Kodutud.com  
Alla

Poll: Kas Venemaa EU'sse?
Jah 3 ----» (6.67%)
Ei 42 --------------------------------» (93.33%)
Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2    3  >>
Autor: Teema: Kas Venemaa EU'sse?
mmunk
emeriiteremiit

Registreeritud: 05.09.2003
Viimane külastus: 28.02.2014
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 31.10.2003 kell 08:34 Reply With Quote
kõikse rohkem kardan seda, et marusjad ja miskad ujutavad peale piiride avanemist kogu euroopa üle ja nende emased poegivad ju 2 korda aastas!!! (vähemasti jääb selline mulje). aastaks 2050 oleks igas vähegi edukamas riigis üks ametlik riigikeel juures.

ma võin eksida, aga soome on vist varsti sunnitud vene keelele riigikeele staatuse andma, sest venelaste arvukus ületab varsti sääduses ettenähtud künnise

View User's Profile View All Posts By User
muhhin
Kuuvarjutus

Registreeritud: 10.12.2002
Viimane külastus: 17.06.2020
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 31.10.2003 kell 09:03 Reply With Quote
Loomulikult ei tahaks seda, aga läheb nagu läheb.
Hetkel see asi just eriti aktuaalne ei ole veel. Enne jõuan mina nähtavasti tagumikuga muldanärima minna, kui see juhtub (aga võib-olla ka mitte)

kontorihiir
..umbusklik...

Registreeritud: 30.08.2002
Viimane külastus: 13.06.2018
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 31.10.2003 kell 10:03 Reply With Quote
Mh, tehku siis juba Euraasia Liit parem....

Hea, et mul olen Mina. Mina ei vea ennast kunagi alt.

Karlsson Katuselt

Sturmfuhrer
Kasutaja

Registreeritud: 25.08.2003
Viimane külastus: 15.05.2005
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 31.10.2003 kell 13:32 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: mmunk
kõikse rohkem kardan seda, et marusjad ja miskad ujutavad peale piiride avanemist kogu euroopa üle ja nende emased poegivad ju 2 korda aastas!!! (vähemasti jääb selline mulje). aastaks 2050 oleks igas vähegi edukamas riigis üks ametlik riigikeel juures.

Oled tähele pannud, et kilisi on haigelt palju juba eestis. Ja nõme on see, et enamus neist räägivad vene keeles.

anne51
Mul on kahju ...

Registreeritud: 16.01.2006
Viimane külastus: 14.06.2013
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.04.2007 kell 11:37 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: norija
Ei usu ega taha. Ei hakka Venemaa Brüsseli pilli järgi tantsima, ega hakata Saksamaad Moskvast juhtima.
Või kui kunagi, siis pole see enam see Venemaa.

Üle kolme aasta on möödas teemaalgatusest ja võibki öelda, et Venemaa pole enam see Venemaa. Ilmselgelt toimub stalinismi restauratsioon. Tundub, et Putin asutab end kolmandaks valitsemisajaks Kremlisse. "Altpoolt" olevat surve. Uus Stalin, kes ongi juba kuulutatud vaata et ilmeksimatuks.
Kas selline Venemaa saab EL-tu? Mina küll arvata ei julge. Arvestades Brüsseli silmakirjalikkust ja vana Euroopa gaasinälga...
Putin uinub unistades Brüsseli juhtimisest ...

Inimese elu on lõpetamata jääv kool.
G.Keller

bellatrix
Carl Sagani groupie

Naine
Registreeritud: 13.11.2004
Viimane külastus: 29.02.2020
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.04.2007 kell 11:42 Reply With Quote
Venemaale ei sobi nagunii aus poliitika ja inimõigused jne. mis euroopa heade tavade hulka on seni kuulunud.Mis ta seal EL-is ikka teeks. Ilmselt Venemaa tekitab ise mingi liidu konkureerima EL-iga. Ja igasugused temast sõltuvad ja muud sellised riigid ühinevad temaga.

Hell was full... So im back!

https://www.youtube.com/watch?v=JjTV8i_KjXM

marga22
Auväärne Kasutaja

Mees
Registreeritud: 07.09.2005
Viimane külastus: 25.02.2008
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.04.2007 kell 12:01 Reply With Quote
Venemaast osa kuulub küll euroopasse, aga suurem osa minuarust ikka rohkem aasia, venemaa ei kuulu euroopa liitu. Aga mina näeksin selles ka ühtteist positiivset kui see nii läheks, EUga liitumine nõuaks ju paljude kriteeriumite täitmist, see tooks kaasa venemaal ulatuslike reforme jne, selles ikkagi on midagi head ka ju.
vantark
algaja

Registreeritud: 02.04.2003
Viimane külastus: 4.01.2008
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.04.2007 kell 13:19 Reply With Quote
Anne Venemaa oli ka 3 astat tagasi täpselt selline nagu praegu. Aga ma ei saa aru miks arvatakse, et Venemaa tahab Euroopa Liitu. Esiteks ta ei taha sest siis peab Venemaa kellelegi alluma ja see ei tule kõne alla, sest vene tsaar ei allu kunagi. Teiseks ei saa sest EL ei taha teda, liiga vaene riik ja liiga suur riik, mis tooks endaga kaasajubedaid probleeme. Praegu ei suudeta Ukrainatki veenda, mis siis venemaast rääkida. Ja veelkord lõpetuseks Venemaal pole mitte mingisugust mõttetki sinna ronida, raha saab ju niikui nii ELilt läbi gaasi ja nafta müügi, raha tuleb ka muude toorainete pealt, venemaa juba lüpsab ELi seega pole ju põhjust eriti endal suveräänsust lasta ära võtta. Ja kõik liikmesriigid peavad nõustuma nende litumisega, olen enam kui kindel et kui eestlased on ära ostetavad siis poolakad ei unusta kunagi venelaste sigadusi ja uuesti nendele ei alluta, seega lastakse see plaan lihtsalt põhja.

I saw a birdie in the sky, it made a poopoo in my eye, Im not mad and I dont cry, Im just glad that cows can´t fly

johann
Auväärne Kasutaja

Registreeritud: 13.11.2006
Viimane külastus: 20.01.2011
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.04.2007 kell 20:34 Reply With Quote
Usun ,et venemaa tahaks nagu ta on pääsenud paljudesse ühingutesse.Ta tahaks sellist suunitlust,et kogu elu keerleks ümber tema ,tema arusaamade järgi.Suurrahva komme lööb igal pool välja.
vantark
algaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 12.04.2007 kell 09:42 Reply With Quote
Elu juba keerleb ümber Venemaa, sest Venemaa teeb mis tahab, tapab ajakirjanike, kogu euroopa jonnib aga midagi ei tee, tõstab gaasi hinda kogu euroopa viriseb et pahad olete, aga lõpuks vaikivad ja ostavad ikka kallima hinnaga. Jah venemaal on vaja Euroopa Liiduga majandussuhteid aga sama palju on vaja euroopal venemaa toorainet, seega käsi peseb kätt ja venemaa on juba kunn. Euroopa üritab küll alternatiivseid kütuse müüjaid leida, aga sealt kauba kohale transportimine on hetkel liiga keeruline ja gaasitorude rajamine võtab aastaid aega, seega ostetakse ikka venemaalt ja pigistatakse silm kinni

Need kes arvavad et demokraatia puudumine võib ELi saamiseks takistuseks olla, no neilt küsiks, et kas Türgi on demokraatlik?

I saw a birdie in the sky, it made a poopoo in my eye, Im not mad and I dont cry, Im just glad that cows can´t fly

kaitsevaim
hell tantsulõvi

Registreeritud: 13.06.2003
Viimane külastus: 17.05.2020
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 12.04.2007 kell 09:46 Reply With Quote
mingi aeg oli mul vaidlus ühe tegelasega sel teemal. Too väitis, et Venemaa ei saa kunagi EU´sse. Mina väitsin, et ega siin võimatut pole miskit. Muidugi ma ei taha, et Venemaa EU´sse saab. Samuti mitte, et meie peame EU diktatuurile alluma, aga paraku paistab, et tahes tahtmata käib JOKK-mentaliteet ja karavan läheb edasi, las koerad klähvivad

anna endale võimalus olla eriline!

anne51
Mul on kahju ...

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 12.04.2007 kell 10:24 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: vantark
Anne Venemaa oli ka 3 astat tagasi täpselt selline nagu praegu. Aga ma ei saa aru miks arvatakse, et Venemaa tahab Euroopa Liitu. Esiteks ta ei taha sest siis peab Venemaa kellelegi alluma ja see ei tule kõne alla, sest vene tsaar ei allu kunagi. Venemaal pole mitte mingisugust mõttetki sinna ronida, raha saab ju niikui nii ELilt läbi gaasi ja nafta müügi, raha tuleb ka muude toorainete pealt, venemaa juba lüpsab ELi seega pole ju põhjust eriti endal suveräänsust lasta ära võtta.

Sul võib õigus olla, et Venemaa ei tahagi EL astuda ja EL ei taha Venemaad. Liiga palju vastuolusid: tsaar ei allu ja niisugust tsaari pole Brüsselile kukile vaja.
Arvan siiski, et Venemaa on kolme viimase aastaga teinud pika sammu tagasi. Seetõttu EL ostaks gaasi ja naftat isegi siis, kui seda vaja ei oleks. Lihtsalt sellepärast, et Venemaad vee peal hoida. Fossiilsete kütuste müük on peaaegu ainuke sissetulek. Kõik kardavad ebastabiilset Venemaad.

G.Keller

ariita
Friik

Registreeritud: 20.04.2006
Viimane külastus: 5.03.2017
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 12.04.2007 kell 19:08 Reply With Quote
Ta tuleb EL-i kas tahame või ei taha
vantark
algaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 13.04.2007 kell 09:39 Reply With Quote
Kusjuures see pole nii Anne, Venemaa kui tahab ei pea yldse euroopale myyma, ta võib kogu oma kytuse Hiinasse müüa ja elab ikka hästi ära pluss saaks lõüpude lõpuks USA Hiinast välja tõrjuda ja ennast ise sinna asemele sättida, aga maailma enrgia situatsioon on juba selline, et eriti valida pole kellelt ostad, keegi ei taha venelastelt nii väga osta, sest teavad mis tingimused sellega kaasneva, aga kuna seis on selline, siis ostetakse.
See Venemaa kütusedollarite jutt on suht näpust imetud tegelikkuses, mailmas levib suht palju eksitavat infot ja see, et venemaa elab aind gaasil on ikka suht vale jutt, võta ükskõik milline araabia maa ja näed et näiteks dubai ongi aind naftal elav riik ja ylirikas nii et siuke jutt on nagu ikka venemaa vastu propagandasõda. Kusjuures Putin on piisavalt tark, et hetkeolukorda lüpsta nii palju kui saab ja samas suht käratult ehitab ka üles infrastruktuur muudeks tegemisteks, jutud vene sõjaväe nõrkusest jne jälle propaganda. venemaa sõjaväest on saand ikka väga professionaalne ja hirmuäratav sõjavägi pluss veel kõva lahingukogemusega tsetseeniast. Mu jutu iva on lihtsalt see, et meile siin eestis näidatakse kogu aeg ühte ja sama pilti asjadest, mis tegelikkuses on pea alati moonutatud selliseks, et eestlane arvaks, et kohe see venemaa kukub ja et venemaal on ikka jube jama.

anne51
Mul on kahju ...

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 13.04.2007 kell 10:01 Reply With Quote
Ma ei tea vaielda, sest tõesti olen kursis vaid sellega, mis meil kirjutatakse. Ja Hiina-Vene suhetest kirjutatakse, et Venemaa ei taha Hiinaga tegemist teha, kuna kardab anda põhjust hiinlaste immigratsiooniks Venemaale. Siber pidi olema puha tühjaks valgunud rahvast ja hiinlased hiilivat uusi elupaiku.

G.Keller

Tempera
I still haven`t fount what I`m looking for...

Registreeritud: 26.10.2005
Viimane külastus: 12.05.2014
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 13.04.2007 kell 11:38 Reply With Quote
loodame et mitte
ariita
Friik

Registreeritud: 20.04.2006
Viimane külastus: 5.03.2017
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 13.04.2007 kell 13:47 Reply With Quote
Sellepärast ta siia poole püüdlebki, et mitte hiinastuda, kas mäletate: "... ja rinnaga murrame teed!"
sales
filosoofiline lilleke kiivril

Mees
Registreeritud: 09.03.2003
Viimane külastus: 29.08.2014
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 13.04.2007 kell 16:19 Reply With Quote
Tsitaat:

ma võin eksida, aga soome on vist varsti sunnitud vene keelele riigikeele staatuse andma, sest venelaste arvukus ületab varsti sääduses ettenähtud künnise

Tegelikult on venelaste arv hullemini vähenemas, kui eestlaste oma ja neil on iive raskemalt miinuses - seega kui ka ujuvad Euroopasse, siis jääb Venemaa veel tühjemaks.
Ei, moskaalid kindlasti ei taha EU-sse, sest Moskva on ju nende arvates III ROOMA... ja impeerium tahaks lasta oma sõduritel pesta jalgu Suures kanalis, kuid mitte EU liikmena... noh, Stalinil oli küll see plaan jõuda Atlandi vallini ja teha Euroopasse rida NSV-sid juurde...

Minu au on minu truudus!

kaitsevaim
hell tantsulõvi

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 13.04.2007 kell 19:02 Reply With Quote
Nojah, kui nüüd Venemaa peaks tühjaks jääma, siis võiks küll Eesti piiri hiina müürini lükata, nagu Terminaatori loos

sales
filosoofiline lilleke kiivril

Mees
Registreeritud: 09.03.2003
Viimane külastus: 29.08.2014
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 14.04.2007 kell 10:13 Reply With Quote
See polegi nii teoreetiline võimalus kaugemas tulevikus, kui hiina müüriks on Uurali mäed ja vene vürst näeb palja silmaga Kremli müüridelt oma riigi piire - nagu miskis ennustuses kirjas... aga enne saab voolama veel ropult inimverd, kui Piiblit uskuda...

Minu au on minu truudus!

arthas6014
Kasutaja

Registreeritud: 05.09.2004
Viimane külastus: 10.02.2015
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 14.04.2007 kell 14:33 Reply With Quote
Venemaa on juba ammu EU osaline, ainult et seda unustati publikule öelda.
Samamoodi nagu USA, Kreeka, Portugal, Pranstusmaa, Saksamaa, Suurbritannia, Hispaania ja mõningad teised riigid unustasid 1930-l aastal öelda rahvale/publikule, et need kõik riigid sattusid äkki pankrotti. Ja inimesed maksavad võlga siiamaani. Mis iganes.
Igatahes, eesmärk on luua üks maailmariik ja üks president. Ota, see on juba tehtud... Nojah... Lihtsalt vaja näilisi konflikte tekitada, et saaks rohkem raha välja pressida. Kõik.

kaitsevaim
hell tantsulõvi

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 14.04.2007 kell 15:48 Reply With Quote
maailmariik on ikka väga vana idee...minu meelest illuminaadid ja vabamüürlased olid esimesed, kes seda üritasid.

mercurya
Kasutaja

Registreeritud: 23.09.2007
Viimane külastus: 29.10.2008
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 27.10.2007 kell 18:56 Reply With Quote
Usun, et Venemaa liigub EÜ poole ja Türgi jääb sellest välja hoolimata igasugustest püüdlustest.
Pebbles
Kasutaja

Registreeritud: 20.06.2007
Viimane külastus: 13.04.2010
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 27.10.2007 kell 19:00 Reply With Quote
Kindel EI!
brainstorm
Ilu on vaataja silmades... ;-)

Registreeritud: 27.04.2007
Viimane külastus: 27.07.2016
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 27.10.2007 kell 19:40 Reply With Quote
Tsitaat:

Minu teada on terve Euroopa juba ammu slaavi ikke all...

kes pärast naerab,naerab iseenda üle...

<<  1    2    3  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Galerii | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0169690 sekundit