Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2    3  >>
Autor: Teema: Meeskond vähenes
Jb
Kasutaja

Registreeritud: 24.09.2002
Viimane külastus: 15.04.2009
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.06.2003 kell 01:53
alustuseks, ytleks niipalju, et, kui mind selle postituse pärast ära bännitakse siit, siis minu maailm kokku ei kuku :D

igatahes tundub, et käimas on täiesti tyypintiriig, kus n.ö. virtuaalsed võimuesindajad omavaheliste isklike lahkhelide põhjal riidu lähevad ja "jumalikul" tasandil lihtsalt nupuliigutusega asi lahendatakse. loomulikult ei vaidle ma vastu, et igal omanikul on õigus oma meeskonda valida ja oma tahtmise järgi oma valdusi valitseda. lihtsalt tihtipeale läheb "kõrgematel võimudel" meelest ära, et on ka alamad isikud, kelle jaoks ja kelle nimel "pyha yritust" läbi viiakse...

mitte, et mind huvitaks, kes kellega millepärast tylli läks, NO WAY. palun ärge sellest niimoodi aru saage. pigem vastupidi. minu arust on selline avalik arveteklaarimine ääretult naiivne. kui tekib olukord, kus keegi on vaja tiimist välja arvata...võiks seda teha nii, et musta pesu ei peaks pesema avalikul tasandil, et mina või ykskõik, kes teine peaks seda nägema.

ja ei ole kollanokk, aitäh.

luban endale seda sõnavõttu suhteliselt suure staazhi juures eesti interneti esimeste jututubade ja foorumite ja kogukondade administreerimsel. olen selliseid siuatsioone ohtralt näinud, ja ilmselt näen ka edaspidi. mina lihtsalt olen seda tyypi inimene, kes ei viitsi ennast intriigidesse segada ja astun hea meelega ise kõrvale, kui näen, et asi kahtlaseks kisub.

lõppsõnaks niipalju, et mõned ajad tagasi, avastades enda jaoks kodutud.com foorumi, mõtlesin, et, kas tõesti on võimalik, et eesti netikylgedel leidub ka mõni tõeliselt neutraalne ja mõistlike kasutajatega nurgake. kahjuks tundub, et ka siin hakkavad võimust võtma sisepiiri intriigid, kihistumine ja naiivsusele kalduv käitumine...

jälgin huviga, mis selles pisikeses yhiskonnas edasi toimuma hakkab, kuid kodutud.com on kindlasti minu jaoks tänu sellisele avalikule musta pesu pesemisele osaliselt devalveerunud.

eeldan, et mul on õigus oma arvamusele ja tänan, et viitsisite pöörata tähelepanu selle lugemisele.

TÄHELEPANU! Tekstis esinenud tegelased, kohad, jms on välja mõeldud, kokkulangevused tegelikkusega on puhtjuhuslikud ja ettekavatsemata.

View User's Profile View All Posts By User
pirka
Bännitud

Registreeritud: 21.09.2002
Viimane külastus: 1.08.2004
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.06.2003 kell 02:44
Kõigepealt vastuseks vantarkile...teine "paha patune" olin siis mina
Mis parata... ja ega elu sellepärast tõesti seisma jää (oi pagan, emotikonid küll jäid..seisma nimelt, peale esimest näppimist )

Võtsin endale mõtlemisaja et kas ja mida siia postitada... ja ausalt öeldes ei suutnudki ise välja mõelda... kange soov oli siia kirja panna need mulle esitatud süüdistused. See ju inimlik, esitada ka enda seisukoht ja kaitsta ennast jaburduste eest
Kunagi, jah hetkel tundub see nii ammu olevat, kui sai siia foorumi tuldud, siis olin ka mina üllatunud siin valitsevast õhkonnast. Ei hakka pikka kiidulaulu kirjutama, aga lühidalt, tore oli
Päris pikk aeg sai ihu ja hingega end sellele foorumile pühendatud.
Nüüd vaba taas ...aitähh selle eest

Ja aitähh Jb'le
Tänu tema postitusele jõudsin ka mina endas selgusele.
Ei ole tõesti vajadust kogu seda jaburdust siia välja valada... see pole hetkel vist huumorinurk

Niipalju vaid, et vabandan Ixani ees kes lendas vaid seetõttu et õnnetul kombel on ta reaalis minuga liiga tihedalt seotud... muud "pattu" tal hingel pole

Ilusaid meeskonnamänge edaspidiseks ...

... Naer annab inimesele tagasi jõu, mille talt võtsid pisarad...

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
Kayleigh´n I
eriline mõrd

Registreeritud: 28.09.2002
Viimane külastus: 14.02.2012
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.06.2003 kell 04:25
Vahel on asju, mis jäävad meie küsimustele vastamata. Sest vastus ei vääru lihtsalt ilmavalgust.
Ja parem oleks võtta seda nii nagu ta on ja leppida.
Kellegile nõiajahti ei peetud ja osapooled on täielikult teadlikud sellest, miks nad said eemaldatud. Iseasi, kas nad sellega nõus on ..
Aga see jäägu küll eraviisiliseks aruteluks.

Ma arvan, et hetkel on käsil see moment, kus peaks jätma asjad nii nagu nad on. Mitte surkima.

PS! Enne uue teema püstitamist kasutage OTSINGUT

Venom
Born to Kill

Registreeritud: 24.10.2002
Viimane külastus: 21.10.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.06.2003 kell 07:42
Tsitaat:
Algne postitaja: Kayleigh´n I
Vahel on asju, mis jäävad meie küsimustele vastamata. Sest vastus ei vääru lihtsalt ilmavalgust.

negatiivne
seda enam et enamus siinsest seltskonnast, kes ei kuulu meeskonda, ei tea asjast muttigi. Kui intsident toimus väärib ta ka ilmavalgust. Vastasel korral on tegu mõtetusega

Tsitaat:
.....
Ma arvan, et hetkel on käsil see moment, kus peaks jätma asjad nii nagu nad on. Mitte surkima.

et võtta asja ni nagu ta on ja leppida???
ok omanikud teavad mis teevad ja see on nende õigus. seega ülejäänud bande peaks lähtuma soovitusest: Lõuad pidada ja edasi teenida. Selge. sain viiele.
Hmm aga pall on juba veerema lükatud seda enam peatada ei saa....

Valar Morghulis

Ixan
Bännitud

Registreeritud: 01.10.2002
Viimane külastus: 29.10.2003
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.06.2003 kell 08:39
Pirka, sina pole süüdi selles... kedagi ei saa süüdistada selles, et ta kedagi tunneb... eriti veel väljaspool seda üritust siin... see oli toodud rohkem ettekäändeks...

Kayleigh, ma tean, et olen meeskonnast eemaldatud... väga huvitav oleks ka teada saada, miks? Minule igatahes põhjust ei öeldud... mida mulle öeldi... ei, huumori jaoks on meil siin teised teemad. Kayleigh, tead sa, miks meid eemaldati? Kui sa ei tea, mis toimus, ei saa sa ka seda õigustada. Kui sul midagi öelda pole, hoia oma suu kinni.

Tore on näha, et on ka teisi, kes on piisavalt julged, et oma arvamust moodustada ja seda ka välja öelda. Ülejäänutele võin öelda, et pugemine on tõesti ka üks karjäärivõimalusi.

Minu loomuses aga lihtsalt pole lõuad pidada ja edasi teenida... mina üritan enamikul juhtudel välja öelda, mida ma arvan. Kes leiavad siit sarkasmi? Palju õnne, teil on õigus! Kas see on omavaheline arveteklaarimine? Ei, see on avalik arveteklaarimine. Nagu siinsed administraatorid on tabavalt öelnud - kui ei meeldi, võid lahkuda. Kohustus see pole.

Jb... ja kõik teised... ärga bani pärast muretsege... aga oma postitused võiks küll kuskile kopeerida... siinsetel teemadel on oht saada pohhuistlikult kustutatud administraatorite poolt, juhul kui seal sees on tekst, mis neile ei meeldi...

...

kykloop
Auväärne Kasutaja

Registreeritud: 04.11.2002
Viimane külastus: 24.09.2006
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.06.2003 kell 08:53
Tsitaat:
Kellegile nõiajahti ei peetud ja osapooled on täielikult teadlikud sellest, miks nad said eemaldatud. Iseasi, kas nad sellega nõus on ..
Aga see jäägu küll eraviisiliseks aruteluks.

ma ei saa aru, miks asjast vaikitakse, mis toimub üldse? rääkige nüüd kõik ilusti asjad selgeks ja Kodutud.com (isamaa parim foorum) saab täie laksuga edasi põrutada, täies koosseisus!!! gapish...?

pisimimm
Super Moderator

Registreeritud: 19.11.2002
Viimane külastus: 7.09.2010
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.06.2003 kell 09:40
Tsitaat:
Algne postitaja: Ixan
/.../... siinsetel teemadel on oht saada pohhuistlikult kustutatud administraatorite poolt, juhul kui seal sees on tekst, mis neile ei meeldi...
Vaata, Ixan, Sina peaks ju küll kursis olema sellega, et enamasti sai kustutamist vajavad postitused siiski meeskonnaga läbi arutatud... Niivõrd kuivõrd seda oli vaja teha...tavalist läbu võiks ju ka niisama kustutada, sügavamad ja teravamad ütlused arutati siiski omavahel läbi, kas kustutada kõik või osaliselt...seega...nüüd oled sa veidi karm meeskonna peale. Pohhuistlikult ei teinud seda küll keegi

Lase mul olla jääkuubik, kes libiseb piki su keha ja upub su nabaauku, et siis surra su süles...

Kayleigh´n I
eriline mõrd

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.06.2003 kell 09:41
Tsitaat:
Pirka, sina pole süüdi selles... kedagi ei saa süüdistada selles, et ta kedagi tunneb... eriti veel väljaspool seda üritust siin... see oli toodud rohkem ettekäändeks...

Kayleigh, ma tean, et olen meeskonnast eemaldatud... väga huvitav oleks ka teada saada, miks? Minule igatahes põhjust ei öeldud... mida mulle öeldi... ei, huumori jaoks on meil siin teised teemad. Kayleigh, tead sa, miks meid eemaldati? Kui sa ei tea, mis toimus, ei saa sa ka seda õigustada. Kui sul midagi öelda pole, hoia oma suu kinni.

Tore on näha, et on ka teisi, kes on piisavalt julged, et oma arvamust moodustada ja seda ka välja öelda. Ülejäänutele võin öelda, et pugemine on tõesti ka üks karjäärivõimalusi.

Minu loomuses aga lihtsalt pole lõuad pidada ja edasi teenida... mina üritan enamikul juhtudel välja öelda, mida ma arvan. Kes leiavad siit sarkasmi? Palju õnne, teil on õigus! Kas see on omavaheline arveteklaarimine? Ei, see on avalik arveteklaarimine. Nagu siinsed administraatorid on tabavalt öelnud - kui ei meeldi, võid lahkuda. Kohustus see pole.

Jb... ja kõik teised... ärga bani pärast muretsege... aga oma postitused võiks küll kuskile kopeerida... siinsetel teemadel on oht saada pohhuistlikult kustutatud administraatorite poolt, juhul kui seal sees on tekst, mis neile ei meeldi...

Nii kena vaadata, et sa kibestunud ei ole
Silmarõõmu muidu külma ja kõledasse päeva
Kalli-kalli

Ixan
Bännitud

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.06.2003 kell 09:45
Kibestunud? Oh ei. Päike paistab, linnud laulavad, tuju hea. Aga tänan muretsemise eest...

...

webkaaren
Maru Korralik ®

Registreeritud: 04.04.2003
Viimane külastus: 12.04.2005
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.06.2003 kell 09:46
Rebjata, davaite zit druzna? Ah?

Tänasida postitusi ära viska homse varna!
[Lääne-Eesti, XXI saj. algus]

Ixan
Bännitud

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.06.2003 kell 09:46
Tsitaat:
Algne postitaja: pisimimm
Vaata, Ixan, Sina peaks ju küll kursis olema sellega, et enamasti sai kustutamist vajavad postitused siiski meeskonnaga läbi arutatud... Niivõrd kuivõrd seda oli vaja teha...tavalist läbu võiks ju ka niisama kustutada, sügavamad ja teravamad ütlused arutati siiski omavahel läbi, kas kustutada kõik või osaliselt...seega...nüüd oled sa veidi karm meeskonna peale. Pohhuistlikult ei teinud seda küll keegi
Pisimimm... ära solvu... kuid su postitus on suurepärane näide sellest, kui vähe mõned inimesed toimuvast siiski teavad...

...

pisimimm
Super Moderator

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.06.2003 kell 09:49
Tsitaat:
Pisimimm... ära solvu... kuid su postitus on suurepärane näide sellest, kui vähe mõned inimesed toimuvast siiski teavad...

Ixan, pole mul põhjust solvuda...kuid ma kirjutasin enda seisukohalt: ei kustuta ma omavoliliselt midagi sellist, mis puhtalt läbu alla ei kuulnud...Ja isegi siis saatsin alati selgituseks u2u sellele, kelle postitus nelja tuule poole läks... ususn, et ma pole ainuke siiski...

Lase mul olla jääkuubik, kes libiseb piki su keha ja upub su nabaauku, et siis surra su süles...

kuriKass
kõikehõlmav pimedus

Registreeritud: 25.03.2003
Viimane külastus: 20.06.2016
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.06.2003 kell 09:57
Ja nii see kasvab! Lõpuks on kodu(tute)sõda käes

Muidugi huvitab kõiki mis toimub. Kodurahu huvides võiks ehk asjaga seotud osapooled oma versiooni kirja panna (see ei tähenda, et otsused vaidlustatakse). Versioonid kirja, teema lukku.

Kuid selline kusagilt tilkuvad vihjed ja teiste naeruvääristamine (varjatud kujul õnneks) ei kõlba kuhugi. Öelge välja mis südamel ja jutul lõpp!

Born under a bad sign
With a blue moon in your eyes.

Ixan
Bännitud

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.06.2003 kell 10:07
Tsitaat:
[...] siinsetel teemadel on oht saada pohhuistlikult kustutatud administraatorite poolt [...]

Ma näen et siin tekkis järsku palju administraatoreid, kes oma seisukohta kaitsma tõttasid... Kayleigh... esialgu oled sa veel supermoderaator...

Kodurahu huvides võiks muidugi kuulata ka teist poolt... hei mada, tiina, kus olete?

...

Virgin
Naine

Registreeritud: 01.09.2002
Viimane külastus: 3.08.2011
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.06.2003 kell 10:48
EI MEELDI MULLE SELLISED ASJAD... huvitav kaua seda pesu siin nüüd pestaxe... mul ka muidu kodus musta pesu, kui puudu peax tulema

Praeguses olukorras tundub vist, et mida vähem tead seda parem

See kes olin eile, ei ole ma täna ja see kes olen täna, ei ole ma homme

tiina
Administrator

Registreeritud: 03.05.2002
Viimane külastus: 1.08.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.06.2003 kell 10:56
Tsitaat:
Algne postitaja: Krissu
Oi ma vihkan sellilst onupoja poliitikat Ja miks oli vaja sellist postitust yldse ylesse panna kas ei saa selline asi lihtsalt ää tehtud ja omavahel klaaritud vaid peab siin veel tavakasutajatele näitama kui "haritud" on rahvas?
Miskipärast loobusin sama asja pärast jutukast ja nyyd ka siit ve?

Ixan, tead mul selline mulje jäänud, et Tiina põlve silitamine aitab eero sai selle abil adminni staatuse ja ehk sina saad kah asjad nii kergelt yhelepoole

Lihtsalt naerma ajab kui labaseks asjad aetakse!
Hei, võtke see postitus siit maha ja klaarige u2 teel asjad, et mitte teiste rahu häirida
Oi jah...inimesed räägivad sellest millest nad eip tea midagi
Eero oli kunagi meie kanalis esimesi ätte. Polnud seal ei põlve ega muu silitamist. Kuigi Eero kena sile poiss

Vaielge aga rahus edasi...vähemasti mõnus ja naljakas lugeda. Jõudu!

Inimene! Jumal on loonud sind eimillestki ja seda on sinu puhul liiga sageli tunda...

pisimimm
Super Moderator

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.06.2003 kell 11:00
Tsitaat:
Algne postitaja: Krissu
/.../
Ixan, tead mul selline mulje jäänud, et Tiina põlve silitamine aitab eero sai selle abil adminni staatuse ja ehk sina saad kah asjad nii kergelt yhelepoole

/.../

Krissu, nüüd ehk veidi ise labaseks muutusid, või ?!? Huvitav, mul tekkis kohe küsimus sulle, et miks sa siis Tiina põlve silimas ei käi....?!? Et kas ja miks kõik peab nii labaseks ja nõmedaks ajama ?? Mina ntx. ei ole küll kellegi põlve silitamas käinud, et kuhugi saada, ehk see ikka inimestes kinni.... Sry, aga ajasid hinge täis on lapsiku juraga- mõtle enne kui miskit kirjutad (kuigi see postitus on ka mul kirjutatud esimese emotsiooni ajel, vabandan )...

meryli
LEBO

Registreeritud: 08.10.2002
Viimane külastus: 19.09.2008
Otsib: sõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.06.2003 kell 11:04
hohooijaaaa....vaatan, et kes teab midagi-kes ei tea kes räägib aiast, kes august, yhesönaga igayhel on oma arvamus, pooled ei teagi millest ja mida arvata ega mai kai tia, läen vot oopis synnitama ja naasen uue energiaga foorumisse...et noh...see sai siis nyyd nii teemaväliselt öeldud nagu siin selles teemas enamus postitusi
NATUKE HILJEM: kui siin juba staatustest räägitakse (oi mul täna siuke öel ja ei midagi ytlev tuju) siis mina näiteks sain omale s-taatuse yhel omikul U2-s

Kes elab minevikus-sellel puudub tulevik! Mis ei tähendaks, et minevikuvigadest ei vöiks tuleviku jaoks öppida!!!

Virgin
Naine

Registreeritud: 01.09.2002
Viimane külastus: 3.08.2011
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.06.2003 kell 11:04
Nunuh, ma sain ka muidu oma staatuse läbi põlvede silitamise

See kes olin eile, ei ole ma täna ja see kes olen täna, ei ole ma homme

Kayleigh´n I
eriline mõrd

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.06.2003 kell 11:12
/me mõtleb, et mida ta tegi ..
Sest ma sain u2u madalt .. aga enne seda teda näinud ei olnud .. ja juttu ei olnud kah ajanud ..
Ei tea .. kas ma oma postituste kaudu .. kuidagi müstiliselt .. tema põlve pääle käsi panin .. või kes teab, mida kõike veel

Ixan
Bännitud

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.06.2003 kell 11:22
On tore, et tiina ka lõpuks siia teemasse suvatses vaadata. Kahju ainult, et ta postitus täiesti mõttetu oli. Aga noh, vähemalt lõbus on...

Nii ongi. Privaatselt seda asja lahendades seda lahendatud ei saa. On proovitud. Vastused on täpselt samasugused kui siin - mittemidagiütlevad ja mõttetud. Tiina põlve silitama ei lähe, ei ole operaatori- ega administraatorikohast sooja ega külma... vaid siin on lihtne põhimõtteküsimus. Meeskonnas tekkisid lahkhelid? Ühel kenal hommikul mada lihtsalt banis mind nii jutukast kui foorumist. Miks? Seda ma tahangi teada. Kuna privas ei õnnestunud, tulin siia. Aga kui leian eest ignoreerimist ja sõimu... aega mul on... ja nalja saab kah...

...

mada
-

Mees
Registreeritud: 03.05.2002
Viimane külastus: 22.03.2020
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.06.2003 kell 11:29
Privas ei õnnestunud seetõttu, et kuna ma pidin korra ära käima ning tagasi jõudnuna olid sina välja läinud.

Kes meeskonnas lahkhelisid pole märganud, peab ikka üsna sinisilmne või harv külaline olema - alates eero ja TW tagasitulekust on pidevalt jamad majas...

PS! Enne uue teema püstitamist kasutage otsingut!

marx
Kasutaja

Registreeritud: 19.04.2003
Viimane külastus: 22.01.2010
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.06.2003 kell 11:45
Tsitaat:
Algne postitaja: webkaaren
Rebjata, davaite zit druzna? Ah?

Väga hää soovitus kõigile ja kes sellega arvestada ei taha, võiks teha hiireklõpsu ja suunduda piiramatusse avarusse. Ühe mehe süljepritsimise taga paistab oema kibestumus...

reheline
The Bad Thresher

Registreeritud: 09.03.2003
Viimane külastus: 5.05.2020
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.06.2003 kell 11:56
Mis toimub? Kas te, administraatorid ei saa kabineti ust kinni tõmmata, kuniks probleemid lahendatud on?

Üts reheline nännu ja tõmmanu herra jalgupiten maha. Kõik pesmä. Herr õks rüüknü: "Ma olen saks!" "Ah teid om kaks!" "Ma olen härra!" "Ah sa' kurrat är' lähät!" Sõs nakat viil õigõ pesmä.

Ixan
Bännitud

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.06.2003 kell 12:05
Probleem on selles, et administraatorid ei suvatse asjalikku juttu rääkida, sellest ka pikaleveninud arutlus. Ka mulle meeldib webkaareni mõttetera, kuid seda ei saa järgida ühepoolselt. Paistab, et toimunul pole põhjendust, sellest ka see, et keegi midagi adekvaatset ei räägi.
Marx, sina võiksid aga teema enne läbi lugeda, kui arvamust hakkad avaldama. Kibestumist pole, on vaid küsimus. Ja sellele küsimusele pole ma siiamaani vastust saanud.
Mada, meie vestlus lõppes enne sinu lahkumist... aga vastust ma sellest siiski ei leidnud...

...

<<  1    2    3  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Galerii | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0187151 sekundit