Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
Autor: Teema: Koerad ja nende omanikud
kuriKass
kõikehõlmav pimedus

Registreeritud: 25.03.2003
Viimane külastus: 20.06.2016
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 28.03.2003 kell 20:48 Reply With Quote
Koerad ja nende omanikud

Lihtsalt uurin kas ma olen ainuke keda häirivad ilma rihma ja suukorvita koerad tänaval. Tavaliselt on kusagil lähedal ka õnnelikult naeratav omanik kes suure suuga kinnitab: "Ta ainult mängib."

Selliseid nähes tekib mul tahtmine koer otsejoones paariks nädalaks varjupaika uut omanikku või süsti ootama saata ja omanikule kohapeal süst ära teha!

Eks muidugi peab arvestama ka sellega, et need vähesed koerad kes mind sallivad ja keda mina sallin on kutsikast peale minuga olnud.

View User's Profile View All Posts By User
Lola69
Võrrandi muutuja

Registreeritud: 09.11.2002
Viimane külastus: 18.12.2019
Otsib: kirjasõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 28.03.2003 kell 20:55 Reply With Quote
Ei, kurikass, sa ei ole ainuke. Mina vahetaks vahel koera ja omaniku kohad. Koerad on mõistlikumadki.

Aga noh, inimesi on igasuguseid. Nii ka koeraomanikke. Ja on veel üks huvitav liik: kes peavad ketikoera kortermaja ees kuudis ....

PS! Enne uue teema püstitamist kasutage otsingut!

Leekides hukkus ka liblikas. Hoia pikivahet!

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
pisimimm
Super Moderator

Registreeritud: 19.11.2002
Viimane külastus: 7.09.2010
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 28.03.2003 kell 21:10 Reply With Quote
Ja-jah, jookseb mingi hullult suur hundikoer mulle ligi, hambad irevil ja ma peaksin aru saama, et ta ainult mängib... ? Nojah, võtab ikka jahedaks küll olemise seest - ja selliseid koeraomanikke on oi kui palju... Jah, võtaks kohe loomapidamisõigused ära...

Lase mul olla jääkuubik, kes libiseb piki su keha ja upub su nabaauku, et siis surra su süles...

penelope
Kasutaja

Registreeritud: 05.08.2002
Viimane külastus: 11.06.2003
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 28.03.2003 kell 22:30 Reply With Quote
/me on koeraomanik aga ilma rihmata ei käi mujal kui metsas, koer laseb lihtsalt jalga muidu. aga suukorvi ma talle küll pannud pole ja ei pane ka, kui pean inimestest lähedalt mööduma koos koeraga jään kas seisma või hoian koera endale väga ligidal. kuigi mul on sedatõugu koer kes ei tohiks kedagi hammustada
penelope
Kasutaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 28.03.2003 kell 22:32 Reply With Quote
ahjaa ja trepikotta kusevaid kasse vihkan ma oluliselt rohkem kui lahtiseid koeri, viimastele aitab üldjuhul kõva käratus ka või siis kui omanik juures saab alati öelda, et hoiaks koera kinni.
Nora
Algaja

Registreeritud: 29.01.2003
Viimane külastus: 14.10.2003
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 29.03.2003 kell 02:05 Reply With Quote
Suukorv võiks koeral peas olla siiski vaid eriti rahvarohketes kohtades. Rihm, aga peaks olema kindlasti kui liigutakse tänaval või muidu inimeste seas.

Mein Herz brennt...

kuriKass
kõikehõlmav pimedus

Registreeritud: 25.03.2003
Viimane külastus: 20.06.2016
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 29.03.2003 kell 07:57 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Lola69
Ja on veel üks huvitav liik: kes peavad ketikoera kortermaja ees kuudis ....

Selliseid ei olegi veel kohanud..

Tsitaat:
Algne postitaja: penelope ....aga suukorvi ma talle küll pannud pole ja ei pane ka...

Tallinna elanik? Kui ma just ei eksi siis on linnas suukorv nõutav ja selle puudumine karistatav trahviga.
Aga jah igale minikoerale pole korvi vaja. Häirivad rohkem ikka igasugu dobermannid, rotveilerid, bokserid, bullterjerid jne jne.
Võib ju öelda omanikule, et hoiaks elajat kinni.. kuid tihti seda lihtsalt ei tehta (sama vabandus "Ta ainult mängib") või ei suudeta looma kontrolli all hoida.
Päris naljakas on tagantjärele mõelda kuidas üks naisterahvas üritas oma Dogi kutsikat kinni püüda, tol hetkel see muidugi naljakas ei olnud kuna koera huvitas rohkem minuga "mängimine" krt. õllest jäin ilma tänu sellele

penelope
Kasutaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 29.03.2003 kell 08:34 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: kuriKass
Tsitaat:

Tsitaat:
Algne postitaja: penelope ....aga suukorvi ma talle küll pannud pole ja ei pane ka...

Tallinna elanik? Kui ma just ei eksi siis on linnas suukorv nõutav ja selle puudumine karistatav trahviga.
Aga jah igale minikoerale pole korvi vaja. Häirivad rohkem ikka igasugu dobermannid, rotveilerid, bokserid, bullterjerid jne jne.
Võib ju öelda omanikule, et hoiaks elajat kinni.. kuid tihti seda lihtsalt ei tehta (sama vabandus "Ta ainult mängib") või ei suudeta looma kontrolli all hoida.
Päris naljakas on tagantjärele mõelda kuidas üks naisterahvas üritas oma Dogi kutsikat kinni püüda, tol hetkel see muidugi naljakas ei olnud kuna koera huvitas rohkem minuga "mängimine" krt. õllest jäin ilma tänu sellele

tallinna elanik olen jah ja koerale ei pane ja ei hakka ka panema suukorvi sellepärast, et oman labradori retriiverit, kellega võib ka ühistranspordis ilma suukorvita sõita (teatavasti kasutatakse seda tõugu pimedate juhtkoerana) aga teine asi miks ei pane on see, et sobivat suukorvi sellele tõule leida on üliraske. ja üldiselt ei trügi me ka rahvarohketesse kohtadesse

Laurikas
Kasutaja

Mees
Registreeritud: 17.03.2003
Viimane külastus: 4.08.2008
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 29.03.2003 kell 17:47 Reply With Quote
suukorv vast niiväga oluline ei ole, kui koer rihma otsas ilusti on... aga kui lahti, siis peaks suukorv kindlasti olema.. aga häirivad ka need pisikoerad... need on köige närvilisemad kuidagi
meryli
LEBO

Registreeritud: 08.10.2002
Viimane külastus: 19.09.2008
Otsib: sõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 29.03.2003 kell 17:54 Reply With Quote
Hiljuti lasin antud teemal samas portaalis auru välja ja hetkel tunduvad suured hundivolaskid ja lume alt sulavad sitahunnikud lausa kevadise imena, nii pohlad st, et olek täna kuidagi lääbakil jai viitsi isegi koerajunnide ja suukorvita, rääkimete lahtistest penidest vinguda aga kui mind möni taas vihale ajab siis....ahja....tuligi meelde meil maja all baar, no käiks hea meelega vahest päeval istumas, jooks kohvi, teed vöi limonadi laps kaasas...no yks kohalik onu arvab, et köik on tema haisvast suurest koerast vaimustuses ja loivab sellega siis baari ja mis te arvate, koer ronib ja liputab saba ja tunneb seal istuvast rahvast heamellt miks paljud arvavad, et nende karvane peni on KÖIGI vailedamatu lemmik

Kes elab minevikus-sellel puudub tulevik! Mis ei tähendaks, et minevikuvigadest ei vöiks tuleviku jaoks öppida!!!

Lola69
Võrrandi muutuja

Registreeritud: 09.11.2002
Viimane külastus: 18.12.2019
Otsib: kirjasõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 29.03.2003 kell 18:05 Reply With Quote
Tsitaat:
Tsitaat:

Tjaa, vaat see on liik omaette. Meie kandi omapära äkki?
Nu võetakse kutsu. Klopsitakse kokku midagi kuudilaadet ja pannakse see "oi kui armas, meie perekonnaliige, kutsu" sinna ketti. "Kutsu" on nii sõbralik, et madistab haukudes päevad läbi ja inimesi nähes kui pöörane. Olevat ka lahti pääsend ja ampsanud, no pole näind, õigem oleks vist oma kannikaga tundnud, ja ei hakka umbropsu rääkima. Aga kevade kuum uudis on see, et näe kutsu oli oma "pesakasti" ümbruse koledaks ja poriseksnii trampind. Lompis ja puha. Tõstetigi siis tema koduke veidi edasi "loodukaunimasse kohta", nu seal veel ilus muru kevadepoole välja tulemas!!!!!!!!!!
Ainus "rõõm" on hetkel see, et see pole meie maja peni, vaid vastasmajas. Meie majas oli ka selline, ent see sai nüüd vanadusest puhkama. Loodame, et sellele kohe uut ei järgne. Või et kahe maja peale kokku tulevas 16-s korteris kõigis ei ela "õuekoerapidajad". Suudate seda endale ette kujutada üldse ...

PS! Enne uue teema püstitamist kasutage otsingut!

Leekides hukkus ka liblikas. Hoia pikivahet!

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
Mara
Olgu jääv meile päike!

Registreeritud: 11.12.2002
Viimane külastus: 29.10.2015
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 29.03.2003 kell 19:37 Reply With Quote
mind ajavad nad ka vihale...mingi rotveiler (suukorvita) koos omanikuga jookseb vastu...muidugi hakkan kartma..omanik siis kinnitab ,et ära karda koera ,siis koer kallale ei tule..eino kui mulle mingi suur ja haukuv koer vastu jookseb ,siis mida muud peale kartmise tegema peaksin?!?

Parim vibukytt siinpool Uuraleid...

saskia
Kasutaja

Registreeritud: 25.09.2002
Viimane külastus: 5.02.2009
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 29.03.2003 kell 19:43 Reply With Quote
Muidu ma koeri ei karda, aga siis kui last ootasin, siis küll oli mingi paaniline hirm nii väikeste kui ka suurte koerte ees. Väga häiris, kui koer vabalt peremehe kõrval lippas. Nüüd kardan rohkem lapse pärast.
Ei meeldi ka see, et jalutatakse oma koera majade vahel, kus muidu lapsed mängivad.

me elame ju vaid korra...

viidik
tütrekesega

Registreeritud: 11.08.2003
Viimane külastus: 21.01.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.11.2003 kell 10:19 Reply With Quote
Tsitaat:
Selliseid nähes tekib mul tahtmine koer otsejoones paariks nädalaks varjupaika uut omanikku või süsti ootama saata ja omanikule kohapeal süst ära teha!

Kahe käega hääletan poolt. Ja need, kes oma koera kodule lähimal kõnniteel/muruplatsil situtavad, sunniks seda sitta paljaste kätega kokku koristama.

Kas keegi teab, kuhu minu pilt on saanud?

madu
ületamatult kitsarinnaline

Registreeritud: 09.07.2003
Viimane külastus: 18.10.2012
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.11.2003 kell 10:40 Reply With Quote
Olen 45-kilose koera omanik. Linnas käin temaga ainult a) loomaarsti juures, b) koertekoolis. Kus iganes inimesi võiks läheduses olla, seal alati rihma otsas. Samas, suukorvi tal pole, sest ausalt, ei ole viitsinud selleks kord nädalas linnakäiguks seda muretseda.

Ma ei saa ausalt öeldes hästi aru koeraomanikest, kes lasevad oma lemmikul vabalt inimeste seas ringi tatsata. Isegi pisikesed klähvitsad peaksid rihma otsas olema, sest ise olen ainult kord elus hammustada saanud, ja seda just sellise maapinnast ca 20 cm kõrgema peni käest. Koer on koer, olenemata suurusest.

Ja junnid võiksid küll kõik omanikud jaksata oma koera tagant ära koristada

"Isane peab olema karvane, haisev ja väga resoluutne."
Aleksei Turovski, Drosophilate (äädikakärbeste) partnerivalikust

Arwen
Auväärne Kasutaja

Registreeritud: 06.04.2003
Viimane külastus: 23.04.2010
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.11.2003 kell 12:31 Reply With Quote
see pole tõesti normaalne, et käiakse ilma kaelarihma ja suukorvita koertega ringi isegi kui koer on heatahtlik ja mängib, ei saa tema käitumist 100 % kunagi ette arvata. ja isegi kui ta ei tee mulle midagi, siis häirib ta mind tänaval. ntx mu kodutänaval tuleb tihtipeale mingi väike koeranähvits tänavale klähvima, kui ma mööda lähen. ma saan koertega hästi läbi ja ei karda neid, aga mind häirib kui see nähvits mul sabas klähvib. ja ma ei sooviks et ta mul püksisäärest kinni hakkaks. ja kui selline väike koer pidevalt tänaval tolkneb, aetakse ta lõpuks lihtsalt auto alla.
PrettyLizi
väikeste viguritega

Registreeritud: 26.01.2003
Viimane külastus: 26.08.2009
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.11.2003 kell 13:02 Reply With Quote
Suuri koeri tänaval kardan, lähen ringiga mööda.

kui suur koer on lahti, siis ikka suukorv peas.

Kayleigh´n I
eriline mõrd

Registreeritud: 28.09.2002
Viimane külastus: 14.02.2012
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.11.2003 kell 13:09 Reply With Quote
Mul sellega probleemi ei ole õnneks olnud, et ma oleks mõne suukorvita koeralt pureda saanud ja üldse neid eriti ei näe.

Aga meil trepikas see jama, et üks lemmikuomanik laseb oma koeral oma territooriumi märgistada trepikotta, teisele korrusele vastu seina.
Eile õhtul panin avalikult kirja üles. Veel tervisekaitseametiga ei ähvardanud, kuid kui probleemi ei likvideerita, saab see kah kohale kutsutud.
Vihale ajab! Mida see inimene õige endast arvab, kui laseb koeral jalga tõsta sellises kohas

viidik
tütrekesega

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.11.2003 kell 13:21 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Kayleigh´n I
Mida see inimene õige endast arvab, kui laseb koeral jalga tõsta sellises kohas

Mõni lihtsalt nii laisk, et ei võttis koera, aga sellega väljas käia ei viitsi. Laseb koera toauksest trepikotta.

Kayleigh´n I
eriline mõrd

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.11.2003 kell 13:24 Reply With Quote
No aga väljas ta selle peniga käib. Olweks siis, et laseks ainult trepikotta jooksma. Koer lidub ees, märgistab oma vana koha peale trepikojas ja siis lähevad peremehega koos alla ja õue. Tal pikad jalutuskäigud selle koeraga..

Aga ma tean kah, kes see mees on. Meil siin ainult 6 korterit ja pooltel on koerad .. Üks elab esimesel, see teisele ei tiku, kaks elavad teisel, kuid üks neist väga ilusti välja kasvatatud ..

viidik
tütrekesega

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.11.2003 kell 13:33 Reply With Quote
Politsei kutsuda?
Kas selle koerte väljaheidete koristamise kohta ei käi mingi seadus?

Kayleigh´n I
eriline mõrd

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.11.2003 kell 13:38 Reply With Quote
Pean tegelikult ühistu lepingu läbi lugema..
Ehk on seal midagi seesugust kirjas. Kuid kui asjad karmiks lähevad, siis ma kah julm eit võin olla ja tervisekaitse siia kutsuda ja lasta trahvi teha.
Mind ei koti see, kas minule enam tere öeldakse.

viidik
tütrekesega

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.11.2003 kell 13:47 Reply With Quote
Mitte ühistu kohta.
Ma nüüd ei mäleta, kas see oli loomapidamise seadus või oli see hoopis Tallinna või Tartu linna poolt vastu võetud mingi asi.

marintz
internetivaim

Registreeritud: 14.01.2003
Viimane külastus: 28.03.2014
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.11.2003 kell 14:56 Reply With Quote
/me sai ka eile koera omanikuks Ta veel pisi pisike. Suukorve värke pole plaanis muretseda ,kuna on oma maja ja oma aed kus jooksmiseks ruumi küllaga polegi meil tänavale asja ültse

'Armastus on siis, kui näed kedagi,aga tunned seda kõhus.....'

li-li
pensil;)

Naine
Registreeritud: 02.08.2002
Viimane külastus: 20.04.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 28.11.2003 kell 04:11 Reply With Quote
suuri koeri olen hakanud pelgama peale seda kui rahuliku tervisejooxu harrastajana sain korralikult pureda

armastuse maagiline arv
on üksteist
veel pole hilja
hakata armastama
/Ott Arder/

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Galerii | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0156059 sekundit