Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2  >>
Autor: Teema: jutukas pole irl
Krissu
Kasutaja

Registreeritud: 13.02.2003
Viimane külastus: 7.01.2006
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 29.03.2003 kell 08:53 Reply With Quote
jutukas pole irl

Miks mõned inimesed nii mõistmatud?! Vahel arutlen omaette, et miks krdi pärast inimesed käivad jutukas? see iga inimese oma dela onje. Mõtisklem aga selle yle, miks ei suudeta aru saada, et see mis on jutukas, see pole irl. Olen just palju Kodututes selle otsa satunud ja näedsa, nyyd siin pead vangutan Jutukas vallatle ja tee mis tahad, aga arvan, et piab ka mõistma et see pole irl vaid väljaelamiseks. Mis Te arvate ja kuidas omad kogemused näitavad?
View User's Profile View All Posts By User
penelope
Kasutaja

Registreeritud: 05.08.2002
Viimane külastus: 11.06.2003
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 29.03.2003 kell 08:57 Reply With Quote
jutukas pole irl- äkki see ongi just vastus.
Krissu
Kasutaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 29.03.2003 kell 09:00 Reply With Quote
a mis krdi pärast siis mõni seda ei mõista?!
penelope
Kasutaja

Registreeritud: 05.08.2002
Viimane külastus: 11.06.2003
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 29.03.2003 kell 09:16 Reply With Quote
ma pakun, et siin võib olla asi ka selles, et pole ära määratletud, et kus jookseb jutukas piir tõe ja vale ja nalja vahel
Krissu
Kasutaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 29.03.2003 kell 09:21 Reply With Quote
Kogemused ju need mis vilunuks teevad ja peaks nagu juba pika aja peale aru saama!
Virgin
Naine

Registreeritud: 01.09.2002
Viimane külastus: 3.08.2011
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 29.03.2003 kell 11:04 Reply With Quote
Kõik oleneb sellest, milline seltskond jutukas on... kui ma ikka lambist hakkax udu ajama reaalelu tuttavatele (paljud neist Kodutute jutukas), siis isegi minu puhul (olgugi, et ma varsti kedagi oma meeletute käikudega üllatada ei suuda) vaadatax, et ei tea mis kiix tal nüüd siis küljes on või et puhta segi kamminud end vms Lolli juttu võib ju ajada ning niisama vallatleda, aga igal asjal on oma piir ning ka teiste kasutajate taluvusel on piir

it's just my opinion

See kes olin eile, ei ole ma täna ja see kes olen täna, ei ole ma homme

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
ipsu
kodune

Naine
Registreeritud: 17.11.2002
Viimane külastus: 18.11.2009
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 29.03.2003 kell 11:12 Reply With Quote
mõni võtab jah seda jutuka värki liigagi tõsiselt....tundub et tõelist elu sellel inimesel polegi.

Ära kaeva teisele auku.......

Laurikas
Kasutaja

Mees
Registreeritud: 17.03.2003
Viimane külastus: 4.08.2008
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 29.03.2003 kell 16:56 Reply With Quote
ehh, ei tea.. inimesed erinevad muidugi, aga probleemid jutukas on ikka noortega vöi nendega, kes ei ole jutukat varem kasutanud... vöi on vähe kasutanud. Selliseid ikka kohtab pidevalt.
Kayleigh´n I
eriline mõrd

Registreeritud: 28.09.2002
Viimane külastus: 14.02.2012
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 29.03.2003 kell 17:02 Reply With Quote
Mulle just jutuka osas see ei meeldigi, et inimesed seal nii võltsid on.
Valetavad ja vassivad?
Aga miks vaja end tähtsamaks teha?
Maski ette tõmmata?
Kas tõesti selleks, et end välja elada? Aga miks on vaja välja elamiseks näitama end nii, kes sa tegelikult ei ole?
Vot sellest mina aru ei saa... Eks minagi käin vahel seal end välja elamas .. aga see ei eelda, et ma kedagi mängin. Ikkagi mina olen ju .. ei lendur, lits ega laibavedaja .. mina !!

Mara
Olgu jääv meile päike!

Registreeritud: 11.12.2002
Viimane külastus: 29.10.2015
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 29.03.2003 kell 17:45 Reply With Quote
siis tuleb käia kodutute jutukas...kus kõik inimesed on ausad ja toredad...

Parim vibukytt siinpool Uuraleid...

Krissu
Kasutaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 29.03.2003 kell 18:49 Reply With Quote
Ehh, ei pruugita ju alati võltsid olla. Aga see mis loba suust välja tuleb ei pruugi kohe ka tõene olla. Ja hukka ei saa ka mõista seda, kui oled lihtsalt kelmikas. Ää tule ytlema kui sul pole hia tuju siis ei kipu vallatlema. See, kui palju keegi ila suust välja ajab on tema enda asi(piiri tunneb ise ära). Alati aga ei saa ju sõna sabast kinni võtta, et näedsa jutukas nyyd musisin kõiki mehasi, et irlis kah piaks nii olema. Ometi ju Kodututes suht vanemad inimesed?!Kuskil pole ma nõnda hammaste vahele jäänud
Mamba
Auväärne Kasutaja

Registreeritud: 06.11.2002
Viimane külastus: 15.07.2007
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 29.03.2003 kell 19:06 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Krissu
Ehh, ei pruugita ju alati võltsid olla. Aga see mis loba suust välja tuleb ei pruugi kohe ka tõene olla. Ja hukka ei saa ka mõista seda, kui oled lihtsalt kelmikas. Ää tule ytlema kui sul pole hia tuju siis ei kipu vallatlema. See, kui palju keegi ila suust välja ajab on tema enda asi(piiri tunneb ise ära). Alati aga ei saa ju sõna sabast kinni võtta, et näedsa jutukas nyyd musisin kõiki mehasi, et irlis kah piaks nii olema. Ometi ju Kodututes suht vanemad inimesed?!Kuskil pole ma nõnda hammaste vahele jäänud

Võibolla sinu piiritunnetus lihtsalt teistest pihu erinev, et sellised piirikonfliktid sul siin

Patu
Algaja

Registreeritud: 09.03.2003
Viimane külastus: 22.01.2005
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 29.03.2003 kell 19:12 Reply With Quote
Inimesed kipuvad arvama, et jutukas annab anonüümsuse. Hehe, ega ikka ei anna küll. Inimesel, kes arvutitest ja ircu maalimast pisut enam jagab, suudab näha ircu nime taga ka irl inimest.
Mina ei arva, et jutukad oleksid mõeldud enda väljaelamuseks. Välja elama tulevad jutukatesse enamasti (minu kogemuste kohaselt) puberteetikud ja vähese intelligentsiga inimesed.

saskia
Kasutaja

Registreeritud: 25.09.2002
Viimane külastus: 5.02.2009
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 29.03.2003 kell 19:48 Reply With Quote
Ei noh, kui ma jutukas mina ise oleksin, siis oleks minu poolt vaikus. See ei tähenda muidugi, et ma valetaksin miskit või võlts oleksin... Tavaseltskonnas olen ma kuulaja rollis. Jutukas püüan ikka kaasa rääkida, nö ületan iseennast

me elame ju vaid korra...

Lola69
Võrrandi muutuja

Registreeritud: 09.11.2002
Viimane külastus: 18.12.2019
Otsib: kirjasõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 29.03.2003 kell 19:51 Reply With Quote
Hammaste vahel .. Olen ma pime või lihtsalt liiga blond, aa see on mulle küll kahe silma vahele jäänud.

Aga jah, irl ja jutukas ikka kaks ise asja ja nii ma neid ka võtan. Kuigi .... on hetki kus nad kattuvad ja kus lahkujooksevad suure valuga. Kui ma aga peaks olema selline nagu jutukas irl, siis oh issand seda elukest ...

PS! Enne uue teema püstitamist kasutage otsingut!

Leekides hukkus ka liblikas. Hoia pikivahet!

Marla
Friik

Naine
Registreeritud: 04.11.2002
Viimane külastus: 23.06.2013
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.03.2003 kell 13:20 Reply With Quote
põhimõtteliselt.

tähendab. mingil määral siiski.on reaalsus.
inimene elab end wälja. justnimelt.
varjunime all.elab wälja oma kompleksid ja igasugused muud hädad, millega ta tavaelus toime ei tule. wõi siis vastupidi-suudab end nii avada, nagu ta seda irl kunagi teha ei oska.
see et jutukas julgetakse olla see, kes tegelikult ei olda, ei tähenda weel katastroofi.
aga ka oma varjunime taga on inimene tema ise. wõibolla vahe on selles, et jutukas näitab ta end teises walguses. so what?

sest jah. jutukas ei pea keegi waikima, kõik wõivad möliseda oma kaaslastele silma waatamata. see on asja eeliseks. muidugi.

et. tegelikult. wastus tuli segane. sest ma ei saa ainult aru, mis on selle teema mõte. krissu. milles on probleem? seleta meile.

endal kogemused puuduvad.
küll aga .. on mu wend jutukate sõber.
ja need teda ilmselgelt ka muutnud on.
just julgemaks.
jutukas pole irl ega wastupidi kuid ometi on nad tihetalt seotud.

cleona
kivimüüridel kõndija

Registreeritud: 16.12.2002
Viimane külastus: 27.06.2009
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.03.2003 kell 14:01 Reply With Quote
Kui samas jutukas on ka mu tuttavad-sõbrad irl-ist siis see nagu on kohati ju nagu reaalsus,võimalus suhelda.Ja ilma väärmõistmiseta teist mõista.
Niisama...mingid jama ajada ka ei viitsiks...mängida kedagi teist...olen jutukas see kes ma olen ka elus.Vahe ainult selles,et jutukas on mul vaid kõne...tekst...irl ka nägu,tegu,miimika ja parem väljendamisoskus....
Krt,tegelikult ma üldse aru ei saa,milles siin asja point

Tänase päeva muudab imeliseks teadmine, et kunagi meenutatakse seda kui "vanu häid aegu".

jenni
I Am What I Am

Registreeritud: 16.02.2003
Viimane külastus: 11.07.2012
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.03.2003 kell 14:04 Reply With Quote
Niipalju, kui on erinevaid inimesi, on ka erinevaid arusaamu... Miks kõik peaksidki olema ühesugused?? Ja kuipalju on su elu ja jutukas omavahel seotud, on su enda teha... juhtub ka, et inimsaatused põimuvad

Anna mehele vabad käed ja sa tead, kust neid leida...

Krissu
Kasutaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.03.2003 kell 14:48 Reply With Quote
Marlake.Nimelt kurvastab mind see, et Kodututes seisime Arsoga silmitsi probleemiga, mis alul kurvastas ja pärast naerma ajas. Oleme loomult sellised vallatud ja vabameelsed rõõmsad inimesed. Meie jaoks on jutukas lihtsalt möla ajamise koht. Loomulikult on ka piir. Aga sugugi ei tasu igat asja mis me seal plämame tõsiasjana võtta. Naljatamine käib sellise asjaga kaasas. Tavaliselt kui mõni inimene privasse ronib, siis pole pikalt juttu. Sest pole kombeks asja tõsiseks pöörata. Ei saa võtta sõna sabast kinni alati iga tyhipalja möla peale. Ja minu arvates on ju suht hästi ka aru saada, kunas inimene niisama mula suust välja ajab.
Probleem ongi selles, et ma ei jõua enam kannatada nii tobedaid kysimusi, et kuidas ma nii hakkama saan, et meha nii vallatu. Ja temale kah suht arusaamatu, miks yldse tekivad sellised kysimused. See peaks ju suht arusaadav olema, et see mis on jutukas jääb ka nende seinte vahele ja see mis irl on ikka miskit muud. Oi oi, ma nii paljudele meestele siis muzid võlgu olen ja whatever. Palun ärge mõistke hukka vaid saage aru, et see mis jutukas lobatakse ei pruugi langeda kokku irliga.
Palun mind mitte surmanuhtlusele saata!

pirka
Bännitud

Registreeritud: 21.09.2002
Viimane külastus: 1.08.2004
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.03.2003 kell 15:38 Reply With Quote
Hmm...mulle tundub et hetkel ma kohe ikka päris plont
Kas kellegil tekkis probleeme jutukas tehtavate muside ja kallidega....
eee... jutukas nad vist siiski miskit natu muud tähendavad, kui reaalis. Jutukas see rohkem lihtsalt kas heameele väljendus mõne inimesega kohtumise üle, või niisama lõõpimine....
Ega siis ometigi sellest saa probleemi tulla...või on

Ja tõesti peaks ju olema mõistetav, millal mängitakse-lõõbitakse niisama, millal aetakse tõsist juttu. Jessas ega siis kogu aeg saa ka ju surmtõsine olla....
Oot jutukas sai miskil hetkel ühed pulmad maha mängitud... irww... mis ma nüüd siis mitmemehepidaja
Inimesed ...palun ärge olge nii surmtõsised....

On siin jutukas paar inimest kellega ma reaalis ka tuttav. Kui siin me kohtudes musime, siis ausõna reaalis kohtudes ei torma kohe ligi ja ei hakka musima
Reaalis naeratus on see mis väljendab seda kohtumise headmeelt, siin aga musid ja kallid need
Jutukas pole reaal ja reaal pole jutukas, kuigi tihti juhtub et need omavahel segunevad, et ollaks heades suhetes nii siin kui sealpool ekraani, kuid siiski jäävad nad eraldi maailmadeks oma natu erinevate käitumistavade ja olemisega.

... Naer annab inimesele tagasi jõu, mille talt võtsid pisarad...

Lola69
Võrrandi muutuja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.03.2003 kell 15:54 Reply With Quote
Issake, ma ikka täista juhe, ei saa aru, milles asi nüüd. Tundub, et kellegil on elus auk ja üritab seda täita. Kas just õigel moel ja õige asjaga ...
Kas reaalse elu probleemid on tõega nii olemata, et neid peab virtuaali tekitama hakkama?

synoptik
Kasutaja

Registreeritud: 26.01.2003
Viimane külastus: 30.12.2005
Otsib: sõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 31.03.2003 kell 09:30 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: pirka
Hmm...mulle tundub et hetkel ma kohe ikka päris plont
Kas kellegil tekkis probleeme jutukas tehtavate muside ja kallidega....
eee... jutukas nad vist siiski miskit natu muud tähendavad, kui reaalis. Jutukas see rohkem lihtsalt kas heameele väljendus mõne inimesega kohtumise üle, või niisama lõõpimine....
Ega siis ometigi sellest saa probleemi tulla...või on

Ja tõesti peaks ju olema mõistetav, millal mängitakse-lõõbitakse niisama, millal aetakse tõsist juttu. Jessas ega siis kogu aeg saa ka ju surmtõsine olla....
Oot jutukas sai miskil hetkel ühed pulmad maha mängitud... irww... mis ma nüüd siis mitmemehepidaja
Inimesed ...palun ärge olge nii surmtõsised....

On siin jutukas paar inimest kellega ma reaalis ka tuttav. Kui siin me kohtudes musime, siis ausõna reaalis kohtudes ei torma kohe ligi ja ei hakka musima
Reaalis naeratus on see mis väljendab seda kohtumise headmeelt, siin aga musid ja kallid need
Jutukas pole reaal ja reaal pole jutukas, kuigi tihti juhtub et need omavahel segunevad, et ollaks heades suhetes nii siin kui sealpool ekraani, kuid siiski jäävad nad eraldi maailmadeks oma natu erinevate käitumistavade ja olemisega.

Nõustun täiesti...jutukas tuttavale kaela puistatud musid-kallid on ju hea meele väljendus ja ei pruugi sugugi reaalis nii olla.Reaalis on naeratus see mis rõõmu väljendab ja vaevalt et reaalis mehed ringi käivad lilled pihus et iga juhuslikul kohtumisel kohe lilleke jagada olex.
Nii et minu arust on ju kõik korras...on reaal ja on jutukas..ja erinevad rõõmuväljendused.
Jutt sai segane aga ehk saate aru mida mõtlesin.

Kõik siin ilmas on ostetav-ainult purunenud illusioonid ei maksa midagi...

tiina
Administrator

Registreeritud: 03.05.2002
Viimane külastus: 1.08.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 31.03.2003 kell 09:46 Reply With Quote
Mina saan mõnes mõttes Krissust aru. Ehk selle pärast, et käime mõlemad mehega ju foorumis ja jutukas. Vahel tundub küll, et inimesed ei tea oma piire või elavadki ainult neti maailmas ja reaalmaailma nende jaoks ei eksisteerigi. Samuti on meil mehega tulnud üsna palju selgitada, et need musid ja kallid ja lobamised, mis jutukas on, ei kandu üle reaali. Paraku osad ei saa sellest vahel aru ja segavad selle reaaliga. Sellest tekivad aga konfliktid ja arusaamatused.

Näiteks kui mina jutukas mõnele mehele musi annan ja niisama loban, siis miskipärast arvaakse kohe, et miskit mu elus lahti ja otsin ja tahan kedagi. Sama ka mehe puhul...kui kallid ja musid jagatud, siis arvatakse et jagatakse kõike...päris nii see ju pole. Õnneks on selliseid inimesi vähe, kes ajavad segamini reaalsuse ja neti.

Olen synoptikuga täiesti nõus. Jutukas saab oma rõõmu ja poolhoidu näidata muside, kallide ja muu sellisega. reaalis on selleks naeratused ja miimika ja muud väljendusvahendid. See lihtsalt on nii ja sellega peab arvestama.

Vahel kipub küll irl ja nett segunema...aga sellele peab oskama ka piiri panna. Meil mehega on ka irl elu Meil on lapsed, omad rõõmud ja mured...õhtuti kaissus olemine ja päevased jutuajamised...kõik see mida netis ei teata eriti ja mõningatel võib tekkida arvamus, et elamegi netis ja väljaspool netti mehega ei suhtlegi Tegelikult ikka asjad hoopis teisiti.

Nii et, Krissu, vähemasti sain ma aru mida tahtsid selle teemaga öelda Olen ise kah tihti samuti mõelnud ja on tekkinud pähe samad küsimused, oleme ka mehega sellest palju rääkinud ja küsimustele vastuseid otsinud.

Inimene! Jumal on loonud sind eimillestki ja seda on sinu puhul liiga sageli tunda...

Lola69
Võrrandi muutuja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 31.03.2003 kell 09:56 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: tiina
/.../ Vahel tundub küll, et inimesed ei tea oma piire või elavadki ainult neti maailmas ja reaalmaailma nende jaoks ei eksisteerigi. /.../ Paraku osad ei saa sellest vahel aru ja segavad selle reaaliga. Sellest tekivad aga konfliktid ja arusaamatused.

/.../ Õnneks on selliseid inimesi vähe, kes ajavad segamini reaalsuse ja neti.

Ju ma siis olen väga blond, aga kuidas saavad reaalsus ja nett, eriti just jutukanett elus nii seguneda, et varjutavad oleva ja loovad pettekujutelma, et kõik ongi ÜKS ja seesama elu.
Ma saan aru, et intiimsema iseloomuga "tekstinett", st kirjad imbuvad ellu endasse sisse ja inimesed läbi nende. Seda on juhtund ja juhtub edaspidigi. Aga jutukas ... Ei, ei saa aru. Andke mulle minu rumalus andeks. Aga nii jääb ikkagi domineerivaks mulje, et osadel inimestel on oma reaalne elu kas olemata või suhteliselt tühjusest täidetud, et sinna on vaja "elu" sisse süstida. Kasvõi siis virtuaalse "tervitus- ja musimoozi" nö elustamise näol.

Sorry

tiina
Administrator

Registreeritud: 03.05.2002
Viimane külastus: 1.08.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 31.03.2003 kell 10:04 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Lola69

Ju ma siis olen väga blond, aga kuidas saavad reaalsus ja nett, eriti just jutukanett elus nii seguneda, et varjutavad oleva ja loovad pettekujutelma, et kõik ongi ÜKS ja seesama elu.
Ma saan aru, et intiimsema iseloomuga "tekstinett", st kirjad imbuvad ellu endasse sisse ja inimesed läbi nende. Seda on juhtund ja juhtub edaspidigi. Aga jutukas ... Ei, ei saa aru. Andke mulle minu rumalus andeks. Aga nii jääb ikkagi domineerivaks mulje, et osadel inimestel on oma reaalne elu kas olemata või suhteliselt tühjusest täidetud, et sinna on vaja "elu" sisse süstida. Kasvõi siis virtuaalse "tervitus- ja musimoozi" nö elustamise näol.

Sorry
Just Lola Ütlesid seda, mida mina tahtsin tegelikult oma jutuga öelda...aga ei osanud seda nii kirja panna. vahel tõesti tundub, et mõnel inimesel nagu polegi reaalelu, või on see nii sündmuste vaene ja üksildane, et oma irl elu kiputakse just nii elustama ja jutukas tundubki kogu elu...muud nagu ei eksisteerikski. Miks see nii on...võta sa kinni

Inimene! Jumal on loonud sind eimillestki ja seda on sinu puhul liiga sageli tunda...

<<  1    2  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Galerii | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0178690 sekundit