Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  191    192    193    194    195    196    197  >>
Autor: Teema: Läbunurk
eerik2
kollane koer

Registreeritud: 04.09.2005
Viimane külastus: 9.03.2020
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.07.2018 kell 22:41 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Titaan
Jah me oleme kõik mingil momendil elus valesid otsuseid teinud ja öelnud asju mida ei peaks ütlema, aga hetkel ma tahan teada mis nagu valesti on? Kas keegi võiks ühe sõnaga seda öelda mulle palun? Ma ei tea, et ma oleks kedagi sõimanud või veel vähem halvustanud ja milles see perverssus väljendub skingirl?

See kohe väärib tsiteerimist - milline suurepärane copy-paste.

Te ei saa võita.
Te ei saa viiki mängida.
Te ei saa isegi mängu lõpetada.
http://www.youtube.com/watch?v=OuNpZYJTjco

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
Titaan
Kasutaja

Mees
Registreeritud: 11.09.2005
Viimane külastus: 15.02.2020
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.07.2018 kell 22:43 Reply With Quote
Kallis inimene suudad sa rääkida mis toimub nagu? Sa ajad mingit mõistujuttu ja siis sa soovid, et sinust aru saadakse. Mis copy-pastest sa räägid?
View User's Profile View All Posts By User
eerik2
kollane koer

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.07.2018 kell 22:49 Reply With Quote
Ma ütlesin, et mine maga välja.

Te ei saa võita.
Te ei saa viiki mängida.

Titaan
Kasutaja

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.07.2018 kell 22:52 Reply With Quote
See peab siis olema nagu mõistliku inimese jutt. Mine maga välja, tõesti ma ei ole mõtetelugeja ja ei tea mis sind vaevab ja kui sa ei suuda seda öelda siis mina sind aidata ei saa kahjuks. Veel vähem pean ma mingile suvalisele võõrale inimesele midagi tõestama kes ei suuda end inimese moodi väljendada.
eerik2
kollane koer

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.07.2018 kell 23:11 Reply With Quote
Aita kõigepealt iseennast.

Te ei saa võita.
Te ei saa viiki mängida.

Titaan
Kasutaja

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.07.2018 kell 23:13 Reply With Quote
Väga täiskasvanulik. Eks ma aitan jah end kui vajadust tekib ja kui sellest ei piisa siis küsin kellegi targema käest. Nii ta tavaliselt käib
eerik2
kollane koer

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.07.2018 kell 23:19 Reply With Quote
Ahh... mõttetu lollimängimine... loomulikult ei saa sa midagi aru... nagu tavaliselt...

Te ei saa võita.
Te ei saa viiki mängida.

Titaan
Kasutaja

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.07.2018 kell 23:26 Reply With Quote
aga sul on nagu raske ühe sõnaga öelda mis toimub nagu? Naljakas on lugeda, et 2h aetakse mingit teemat, aga keegi ei suvatse nagu midagi täpsustada või konkreetne olla
skingirl
Armuline Proua

Naine
Registreeritud: 13.09.2003
Viimane külastus: 27.03.2020
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.07.2018 kell 23:53 Reply With Quote
Siin on konkreetne mees kes oskab suhelda, suhtle nüüd!
Titaan
Kasutaja

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.07.2018 kell 23:56 Reply With Quote
Hästi täiskasvanulik käitumine. Sõimatakase perverdiks, aetakse ümber nurga juttu ja ühele konkreetsele küsimusele ei suudeta vastata. Kummaline, et neid veel pervertideks pole sõimama hakatud kes pakuvad erilisi seksuaalseid teenuseid oma kuulutustes siin.
skingirl
Armuline Proua

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 03.07.2018 kell 00:09 Reply With Quote
Need inimesed on tööl mis seal rõvedat on?
Sina spämmid foorumit !
Järjekordselt.
Ma ütlen seda 200s kord
Mine ära!

Titaan
Kasutaja

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 03.07.2018 kell 00:14 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: skingirl
Need inimesed on tööl mis seal rõvedat on?
Sina spämmid foorumit !
Järjekordselt.
Ma ütlen seda 200s kord
Mine ära!

Ei ma ei spämmi. Ma lihtsalt ootan vastust mida ilmselgelt keegi öelda ei suuda. Mina ei suvatse kuhugi minna kui kellegi ei meeldi midagi siis võib ise ära minna või mitte vaadata. Ma pole midagi valesti teinud. Ok lähen minema, nõus. Ütle välja põhjus miks peaksin ja mis sulle ei meeldi ja ongi kõik. Nii lihtne ongi. Senimaani kui sa seda öelda ei suuda ei oska ei taha siis ei kavatse ma küll kuhugi minna. Ilusat und!

sissy84
Umbusklik

Naine
Registreeritud: 11.08.2003
Viimane külastus: 25.03.2020
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 03.07.2018 kell 13:05 Reply With Quote
Ma pean vist iga kasutaja osas üle küsima ega tegu pole bulliga. Avastari osas tekkis korraks kahtlus aga mnjah. Langesin lõksu ja kirjutasin pikad postitused. Mnjah. Ma olen liiga palju panustanud bulli aitamisele, et enam ei taha ja ei viitsi.

Ära võta südamesse! Võta suhu ja sülita välja.
Elu on nagu lehm, pidevalt saab pulli!

Titaan
Kasutaja

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 03.07.2018 kell 13:23 Reply With Quote
Ahah mind peetakse miskiks bulliks, sellest siis kogu see sõim ja draama ja oli seda nii raske mulle siis öelda? Vaatan huviga kuidas see teema edasi areneb. Tundub et sissy on ainus kainelt mõtlev inimene hetkel siin.
sossuke
töötamas3

Naine
Registreeritud: 12.09.2006
Viimane külastus: 6.03.2020
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 04.07.2018 kell 19:05 Reply With Quote
mulle meeldib stiil
Titaan
Kasutaja

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 04.07.2018 kell 20:31 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: sossuke
mulle meeldib stiil

Mis stiil? Alguses arvasin, et see teema on naljakas, aga nüüd kisub juba päris nukraks, inimestel on tõsine paranoia. Samas on üsna lame tulla teist inimest nii laimama ja kellegi teise tiitlit talle pähe määrima. Jah mulle meeldib ka tähelepanu, aga mitte kellegi teise oma, mida vägisi omistatakse mulle. Kujutan ette, et kui tuleks järgmine võõras siis see sõimatakse samamoodi läbi. Siis pole ka mõtet imestada kui teised ei julge midagi postitada, sest siis hakkaks samamoodi mingi uus " nõia jaht " jah ma olen üsna terava ütlemisega teinekord ja võin ka päris jandisti öelda, aga kurb on see, et mind peetakse mingiks bulliks. Päris huvitav oleks tegelikult teada kas keegi hiljem vabandama ka tuleb kui selgub, et jahitav ei osutugi tegelikult selleks kelleks teda peetakse?! Ma tean siit ühte inimest kes mind teab, aga mingi interneti draama pärast ma teda küll tülitama ei hakka, et ta tuleks kinnitama, et loobite kive vales suunas. Mul on sügisel muidu Tallinnasse asja, vaja natuke seal majandada, aga luban, et annan teada kuna tulen ja meelsasti teen siia ka postituse sellest, et täna saabun ja sel ning sel kellaajal olen seal kohas. võite siis tulla ja vaadata kas ma olen bulli voi ei ole või kui väga ma tollele isikule sarnanen. Rohkem ma ei viitsi seda teemat kommenteerida ja oma aega ning energiat sellele raisata. Kohtumiseni In real Life sügisel Tallinnas ma siiralt loodan, et siis need siinsed nõiajahi pidajad ikke kohale ka tulevad. Seniks olge tublid, lähen kulutan selle " auru " ja aja parem lapsele kui siin millegi tõestamisele. Mul pole vaja kellelegi midagi tõestada. PS! Moderaator peaks olema teistele eeskujuks ja erapooletu ning vastama konkreetselt ja lühidalt kui on palutud midagi täpsustada ning kui miski on jäänud arusaamatuks. Kuid mitte ajama mingisugust labast janti juttu suust välja. Sest vastasel juhul tekib küsimus, et mille eest talle selline staatus on omistatud. Tegelikult ma teen sellele jamale kohe lõpu! Kes haldab ja majandab seda foorumit ning kes on omanik? Pole mingisugune probleem oma isik talle tõestada, et see sitaga loopimine lõppeks!!! Aga siis ma nõuan juba avaliku vabandust ka nende käest kes siin hetkel lahminud on. Ise te toidate oma siinset trolli, ärge andke talle põhjust ja pole tal ka millestki toituda. Hunnik täiskasvanud inimesi kes on paranoilised ja ei suuda üht "trolli" ignoreerida. Soovitan süvenenult jälgida seda giffi mille ma siia panin ja loodan, et kui natukenegi seal peas midagi on siis suudetakse sellest teha omad järeldused. Ausalt öelda ootasin punast vaipa ja trummipõrinat kui sisse marssisin, aga virtuaalne reaalsus oli hoopis midagi muud.

sossuke
töötamas3

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 04.07.2018 kell 21:34 Reply With Quote
läbuläbulåbulæbâbu. eelmine isik võiks ja peaks minema teema algusesse ja veenduma selles, et läbuteema ei ole ainult temast. tema isikust.
Titaan
Kasutaja

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 04.07.2018 kell 21:39 Reply With Quote
Tsitaat:
läbuläbulåbulæbâbu. eelmine isik võiks ja peaks minema teema algusesse ja veenduma selles, et läbuteema ei ole ainult temast. tema isikust.

Hetkel tundub küll, et aetakse isikuid sassi. Või mis moodi peaks võtma otsest rünnakut? Läbuna naljana või millegi kolmandana?

sossuke
töötamas3

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 04.07.2018 kell 21:44 Reply With Quote
Issand, ma jäin just haigeks! Palun ravi! Nii valus on.
skingirl
Armuline Proua

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 05.07.2018 kell 00:53 Reply With Quote
Tsitaat:
Tsitaat:
mulle meeldib stiil

Mis stiil? Alguses arvasin, et see teema on naljakas, aga nüüd kisub juba päris nukraks, inimestel on tõsine paranoia. Samas on üsna lame tulla teist inimest nii laimama ja kellegi teise tiitlit talle pähe määrima. Jah mulle meeldib ka tähelepanu, aga mitte kellegi teise oma, mida vägisi omistatakse mulle. Kujutan ette, et kui tuleks järgmine võõras siis see sõimatakse samamoodi läbi. Siis pole ka mõtet imestada kui teised ei julge midagi postitada, sest siis hakkaks samamoodi mingi uus " nõia jaht " jah ma olen üsna terava ütlemisega teinekord ja võin ka päris jandisti öelda, aga kurb on see, et mind peetakse mingiks bulliks. Päris huvitav oleks tegelikult teada kas keegi hiljem vabandama ka tuleb kui selgub, et jahitav ei osutugi tegelikult selleks kelleks teda peetakse?! Ma tean siit ühte inimest kes mind teab, aga mingi interneti draama pärast ma teda küll tülitama ei hakka, et ta tuleks kinnitama, et loobite kive vales suunas. Mul on sügisel muidu Tallinnasse asja, vaja natuke seal majandada, aga luban, et annan teada kuna tulen ja meelsasti teen siia ka postituse sellest, et täna saabun ja sel ning sel kellaajal olen seal kohas. võite siis tulla ja vaadata kas ma olen bulli voi ei ole või kui väga ma tollele isikule sarnanen. Rohkem ma ei viitsi seda teemat kommenteerida ja oma aega ning energiat sellele raisata. Kohtumiseni In real Life sügisel Tallinnas ma siiralt loodan, et siis need siinsed nõiajahi pidajad ikke kohale ka tulevad. Seniks olge tublid, lähen kulutan selle " auru " ja aja parem lapsele kui siin millegi tõestamisele. Mul pole vaja kellelegi midagi tõestada. PS! Moderaator peaks olema teistele eeskujuks ja erapooletu ning vastama konkreetselt ja lühidalt kui on palutud midagi täpsustada ning kui miski on jäänud arusaamatuks. Kuid mitte ajama mingisugust labast janti juttu suust välja. Sest vastasel juhul tekib küsimus, et mille eest talle selline staatus on omistatud. Tegelikult ma teen sellele jamale kohe lõpu! Kes haldab ja majandab seda foorumit ning kes on omanik? Pole mingisugune probleem oma isik talle tõestada, et see sitaga loopimine lõppeks!!! Aga siis ma nõuan juba avaliku vabandust ka nende käest kes siin hetkel lahminud on. Ise te toidate oma siinset trolli, ärge andke talle põhjust ja pole tal ka millestki toituda. Hunnik täiskasvanud inimesi kes on paranoilised ja ei suuda üht "trolli" ignoreerida. Soovitan süvenenult jälgida seda giffi mille ma siia panin ja loodan, et kui natukenegi seal peas midagi on siis suudetakse sellest teha omad järeldused. Ausalt öelda ootasin punast vaipa ja trummipõrinat kui sisse marssisin, aga virtuaalne reaalsus oli hoopis midagi muud.

eerik2
kollane koer

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.07.2018 kell 08:37 Reply With Quote
Tsitaat:
Mis stiil? Alguses arvasin, et see teema on naljakas, aga nüüd kisub juba päris nukraks, inimestel on tõsine paranoia. Samas on üsna lame tulla teist inimest nii laimama ja kellegi teise tiitlit talle pähe määrima. Jah mulle meeldib ka tähelepanu, aga mitte kellegi teise oma, mida vägisi omistatakse mulle. Kujutan ette, et kui tuleks järgmine võõras siis see sõimatakse samamoodi läbi. Siis pole ka mõtet imestada kui teised ei julge midagi postitada, sest siis hakkaks samamoodi mingi uus " nõia jaht " jah ma olen üsna terava ütlemisega teinekord ja võin ka päris jandisti öelda, aga kurb on see, et mind peetakse mingiks bulliks. ...
...
Tegelikult ma teen sellele jamale kohe lõpu! Kes haldab ja majandab seda foorumit ning kes on omanik? Pole mingisugune probleem oma isik talle tõestada, et see sitaga loopimine lõppeks!!! Aga siis ma nõuan juba avaliku vabandust ka nende käest kes siin hetkel lahminud on.

Kui sa pole pull, siis võta nüüd ja loe kõik tema ja ta aliaste teemad ning postitused läbi (mida ta pole veel kustutanud või muutnud). Pole vaja siis teha copy-paste pulli postitustest ja siis neid enda omadena välja käia. Sõna-sõnaline kokkulangevus pole juhus. Foorumi kasutajate mälu on pikk, eriti veel selle kasutaja suhtes, kes teisi kasutajaid ähvardab (ka mõrvaga) ja sõimab pidevalt. Pole vaja valida selle teemaga kaasnevaid avatare jms. Kui ise teed kõik selleks, et sind pulliks peetakse siis ära vingu, et sind selleks ka peetakse. Lisaks veel nii tuttavad varjatud ja otsesed ähvardused. Õpi kõigepealt ise internetis käituma!

Tsitaat:
Rohkem ma ei viitsi seda teemat kommenteerida ja oma aega ning energiat sellele raisata. Kohtumiseni In real Life sügisel Tallinnas ma siiralt loodan, et siis need siinsed nõiajahi pidajad ikke kohale ka tulevad. Seniks olge tublid, lähen kulutan selle " auru " ja aja parem lapsele kui siin millegi tõestamisele. Mul pole vaja kellelegi midagi tõestada.

Mida imet siis istud siin tundide viisi ja raiskad oma energiat. Tegelegi oma lapsega. Ära jahu siin oma romaane, kui 'ei pea kellelegi midagi tõestama'.

Tsitaat:
Algne postitaja: TitaanAusalt öelda ootasin punast vaipa ja trummipõrinat kui sisse marssisin, aga virtuaalne reaalsus oli hoopis midagi muud.

Punast vaipa ja trummipõrinat...
Tead.. sinu kasutaja oli 10+ aastat varjusurmas... Seda trummipõrinat ja punast vaipa (ehk väga sooja vastuvõttu) peale pikka äraolekut näevad siin sellised kasutajad nagu Pipi, LadyButterfly, Habe, Mmunk, Myrk ja paljud teised, kes on siis foorumis alati siiralt tagasi oodatud ja kes ka aegaajalt endast märku annavad. Rääkimata juba nendest pea igapäevastest, kellega on alati meeldiv foorumis suhelda - Skin, Free, Reheline, Sossu, Ullike, Kommionu. Võiks öelda, et enamus aktiivseid kasutajaid paistab silma aruka käitumisega. Millise suhtumisega sina oled siin foorumis meelde jäänud, et ootad 'punast vaipa ja trummipõrinat'?? Pole olemas sellist asja nagu virtuaalne reaalsus. Siin foorumis istub iga arvuti taga reaalne inimene. Nii mõnigi arvab, et võib süüdimatult 'virtuaalselt ähvardada'. Paraku on ka sellisel asjal reaalelus tagajärjed.

Kokkuvõtteks:
Uued kasutajad on alati teretulnud aga mitte sellised nagu sina. Isegi kui sa pole pull, siis veel üks selline pole kindlasti oodatud siia.

Te ei saa võita.
Te ei saa viiki mängida.

sissy84
Umbusklik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.07.2018 kell 12:49 Reply With Quote
Minu nimi jäi mainimata. Karm.

Kuhu Free kadunud on? Teda pole kuid siin, enne oli koguaeg. Nii harjumatu.

skingirl
Armuline Proua

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.07.2018 kell 13:08 Reply With Quote
sind ei unustatud ma arvan
lihtsalt eerik kirjutas selle kirja vara hommikul
free on täitsa elu ja tervise juures

eerik2
kollane koer

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.07.2018 kell 16:13 Reply With Quote
Sissy ka!
Päälik ise loomulikul - täitsa sümpaatne vend, MrsX, loodan ka, et iir tuleb tagasi, Elastiknaine, sales, li-li, delilah, Qq, Wet, siilitar ja paljud-paljud teised ikka ka!
Kõik, kellega on siin olnud meeldiv suhelda!

Te ei saa võita.
Te ei saa viiki mängida.

sissy84
Umbusklik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.07.2018 kell 22:07 Reply With Quote
Aitäh, tõid mu igavasse õhtusse kohe palju parema tuju.

Ootan Free postitust väga. Tavaliselt ei möödunud nädalatki temata, nüüd on liiga pikk vaikus. Saan aru, et suvi aga noh kasvõi paari kuu tagant "tere" öelda oleks piisav juba.

<<  191    192    193    194    195    196    197  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Galerii | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.2535732 sekundit