellega tehti mitmekesi mingisuguseid asju mullivannis ja mimmu oli siis nutnud öö otsa seletamatutel põhjustel ja üks oli istunud temaga seal ja lohutanud teda öö otsa ja pool päeva. Kuidas see vahejuhtum üldse jutuks tuli oli sellest, et poisid hakkasid nagu mõtlema, et miks see mimmu nuttis. (Ei vägistatud, oli kenasti makstud naisterahvas ja igati nõus aga pärast hakkas nutma)

metsapull
master

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.02.2017 kell 00:44 Reply With Quote
Kui on makstud siis peaks ju mõlemad osapooled rahul olema. Teenus on tarbitud, mehed võtavad pärast veidi õlut, no hard feelings.
See, et teenindaja üle rageeris, seda juhtub vahel. Puhtalt tema enese probleem. Küllap õpib enesekontrolli.

Leni
Friik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.02.2017 kell 03:52 Reply With Quote
Tahtmata bulliga siin vestlusesse laskuda, siis ma arvan et kui nutmise põhjus oleks olnud need poisid siis see ei oleks teenindaja enda probleem, kui sa maksad teenuse eest ei tähenda et sa võid teenindajaga teha mis pähe tuleb. Samas mulle jäi küll mulje et asi ei olnud nendes poistes ega seksis. See oli niisama selline lugu, prostituudid on ka inimesed.
sissy84
Umbusklik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.02.2017 kell 12:56 Reply With Quote
Eks iga inimene teeb Tais seda mis teda ennast huvitab, kuigi mulle pakkus huvi Skini jutt.
Mina ei tea, et seal oleks naistele meesproste, kui va geid ja transvestiidid. Ma ei näinud õnnelike nägudega Valgeid naisi kelle käevangus oleks kohalik noormees olnud. Samuti ei näinud kohta kus oleks meesstripparid olnud. Iseenesest oleks ma need ka üle vaadanud.

Töötu saab vaid sel juhul reisida kui abikaasal on raha ja soov reisida. Seega Bullil tuleks sel juhul rikas memm omale sebida.
Mul ei ole rikast vanameest ja meil jääb raha alles vaid tänu sellele, et meil pole ei majalaenu ega ka mitte liisingut.
Ka seljakotiga reisides on kulud kordades odavamad kui paketireisiga need oleks. Kui on inimesel suured soovid, siis on ka reisimine ülemõistuse kallis! Meie käime Tais sama raha eest nagu käiks me Egiptuses.
Reisil olles kuulsin Bali ööbimishindadest ja tundub, et ka seal on odav.

Nt. Suitsumehed saaks suitsetamisest loobudes vabalt reisida - seega puhtalt valikute küsimus.

Minu sõbranna ja tuttavate naised arvavad, et striptiis on nn flirt ja selline asi on kohe kindlasti KEELATUD. Seega ilmselt olen ma igasuguse siivutu jutuga juba ainuüksi suhte reegleid rikkumas. Seksist rääkimine on endiselt veel osade inimeste jaoks tabu. Eriti kui vestluskaaslaste hulgas on vastassoost inimesi. Õudne ja ma küsisin otse söögilauas oma mehe ees vallalise sõbra käest, et mida täpsemalt tähendab õnneliku lõpuga massaa¾, et kuidas ta suutis end tagasi hoida ja mitte naist nö sülle tõmmata.

pimeduseprints
Kasutaja

Registreeritud: 21.09.2005
Viimane külastus: 16.09.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.02.2017 kell 13:14 Reply With Quote
ma ei ole küll naine aga siiski vastan.meil on kohalik stribaar aga mina sinna eluusees oma jalga ei topi.mu sõpsid kunaagi käisid.1 lõhkus õllepudeli ära oleks peksa saand aga õnneks teine sõps tuli vahele ja klaaris asja ära.teine olevat midagi saand ka.aga jah mina never sinna oma jalga ei tõsta.pole otsest vajadust ka
metsapull
master

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.02.2017 kell 20:38 Reply With Quote
Milleks sellist tsirkust teha? Muid võimalusi puhkuse nautimiseks pole?
Või on soov suhtes usaldus proovile panna. Jälgid eemalt kuidas reisi välja teinud kaasa stripparit vaatab ja pärast hotellitoas esitad enesega võrdlevaid küsimusi?

Ahh. Minu arvamus pole oluline, sest see trikk on sul sissy kindlasti tehtud juba. Vajad lihtsalt kinnitust, olemaks rahul, et oled õigesti käitunud.

skingirl
Armuline Proua

Naine
Registreeritud: 13.09.2003
Viimane külastus: 12.09.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.02.2017 kell 21:06 Reply With Quote
Mis kuradi perepsühholoogi sa siin mängida proovid?
Leni
Friik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.02.2017 kell 23:03 Reply With Quote
Seda küll, aga see oli peaaegu mõistlik postitus tal
Ma arvan et selliste asjade tegemine on tihti natuke laetud mingite kõrvaliste motiividega. Üks variant võib olla see et on vaja tõestada endale et näe, ma ei ole armukade ega tagurlik kuidagi. Mul oli küll selle muuhulgas hedonesse saatmisega (mul oli talle terve ööpäev asju ette valmistatud tbh linnapeal tegemist) natuke see element juures et tahtsin ennast huvitavaks teha Samas ma ei olnud temasse ka meeletult armunud nii et mul oli seda lihtne teha.

metsapull
master

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 12.02.2017 kell 01:46 Reply With Quote
Viimane postitus on 2x kustutatud moderaator skingirl poolt
Leni
Friik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 12.02.2017 kell 07:13 Reply With Quote
Ilmselt sul ei olnud midagi huvitavat öelda. Selle eelmise ju jättis alles. Tegelikult ta võiks vabalt kustutada kõik su postitused sest see valikuline kustutamine tähendab et ta peab neid ju lugema, ma arvan kuna sa oled established troll siis me oleks kõik okei sellega kui ta ei peaks neid lugema selleks et kustutada. Nii et sul on isegi vedanud siin.
sissy84
Umbusklik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 13.02.2017 kell 00:38 Reply With Quote
Ehk oleks suhte alguses vaja midagi endale või armastatule tõestada. Peale 12 aastat kooselu pole enam seda erilist pointi.
Minu soov oli näha korralikku tantsu ja ilusaid naisi oma silmaga (mitte teleka ekraanilt) ja leidsin, et iga mees võiks kord elus saada teada mis on privaatne tants striptiisiklubis.
Ma siiski hindan senist pikka kooselu.
Kui menüüd ka vaadata ei tohi, siis on see monogaamia ikka eriliselt nõme.

Prostituuti ma tõesti ei telliks oma mehele. kuskil on ka minu piir.

naisemees
Kasutaja

Mees
Registreeritud: 17.07.2004
Viimane külastus: 14.02.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 13.02.2017 kell 00:46 Reply With Quote
Tsitaat:

Prostituuti ma tõesti ei telliks oma mehele. kuskil on ka minu piir.

Samas prostituut on mehele ainult augu pakkuja. Arvan et sul on palju rohkem pakkuda! Ja ära kadesta prostituuti. See on masendav elukutse.

Doktor! Mul käib pea ringi! Doktor: "Näen".

metsapull
master

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 13.02.2017 kell 00:46 Reply With Quote
Kas sa praegu ütlesid, et su mees on nii tross, et pole kordagi stripiklubis käinud. Oioioi, sarved mahajooksmata veel tal?
Miks sa eeldad, et mees tahab, et sa talle strippari telliksid?
Varemalt võiks mõelda, enne kui tegutseda, seda eriti selles mis seostub lähedastega.

Leni
Friik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 13.02.2017 kell 01:31 Reply With Quote
Mind hakkas tegelikult huvitama kuidas siis ise olla samal ajal kui see tants toimub, sul endale tantsu tellitud ei olnud ilmselt. Mis näo sa siis tegid seda asja vaadates, elasid kaasa ja toppisid bahte neiule püksikute vahele?

Kas ei olnud natuke ebamugav või kohmetu olla kuidagi? Ma kujutlen et mul võiks olla.

<<  1    2  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Seksperdid | Galerii | Tutvus | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0189581 sekundit