Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
Autor: Teema: Kuidas edasi?
immomee
Kollanokk

Mees
Registreeritud: 22.12.2021
Viimane külastus: 24.12.2021
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.12.2021 kell 11:20 Reply With Quote
Kuidas edasi?

Võibolla mitte kõigil aga päris paljudel on kapis mõni vana luukere.Minul igatahes on,õigemini oli sest see tuli avalikuks.Elan oma naisega kuus aastat,meil on laps ja oleme juba arutanud ka teise saamist.Kuu aega tagasi leidis mu naine garaa¾i koristades üles ühe mälupulga mis heidab pilgu mu minevikku,ülikoolipäevile.Algas aga kõik sellest et kusagil hilisteimeeas,nii 15-16-sena hakkas mind huvitama gei-teema.Hakkasin end samastama naisena,et kuidas oleks.Kogu mu seksuaalfantaasia liikus sellesse suunda.Loomulikult gümnaasiumiajal see fantaasaks jäigi.Meil maal ei olnud minu teada sedasorti tüüpe teisi.Ülikooli minnes sattusin ühiselamus ühte tuppa kutiga kellst sain päris ruttu et meil on temaga ühine huvi.Tema oli Tallinnast ja siis nendel nädalavahetustel kui ma koju ei sõitnud läksin temaga pealinna kaasa.Tal oli seal oma seltskond kellega koos aega veeta ja nii ma selle seltskonnaga samuti liitusin.No eks seal sai igasugu asju tehtud,ega mind tüdrukud enam üldse ei huvitanud.Seal tehti ka kogu aeg pilte ja filmiti.Seda kõike jagasime sõbralikult omavahel.Sellest mul ka see mälupulk nii umbes kümnetuhande pildi ja filmijupikesega.Kui mu sõber ülikooli lõpetas kadus ta kohe välismaale.Ma veel aastakese käisin Tallinnas olengutael,siis ma enam ei viitsinud.Veel aasta kohtusin oma naisega ja see teema oli minu jaoks nagu unustatud.Ju ma siis pole sügaval hinges nii gei.Kuigi jah,vahel ma tunnen mõnes mehes ära et vot tema on ka selline.Nüüd siis naine leidis selle ,vaatas seda ja nõudis seletusi.Terve kuu on juba imelik.Ei teagi mis saab edasi.Kas hakkab lahutust nõudma või.Mida ise peaksin nüüd ette võtma.
View User's Profile View All Posts By User
kommionu
Kaupmees tõe turult

Registreeritud: 15.07.2009
Viimane külastus: 10.07.2022
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 24.12.2021 kell 07:48 Reply With Quote
Räägi kõik ausalt ja avameelselt ära, ning kogu lugu.
Talle peaks kohale jõudma küll, et nooruses katsetatakse ja tehakse kõikke kummalist.

Teisalt- Eestlaste seksuaalne haritus on kusagil keskajas veel.
Nagu oleks maailma õudsaima asjaga tegemist, mingi täielik tabu, mida peab häbenema. Ei pea! Seks on täiesti tavaline asi, nagu söömine või magamine. St. osa elust.

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
habe
mõttetu mölaööbik

Registreeritud: 27.05.2004
Viimane külastus: 21.01.2022
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 21.01.2022 kell 09:40 Reply With Quote
Nooruses on sooline enesemääratlemine vist suht paljudele üsna õrn teema ja kui siis valed rööpad ette satuvad, võib rong kergesti võssa põrutada...
Sa oled tänaseks hea valiku teinud aga nüüd on sul uus ristmik ees. Räägi naisele siiralt, kuidas asjad olid ja kuidas nad tänasesse on jõudnud. Räägi seda siis, kui ta seda kuulata tahab ja niipalju, kui ta kuulata tahab. Loodetavasti kustutab see tekkinud ebakindluse ta hinges. Teine võimalus on jätkata vaikuses, aga siis see ebakindlus üksnes kasvab ja paisub varem või hiljem kriisini.
Mõistan hästi, et lihtne see rääkimine ei ole, aga sellega on nagu pimesoolelõikusega... Rahu ja julgust sulle!

Sõna antakse sellele, kes karjub kõige valjemini.(Murphy)

View User's Profile View All Posts By User

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Galerii | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0103199 sekundit