Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2    3    4    5  >>
Autor: Teema: usalduse taastamine
skingirl
Armuline Proua

Naine
Registreeritud: 13.09.2003
Viimane külastus: 4.08.2020
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 08.05.2017 kell 01:23 Reply With Quote
Oleks ja poleks on vennad.
Tangantjärgi on kõik targad aga miks mitte ennem.

View User's Profile View All Posts By User
sissy84
Umbusklik

Naine
Registreeritud: 11.08.2003
Viimane külastus: 30.07.2020
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 08.05.2017 kell 10:58 Reply With Quote
Parem teha vigadeparandus kui olla jätkuvalt sitapea.

Ära võta südamesse! Võta suhu ja sülita välja.
Elu on nagu lehm, pidevalt saab pulli!

metsapull
master

Mees
Registreeritud: 08.01.2017
Viimane külastus: 1.07.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 13.05.2017 kell 21:52 Reply With Quote
Mõeldes vigade parandustele, siis... .

Tapja natuke tapab, pedofiil natuke kuritarvitab lapsi, vägistaja natuke vägistab, peksja natuke peksab, vägivallatseja natuke vägivallatseb, varastaja natuke varastab. Kõik pärast kahetsevad.

Et kuskohalt need piirid jooksevad? Tõin ära valitud erinevate raskusastmetega kõrvalekalded/hälbed. Ei ole , või vähemalt ei tohiks olla tolerantsust neile ühelegi.

Kuid siiski, pätsamine oleks nagu paljude arvates ok, näiteks kasvõi õunaraksus käimine. Et noh nooruse uljus, õpimine mis on õige ja vale? Või siis mis?

sissy84
Umbusklik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 14.05.2017 kell 05:00 Reply With Quote
Kõik neist ei pruugi kahetseda. Kurb on see, et neil puudub empaatiavõime, tehakse tegusid kus nad ise ei tahaks ohvri nahas olla.
Vargus ja õunaraks on natuke erinevad teemad. Mulle ei kasva mobiil või kodus olev tehnika ja ehted uue aasta septembril puu otsa tagasi. Õunaraksus käimist on seetõttu lihtsam andestada. Asjal mida varastatakse on siiski mingi konkreetne väärtus. Õunal pole ka emotsionaalset väärtust. See tekitab vaid hetkelise pahameele.

Kui Sinu lähedane tapetakse, ema? Kas andestad?
Kui Sind või Sinu last on kuritarvitatud? Kas andestad?
Kui Sinu naist vägistatakse või äkki Sind ennast?
Kui saad peksa nii, et jääd ratastool?
Kui Sind ahistatakse pikalt ja väsimatult?
Kui Su kodu tehakse Sulle olulistest asjadest puhtaks?
Kas oled andestanud koolivägivalla osas oma klassivendadele ja klassiõdedele (viimased kindlasti nägid pealt)?

Iga selline asi jätab jälje. Lihtsamaid asju on lihtsam andestada. Kui minu klassivend, kes mind aasta aega piinas paluks andeks, siis mina ütleksin, et annan. Asi seegi, andeks palumine nõuab julgust. Eks ma sain sellest tugevamaks inimeseks vähemalt. Õppisin ennast kaitsma ja hetkel ma ei karda vägivalda. Ei karda kuna tean, et lööksin vastu - kasvõi magavat inimest.

metsapull
master

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 14.05.2017 kell 21:53 Reply With Quote
Mees peksab sind läbi une või

Kas ma olen andestanud, ei nii ei saa öelda. Kas ma läheksin nendele tänaval kallale? Ka seda mitte.
Kas nad on endiselt minust tugevamad? Kindlasti.

Küllap see süü on kahepoolne, ehkki ma nii ei taha mõelda. Koolivägivalda siis.
Vägivallatseja vägivallatseb ja ohver laseb enda kallal vägivalda kasutada. Hirmust vastu astuda, kuna edaspidised tagajärjed võivad olla hullemad.

Ometi on paljud neist nö "pahadest" minu fb sõbralistis, sest muidu oleks see list üsna üsna nukker. Uute tuttavate jaoks ehk ka hirmutav. Tekivad ju küsimused, miks nii vähene sotsiaalne aktiivsus, milles asi?

sissy84
Umbusklik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 14.05.2017 kell 23:55 Reply With Quote
Ei, aga kui vaja siis löön vastu sel hetkel kui tugevam pool magab.
Mind mees ei peksa. Suhte alguses tegin ma oma mehe peal igasuguseid katsed ja füüslise vägivalla oma oli üks neist. Ma ei saanud riskida, et valin elukaaslaseks oma isa suguse jobu.

Facebook on täielik kokku luuletatud fassaad enivei - "Mina ja mu õnnelik elu".

Mina ei arva, et süü on kahepoolne.
Ohver ei ole süüdi.
Madala IQ debiilik on süüdi kuna tema ei saa iseendaga hakkama. Arvatavasti on too inimene kodus ise ohver ja siis on vaja koolis oma pahameel välja elada endast nõrgemate peal.

metsapull
master

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.05.2017 kell 00:13 Reply With Quote
Madala iq-ga ei olda tavaliselt hilisemas elus majanduslikult edukad. Paraku need endised kiusajad seda praeguseks on.
Ehk siis edumeelsed pereinimesed.

Kiusatavale jätab selline mitte enese eest välja astumine sügava jälje. Suhtlemisprobleemid ennekõike. Nähakse igalpool niiöelda vaenulikkust. Koheselt kaitsepositsioon, kontakti vältimine, ennatlike järelduste tegemine.
Kuna sotsiaalne aktiivsus on madal, siis mõeldakse enamasti enese peale, mistõttu peetakse ekslikult selliseid kiusatiuid egoistlikeks.
Või ka autistlikeks. Hoiavad omaette, ei suhtle.

Leni
Friik

Naine
Registreeritud: 02.12.2005
Viimane külastus: 8.12.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.05.2017 kell 02:08 Reply With Quote
Päris hea, bull, ma arvan sul on õigus. Aga kas sulle ei näi, et teatava hulga elukogemuste juures tegelikult see kiusatav saab oma barjäärid ületatud, suhtlemisprobleemid ennekõike?

Ma mõtlen selle all, et ei kannata nende käes, mitte seda, et peab suhtlema paljude inimestega pidevalt.

Kõik ei peagi olema seltskonna hinged igas rahvast täis ruumis, täiesti okei ja üldse mitte ebatavaline on suhelda väiksema seltskonnaga, kas või mõne üksiku inimesega, olemata seal juures pilgeni oma probleeme täis.

Mulle tundub et ma olin äkki ka kuidagi tõrjutud, või vähemalt ma olin veits kummaline elu aeg Otseselt eriti ei kiusatud, paar mingit juhust olid muidugi põhikoolis, need on mul ka eredalt meeles, aga pm ega ma ei suhelnud ka eriti kellegagi, hoidsin väga omaette sest mul oli oma asjadega ka tegemist. Keegi nagu ei vältinud ka, aga ma põdesin ikkagi sotsiaalset suhtlemist, vbl sellest ka et ma olin selline häbelik sünnist saadik ja tollaste kasvatusmeetoditega siis mu ema muidugi pilkas mind selle eest varasest noorusest - a la kolmeaastasena jne. Ma arvan see haavas mu tundeid.

Ühesõnaga ma olin päris pikalt sotsiaalfoobik, ma arvan. Kannatasin tohutult, põdesin iga vinni näos (ei läinud kooli kui oli vinn näos ) ja nii edasi.

Fast forward ja ma olen nüüd 33. Ma endiselt ei salli neid paari klassiõde, kes mind kiusasid. Aga mul ei ole sotsiaalfoobiat ega tuntavaid suhtlushäireid, see on läinud nagu järjest paremaks hüppeliselt viimase paari aastaga ja eriti mingi viimane kuu st ajast, kui ma sain see 33 täis.

Sa ei tähelda üldse sellist muutust endas?

metsatöll
Bännitud

Naine
Registreeritud: 29.01.2017
Viimane külastus: 10.07.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.05.2017 kell 21:09 Reply With Quote
See kristuse ea jutt on pask, Lenikene 33 on tegelikult selline keskmine pool iga vmt. Tegelikkuses on inimese loomingulisus täiesti individuaalne..reheline näiteks hakkab elu aduma alles kaheksakümneselt, kui siiski
Leni
Friik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.05.2017 kell 21:48 Reply With Quote
Haha. Ma muidugi meelega märkisin ära selle 33 aga ma ei mõelnud seda tõsiselt, ma arvan see on juhuslik ja ma arvan ka, et see on suht individuaalne, millal midagi paika jookseb kellegi jaoks.
sissy84
Umbusklik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.05.2017 kell 01:27 Reply With Quote
Ma olen nõus, et majanduslikult edukal ei saa olla madal IQ. JUHUL kui ta on ise oma majandusliku edu omalkäel saavutanud. Kui pole rikkaid vanemaid, pärandust, lotovõitu, rikast naist jne...

Minu sotsiaalsus pole saanud lööki koolikiusamise tagajärjel.
Ju mul vedas.

metsatöll
Bännitud

Naine
Registreeritud: 29.01.2017
Viimane külastus: 10.07.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.05.2017 kell 01:39 Reply With Quote
Mei klassi maandus kuuendas Jüri, kes oli selleks hetkeks meist kolm aastat kogenum Paras kiusupunn oli ja eks ikka ülbas koos oma esimeste klassivendadega nooremate klassivendade kallal ka Ma ei tea, kas ta enne surma lugema õppis (eelmisel aastal jõi end surnuks) , aga seda tean küll, et veel paar aastat tagasi oli Pärnus tema ( v siis pigem ta naise ) käpa all suur osa lemmikloomaga seonduvast.
et siis parandan pisut, Siss---madal IQ võib olla küll, aga naine peab olema nümfomaan

sissy84
Umbusklik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.05.2017 kell 11:26 Reply With Quote
Ma kirjutasin ju, et majanduslikult edukas aga madala IQ inimene on sel juhul kui ta pole ise omalkäel edu saavutanud. Kui see on saadud mingil muul moel. Metsatöll: Sinu näites siis naise kaudu.

metsapull
master

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 21.05.2017 kell 00:34 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Leni
Päris hea, bull, ma arvan sul on õigus. Aga kas sulle ei näi, et teatava hulga elukogemuste juures tegelikult see kiusatav saab oma barjäärid ületatud, suhtlemisprobleemid ennekõike?

Ma mõtlen selle all, et ei kannata nende käes, mitte seda, et peab suhtlema paljude inimestega pidevalt.

Kõik ei peagi olema seltskonna hinged igas rahvast täis ruumis, täiesti okei ja üldse mitte ebatavaline on suhelda väiksema seltskonnaga, kas või mõne üksiku inimesega, olemata seal juures pilgeni oma probleeme täis.

Mulle tundub et ma olin äkki ka kuidagi tõrjutud, või vähemalt ma olin veits kummaline elu aeg Otseselt eriti ei kiusatud, paar mingit juhust olid muidugi põhikoolis, need on mul ka eredalt meeles, aga pm ega ma ei suhelnud ka eriti kellegagi, hoidsin väga omaette sest mul oli oma asjadega ka tegemist. Keegi nagu ei vältinud ka, aga ma põdesin ikkagi sotsiaalset suhtlemist, vbl sellest ka et ma olin selline häbelik sünnist saadik ja tollaste kasvatusmeetoditega siis mu ema muidugi pilkas mind selle eest varasest noorusest - a la kolmeaastasena jne. Ma arvan see haavas mu tundeid.

Ühesõnaga ma olin päris pikalt sotsiaalfoobik, ma arvan. Kannatasin tohutult, põdesin iga vinni näos (ei läinud kooli kui oli vinn näos ) ja nii edasi.

Fast forward ja ma olen nüüd 33. Ma endiselt ei salli neid paari klassiõde, kes mind kiusasid. Aga mul ei ole sotsiaalfoobiat ega tuntavaid suhtlushäireid, see on läinud nagu järjest paremaks hüppeliselt viimase paari aastaga ja eriti mingi viimane kuu st ajast, kui ma sain see 33 täis.

Sa ei tähelda üldse sellist muutust endas?

Kindlasti saab barjäärid ületatud, kui seellega tegeleda.
Aga mingi kompleks on sees. A la, ah mis mina stiil.
Pole piisavalt hea väljanägemisega, pole piisavalt osav, nutikas etc.etc.

Tõepoolest kõik ei peagi olema seltskonnahinged. Kuid siiski mingi okas jääb hinge endale, on see siis kadedus või tähelepanuvajadus. Selline mingilmääral kahjutunne, et näed ei olegi seltskonnahing. Ja sealt eskaleerub, et kellele siis üldse vajalik jne.

Põdemise kohta, siis. Jah. Mittepõdemine oleks nagu ükskõiksus, eelkõige enese välimuse suhtes. Kui enesele ei näi miskit korras olevat siis pole ka üldsusele see korras. Üldjoontes ollakse altimad suhtlema hoolitsetud, heade sümmeetriliste näojoonte jne. kokkuvõtvalt selliste teatud hea karismaga isikutega.

Leni
Friik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 21.05.2017 kell 06:33 Reply With Quote
Mu meelest sa tähtsustad välimust suht üle. Nt ma mäletan ülikooliajast, et meil oli üks tüdruk, kes esiteks oli väga paks (ka näost ei olnud kuigi ilus, sest see paksus oli nii ulatuslik et mõjus näkku) ja teiseks haises halvasti ja tal oli keska ajast ja pidudelt tohutu sõprusringkond, kes talle iga nurga peal vastu jooksid teda kallistama. Nii särav isiksus oli lihtsalt.

Mõni lilleke samas käib mööda seinaääri ja jääbki käima.

Teiseks sa tähtsustad mu meelest suhtlemist ka üle. Võib-olla sa oled suurema sotsiaalse tähelepanu vajadusega ja sinu jaoks ongi nii, et kui sa suhtled, ainult siis oled olemas. Nt minus ei tekita mingit tuska, et ma ei ole mingisugune seltskonna hing. Mingit alateadvuslikku tuska ka ei teki. Ma ei pea seda lihtsalt üldse mingiks väärtuslikuks omaduseks vist, mida endale tahta. Olengi introvert, mingil määral. Sa oled vbl siis see kapi-ekstravert, et küll suhtleks ja oleks, aga kompleksid... Ei teagi, mis nõu sulle anda.

sissy84
Umbusklik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 23.05.2017 kell 12:16 Reply With Quote
Mittepõdemine välimuse osas võib tähendada ka rahulolu iseendaga.
Kui on midagi mis häirib, siis seda on võimalik ju alati muuta kas spordi, toitumise, juuksuri, kosmeetiku või plastilise kirurgia abil. Osadeks asjadeks on vaja raha, teiste jaoks kannatust ja aega.

Sümmeetrilised näojooned See on asi mida pole ühelgi inimesel ja mida ei suuda saavutada ka ilukirurgid. On asju mida ei saa muuta - kogu inimkond on paraku sünnist surmani asümmetriline!

Kelle jaoks peab siin elus vajalik olema? Mina tahan olla vajalik oma perele ja iseendale. Jah aitan ka teisi inimesi aga seda mitte sooviga olla vajalik.

OK ma rohkem ei viitsi kompleksidest rääkida. See teema kipub taas käest minema.
Inimene võib ise oma sitased mõtted peas ära lõpetada ja sundida end positiivselt mõtlema. Kui seda ei taheta teha on iseasi.
Ma tunnistan ausalt. Ma ei salli vingumist ja hädaldamist, eriti veel siis kui nii käitub mees.
SAA ENDAGA HAKKAMA! Kui miski ei meeldi oma elu või välimuse juures - SIIS MUUDA ENNAST! Kui oled laisk ja ei viitsi, siis ole VÄHEMALT VAIT JA ÄRA KURNA SELLE JURAGA TEISI.
Õpi vingumist endale hoidma! Siis kasvab ka tuttavate ja sõprade ringkond. Kui ei oska midagi head ja ilusat öelda, siis ole vait või räägi ilmast.

skingirl
Armuline Proua

Naine
Registreeritud: 13.09.2003
Viimane külastus: 4.08.2020
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 24.05.2017 kell 21:49 Reply With Quote
Probleemid on peas sellel kes seda probleemina näeb ja tunnetab.
Ei saa minna kellegi pähe korda looma, ei saa hakata võõraid nägusid opereerima
Endas tuleb midagi muuta aga niikaua võite seda teemat kedrata viimsepäeva laupäevani
Ma siiralt pean lugu inimestest kes suudavad end ise muuta

Prääks...
Kasutaja

Mees
Registreeritud: 22.03.2015
Viimane külastus: 24.05.2017
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 24.05.2017 kell 23:08 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: kml
Tüdruk ei usalda mind, kuid armastab väga. Aga usaldus on suhtes ju põhiline asi. Andke palun nõu kuidas ja mis ma peaksin tegema et usaldus tasapisi tagasi tuleks. Saan aru küll et pean ennast tõestama. Aga kas on veel midagi millele peaks rohkem tähelepanu pöörama?

Jh. sattusin su möla lugema ja soovitan munni maharaiumist, sest märge, et elasid kunagi Elvas, muidu su nokult ei kao... samas võid katsetada ka r.....e (nimi muudetud) mu..i imemisega, sest too on suht sama rõve intelligent
tervitusi kärnasest espoost

metsapull
master

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 27.05.2017 kell 02:27 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: sissy84
Mittepõdemine välimuse osas võib tähendada ka rahulolu iseendaga.
Kui on midagi mis häirib, siis seda on võimalik ju alati muuta kas spordi, toitumise, juuksuri, kosmeetiku või plastilise kirurgia abil. Osadeks asjadeks on vaja raha, teiste jaoks kannatust ja aega.

Sümmeetrilised näojooned See on asi mida pole ühelgi inimesel ja mida ei suuda saavutada ka ilukirurgid. On asju mida ei saa muuta - kogu inimkond on paraku sünnist surmani asümmetriline!

Kelle jaoks peab siin elus vajalik olema? Mina tahan olla vajalik oma perele ja iseendale. Jah aitan ka teisi inimesi aga seda mitte sooviga olla vajalik.

OK ma rohkem ei viitsi kompleksidest rääkida. See teema kipub taas käest minema.
Inimene võib ise oma sitased mõtted peas ära lõpetada ja sundida end positiivselt mõtlema. Kui seda ei taheta teha on iseasi.
Ma tunnistan ausalt. Ma ei salli vingumist ja hädaldamist, eriti veel siis kui nii käitub mees.
SAA ENDAGA HAKKAMA! Kui miski ei meeldi oma elu või välimuse juures - SIIS MUUDA ENNAST! Kui oled laisk ja ei viitsi, siis ole VÄHEMALT VAIT JA ÄRA KURNA SELLE JURAGA TEISI.
Õpi vingumist endale hoidma! Siis kasvab ka tuttavate ja sõprade ringkond. Kui ei oska midagi head ja ilusat öelda, siis ole vait või räägi ilmast.

Perfektset sümmeetriat tõepoolest ei kohta. Seda ma silmas ei pidanudki.
Kuid siiski, olgem ausad, peetakse mõnda inimest kenamaks. Seda ei saa vähetähtsaks pidada. Eelkõige on kasulik see hea välimuse omajale enesele, märksõnadeks enesekindlus, uued tutvused jne.

No naised noh, suhtleksite ju näiteks mõnel väligaalal meelsamini atraktiivse Tom-Olaf Urb'iga kui näiteks mingisuguse Priit Kutseri, või Lembit Öpikuga.

Ja Leni toodud näites ülekaalulise ja kehva enesehügieeniga laia tutvusringkonnaga naisterahva kohta niipalju, et... raske uskuda.
Kuid... tean, et selliseid on. Aga nad on üsna lühikese süütenööriga, mainida vaid ülekaalulisust ja on niiöelda kogu sõprus läbi. Ehk siis kõik õigesti käitumine varasemalt kirjuta korstnasse.

Niiet, tagasitulles teemasse nüüd, ringiga Kas viitsiks selle usalduse taastamise pikka protsessi üleüldse ette võtta kui vastuseks on vaid tagasilöögid?
Kas oleks mõistlik, kulutada ressurssi millelegi, millest niiehknii asja ei saa? Samas, elada teadmisega, et on inimesi kellele tehtud vigade pärast on teatud vimm sinu vastu, ka ei tahaks.

Uute inimestega on lihtne, oled puhas leht, käitud õigesti ja mingeid probleeme ei esine seniks kuni ei jõua nende uuteni jutud nende poolt kelle usalduse oled kaotanud.
Siis on niiöelda usalduse kaotanute ringkond jällegi suurenenud ja kogu algne õigesti käitumine ka asjata.

Leni
Friik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 27.05.2017 kell 08:30 Reply With Quote
Vabandust, aga ega sa ei ole kinni istunud, bull? Kogu see jutt "õigesti käitumisest" mis vahel toimib ja vahel on "asjata", kui pärast jälle valesti käitud... Kõlab kuidagi nii, nagu taotleksid vanglast ennetähtaegset vabastamist, mitte ei suhtleks päris inimestega päris maailmas.

Tavaliselt inimesi ei kohelda viisakalt mitte selle eesmärgiga sellest kasu lõigata kuidagi (et olla populaarne või whatever) vaid sellepärast, et suhtudki lugupidavalt teise inimesesse, sest ta on ka inimene, eks ole.

ullike
naiivitar

Registreeritud: 10.10.2002
Viimane külastus: 8.08.2020
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 27.05.2017 kell 18:10 Reply With Quote
Tsiteerin Liina Lehtlat:

"Inimesele on kasulik olla mõnest asjast sõltuvuses, näiteks tervislikust toitumisest või hea hariduse omandamisest. Paljud on sõltuvuses korrapärasest treeningust, et vormis püsida. Beebi on oma hooldajatest sõltuv senikaua, kuni ta õpib oma soove sõnas ja kirjas väljendama. Paraku kasutavad mõned täiskasvanud samu trikke ka oma täiskasvanuea suhetes, loopides kõristit vankrist välja, nõudes pidevat tähelepanu ja karjudes järelejätmatult: "Päästke mind!""

Kuidagi tuttav tuleb ette Meie siin päästame juba tosin aastat ühte hinge, aga tema kangekaelselt ei tahagi päästetud saada

Ole õnnelik selle üle, mis sul on - siis on sul palju, mille üle õnnelik olla.

Iiri vanasõna

metsapull
master

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 27.05.2017 kell 20:00 Reply With Quote
ei Leni, reaalselt pole. Aga ma olen olnud osav iseenesele müüride ehitamisega.
sissy84
Umbusklik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 28.05.2017 kell 01:06 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: ullike
Tsiteerin Liina Lehtlat:

"Inimesele on kasulik olla mõnest asjast sõltuvuses, näiteks tervislikust toitumisest või hea hariduse omandamisest. Paljud on sõltuvuses korrapärasest treeningust, et vormis püsida. Beebi on oma hooldajatest sõltuv senikaua, kuni ta õpib oma soove sõnas ja kirjas väljendama. Paraku kasutavad mõned täiskasvanud samu trikke ka oma täiskasvanuea suhetes, loopides kõristit vankrist välja, nõudes pidevat tähelepanu ja karjudes järelejätmatult: "Päästke mind!""

Kuidagi tuttav tuleb ette Meie siin päästame juba tosin aastat ühte hinge, aga tema kangekaelselt ei tahagi päästetud saada

Tsitaat sobib siia kui rusikas silmaauku.

Kui pole välimust, siis tuleb olla vaimukas, andekas või ülitark. Kas Sven Sester on ilus mees? Tema naine on üsna ilus. Kui Sester oleks vaene, kas tal oleks siis selline naine?

Ma ei saa parata aga mu 6-aastane on üsna sarnane vinguja. Matkarajale minnes vingub eos, et seal on raudselt igav. Pärast ütleb, et oli tore. Uusi asja ei taha proovida kuna kardab teha vigu. Õnneks on ta 6-aastane ja mul on usku temasse, et kord on ta tugev ja tubli mees.
Lapse osas on tore teada, et ta ehk kasvab sellest kord välja. Ja õpibki hoidma oma vingumise soovi ning paha tuju endale, selleks, et oleksid sõbrad. Elu ongi ebaõiglane. Kui annad alla ja ei püüa siis oled kord kibestunud vanainimene kes vingub hommikust õhtuni (seda juhul kui veab ja ikka elad nii kaua, vb tapad end oma kibestumisega ära, nt saad vähi).

metsapull
master

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 28.05.2017 kell 02:21 Reply With Quote
and the truth will set you free.
Mida oligi vaja tõestada.

"kui pole välimust, siis tuleb olla vaimukas, andekas või ülitark"
Selle peaks topicuks tegema kuidagi, või stickyks.
Lõpuks hakkavad ka siinsed inimesed aru saama, et kogu elu vaid sellele rajatud ongi. Ehk siis paista silma, olla kellelegi vajalik mingil moel kuidagi. Kui sa pole pildis, siis noh paraku pole sa mittekeegi, omanurgas võid nokitseda jah , aga kõik sõidavad sinust üle väga väga jõhkralt.

Jess, jõudsin ära oodata

Leni
Friik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 28.05.2017 kell 08:15 Reply With Quote
Mu meelest see oli Sissy isiklik arvamus, ta ei räägi kõigi eest.

Ma nt ei ole üldse nõus sellega. Mis jutt see on, et Sester ostis raha eest endale abikaasa. Inimesed on palju keerulisemad kui mingid sellised näitajad nagu ilu, "ülitarkus" või veel enam, majanduslik kindlustatus.

Need on väga pragmaatilised inimesed kes kaaslast või sõpru valivad selliste väliste määrajate järgi. Enamasti on ikkagi inimene kas sümpaatne, või siis ei ole. Vingujad jah vbl liiga sümpaatsed ei ole ja peaksid rohkem pingutama vähem vinguda.

<<  1    2    3    4    5  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Galerii | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0248361 sekundit