Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
Autor: Teema: LGBT
Deiviidas
Hundi aaria ooperist Tagahambad

Mees
Registreeritud: 12.12.2003
Viimane külastus: 2.11.2019
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 01.11.2019 kell 23:35 Reply With Quote
LGBT

Täna toimus Tartus taaskord mingi jama! LGBT ja EKRE said raekojaplatsil kokku ja lehvitasid plakateid ning lippe.

Vaatepilt oli enam kui naljakas!

LGBT seltskond meenutas karja hipisid, kes tänapäeva standardeid arvestades nägid välja sellised, et nendega nagunii keegi voodisse minna ei soovi.
EKRE osapool koosnes aga enamuses vanematest inimestest, kes voodisse enam ei tüki.

Kui nüüd nende kahe seltskonna visuaalsel hindamisel peaks mingi poole valima, siis see oleks võimatu, sest mõlemad on sedavõrd ebameeldivad.

Teie mõtted antud teemal!

View User's Profile View All Posts By User
eerik2
kollane koer

Registreeritud: 04.09.2005
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.11.2019 kell 00:11 Reply With Quote
Ma nii vana, et tõenäoliselt kaldun sinna teise rühma..
Maksumaksja kulul parasiteerivaid isendeid ei salli, tehku lobitööd enda raha või annetuste eest.

Te ei saa võita.
Te ei saa viiki mängida.
Te ei saa isegi mängu lõpetada.
http://www.youtube.com/watch?v=OuNpZYJTjco

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
Deiviidas
Hundi aaria ooperist Tagahambad

Mees
Registreeritud: 12.12.2003
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.11.2019 kell 01:12 Reply With Quote
Gei-aktivistidele raha andmine riigikassast ei meeldi ka mulle. Ennem annaks raha sünnitusosakonnale!
sissy84
Umbusklik

Naine
Registreeritud: 11.08.2003
Viimane külastus: 11.11.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.11.2019 kell 14:20 Reply With Quote
Ma vaatan põhjusega uudiseid ETV pealt aga isegi ERR suutis mind üllatada kuna selle uudise hetkel sisenesin ma elutuppa. See oli hetkel, mil naisterahvas rääkis kuidas tema nooruse ajal pandi pederastid vangi. Ma imestasin seda kui lihtsalt sõna “pederastid” tal sel moel kaamera eest välja pudenes...

Mina isiklikult ei ole LGBT vastane kui va see vikerkaare rööv. Seda on raske andestada...
Tegemist on täiskasvanutega ja nende välimus ning voodielu on nende asi.
Gei-aktivistide rahastamine???? Misasja? Ma ilmselt olen pikalt võõrdunud Uudistest.
Miks peaks neid toetama? Ma absoluutselt ei jaga matsu hetkel. Nad pole haiged, invaliidid ega kannata puuduse all. Samuti nende toetamine ei anna kasu ei tervishoiu, hariduse ega päästetööde osas... Ma arvan, et nad jaksavad kondoome osta.
Tundub, et pean uuesti Uudiseid vaatama aga pean õhtut ootama kuna see tädi oli nii bravuurne väljaütlemise osas, et ma ei sooviks seda sõna oma laste sõnavarasse lisada.

Ära võta südamesse! Võta suhu ja sülita välja.
Elu on nagu lehm, pidevalt saab pulli!

Reede
Kasutaja

Mees
Registreeritud: 16.06.2017
Viimane külastus: 12.11.2019
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.11.2019 kell 23:51 Reply With Quote
Pederastia oli karistatav jah. Selliseid probleeme nagu tänapäeval tänu sellele polnud. Lits on lits ja pederast on pederast.

See vastuseis tekkis neil sellest, et peded ei oska elada vaikselt. Neil oli vaja noortekeskusesse oma hälvet propageerima minna. Loomulikult see ajab iga terve mõistusega inimese endast välja, kui mingid perverdid lastele jama hakkavad ajama.

kommionu
Kaupmees tõe turult

Registreeritud: 15.07.2009
Viimane külastus: 10.11.2019
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 03.11.2019 kell 20:41 Reply With Quote
Peded! Sissu, sama juhtub ka sinuga, teatud sõnad jäävad külge ning ütled automaatselt välja.

Pakun et 40 aastapärast, hüüavad mitmed penskarid, õumaigaad.
Hiljem lisatud- näiteks vanaemal oli kombeks ütelda, oi heldeke.

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
sissy84
Umbusklik

Naine
Registreeritud: 11.08.2003
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 07.11.2019 kell 00:36 Reply With Quote
Mina küll õumaigaad ei karju ja minu tutvusringkond samuti mitte. Ma usun, et seda karjutakse vb 40 aasta pärast pigem.

Samas teavitustööd pole tõesti sel kujul enam vaja kuna iga noor lükkab interneti lahti ja paari märksõnaga leiab kohe kõik mis teda huvitab. Samamoodi võiks siis ju Noortekeskuses käia informeerimas Jehoovatunnistajad, Saientoloogid jms ka usuga seotud kirjumad seltskonnad.

Infoldikute poolt ma olen. Muus osas pole koht kuhu riik peaks raha panustama.

Ära võta südamesse! Võta suhu ja sülita välja.
Elu on nagu lehm, pidevalt saab pulli!

kaitsevaim
hell tantsulõvi

Registreeritud: 13.06.2003
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 10.11.2019 kell 20:38 Reply With Quote
Noh ega see LGBT teema on tegelikult palju laiem kui ainult mingite seksuaalvähemuste eraelu normaalseks propageerimine. Selle taga on laiem kontseptsioon, mille eesmärgiks on mitte ainult naiste ja meeste võrdsustamine, vaid ka omapära ja identiteedi kaotamine ehk mees pole enam mees ega naine pole enam naine traditsioonilises mõttes ja see on ainuke asi, mis mind selle juures häirib. Seda pole ausõna vaja propageerida, mida kaks inimest omavahel on otsustanud teha. See on privaatne kahe inimese vaheline äratundmine, kokkulepe ja soov, mitte kõigile pasundamiseks mõeldud asi. Huvitav, mis juhtuks kui keegi mees ja naine, kes on kõvasti armunud tuleks kuhugi LGBT seltskonda piketeerima, et näed nemad armastavad üksteist ja paluks neid aktsepteerida? Milleks kogu see karneval peaks vajalik olema ja värdjalik riietus, nagu juudi jõulupuud oleks välja karanud? Nad räägivad, et on tagakiusatud ja saavad töölt lahti oma seksuaalsuse pärast ja saavad peksa ja neid diskrimineeritakse. Huvitav küll, miks? Pasundavad ja eksponeerivad ennast liiga palju, selle pärast äkki?

anna endale võimalus olla eriline!

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Seksperdid | Galerii | Tutvus | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0148902 sekundit