Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2    3    4  >>
Autor: Teema: mida arvate sensitiividest?
mada
-

Mees
Registreeritud: 03.05.2002
Viimane külastus: 4.12.2019
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 18.08.2002 kell 23:46 Reply With Quote
mida arvate sensitiividest?

kas keegi on neilt ka abi saanud? kuidas te nendesse suhtute?

PS! Enne uue teema püstitamist kasutage otsingut!

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
Ull Miis
Auväärne Kasutaja

Registreeritud: 24.05.2002
Viimane külastus: 1.04.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.08.2002 kell 18:09 Reply With Quote
hmm
mina neisse mada kui aus olla eriti ei usu, a samas mulle on paar sellist posijat öelnud, et mul need võimed pidi olema ja veel väga tugevad üks tahtis mind õpetama ka hakata a saatsin ta seenele, kuna ma ei usu seda asja ise ja kuda ma siis saan seda õppima hakata või veel enam teisi ravima hakata

View User's Profile View All Posts By User
li-li
pensil;)

Naine
Registreeritud: 02.08.2002
Viimane külastus: 20.04.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.08.2002 kell 19:47 Reply With Quote
Nendest ju rääkitakse nii mõndagi.Aga kui ise pole neid üle vaadand ,siis ei saa ju ka kommenteerida.Ega neid muidu ka ei olex kui neist mingit tolku pole,muidugi pead sa ka ise sellesse uskuma

armastuse maagiline arv
on üksteist
veel pole hilja
hakata armastama
/Ott Arder/

N1X
Kasutaja

Registreeritud: 12.08.2002
Viimane külastus: 19.11.2002
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.08.2002 kell 20:04 Reply With Quote
Jaa-jaa irw ärge räägige N1X-l käivad juba tiirud peale!
tiina
Administrator

Viimane külastus: 1.08.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 03.09.2002 kell 18:38 Reply With Quote
Tegelt mind see teema väga huvitab. Lasin madal selle teema üles panna just seepärast, et vajaksin ise nende abi. Tean et sentsitiivide hulgas on väga palju aferiste. Aga usun, et on ka niisuguseid, kes tõesti on võimetega ja suudavad teisi aidata.
Seepärast ongi palve, kui keegi teab oma kogemustest miskit rääkida, või nõu anda mõne sentsitiivi kohta või posija või nõid, kuidas keegi neid nimetab, siis järsku pole see suur vaev ka oma kogemused ja teadmised sel alal siia kirja panna.

Inimene! Jumal on loonud sind eimillestki ja seda on sinu puhul liiga sageli tunda...

Ray
Friik

Registreeritud: 28.08.2002
Viimane külastus: 5.05.2013
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 03.09.2002 kell 19:08 Reply With Quote
Tean mõnda meest, kes mõlemad on kindlad spetsialistid. Teretuttavad ka mulle. Siinjuures tuleb silmas pidada, milles on probleem ja millist metoodikat kasutatakse. Kindlasti on inimesi veelgi, kes oskavad aidata.

Olenevalt probleemist - näiteks terviseprobleemid - võib püüda kasutada suht. ebatraditsioonilisi ravivõtteid - kaaniravi, põletusravi, vahel ka nõelravi.....

Paljude probleemide lahendamiseks on hea vahend enese energiataseme tõstmine (omandad isegi võime inimesi tugevalt allutada), eeldab vastavaid harjutusi. Nende tegemine on soovitav spetsialisti juhendusel, muidu võib asi isegi hullumajas lõppeda (ajusagedused lähevad kaootiliseks või koguni äkksurm).

See, et mõnigi inimene ei saa ühelt v. teiselt tegelaselt abi, võib seisneda selles, et "patsient v. klient" omab (-s ravimiskatsel) tugevamat energiat kui ravija ise.

Näiteks on juba vanast ajast KGB hoolikalt noppinud enda rivisse inimesi, kellel erilisi võimeid. Ka tippuurijaks sai peale vastavat selektsiooni: tugeva energiaga uurija on väga võimekas. Nõrga energiaga uurija ei saavuta erilisi tulemusi nõ. temast tugevama energiaga uuritava korral. See oli lihtsalt näide. Kui KGB tegi läbiotsimise salajase operatsiooni korral kuskil korteris, siis oli neil kaasas mälugeenius, kes oskas millimeetripealt kõik täpselt tagasi seada (!). Sellistest asjadest võiks pikalt pajatada, aga ei hakka pikaks venitama juttu.

1) Oleneb Sinu probleemi iseloomust;
2) ravija võtetest;
3) ehk ka muudest asjaoludest

Oht lollitaja otsa sattuda on muidugi täiesti olemas.

tiina
Administrator

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 03.09.2002 kell 19:40 Reply With Quote
Ma saan aru, et palju oleneb ka probleemist. Aga ma ei tahaks siin seda avlikustada, võin vaid öelda, et probleem tervisega ikka. Teiseks võin öelda päris kindlalt, et asi on ka energia puuduses ja oskamatusest seda endale juurde hankida. Kulutan energiat suurel määral, aga juurde ei oska ma seda kuidagi tekitada või siis hankida või kuidas keegi nimetab. Osaliselt sellega ka mu tervisehäda seotud on. Jah ma tean, et positiivsed mõtted ja elamused annavad energiat, aga paraku seda väheks jääb. Kui ei suudeta mind terveks ravida, siis ehk suudetakse anda nõu ja õpetada seda kuidas kulutatud energiat taastada. Paljas puhkamine ja magamine ja mõtlemine küll abiks pole.

Ma pole kordagi ise oma hädadega ühegi sentsitiivi juures käinud. Seepärast ei oska ma ka öelda, kui hästi ma ravile allun. Ja eks see jälle ole vastastikuse sobivuse küsimus. Mõned inimesed lihtsalt ei sobi omavahel ja siis ei saa ka sentsitiiv aidata, kui ma lihtsalt ei võta vastu alateadlikult tema nn. võimeid.

Oht lihtsalt mõne lollitaja juurde sattuda on tõesti suur. Seepärast saigi see teema ju tehtud. Tahaks kas või esialgu rääkida mõne sentsitiiviga oma probleemist ja küsida temalt nõu ja uurida kas niisugusel puhul on võimalik aidata. Paljudel juhtudel tegelt inimene suudab ise ennast aidata, aga kui vastavad oskused puuduvad, siis ei oska ka lahendust leida ega ennast aidata. Tahaks kas või nii paljugi abi saada, et ise oskaks enda energiat veidi juhtida ja aru saada sellest ,mida õieti teen ja mida valesti. Sest lihtsalt ravi kah ei aita, peaks ikka selgeks saama selle haiguse tekkepõhjused. Siis saab edaspidi ka sellest hoiduda. Sellest pole ju suurt kasu, kui sind terveks ravitakse ja hiljem kordad samu vigu ja uuesti sama asjaga probleem on. Sama on ka energiaga. Võid ju minna sentsitiivi juurde ja paluda endale energiat anda, ok...mõnda aega ongi parem olla, aga siis kulutad oma energia, ja kui pole kas või minimaalselt õpetatud seda juurde hankima, siis oled jälle surnud punktis.

Inimene! Jumal on loonud sind eimillestki ja seda on sinu puhul liiga sageli tunda...

etc
rokilaps

Viimane külastus: 13.02.2010
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 04.09.2002 kell 22:44 Reply With Quote
Nu ma käisin selja pärast. Mul valutab ta pidevalt. Hästi imelik oli kõik... Ntx ta hõõrus seda valutavat kohta ja ültes et määrib salvi sinna... kusjuures läbi riiete tegiseda. Ja siis tegi süsti mulle... ilma süstlata muide. Nagu imiteeris süstitegemist. Mul kadus valu küll ära aga kõigest paariks päevaks... nii et ma ei tea mis sellest asjast arvata.
Loretta
Virtuaalne

Naine
Viimane külastus: 4.04.2017
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 05.09.2002 kell 10:04 Reply With Quote
Olen käinud kunagi sensitiivi juures.
Ma ei tea siiani oli ta sharlatan või mitte.
Manuaalteraapiat oskas igatahes küll
Rohkem pole ma sarnaste inimestega tegemist teinud.
Väldin neid teadlikult.
nn. "tõelisi" sensitiive on eestis ehk mõni üksik kui üldse.
Suurem osa kes väidavad end olema sensitiivi, on väga hea empaatia võimega, kuid kas ka midagi enamat... jäägu "patsientide" endi otsustada..
Inimene usub ju ikka seda, mida TAHAB uskuda.

Virgin
Naine

Registreeritud: 01.09.2002
Viimane külastus: 3.08.2011
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 05.09.2002 kell 10:15 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: mada
kas keegi on neilt ka abi saanud? kuidas te nendesse suhtute?
Virg arvab sensitiividest ainult nii palju, et need inimesed on leidnud endale hea rahategemise võimaluse teisi lollitades... võib-olla leidub ka mõni tõeliste võimetega inimene... who knows...

See kes olin eile, ei ole ma täna ja see kes olen täna, ei ole ma homme

Ull Miis
Auväärne Kasutaja

Viimane külastus: 1.04.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 05.09.2002 kell 10:37 Reply With Quote
öeldakse et õige posija raha ei võta!!! Õigemini ei küsi!!! ning et abivajaja käest ta ka otse tasu võtta ei tohi isegi kui see pakub või annab!!! Kuna ei pidavat tohtima teise inimese hädadest kasu lõigata!
tiina
Administrator

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.09.2002 kell 10:54 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Ull Miis
öeldakse et õige posija raha ei võta!!! Õigemini ei küsi!!! ning et abivajaja käest ta ka otse tasu võtta ei tohi isegi kui see pakub või annab!!! Kuna ei pidavat tohtima teise inimese hädadest kasu lõigata!

Aga kui ta ei lõikagi kasu vaid kasutab selle sama raha ära teiste inimeste raviks? Minu meelest see vägagi kaheotsaga asi. Ka vanasti nõiad võtsid tasu ravitsemise eest. Siis küll raha polnud, aga söögi ja majapidamistarvetega tasuti ravimise eest. Kui ravitseja võtab tasu nii palju kui tal elamiseks vaja ja tema eesmärk pole rikastuda vaid selle abil ka teisi aidata, siis see ju vägagi õigustatud. Iga üks teeb meist tööd ja tahab selle eest ka tasu saada, kas või nii palju et hing sees püsiks ja riided seljas oleksid ja paraku ka tänapäeva ühiskonnas ka maksud makstud. Kõik ikka oleneb sellest, mis eesmärgil keegi tasu nõuab ja võtab.

Ray
Friik

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.09.2002 kell 12:14 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Ull Miis

Siin on kaval konks juures küll: oleneb kas nn. ravija (ei diskuteeri selle üle, kes ta on või kas on võimekas) võtab hädaliste raha eest liisinguga kalli auto või hoopis sama raha eest sõidab teise linna teisi hädalisi aitama. Ma mõtlen asja sisulist külge.

mada
-

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.09.2002 kell 15:35 Reply With Quote
Selles vaatenurgas on nüüd minumeelest üks konks sees, just sisulises küljes. Kui inimene võtab raha, et aidata neid, kellel pole raha (kasvõi sõidukulude) maksmiseks, siis mille järgi peaks ta otsustama kellelt raha võtta? Sest need, kelle juurde ta antud näites sõidab, ei ole ju sel juhul võimelised rahas tasuma. Mille järgi siis peaks sensitiiv valiku tegema?

Ray
Friik

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.09.2002 kell 15:40 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: mada
Selles vaatenurgas on nüüd minumeelest üks konks sees, just sisulises küljes. Kui inimene võtab raha, et aidata neid, kellel pole raha (kasvõi sõidukulude) maksmiseks, siis mille järgi peaks ta otsustama kellelt raha võtta? Sest need, kelle juurde ta antud näites sõidab, ei ole ju sel juhul võimelised rahas tasuma. Mille järgi siis peaks sensitiiv valiku tegema?

Oletan, et siis on sunnitud piirduma vaid annetuste puhul kogunenud rahaga?

li-li
pensil;)

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.09.2002 kell 20:37 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: tiina
Tegelt mind see teema väga huvitab. Lasin madal selle teema üles panna just seepärast, et vajaksin ise nende abi. Tean et sentsitiivide hulgas on väga palju aferiste. Aga usun, et on ka niisuguseid, kes tõesti on võimetega ja suudavad teisi aidata.
Seepärast ongi palve, kui keegi teab oma kogemustest miskit rääkida, või nõu anda mõne sentsitiivi kohta või posija või nõid, kuidas keegi neid nimetab, siis järsku pole see suur vaev ka oma kogemused ja teadmised sel alal siia kirja panna.

Muide kadunud Luule Viilmal oli kõva abiline kes tema teadmised ja tarkused ka praegu ellu viibÄkki proovidki kohalikku kaupa

armastuse maagiline arv
on üksteist
veel pole hilja
hakata armastama
/Ott Arder/

Ray
Friik

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.09.2002 kell 20:51 Reply With Quote
Kas Viilma ja Gabriel polnud omavahel head tuttavad ja mõttekaaslased...?
li-li
pensil;)

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.09.2002 kell 21:28 Reply With Quote
aaa..vot seda ma ei tea aga energiatega ja peenmaterjaalsusega on neil kindlasti ühist.

armastuse maagiline arv
on üksteist
veel pole hilja
hakata armastama
/Ott Arder/

tiina
Administrator

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.09.2002 kell 22:08 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: li-li
aaa..vot seda ma ei tea aga energiatega ja peenmaterjaalsusega on neil kindlasti ühist.

Tänx, li-li
Kui viitsid astu mingi päev läbi ja räägime sellest pikemalt. Ma pole sellest eriti midagi kuulnud. Kuigi tunnistan ausalt, eriline Viilma austaja ma polnud. Olen temast üsna palju ka halba kuulnud, aga noh...need ka kuulujutud võisid olla. Käisin ta juures korra siis, kui ta veel arstina töötas. Hiljem ma tema juurde abipalvega ei pöördunud. Pealegi kuulsin, et see üsna kallis lõbu olevat olnud. Palju ta abiline raha nõuab ei oska ma öelda. Ma üldse esimest korda praegu kuulsin/lugesin, et ta abiline tema tööga edasi tegeleb.

li-li
pensil;)

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 10.09.2002 kell 00:19 Reply With Quote
Tiina,ma kindlasti valgustan sind reaalis selle teemagaAnnan kindlasti eelnevalt teada kui tulen.Ehk olen ka vahepeal miskit muudki uurind

armastuse maagiline arv
on üksteist
veel pole hilja
hakata armastama
/Ott Arder/

mada
-

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 10.09.2002 kell 22:06 Reply With Quote
Aga algse teema juurde tagasi tulles - mul küll ei ole isiklikke kogemusi sensitiividega, kuid siiski usun, et paljud neist on võimelised inimesi aitama. Samas olen kindel, et liigub ka igasugu aferiste. Siiski ei usu ma sensitiivide kõikvõimsusesse, kindlasti leidub haigusi, mida nad ei suuda ravida, inimesi keda nad ei oska aidata. Arvan, et peamine on siiski "patsiendi" enda usk sensitiivi ning tema ravimeetoditesse, st vahend pühendab eesmärki. Inimest, kes sensitiivisse ja tema meetoditesse usku ei oma, on ikkagi võimatu ravida.

Kuigi ei oma isiklikke kogemusi, usun, et aferiste on võimalik eristada tõelistest sensitiividest selle läbi, et õige sensitiiv tunnistab, kui ta midagi teha ei saa, ei oska või ei suuda; aferist aga on saamahimu peal väljas ning võtab kõik heameelega vastu ning teeb nägu, nagu teaks ta kõike.

Tom25
romantik

Registreeritud: 16.09.2002
Viimane külastus: 22.11.2002
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 24.10.2002 kell 18:45 Reply With Quote
Mul on ravitsejate ja ühe *atestaadiga* sensitiiviga kokkupuuteid olnud. Mina klassifitseeriks nad oma kujutluses nii: ravitsejad, posijad ja sensitiivid. Kõikidel headel on vähemalt üks ühine tunnus, nad on väga head psühholoogid. Sisendavad elujõudu, usku. Olete vast isegi kogenud, et hirmus hambavalugi jääb arsti kabineti ukse taga vähemaks.
Ravitsejad, kes oskavad lisaks sisendusjõuga veel maarohtudega ravida, võivad tõesti imet teha.
Posijad teevad kõike sedasama, mida ravitsejadki, ainult nende ravi efekt on väiksem. Sisendavad vaid usku.
Sensitiivid oskavad anda energiat juurde, suunata ühest kehaosast teise. Ise ei ole seda väge tunda saanud, kui olen ühe sellisega korduvalt ja pikalt rääkinud. Ta juba ammu ravis, kandis energiat haigetele üle. Alati peale seansi kartis külma. Nüüd olevat käinud ühe vägevama sensitiivi juures, kes avas tal pealael raske raha eest akna, kust kaudu saab ammutada maailmaruumi energiat. Nüüd tal ravi ajal enam jahe ei hakka, võib isegi kuum hakata. Kuna ta on eriline jutupaunik, siis kõik jutt ei saa tal tõsi olla.
Kõige kindlamad *posijad* on paljudele nende lemmikud: lähedane inimene, kass, koer, amulett.

homme on veel parem

Oleskleja
Laiskur

Registreeritud: 05.02.2003
Viimane külastus: 2.04.2014
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 12.02.2003 kell 18:31 Reply With Quote
Enamus "tundlike" inimeste abi teistele on väga kahtlase väärtusega.Nad ei tea isegi kust nende võimed pärit on.Enamaltjaolt lihtsalt juhuslikult avastatud.Kuidas on võimalik sellist asja usaldada?Ja se nende energia jagamine on lihtsalt laen.Kas tuleviku arvelt või siis oma organismis jaotatakse midagi ümber.Minu tuttavatest on päris paljud abi saanud,aga selle juures on alati üks probleem.Need inimesed jäävadki sõltuma oma ravitsejast.Võb olla on see lihtsalt kokkulangevus.Aga kui probleem on suur,siis on vist parem olla natuke sõltuv keelestki,kui piinelda.Ja kui endal on natuke mõistust, peaks petturi ruttu ära tundma.

Isegi postitada ei viitsi.

cleona
kivimüüridel kõndija

Registreeritud: 16.12.2002
Viimane külastus: 27.06.2009
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 12.02.2003 kell 22:02 Reply With Quote
Ise pole nende teenuseid kasutanud.Aga paar usaldusväärset inimest ütleb et on sealt abi saanud.Eks see veidi selline uskumise värk ka ole.Aga kui mul enam muud üle ei jäks,küll siis ise ka vist läheks

Tänase päeva muudab imeliseks teadmine, et kunagi meenutatakse seda kui "vanu häid aegu".

synoptik
Kasutaja

Registreeritud: 26.01.2003
Viimane külastus: 30.12.2005
Otsib: sõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 12.02.2003 kell 22:06 Reply With Quote
Mina hoian oma suu kinni selle teema puhul...
<<  1    2    3    4  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Galerii | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0244281 sekundit