Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
Autor: Teema: sa kuramuse sindrinahk :@
pipiplika
lahutatud :P

Registreeritud: 20.11.2002
Viimane külastus: 23.08.2019
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 27.08.2003 kell 20:58 Reply With Quote
sa kuramuse sindrinahk :@

nii jultunult ja avalikult varastatakse. sõitsin mina bussis oma kahe vankriga (kaks tuttavat leidsin kah) tuleb üks vene kutt ja kukub rääkima, et talle lapsed nii meeldivad ja ninnu-nännu, ise samal ajal sobras käega vankri otsas asuvas taskus. (hetk enne sõitu minekut just tööandja helistas ja ütles, et unustas rahakoti vankrisse ja ma olin just rahakoti saanud oma vankri kodinate alla surada)siis üks mammi tuli peale, kutt kohe "jooksis" abistama ise samal ajal tühjendas mammit. ühele mammile pakkus istet ise samal ajal suras käe talle kotti. siis ühes peatuses tekitas uksel väljudes oma 2 sõbraga rüseluse ja tühjendasid veel inimesi. helistasin politseisse andsin kirjeldusi ja ütlesin, et kus bussis ja kus kuidas aga sain vastuse" meil pole kedagi saata " ja seda juhtuib iga päev ja pläägu-pläägu-pläägu. nii tigedaks tegi, et oleks neile 3. tahtnud peksa anda.
kuidas teinekord käituda kui inimesed midagi ette ei võta ja umbvenelastest mammid minust aru ei saa?

kõigeks on aega mul, kõigeks, ainult igavuseks ei leia ma hetkegi, sest igavust ei olegi kusagil mujal, kui vaid neis enestes, kes seda tunnevad

View User's Profile View All Posts By User
Mustikamees
Kasutaja

Registreeritud: 06.08.2003
Viimane külastus: 22.03.2013
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 28.08.2003 kell 11:26 Reply With Quote
Mine ytle bussijuhile, las paneb bussiuxed kinni ja siis helista politseisse ja ytle et pätit on bussis kinni. Tulge kohale. Kyll siis tullaxe ka.

Aga politsei eriline möku kyll. Mul juhtus rakveres nii, et rööviti ja sain pexa ka. Olime sõbraga kahekesi ja kolmekesi tuldi kallale. Sõber sai eemale ja kutsus politsei, aga seda ei tulnud ja ei tulnud. MIna sain samal ajal kõvasti pexa, võeti ratas, mobiil ja seljakott väärtuslikke asjadega. kahju oli 12000 Aga asja nägi pealt turvafirma ja tuli appi neid kaake taga ajama. Ta teavitas kõiki turvafirma patrulle ja varsti olid poisid yhte koridori lõxu aetud. Aga nad sulgesid ennast yhte korterisse ja turvafirmal pole õigusi et uxi maha murda ja jäädi ootama politseid, mida kolmetunni jooxul ei tulnudki ja patrullid läxid laiali, et nemad ei saa midagi teha. Vahepeal saadi mu ratas kätte aga politsei ei liigutanud lillegi. Aru ma ei saa mix. Kedagi ei huvitanud see, mis minuga juhtus Politseisse minnes sõitis politsei auto mulle vastu ja kõrvalistujal oli käes Saku Rocki õllepudel. Kas on see siis normaalne???? Politseis lasti ka veel 2tundi oodata enne kui sain avalduse kirjuatada. Enda asju ei loodagi kätte saada...... Aga mind huvitab mix on Eesti riigis politsei kui ta midagi ei tee. Mille eest siis neile maxtaxe.

Kohe vihale ajab selline asi

kykloop
Auväärne Kasutaja

Registreeritud: 04.11.2002
Viimane külastus: 24.09.2006
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 28.08.2003 kell 11:50 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Mustikamees
Mine ytle bussijuhile, las paneb bussiuxed kinni ja siis helista politseisse ja ytle et pätit on bussis kinni. Tulge kohale. Kyll siis tullaxe ka.

Aga politsei eriline möku kyll. Mul juhtus rakveres nii, et rööviti ja sain pexa ka. Olime sõbraga kahekesi ja kolmekesi tuldi kallale. Sõber sai eemale ja kutsus politsei, aga seda ei tulnud ja ei tulnud. MIna sain samal ajal kõvasti pexa, võeti ratas, mobiil ja seljakott väärtuslikke asjadega. kahju oli 12000 Aga asja nägi pealt turvafirma ja tuli appi neid kaake taga ajama. Ta teavitas kõiki turvafirma patrulle ja varsti olid poisid yhte koridori lõxu aetud. Aga nad sulgesid ennast yhte korterisse ja turvafirmal pole õigusi et uxi maha murda ja jäädi ootama politseid, mida kolmetunni jooxul ei tulnudki ja patrullid läxid laiali, et nemad ei saa midagi teha. Vahepeal saadi mu ratas kätte aga politsei ei liigutanud lillegi. Aru ma ei saa mix. Kedagi ei huvitanud see, mis minuga juhtus Politseisse minnes sõitis politsei auto mulle vastu ja kõrvalistujal oli käes Saku Rocki õllepudel. Kas on see siis normaalne???? Politseis lasti ka veel 2tundi oodata enne kui sain avalduse kirjuatada. Enda asju ei loodagi kätte saada...... Aga mind huvitab mix on Eesti riigis politsei kui ta midagi ei tee. Mille eest siis neile maxtaxe.

Kohe vihale ajab selline asi

tunnen su muret! selliseid asju juhtub...!

politsei on nõrk asutus!

PrettyLizi
väikeste viguritega

Registreeritud: 26.01.2003
Viimane külastus: 26.08.2009
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 28.08.2003 kell 11:51 Reply With Quote
Olen tähelepannud, et eesti politsei hakkab alles siis liigutama, kui asi ajakirjandusse jõuab.
Mustikamees
Kasutaja

Registreeritud: 06.08.2003
Viimane külastus: 22.03.2013
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 29.08.2003 kell 11:41 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: PrettyLizi
Olen tähelepannud, et eesti politsei hakkab alles siis liigutama, kui asi ajakirjandusse jõuab.

Peax vict loo saatma mingisse lehte(SLÕhtuleht). vaatax kas siis politsei liigutab ennast. Praegu võin öelda et turvafirmad palju asjalikumad kui politsei. Aga tegelt loogiline ju ka. Turvafiramade vahel toimub selline äge konkurentsi võitlus. Kes lahendab asja kiiremini ja paremini saab rohkem kliente. Aga politseil puudub selline konkurent. Nemad on yxi ja mix nad peavad yldse pingutama kui keegi nende positsiooni ei ohusta. Politsei käes on eesti korrakaitse monopol ja sealt tulebki see lokkav korralagedus, laiskus ja lohakus....

Ray
Friik

Registreeritud: 28.08.2002
Viimane külastus: 5.05.2013
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 29.08.2003 kell 14:18 Reply With Quote
Tsitaat:

Nii võib hoopis ise lõõgialla sattuda.

bohemian
susserdis...paberitega

Registreeritud: 06.06.2003
Viimane külastus: 9.02.2008
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 29.08.2003 kell 15:54 Reply With Quote
mul oli juhus kus mingi pooleldi pedofiil püüdis mind metsa kiskuda ja ykskord tuli lihtsalt suvaliselt bussipeatuses kallale, juustest kinni ja vastu maad surus. inimesed ümberringi....
no ja kui lahti sain siis ema helistas politseisse et tule võtke see tüüp nyyd kinni, elab meiega yhes majas ja teame kus...vastuseks oli sama jutt et pole kedagi saata. hiljem selgus et neid lihtsalt ei huvitanud, nad ei olnud isegi kõnet registreerinud...
õnneks oli meil mingisugune juristist tuttav kes asjale karmima pöörde andis ja kodanikud politseinikud said ikka korraliku peapesu...

vot selline see eesti politsei on...

kelle sohilaps mina kyll olen?

li-li
pensil;)

Naine
Registreeritud: 02.08.2002
Viimane külastus: 20.04.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 29.08.2003 kell 17:38 Reply With Quote
aiaiai....kolmapäeval just linnas olin ja bussijaama juures üx eriti tobe ristmik,kus siis masinad musisid ja kortsutasid end veitsa ära Ma jõudsin seal vastas pizza nahavahele kärutada ja veel nõxa molutades koffet juua aga pollareid ei kuskil Ometi on seal politsei täiesti kõrval

armastuse maagiline arv
on üksteist
veel pole hilja
hakata armastama
/Ott Arder/

muhhin
Kuuvarjutus

Registreeritud: 10.12.2002
Viimane külastus: 26.09.2019
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.08.2003 kell 08:44 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: li-li
aiaiai....kolmapäeval just linnas olin ja bussijaama juures üx eriti tobe ristmik,kus siis masinad musisid ja kortsutasid end veitsa ära Ma jõudsin seal vastas pizza nahavahele kärutada ja veel nõxa molutades koffet juua aga pollareid ei kuskil Ometi on seal politsei täiesti kõrval

Kui vigastatuid ei ole ja omavahel kokkuleppele jõutakse, pole poliseid tarvis kutsuda - lihtsalt aetakse asi kindlustuses ära.
Kui politsei tuleb, siis saab süüdlane veel lisaks trahvi kah

Elu on ilus !

li-li
pensil;)

Naine
Registreeritud: 02.08.2002
Viimane külastus: 20.04.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.08.2003 kell 08:50 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: muhhin
Tsitaat:
Algne postitaja: li-li

Kui vigastatuid ei ole ja omavahel kokkuleppele jõutakse, pole poliseid tarvis kutsuda - lihtsalt aetakse asi kindlustuses ära.
Kui politsei tuleb, siis saab süüdlane veel lisaks trahvi kah

...aga seal nad nii passisid ja tekitasid liiklusohtliku olukorra,ilma et keegi seda seal reguleerix,sest ilmselt ei saadud nad kokkuleppele

armastuse maagiline arv
on üksteist
veel pole hilja
hakata armastama
/Ott Arder/

Lola69
Võrrandi muutuja

Registreeritud: 09.11.2002
Viimane külastus: 9.08.2015
Otsib: kirjasõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.08.2003 kell 08:51 Reply With Quote
Tsitaat:
Liigutama hakatakse siis ka enamasti eneseõigustuse suunas. Et miks just nii ja mitte teisiti ... Õigustuse leiab alati. Peaaegu alati.

PS! Enne uue teema püstitamist kasutage otsingut!

Leekides hukkus ka liblikas. Hoia pikivahet!

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
ipsu
kodune

Naine
Registreeritud: 17.11.2002
Viimane külastus: 18.11.2009
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.03.2004 kell 13:28 Reply With Quote
Poletsei oma mitte tegevusele leiab alati põhjenduse. Kui said peksa oled ise süüdi- ära nori tüli, ole kaine., kui varastati päljaks- ei ole oma vara piisavalt kaitsnud jne........

Ära kaeva teisele auku.......

RealBitch
Auväärne Kasutaja

Registreeritud: 03.01.2003
Viimane külastus: 19.10.2008
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.03.2004 kell 14:26 Reply With Quote
Meil maal käidi vargil kylas alati siis kui politseinik valves polnud. Saan aru, et kõikidega sõber seal ja kuidas sa ikka oma tuttavat kinni võtad jne, ertiti kui ise salaviina müüjaga yhes lauas viina võtad jne. Ja kui kohalikud lapsed lubadeta ja purjus peaga ringi kimasid, ei teinud ta ka midagi ja kui hommikuks olid poisid järvepõhjas surnud... vat siis polnud ka midagi öelda.

piloot
Kasutaja

Registreeritud: 12.01.2004
Viimane külastus: 17.10.2005
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.03.2004 kell 14:40 Reply With Quote
KRT!Mina olen nii vana ja haige...vargad minult ei varasta kunagi midagi....jälle rikutakse reede õhtuks tuju ära!

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
RealBitch
Auväärne Kasutaja

Registreeritud: 03.01.2003
Viimane külastus: 19.10.2008
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.03.2004 kell 15:18 Reply With Quote
ja mis selles reede õhtus nii erilist on, et peab tuju ülev olema?

unistaja
*.: rahulolev :.*

Naine
Registreeritud: 03.09.2003
Viimane külastus: 26.11.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.03.2004 kell 00:07 Reply With Quote
Endalgi kogemusi politsei mitteefektiivsuse koha pealt. Võeti seletuskiri, kuid sinna see asi jäigi, kuna muid süütõendeid kurikaelte kohta ei olnud. Lihtsalt väga halvasti aetakse seda eesti asja.

Loomulikult eksin! Ainult see ei eksi, kes ei ela!

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Galerii | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0166159 sekundit