Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2    3    4    5    6  >>
Autor: Teema: haiglad, operatsioonid
Siku
Kasutaja

Registreeritud: 16.02.2004
Viimane külastus: 6.08.2006
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.03.2004 kell 20:12 Reply With Quote
Jaa olen olnud haiglas, oma synnipäeval läksin sydamereumaga, sain tol päeval just 14 ja läksin lasteosakonda. Köik ultrahelid ja ekg masinad on mulle väga tuttavad aga noh, siis tuli välja et kopsuliited jne. sealt sain nohu, köha, palaviku teistelt patsientidelt... Ja sees olin nädalaid ja oli tunne et ma ei saa enam kunagi koju, aga önneks tädi arst ja käis minu arstile rääkimas et mind vöiks hakata tasapisi koju laskma Kylalisi käis mul koguaeg, apsull iga päev...ja ödesi see häiris jubedalt millegi pärast. Aga noh, peale seda olen ringiga arstidest mööda köndind......
View User's Profile View All Posts By User
murjam
Kasutaja

Registreeritud: 14.03.2003
Viimane külastus: 28.04.2004
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 12.03.2004 kell 15:15 Reply With Quote
Mul pimesool lõigatud, haiglas olin oma 7 päeva- palatis lõbusad inimesed ja aeg läks kiirelt Sellel suvel saan minagi need sünnitusmaja mõnud ära tunda

Need aarded, mis on sinus endas, need olid on ja jäävadki!

Dinxu
Külas.

Naine
Registreeritud: 26.02.2004
Viimane külastus: 9.07.2009
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 12.03.2004 kell 15:48 Reply With Quote
Pole kunagi haiglas istunud kui välja jätta kopsupõletikuga 2 kuuselt... sellest ei mäleta õnneks midagi.
Midagi head küll haiglatega ei seostu: vend taheti noa alla panna ilma et tal tegelikult midagi viga oli(õnneks saadi õigel ajal jaole) ja vanaisa suri haiglas...

EI taha mitte kunagi haiglasse- väldin kui vähegi võimalik

People have the right to be stupid. Some people abuse that privilege.

gosi
Kasutaja

Registreeritud: 29.01.2004
Viimane külastus: 28.06.2014
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 12.03.2004 kell 16:04 Reply With Quote
Haiglad on erinevad.
Tartu kliinikumide kohta voin oelda et see on tasemel.
Tlns peaks ka olema norm.
Aga naiteks K-Jarve haiglat ma eriti ei usalda.

Ara karda seda "operatsiooni" Eesti tervishoiu too"tajad tunnevad oma too"d

a niech to szlag trafi

Pacis
Kasutaja

Registreeritud: 10.11.2003
Viimane külastus: 22.12.2004
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.03.2004 kell 08:49 Reply With Quote
...väiksena pidin kuid haiglas olema, krooniline haigus. opil olen mitu korda käinud, 3 vist. luumurde ei ole õnneks olnud...
...meditsiinist eestis? kahjuks ei midagi head. meditsiinil on veel väga suur kasvu ruum...

Errar humanum est!!! Per aspera ad astra!!!

Renka
Kasutaja

Mees
Registreeritud: 07.03.2004
Viimane külastus: 5.04.2011
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.03.2004 kell 14:38 Reply With Quote
olen küll haiglas olnud aga see oli vaid paartundi kui kipsi eemaldati ja õmblesmas olen ka käinud kui ma vastu kappi kukkusin väiksena siia maani on suur arm laubal
Kapsauss
Eksinud südameke!

Registreeritud: 22.03.2004
Viimane külastus: 21.02.2010
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.03.2004 kell 17:49 Reply With Quote
Siis kui ma syndisin kukkusin synnituslaualt maha ja murdsin õlaluu.Rohkem luu murde pole õnneks olnud.Operatioone ja haiglas viibimisi ka pole olnud.Pea olen ma mitu korda lõhki kukkunud ning yhe korra olen õmblemas ka käinud.

kapsauss

susanna
Susanna-I'm crazy loving you

Registreeritud: 02.02.2004
Viimane külastus: 30.05.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.03.2004 kell 18:06 Reply With Quote
haiglad lapsena mul teine kodu
ei mäleta, et eriti kurb oleksin olnud, vahel
sõpru oli ees alati palju, vast seepärast
vanemaid juurde ei lastud, hea, kui läbi akna nägid
korra vennaga üritasime ka põgeneda, aga kätte saadi
laste sündimised ka ikka haiglas olnud, kahega kuu enne sünnitusi raseduspataloogias sees olnud
kole aeg, masendav, sest nägin seda, mida poleks ehk tahtnud
lastega beebidena kahel korral haiglas olnud, siis oli küll tunne, et mõne tigeda õe oleks maha löönud
oppe narkoosiga neli olnud, suurepärased arstid viimasest korrast meelde jäänud
mida vanemaks saada, seda ebameeldivam on haiglas olek, eriti siis süda haige, kui pead lapse sinna jätma ja näed, et ta nii kurva ja trööstituna maha jääb
kurb teema

Karda inimest, kellel on üksainus raamat./ Bertrand Russel

http://www.youtube.com/watch?v=9hMrY8jysdg&NR=1

kodukiisu
kiire putukas

Registreeritud: 01.09.2003
Viimane külastus: 17.10.2005
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.03.2004 kell 18:14 Reply With Quote
ma niiipalju haiglas olnud et jube. päris pisikesena olime terve perega läkaköhas, siis õega koos, siis olin neerudega (mingi põletik vist), siis oli pikka aega vahe ja u 13-aastaselt kopsupõletikuga, siis u 15-aastaselt pimesoole op, siis 19-aastaselt pidevalt sünnitusmajas tilguti all (rasedusaegse oksendamisega) ja siis muidugi sünnitus (kah 19-aastasena) ja nüüd lapsega Keila haigla lasteosakonnas :S

luumurde on mul olnud u 5 (käeluud) + 3 korda hüppeliigese venitus nii et kodus karkudega komberdasin...

ei tea miks aga minuga pidevalt juhtub igast jamasid... ja ei meeldi mulle see haiglas passimine ega kipsis olemine - annaks kõik et saaks ainult terve olla ja laps ka.

mis aga huvitav on see et mõlemal korral nii õe pimesoole opi kui minu omal nägime oma arste purjuspeaga haigla peal kusjuures erinevad haiglad ja arstid... ja no selliseid nõmedaid juhtumeid võin kohe hulgi pajatada...

praegu mõtlen mandlilõikuse peale - tahaks neist tüütustest lahti saada.

susanna
Susanna-I'm crazy loving you

Registreeritud: 02.02.2004
Viimane külastus: 30.05.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.03.2004 kell 19:02 Reply With Quote
mandlilõikus oli mul selline õudukas, et siiani mõtlen, et kas see ikka minuga toimus
vett ka ei saanud ühtki tilka nii joodud, et valust lolliks poleks läinud
kodus verejooks
rääkima sain hakata alles kuuendal päeval, enne lihtsalt ei tulnud midagi, kuigi arstid ütlesid, et proovi....
ja siis ma veel mõtlesin, et noh, mis see ikka ära ole, lapsed saavad hakkama, kuis siis mina ei saa
niipalju siiski oli kasu, et tervis hulga rohkem korras, kui enne neid, siis olingi ainult haige ja juuksed langesid ja naistehaigused ja muud koledad asjad

Karda inimest, kellel on üksainus raamat./ Bertrand Russel

http://www.youtube.com/watch?v=9hMrY8jysdg&NR=1

chardonnay
Kasutaja

Registreeritud: 06.03.2004
Viimane külastus: 20.11.2010
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.03.2004 kell 19:00 Reply With Quote
Haiglas pole kunagi pidanud olema.
Käe luu olen korra ära murdnud, ja sellega oli ka selline asi, et pidin kirurgi järjekorda nädal aega ootama ja siis sain teada, et käeluumurd valutas käsi küll roppu moodi!!

ratatosk
vabamõtleja

Registreeritud: 07.11.2003
Viimane külastus: 22.01.2010
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 27.03.2004 kell 13:44 Reply With Quote
Selline pikem haiglas olek oli aastaid tagasi Tartus. Positiivne, et seal on nii palju noori praktikante. Ja operatsioon tehti kah, aga see polnudki midagi hirmsat - vähemalt mina ei kartnud ja paranesin kah hästi.

-- all works are protected by GNU Free Document License --

renet
Friik

Registreeritud: 28.12.2003
Viimane külastus: 18.07.2011
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 27.03.2004 kell 14:14 Reply With Quote
luid päris ära murd veel pole, kunagi väiksena suutsin hundiratast tehes käeluule mõra sisse kukkuda. operatsioone pole ka mulle tehtud, vähemalt mitte minu teada. haiglas olen enda arvestuste kohaselt kaks korda olnud, Tartus, seal raja tänava omas.

Don't try to teach a pig to sing. It wastes your time and annoys the pig.

sirli
ylbelill

Naine
Registreeritud: 08.06.2003
Viimane külastus: 16.02.2018
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 27.03.2004 kell 15:02 Reply With Quote
mina olen korra haiglas olnud, mul sündides mingi kasvaja oli jala peal ja see opereeriti ära, aga hiljem tähendab haigla minu jaoks kohutavat kohta, kus ma olen nii oma vähihaige vanaema kui ka vähihaige vanaisa juures istunud, nii et midagi rõõmsat seal minu jaoks ei ole.

Kui sa ükskord oled ilma jäänud sellest, mida ihkad, siis sa hiljem üle kõige samu unistusi vihkad

MAYLY
Algaja

Naine
Registreeritud: 01.11.2003
Viimane külastus: 4.06.2007
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 27.03.2004 kell 20:15 Reply With Quote
Ma olen korra käinud väiksel operatsioonil, mis kestis umbes 15 minti ja peale seda sain koju......jama oli see et mulle ei öeldud millal tuimestus oma mõju ära kaotab......istusin autosse ja siis alles hakkas valutama, terve päev valutas ja nii ka järgmisel päeval.....muudel põhjusttel pole ma haiglas käinud. Tuttavaid ikka olen haiglas külastanud, mulle haiglad eriti ei meeldi. Vastik rohu lõhn kui haigla uksest sisse astud. Ega arstidel kah kerge pole ma tean seda, kuna mu onu on kirurg. Ta peab olema valves, ja kui kodus on siis võib ka juhtuda et teda kutsutakse haiglasse kui midagi tõsist on juhtunud.

huvitav....huvitav...

kuriKass
kõikehõlmav pimedus

Registreeritud: 25.03.2003
Viimane külastus: 20.06.2016
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 27.03.2004 kell 22:10 Reply With Quote
Kõige pikem haiglas viibimine oli peale sündi Tagasi pole viidud.
Opilauale olen korra sattunud, väänati käsi paika tagasi ja visati uksest välja.

Arsti juurde satun vahest harva. Ma ei meeldi neile vist, tahavad alati kiiresti lahti saada Isegi Paldiski maanteel asuvast toredast asutusest kupatati kiirkorras minema, just siis kui mind huvitama hakkas

Born under a bad sign
With a blue moon in your eyes.

RealBitch
Auväärne Kasutaja

Registreeritud: 03.01.2003
Viimane külastus: 19.10.2008
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 28.03.2004 kell 00:49 Reply With Quote
Kui neljane olin, oli sondeerimine, 8selt olin kuuaega haiglas- sydame op ja siis 15 aastaselt kopsupõletikuga. Lõbus oli, ei saa kurta, kuigi nyyd oleks ehk isegi põnevam kui lapsena

pennu
Algaja

Registreeritud: 19.09.2003
Viimane külastus: 19.12.2005
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.04.2004 kell 23:11 Reply With Quote
Viimane haiglasolek oli Detsembris ja see kestis üle kuu. Purustan natuke nüüd müüte, sest olin mittepsühhootiliste haigete 2 osakonnas ehk hullumajas. Masendus oli mind tapmas ja see käik aitas enamvähem asju stabiliseerida. Söök oli nagu haiglatoidud ikka, aga seltskond ja personal olid väga head.
ps! ärge mind nüüd psühhoks pidama hakake eks?

Beith
Elulõpuni neitsi

Registreeritud: 13.05.2003
Viimane külastus: 19.08.2013
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 10.04.2004 kell 07:24 Reply With Quote
Viimati olin haiglas täpselt aasta tagasi. Neerupõletik oli. Tervelt nädala istusin Maarjamõisas sees ja lasin tagumikku torkida. Päevas sain 6 süsti. Iga 6 tunni tagant ning 2 korda päevas sain 2 süsti korraga. Lõpuks oli tagumik sinine ja ei saanud mitu nädalat peale haiglatki istuda. Õnneks tuli mul lõpuks süstide vastu allergia ja nii ei saadudki täitsa lõpuni mind torkida.
See oli minu jubedaim haiglasolek. kuid arstid ja õed olid toredad. Palatikaaslasedki olid suht normaalsed, ehkki nad olid vanemad inimesed. Tore oli nendega rääkida

Ükskord olen haiglas olnud ka põlvedega, sest avastati mingi ©latteri või Shlatteri tõbi vms. Ja siis istusin terve nädala haiglas - seal uuriti asja ja soojendati jalgu. Täpselt jõululaupäeval lasti välja. Olin siis algklassides.
Ja kunagi alglasside aegu olin ka kõhuvaludega haiglas uuringutel, kuid mitte midagi avastatud. See oli vist mingi psühholoogilist laadi probleem.

Opereerinud ei ole mind õnneks keegi ja loodan, et seda ei tehta kah

Iga inimene on täpselt niikaua elus,
kuni mõni olend maailmas temast veel tõeliselt hoolib.

Ray
Friik

Registreeritud: 28.08.2002
Viimane külastus: 5.05.2013
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 10.04.2004 kell 10:34 Reply With Quote
Haiglas vist ligi 10 korda olnud. Pikemalt siiski vist 11 aastasena 6 nädalat, kui korraga oli keskkõrvapõletik, ühepoolne kopsupõletik ja bronhiit.

Aga viimati eelmine aasta kõrge vererõhu ja insuldiohuga. Tegelikult lähen haiglasse vaid siis, kui tõesti enam midagi teha ei saa (ja peaks ammu olema pädevam kiirabi välja kutsutud). Muidu siplen ikka ise välja, kui on mingi kriitiline olukord ja peaks viivitamatult mõne süsti saama (või kuhjaga tablette, siis hakkab mõni kivist peaga arst midagi seletama, et pole vaja ja kui midagi teravalt targemat küsin, siis on vastusteks "möh" erinevates variatsioonides. Napilt on mõnigi pääsenud keretäiest otse kabinetis.

Ma elan sellises piirkonnas ka, et Mustamäelt keegi ei viitsi välja sõita (kiirabi) ja kohalikumast saadetakse mingid umbkeelsed kretinismist vaevatud rahaahned velskrid.
Kuna mul on oma pool suguvõsa otseselt või kaudselt meditsiinisüsteemi poolt sandiks või vigaseks tehtud, siis ma olen ikka tige küll selle sfääri vastu. Mõistlikumaid tegijaid satub ette (minul olnutest) umbes 1:25 (üks kahekümne viiest arstist või olulisest med. isikust).

skingirl
Armuline Proua

Naine
Registreeritud: 13.09.2003
Viimane külastus: 13.06.2019
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 10.04.2004 kell 14:47 Reply With Quote
Ma ei käi üldse arsti juures, mind peab viima vägisi.

https://www.youtube.com/watch?v=EC7RAXfWRXM&index=108&list=PL989D1CE89B10455F

boobster
Kodutuks pühitsetud :)

Registreeritud: 14.04.2004
Viimane külastus: 17.05.2011
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.04.2004 kell 12:12 Reply With Quote
12aastaselt oli suht tõsine käetrauma, siis olin täpselt kuu aega Tallinna Lastehaigla traumatoloogiaosakonnas, vist 7. palatis, hea arst oli ja palatikaaslased ka. Arvestades, et tõsine jama oli, siis oli väga lõbus tegelikult. Aga noh, mis sa lapselt ikka tahad, et ta tõsine oleks ve?
erxu
Kasutaja

Registreeritud: 29.12.2003
Viimane külastus: 19.12.2008
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.04.2004 kell 20:06 Reply With Quote
Olen viibinud mitmeid kordi nii traumapunktis, haiglas kui ka operatsioonisaalis. Samuti on mitu lähedast inimest haiglas surnud - seega ei ühtki head mälestust ja rohkem ei taha selle paigaga tegemist teha.

kauni aia leian kus soovida soove

Hilikas
Kasutaja

Registreeritud: 20.05.2004
Viimane külastus: 12.04.2006
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 14.06.2004 kell 17:34 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Killagal
nu mul oli selline naljakas asi nagu maolukuti ahenemine, kui ma olin umbes ühe kuune.. siis olin mingi aja haiglas ja opereeriti jne.. aga ma ei mäleta sellest loomulikult midagi :p asja meenutavad mulle ainult kaks armi ja see, kuiväga mu vanemad mind armastavad ja hoiavad just seetõttu, et nad olid väga lähedal oma esimese lapse ja ainsa tütre kaotamisele

nojah, konkreetselt oli see 83-s aasta ja sai oldud mustamäe lastehaiglas ja sai küll seal õue minna ja tohtisid ka oma riided olla, aga kõige jubedam oli see, et päeval oli killa nagu inglike ja öösel, kui kõik haiged lapsed magada tahtsid, oli temal laulutund ja nii kaks nädalat järjest...ainult õde-perenaine oli igavene nõid - ta ei lubanud mul päeval magada kui tüdi oli opil ja ma ise ei-mäleta-mitu-ööd juba magamata olnud, elulõpuni jäävad kõrvu kajama tema sõnad:"ema, meil päeval ei magata!", aga ma ei tõusnud üles, mõtlesin, et kui käsipidi üles tirib, eks siis tõusen, aga õnneks kõrvalpalatist üks ema pani selle perenaise paika ja siis ma õppisin istudes magama, võtsin käsitöö sülle, kui laps päeval magas ja tukkusin salaja...
ka teiste lastega on haiglas olemist ette tulnud, aga midagi nii jubedat pole olnud

ise olin keska ajal tartus põsekoopa opil- tore noor meesarst oli ja üldse oli seal päris lahe olla, kuigi palat oli vist mingi kolmekümnekohaline ja ma seal kõige noorem
edasi tuli kaks keiserlõiget rakvere haiglas ja kaks aastat tagasi olin hiiule sisse kirjutatud - kõigepealt keemiaravi, siis kaks oppi, siis jälle keemiaravi ja lõpuks viis nädalat kiiritust - no oli see alles aasta, aga nii toredat haiglapersonali ja sellist hoolimist ei ole varem kohanud, ma tundsin, et minust hoolitakse ja minu eest hoolitsetakse, nemad tegid enda poolt kõik, mis vähegi võimalik ja MA OLEN ELUS!!!!!!!

veel miskit?

dope
Kasutaja

Registreeritud: 01.03.2004
Viimane külastus: 11.04.2008
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 14.06.2004 kell 22:23 Reply With Quote
korra ole...põlvega- vaadati mis seal sees õige toimub...
haiglas olen olnud pimesoole pikenemisega...nii 3-4 korda...
siis beebina ka korra....

keep your friends close but your enemies even closer

<<  1    2    3    4    5    6  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Seksperdid | Galerii | Tutvus | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0237210 sekundit