Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2    3  >>
Autor: Teema: Ups ... rase ... aga VIST mitte oma mehest ...
JoanMadou
pixie

Registreeritud: 22.11.2004
Viimane külastus: 10.10.2007
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.02.2006 kell 02:43 Reply With Quote
Õige liigutus oleks üles tunnistamine arvan ma. Isegi kui on lootus et laps tuleb küllalt mehe värvi või nägu et 'ära petta', oleks oi-kui-raske elada kogu elu murega et keegi saab teada. Näiteks laps ise, kasvõi siis kui koolis veregruppe võrdlema õpib ja avastab et midagi nihu

Nii et kui juba ennast sellisesse situatsiooni olen pannud siis pean kuskilt leidma ka julguse seda tunnistada.

Let's go save the world guys!

View User's Profile View All Posts By User
anne51
Mul on kahju ...

Registreeritud: 16.01.2006
Viimane külastus: 14.06.2013
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.02.2006 kell 09:17 Reply With Quote
On väga raske ette kujutada sellist situatsiooni. Ma ei tea, mis ma oleks teinud, aga kaldun arvama, et poleks kellelegi midagi öelnud. Olen varemgi mõelnud, et see, kas seemnerakk pärineb sellelt või teiselt mehelt, on vähetähtis. Mõni pärisisa on nagu võõrasisa ja vastupidi.
Kunagi lõi laineid A.Beekmani "Valikuvabadus", kus naine valis isasid oletatavalt heade geenide järgi. Tol ajal olin noor ja mõistsin väga hukka sellist valikut. Nüüd mõtlen, et naised võiksid tõesti mõelda ka geenidele, kui abielluvad.
Muide, kes veel mäletab koolibioloogiat, siis on 25%-line võimalus, et pruunisilmsetel vanematel sünnib sinisilmne laps.

Inimese elu on lõpetamata jääv kool.
G.Keller

kontorihiir
..umbusklik...

Registreeritud: 30.08.2002
Viimane külastus: 13.06.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.02.2006 kell 09:19 Reply With Quote
kusagil oli isegi mingi protsent välja toodud (ise usun, et siiski meelvaldne), et tegelikult paljud mehed ei tea ega saagi kunagi teadma, et kasvatavad võõrast last

Hea, et mul olen Mina. Mina ei vea ennast kunagi alt.

Karlsson Katuselt

dilbert
Friik

Registreeritud: 08.12.2005
Viimane külastus: 27.03.2015
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.02.2006 kell 12:59 Reply With Quote
Selline uudis oleks küll suht masendav

you and me baby ain't nothin' but mammals

LadyButterfly
Sõnatu...

Naine
Registreeritud: 22.09.2005
Viimane külastus: 18.03.2019
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.02.2006 kell 13:07 Reply With Quote
anne jutuga seoses meenub mulle midagi dominantsetest geenidest. Tumedama nahaga inimestel pidid olema siis dominantsemad kui heledama nahaga inimestel. Oli kuidagi nii või?
Ma arvan, et kui midagi säärast peaks juhtuma siis räägiks ma mehele tõe välja. Või teeksin abordi.
Tegelikult saan ma meestest täielikult aru kui nad vahel kahtlevad oma isaduses.

Pead olema nagu jumal, kes jälgib, et paradiisis õunad kasvaksid, kuid ka põrgus oleks ahjud köetud.

Ära sõltu kellestki liiga palju. Isegi su enda vari jätab su pimeduses maha.

dilbert
Friik

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.02.2006 kell 13:09 Reply With Quote
Aga õnneks tänapäeval saab ka seda isadust kahtluse korral selgitada.

LadyButterfly
Sõnatu...

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.02.2006 kell 13:13 Reply With Quote
Seda küll. Kuid sellega kaasnevad vahel ka teatud riskid. Ma mõtlen, et kui minu kaasa praegu avastaks, et kahtleb ja nõuaks testi siis ma arvan, et meie abielu saaks seeläbi tugevalt, võib-olla ka hävitavalt, kannatada.
Usalduse küsimus.

Pead olema nagu jumal, kes jälgib, et paradiisis õunad kasvaksid, kuid ka põrgus oleks ahjud köetud.

dilbert
Friik

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.02.2006 kell 13:16 Reply With Quote
Üldjuhul päris niisama ka sellist asja keegi nõudma ei hakkaks ju. Kui juba, siis on see abielu niikuinii kannatada saanud.

freelancer
Küünikust vahikoer

Registreeritud: 12.02.2004
Viimane külastus: 29.03.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.02.2006 kell 16:26 Reply With Quote
veel lollakam on enne surma teada saada et paljulapselise pere isal on väike probleem -nimelt kaasasündinufd impotentsus.Aga kaselliseid asju on elus ette tulnud.
Mis siin imelikku siis on.Ka vere loovutamine oma kallile pojale võib lõppeda abivajaja surmaga-Hea et doktorid enne kontrollivad kas veregrupp on sama mis lapsel või on hoopis midagi kolmandat.Seega on orkilendamise protsent suhteliselt suur.

Mis aga puutub spermatosoidide valikuvõimalusse siis üldjuhul eeldab see kellegi kolmanda poolt toimetatud vaheltharimist.Ja kui see naisele võibolla on nii oluline siis oleks lausa huvitav mida mehed selle selgituse peale mõtlevad-isegi kui seatakse eesmärgiks tulevase kodaniku elukvaliteet ja elujõulisus.

Elada tuleb nii,et isegi hauakaevaja nutaks su matustel.

JoanMadou
pixie

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.02.2006 kell 22:48 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: LadyButterfly
anne jutuga seoses meenub mulle midagi dominantsetest geenidest. Tumedama nahaga inimestel pidid olema siis dominantsemad kui heledama nahaga inimestel. Oli kuidagi nii või?

Oli jah. Tumeda naha geenid ja pruunide silmade geenid on dominantsed.
Igat geeni on inimesel kaks, üks ema käest saadud ja teine isa käest. Kui on kaks pruunide silmade geeni siis on silmad pruunid, kui kaks siniste silmade geeni siis sinised, ja kui mõlemat on üks siis jääb peale domineeriv geen - pruunid silmad.

Sellepärast saabki pruunisilmsetel vanematel olla sinisilmne laps, kuid sinisilmsetel vanematel pruunisilmset olla ei saa.

P.S. Ei mäleta kas silmavärv tõesti vaid ühest geenist oleneb, see oli lihtsustatud näide. Enne kodusõdade pidamist vaadake igaks juhuks bioloogiaõpikust järgi.

LadyButterfly
Sõnatu...

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.02.2006 kell 22:54 Reply With Quote
Nüüd pean siis minema haiglasse aru pärima Mul pruunid silmad aga mehel sinised - lapsed kõik sinisilmsed. Või said lapsed minu käest sinise silma geeni
Pole ühtegi sellealast õpikut kodus olemas

dilbert
Friik

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.02.2006 kell 23:00 Reply With Quote
Äkki leiad abi SIIT. Tegemist materjaliga 9. kl bioloogiast. Pärilikkuse osa

JoanMadou
pixie

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.02.2006 kell 23:01 Reply With Quote
Ei kõik ikka õige. Kuna pruun on dominantne siis võib sinul olla üks pruun ja üks sinine alleel (vaatasin järgi, alleel on õige nimetus, kaks alleeli teevad kokku ühe geeni). Sinu mehel seevastu on mõlemad sinised alleelid (vastasel juhul oleks tal pruunid silmad).
Nii et laps sai mehe käest sinise alleeli ja sinu käest ka sinise.

Kui on kaks pruunisilmset vanemat siis võib neil mõlemal siiski olla üks retressiivne (domineeriva vaste) alleel, ja kui laps mõlemad retressiivsed pärib siis ongi tal sinised silmad vms.

Aga tegelikult on kindlasti olemas lehekülgi mis seda palju paremini seletada oskavad kui mina.

Lisatud: dilbert jõudis ette, kiirelt tehtud

LadyButterfly
Sõnatu...

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.02.2006 kell 23:04 Reply With Quote
Noh, siis sain haiglast ikka omad lapsed kaasa Ma midagi taolist süsteemi ähmaselt mäletasin ka aga koolis ju 100 aastat möödas...

Roxena
Kasutaja

Registreeritud: 22.03.2004
Viimane külastus: 21.04.2018
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 23.02.2006 kell 00:18 Reply With Quote
Nii ta on, et isad muretsevad, kas oma laps, aga vene ajal sünnitusmajades ei saanud ka ema päris kindel olla, et õde hooga kusagilt pikalt kärult sulle ikka õige tita haaras.

Kui olin tütrega ühes sellises sünnitusmajas, siis kahel esimesel päeval oli tita keeratud roosasse tekki, ta nägu tundus kiitsakas ja tema vististi õliga määritud juuksetutt täiesti must. Tollal sealt teki seest ju kuigi palju uurida ei õnnestunud.
Kolmandal päeval toodi rinnale tita, kellel olid oran¾ikad juuksed, ta oli mähitud rohelisse ja tema põsed olid punnis. "See küll minu laps ei ole" protesteerisin hämmeldunult. Vanatüdruku olemisega ja kange eesti keelega hooldaja polnud ka just suu peale kukkunud. "Jah, aga paremaid meil teile anda pole" teatas ta kõrgilt ja marssis minema

pisimimm
Super Moderator

Registreeritud: 19.11.2002
Viimane külastus: 7.09.2010
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 23.02.2006 kell 08:51 Reply With Quote
Roxena, aga oled sa kindel, et sa kojuminnes oma tütre kaasa said ikka Ma jäin mõtlema, et mis siis, kui äraminekupäeval ka öeldakse, et anname teile selle, kuna paremad on otsa saanud...mis siis - mille järgi siis aru said, et sinu laps ikka on

Lase mul olla jääkuubik, kes libiseb piki su keha ja upub su nabaauku, et siis surra su süles...

Tulevik.vs.Olevik
Kasutaja

Registreeritud: 28.05.2004
Viimane külastus: 19.07.2007
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 23.02.2006 kell 16:40 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: LadyButterfly
Ma arvan, et kui midagi säärast peaks juhtuma siis räägiks ma mehele tõe välja. Või teeksin abordi.
Tegelikult saan ma meestest täielikult aru kui nad vahel kahtlevad oma isaduses.

Ja kuidas sa aborti mehel serveeriksid, et a al 6 kuud nüüd kallis keppi ei saa?

Krt kui naine valetab kord siis valetab ta sulle kogu elu.
Ei kannata selliseid,
Järeldus tehke ise.

Ei tasu määrida võõrast last oma mehel pähe. See on jama

Roxena
Kasutaja

Viimane külastus: 21.04.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 23.02.2006 kell 18:54 Reply With Quote
To Pisimimm:
no ega vene ajal ei võinud keegi 100% kindel olla, et oma lapse sai :-)
Vahel mossitades armastab ta isegi selle kujutlusega mängida, et mis siis kui tal kusagil palju paremad ja lahedamad vanemad on.

Paraku on ta väga-väga sarnane oma kolm aastat vanema õega ja laste isa kogu suguvõsaga.

Ja lõppude lõpuks... kui see oleks ka kuidagi teisti või kolmandat moodi... ei muutuks midagi. Laps ei ole meie omand, me saame parimal juhul 15-16-18 aastat talle anda, mida ta keha kasvamiseks vajab. Paratamatult kanduvad edasi ka meie maailmavaated ja hingekene ja siis avastame, et meie kõrval on üks inimene, isiksus, kellel on oma tee käia.

jaanely
Auväärne Kasutaja

Registreeritud: 05.07.2005
Viimane külastus: 5.04.2013
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.02.2006 kell 11:41 Reply With Quote
mehe kõrvalt teisi ei ole vaadanud selle mõttega,et midagi nendega ka voodis teha. aga arvan,et kui selline olukord oleks,siis vist ei räägiks kellelegi,et äkki kellegi teise oma. praegune suhe on selleks liiga hea.kui just neeriga vasakule ei pane,siis ei saaks keegi vast aru ka midagi.mina olen heledama peaga,tema täiesti tume. ja silmavärv võib ka kust iganes tulla. mul sinised tal pruunikas-rohelised.
earthland
earthland

Registreeritud: 16.01.2006
Viimane külastus: 30.05.2015
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.02.2006 kell 16:58 Reply With Quote
mul on kahjuks üks kogemus, kus mind PEAAGU oleks peetud ühe võõra naise raseduses süüaluseks... õnneks see siis ikkagi ei olnud nii.

trash
Kasutaja

Registreeritud: 08.01.2004
Viimane külastus: 21.03.2007
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.02.2006 kell 20:39 Reply With Quote
Ei räägiks oma mehele ilmselt. Kui tegelikult on hea suhe ja mees tahab sinuga last siis ilmsetl on see kõige mõistlikum asi mida teha: pere terve ja lapsel hea elu. Aga samas kuidas kellegi süda sellist koormat kanda jõuab...

Kapsauss
Eksinud südameke!

Viimane külastus: 21.02.2010
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.02.2006 kell 21:31 Reply With Quote
mina teeksin isadus testi ära ja ka oma mehele räägiksin.Kui ta arusaaja siis ehk andestab, kuid jah ma ei syydistaks teda kui ta ei suudaks andeks anda,aga jah petmine oleks jubedam.

kapsauss

freelancer
Küünikust vahikoer

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.02.2006 kell 21:51 Reply With Quote
Minuarust on petmine juba toimunud-kui lastakse titt treida kellelgi teisel.Ainus võimalus on pea langetada ja oodata kas surmahoopi või püstitõstmist.

ardisala
Algaja

Mees
Registreeritud: 27.02.2006
Viimane külastus: 8.03.2006
Otsib: sõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 05.03.2006 kell 19:20 Reply With Quote

Kallid naised!

Kui sa oled abielus oma mehega ja kellel on õnneks läinud, et on abiellu astunud Jumala palge ees kiriklikus laulatuses, siis palun hoidke oma suhet ja oma peret (ja oma piskat ka võõra mehe eest...)
Aga kui on selline asi juba juhtunud ja parata pole midagi, siis mina olen arvamusel, et oma seaduslik mees peaks seda teadma ja te peaksite koos otsustama. Kõige enam hindan ma inimestes ausust. Ja kui sa oled aus ja tunnistad olnut ja kahetsed ning soovid kogu südamest andeks saada, siis mina usun küll et su mees sel juhul sulle andestab. Jumal ju näeb ka millises pasas sa sel juhul oled...
Muidugi on tagajärjed karmid. Aga see väike laps ei ole ju süüdi selles mida vanemad kokku on keetnud.
Muidugi on ka erandeid (nagu minu elu) et elu kukub ikkagi lõpuks kapsaks kokku ja kogu koda puruneb põrmuks...
Aga mina pakkusin oma ekskaasale sellist varianti andestuses ning olin valmis võtma ta uue lapse enda omaks... Ja ma olen veendunud, et mehi kes on valmis sama tegema, on veelgi olemas.
Paraku aga läks nagu läks...
Aga kallid naised - teadke et maailmas on olemas siiski andestus ja armastus.
Olge ise valmis seda sammu astuma ja te leiate oma südamesse hingerahu.

ok.. valik on teie.. olete valmis elama hingepiinakoormaga? ok

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
freelancer
Küünikust vahikoer

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 05.03.2006 kell 19:57 Reply With Quote
Kui jumal on kõikvõimas siis nägi ka ta seda kui see naine oma jalgu rõugutamas käis.Kus siis oli tema manitsev näpp ja hea süda ,mis õiglust otsib.Või vaatas ta naudinguga kuidas kaks kepivad,olgugi ,et ta teadis ,et tegu on patuga.Imelik elufilosoofia tal-laseb inimese sita sisse sattuda ja siis vaatab eemalt kuidas pasast välja keerutatakse ja kas andestatakse.Väga perverssne suhtumine.

<<  1    2    3  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Seksperdid | Galerii | Tutvus | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0203900 sekundit