Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2    3  >>
Autor: Teema: Ups ... rase ... aga VIST mitte oma mehest ...
LadyButterfly
Sõnatu...

Naine
Registreeritud: 22.09.2005
Viimane külastus: 18.03.2019
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 05.03.2006 kell 20:02 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Tulevik.vs.Olevik

Ja kuidas sa aborti mehel serveeriksid, et a al 6 kuud nüüd kallis keppi ei saa?

Krt kui naine valetab kord siis valetab ta sulle kogu elu.
Ei kannata selliseid,
Järeldus tehke ise.

Ei tasu määrida võõrast last oma mehel pähe. See on jama

Kas see käis minu kohta??? Kummaline, ma nagu pole väitnud, et määriksin oma mehele võõra lapse pähe
Kuidas ma aborti mehele serveeriksin? Loll küsimus. Miks ma peaksin seda üldse serveerima Ja kus on öelnud, et peale aborti 6 kuud keppida ei tohi?

Sa oled minust ja paljudest muudest asjadest täiesti valesti aru saanud. Ära hakka kohe kohut mõistma.
Või olen mina sinust totaalselt valesti aru saanud

Pead olema nagu jumal, kes jälgib, et paradiisis õunad kasvaksid, kuid ka põrgus oleks ahjud köetud.

Ära sõltu kellestki liiga palju. Isegi su enda vari jätab su pimeduses maha.

View User's Profile View All Posts By User
sissy84
Umbusklik

Naine
Registreeritud: 11.08.2003
Viimane külastus: 14.12.2019
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 05.03.2006 kell 20:15 Reply With Quote
Iga üks võiks ka ikka oma keedetud suppi süüa,milleks on vaja seda kellegi teisega jagada.Kui lasid tite taha teha ja endal suhe olemas siis peaks naine oma mehele tõe avaldama.Mina oleksin kas hoolas ja teeksin pigem aborti:mida varem seda parem ja mehele räägiks,et tekkis põletik ma ei tea mingi kondoomi sordi vastu jne..või siis sünnitaksin lapse ja jätaksin mehe maha ja annaksin ka vastuse miks ning rajaksin oma elule uue teekonna.

Ükskõik milline jama mees mul ka ei oleks ei saaks ma talle sellisel kujul keerata,et annan märku tema peatsest isaks saamisest.Võibolla olen loll ja liiga sinisilmne,et enda elu ära rikuksin aga samas kellegi teise eluga ma ei tahaks enda egoismi pärast mängida.Vale valeks aga kuskil peab ka piir olema.

Ära võta südamesse! Võta suhu ja sülita välja.
Elu on nagu lehm, pidevalt saab pulli!

ardisala
Algaja

Mees
Registreeritud: 27.02.2006
Viimane külastus: 8.03.2006
Otsib: sõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 05.03.2006 kell 20:22 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: freelancer
Kui jumal on kõikvõimas siis nägi ka ta seda kui see naine oma jalgu rõugutamas käis.Kus siis oli tema manitsev näpp ja hea süda ,mis õiglust otsib.Või vaatas ta naudinguga kuidas kaks kepivad,olgugi ,et ta teadis ,et tegu on patuga.Imelik elufilosoofia tal-laseb inimese sita sisse sattuda ja siis vaatab eemalt kuidas pasast välja keerutatakse ja kas andestatakse.Väga perverssne suhtumine.

Tegelikult on see mis Jumalat puudutab siiski diplomaatiline. Väljendaks seda selliselt... Kui Jumal näeb kuidas need 2 seal teevad ****** siis tõepoolest taevast ei saja välku ja maa ei värista... Aga südame kaudu räägib Jumal küll ja Ta manitseb inimest et ta ei teeks nii... Siiski jääb INIMESELE VABA VALIK, sest Jumal hindab VABA VALIKUT kõige enam. Inimesele antakse teada mis hea ja mis halb.
Kui oled seximas armukesega või abieluinimesega siis sa ju tead et see mida teed, see on vale... aga iha ja kirg ja muu ajavad taga... ja sa langed sellesse pattu kui sa pole tugev....
Aga Jumal annab sulle taas uue võimaluse. Ta ütleb et "... mine ja ära tee enam pattu."
Usun siiski andestuse võimalikkusesse.
http://www.hot.ee/ardisala

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
LadyButterfly
Sõnatu...

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 05.03.2006 kell 20:46 Reply With Quote
Tänud, Sissy, ma ei pidanudki rohkem trükkima, et oma seisukohta uuesti selgitada Jagan sinu seisukohta

Pead olema nagu jumal, kes jälgib, et paradiisis õunad kasvaksid, kuid ka põrgus oleks ahjud köetud.

British
Kasutaja

Naine
Registreeritud: 28.02.2006
Viimane külastus: 15.04.2006
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.03.2006 kell 08:54 Reply With Quote
Ei määriks pähe, see nii mage asi. Lausa nõme.

ullike
naiivitar

Registreeritud: 10.10.2002
Viimane külastus: 13.12.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.03.2006 kell 15:47 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: ardisala

ok.. valik on teie.. olete valmis elama hingepiinakoormaga? ok

Milles on süüdi petetud kaasa, et tema peab aitama petja hingepiinakoormat kergendada??? Kui keegi on petnud, siis peab ta tegema kõik selleks, et sellega võimalikult vähe TEISTELE haiget teha. Kui petetav pettusest ei tea, siis ei saa see ju talle haiget teha?

Ma lähtun vist põhimõttest, et elu ei ole õiglane

Ole õnnelik selle üle, mis sul on - siis on sul palju, mille üle õnnelik olla.

Iiri vanasõna

Tulevik.vs.Olevik
Kasutaja

Registreeritud: 28.05.2004
Viimane külastus: 19.07.2007
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 10.03.2006 kell 07:33 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: LadyButterfly
Tsitaat:

Ja kuidas sa aborti mehel serveeriksid, et a al 6 kuud nüüd kallis keppi ei saa?

Krt kui naine valetab kord siis valetab ta sulle kogu elu.
Ei kannata selliseid,
Järeldus tehke ise.

Ei tasu määrida võõrast last oma mehel pähe. See on jama

Kas see käis minu kohta??? Kummaline, ma nagu pole väitnud, et määriksin oma mehele võõra lapse pähe
Kuidas ma aborti mehele serveeriksin? Loll küsimus. Miks ma peaksin seda üldse serveerima Ja kus on öelnud, et peale aborti 6 kuud keppida ei tohi?

Sa oled minust ja paljudest muudest asjadest täiesti valesti aru saanud. Ära hakka kohe kohut mõistma.
Või olen mina sinust totaalselt valesti aru saanud

Sa minust said vaelsti aru, ei pidanud sind silmas postitusega vaid üleüldiselt- nii ei tasu teha. Valetada ei tasu kunagi suhetes. Ükskõik kui vajalik see vale ka pole. Vale nullib ära usalduse. Usalduse nullimine tekitab aga liiga palju mõtlemisainet.

Ja peale aborti ei saa su mees kohe kindlasti mõnda aega keppi. Naisel on haavad hinges ja allpool pole ka just kõik väga kiita mõnda aega. Nii on mulle vähemalt räägitud ja selle pärast olen ma ise ka " kuival" istunud. Aga eks arvatavasti igal naisel on sellisest asjast üle saamiseks erinev aeg.

Marxendorf
-=Saatana sigitiS=-

Mees
Registreeritud: 10.10.2005
Viimane külastus: 25.08.2011
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 10.03.2006 kell 09:05 Reply With Quote
Tundub, et inimesed on valmis tegema igasuguseid asju ja isegi kasutades selleks ülimaid valesid, et enda patu koormat kergendada!

Ma ei kannataks seda vist iial välja, kui aastate pärast tuleks välja, et lasp, keda ma alati enda omaks pidasin on tehtud hoopis naabrimehe või armukesega! Tekib selline tunne nagu oleksid filmis
"Me, myself and Irene." Kasvatad kolme musta last ja oled armastusest nii lummatud ja loll, et ei saa arugi.

Loomulikult ie vähenda see armastust laste vastu, kuid sõlm, mis sinna köite tekkis jääb sinna ka alatiseks!

Sa peaksid siiski otsustama vastavalt oma südametunnistusele ja tegema kindlaks, mida sa tahad ja keda sa tahad! Kujutan ette kuidas armuke sulle ust näitab, kui talle ütled, et oled rase ja ei tea kelle laps see on!

Milleks üldse alusatda suhet, kui tead, et sa ei suuda elu lõpuni truu ja ustav olla oma esimesele valikule! Hinge valul ei tundu olevat mingit tähendust!

Ehk jah ma ise olen nii palju haiget saanud ja kindlasti saan veel! Aga teisele haiget tegemine hingeliselt on alati viimane asi mida soovin!

Kui muud lahendust ei leia, siis tee abort ja mine kõigist lahku ja alusta otsast peale!

MA OLEN PÕHIMÕTTELISELT GAY ABIELUDE POOLT.....AGA MÕLEMAD NAISED PEAVAD ILUSAD OLEMA!!!

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
LadyButterfly
Sõnatu...

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 10.03.2006 kell 09:17 Reply With Quote
Tsitaat:
Sa minust said vaelsti aru, ei pidanud sind silmas postitusega vaid üleüldiselt- nii ei tasu teha. Valetada ei tasu kunagi suhetes. Ükskõik kui vajalik see vale ka pole. Vale nullib ära usalduse. Usalduse nullimine tekitab aga liiga palju mõtlemisainet.

Ja peale aborti ei saa su mees kohe kindlasti mõnda aega keppi. Naisel on haavad hinges ja allpool pole ka just kõik väga kiita mõnda aega. Nii on mulle vähemalt räägitud ja selle pärast olen ma ise ka " kuival" istunud. Aga eks arvatavasti igal naisel on sellisest asjast üle saamiseks erinev aeg.

Ok. Usalduse koha pealt on sul täiesti õigus.
Aga, et peale aborti seal all kõik just väga kiita pole...??? Minu arust on see küll jama jutt. 'Seal all' on peaks kõik korras olema - ega sealt ei lõigata ju... Haavad hinges on teine asi...

<<  1    2    3  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Galerii | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0193081 sekundit