Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2    3    4    5  >>
New Topic New Poll New Reply
Autor: Teema: Mis teid Kodutute portaali juures kõige rohkem häirib?
tiina
Administrator

Registreeritud: 03.05.2002
Viimane külastus: 1.08.2018
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.11.2003 kell 13:16 Reply With Quote
Nuki...ma arvan, et tehnilise poolega tegelev peremees oskab sellele ehk paremini vastust anda

Iseenesest idee pole paha...teostuse kohta ei oska ma miskit öelda...kas on võimalik või mitte

Inimene! Jumal on loonud sind eimillestki ja seda on sinu puhul liiga sageli tunda...

View User's Profile View All Posts By User
nuki
Kasutaja

Registreeritud: 10.02.2003
Viimane külastus: 7.12.2004
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.11.2003 kell 13:24 Reply With Quote
Mina isiklikult olen võimeline seda tegema, ega ma võimatut ei küsiks. Küsimus on kas tehnilise poole peremees kah saab/oskab/viitsib/tahan seda teha.

Ahjaa, posti kirjutamise kast on õnnetult väike

mada
-

Mees
Viimane külastus: 18.11.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.11.2003 kell 13:39 Reply With Quote
Nukile vastuseks:

Kõik sinu poolt ülestõstetud probleemid on kodutute järgmises versioonis juba lahendatud, olgugi, et see mul alles localhostis jookseb. Igatahes tänud selle eest, et aitasid mul saada õigel teel olemise kindlust.

PS! Enne uue teema püstitamist kasutage otsingut!

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
mada
-

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.11.2003 kell 13:44 Reply With Quote
Tsitaat:
viidik kirjutas:
Mina tahaksin, et kasutajaprofiilid oleksid tsipa informatiivsemad. No vähemalt vanus ja elukoht võiksid kõigil olemas olla.
Kasutajaprofiilide informatiivsuse vähesus on mulle endalegi pähe löönud, selle ja järgmise kodutute versiooni ühes vaheetapis... Küll aga ei jõudnud ma ühelegi mõistlikule mõttele, kuidas see informatiivsus piisava õigsusega ka tagada. Sünnipäev võiks kindlasti õige olla, elukoha puhul võiks kah piirkond vähegi mainitud olla. Aga mida mina kõige rohkem ootaksin, on see, et inimesed midagi enese kirjeldamiseks välja mõtleksid ja vastavas lahtris ka oma kasutajaprofiilis midagi täpsemalt enda kohta kirjutaksid.

mada
-

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.11.2003 kell 13:50 Reply With Quote
Seksi müümisest

Dillingeril on selles osas õigus, et tänu seksi müümisele see foorum korraliku elu sisse saigi. Praegu aga selgub statistikast, et me ei ole seksist enam nii sõltuvad kui varem, kodutuid leitakse enam mujalt kui neti.ee kataloogist. Google'ist ja neti.ee'st tulnud isikud on tihtipeale jõudnud kohale hoopis mingi muu asja kohta infot otsides...

Küll aga ei saa ma sinna midagi parata, kui keegi arvab, et seksi on liiga palju. Kuna teemasid saab postitada ka mujale kui seksi alla, siis järelikult on inimestel suur huvi seksiga seotu vastu, kui need teemad domineerivad. Igaüks võib algatada teemasid ka mujal, seal, kus neil on huvitav. Teemadering ei ole mingilgi määral kodututega seotud, teemad on seotud külastajate huvidega. Kui tunnete huvi millegi muu vastu, siis palun, tehke teemasid!

yller
joonistatud mees

Registreeritud: 14.01.2003
Viimane külastus: 29.04.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.11.2003 kell 13:50 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: mada
Aga mida mina kõige rohkem ootaksin, on see, et inimesed midagi enese kirjeldamiseks välja mõtleksid ja vastavas lahtris ka oma kasutajaprofiilis midagi täpsemalt enda kohta kirjutaksid.

enda koht on raske miskit kirjutada
2kki teha siis siuke v2rk nagu rates et
teised saavad sinu kohta miskit 6elda v6i mis?

yller
joonistatud mees

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.11.2003 kell 13:58 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: dillinger
Ja ma ei taha küll isiklikuks minna aga jenni kui sa ei osale ei sexi, pere ega lasteteemal, siis miks sa siin üldse käid? või oled sa liiga noor nende teemade jaoks või oled sa nunnaseisuses.
ma lihtsalt tahan teada!
Äkki sa hoopis kannatad mingi valehäbi käes ja me saaksime siin aidata sul sellest vabaneda.
sex on sama loomulik tegevus kui söömine ja sittumine. See on meile looduse poolt ette kirjutatud!

TJ

inimesel on 6igus k2ia peaaegu igal pool kus ise tahab, ja kuna kuskil pole kirjas et jenni ei v6i siin k2ia, siis palun las ta k2ib
ja inimese sexuaal elu on ta oma asi
on see olemas v6i mitte
ja kui pole miskit r22kida siis pole, pole miskit teha

ja dill
sa oled nii palju elu n2inud, ja nii palju naisi saanud<mul v2hemalt selline mulje j22nud, sorry kui valestii olen aru saanud>, et sa saaksid kogu foorumi rahva eest r22kida sexiteemades

ja veel
sex on sama loomulik tegevus kui söömine ja sittumine. See on meile looduse poolt ette kirjutatud!
sinu s6nad

selle kohta mina ytleks et
igas asi omal ajal
omal ajal sa hakakd s88ma, omal ajal k2is s.tal ja oomal ajal hakkad sexim.

viidik
tütrekesega

Registreeritud: 11.08.2003
Viimane külastus: 21.01.2018
Otsib: sõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.11.2003 kell 13:59 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: yller
Tsitaat:
Algne postitaja: mada
...et inimesed midagi enese kirjeldamiseks välja mõtleksid ja vastavas lahtris ka oma kasutajaprofiilis midagi täpsemalt enda kohta kirjutaksid.

enda koht on raske miskit kirjutada...

Minul on ka alati raske ennast iseloomustada

Kas keegi teab, kuhu minu pilt on saanud?

mada
-

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.11.2003 kell 13:59 Reply With Quote
Kasutajate kustutamisest:

Kasutajaid edaspidi ei kustutata, nende kontod jäetakse alles. Tehniliselt oleks võimalik kustutada nii postitustega või postitusteta kasutajad, ükskõik millise kriteeriumi järgi. Postitusteta kasutajate puhul see ei tekitagi erilisi probleeme, ainult sellisel juhul on mõned miinused, kui need kasutajad tõepoolest tahavad vaid lugemas käia, on pidevad külastajad ning seetõttu tahavad meelde jätta oma seaded ning kasutada teatud lisafunktsioone.

Postitustega kasutajate kustutamise korral on probleem suurem - nimelt kui keegi end sama nimega ära registreerib, siis praegune tarkvaralahendus annab kõik eelmise kasutaja postitused automaatselt talle, samuti ka privaatteadete tõelise privaatsusega võib tekkida probleeme... Selline asi jääb ära igal juhul.

Küll aga saab vahel tehtud seda, et kaks kuud sees käinud postituseta kasutajatel kaotame ära avatarigaleriist pärit avatarid.

Samas ei ole keegi suutnud päris täpselt selgeks ka teha, mis neil nende registreerujate vastu on? Miks nad segavad?

mada
-

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.11.2003 kell 14:02 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: yller
2kki teha siis siuke v2rk nagu rates et
teised saavad sinu kohta miskit 6elda v6i mis?
Arvan, et jätaksime siin ära teiste inimeste kommenteerimise ning hindamise. Mõeldud on ju see koht siiski teemade ning teiste arvamuste üle arutamiseks, mitte teiste liikmete üle arutamiseks.

viidik
tütrekesega

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.11.2003 kell 14:03 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: nuki
...Ja postitusi võiks kuidagi kokku pressida rohkem, liiga palju tühjust on ekraanil...

Avatarid ehk liiga suured? Vaata, sinu oma on kõige suurem ja kui palju sinu postitus seega ruumi võtab.

mada
-

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.11.2003 kell 14:05 Reply With Quote
Liiga tühjast ekraanist

Jah, eriti tsitaadid annavad eriti palju juurde seda tühja ekraani muljet. Üritan veidi parandada, kuigi normaalse tulemuse saamine siinjuures on üsna keeruline. Tean, et Mozilla näitab üsna kehvalt kogu seda värki, ei ole aga jõudnud selle koodihunniku sees niipalju tuhnida, kui vaja läheks.

Nuki avatar on aga täiesti lubatud mõõtmetes veel.

yller
joonistatud mees

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.11.2003 kell 14:07 Reply With Quote
aa mada sul pole ka ju profiilis enesekirjelduse all miskit
sa peaks ikka nagu teistele eeskujuks olema
v6i nii

vantark
algaja

Registreeritud: 02.04.2003
Viimane külastus: 4.01.2008
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.11.2003 kell 14:09 Reply With Quote
üller mada on liiga paks parimates aastates

I saw a birdie in the sky, it made a poopoo in my eye, Im not mad and I dont cry, Im just glad that cows can´t fly

mada
-

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.11.2003 kell 14:09 Reply With Quote
See läks sealt mingi toreda asja tegemisega kaotsi ja pole meeles olnud uut kirjutada.

Ray
Friik

Registreeritud: 28.08.2002
Viimane külastus: 5.05.2013
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.11.2003 kell 14:17 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: kontorihiir
Ütlen ausalt - üksikud hädaldajad ja halvustajad (halvasti varjatud kadedus) .....muu on minuarust täitsa norm...

Püüan vähem halvustada.

kontorihiir
..umbusklik...

Registreeritud: 30.08.2002
Viimane külastus: 13.06.2018
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.11.2003 kell 14:20 Reply With Quote
Püüan vähem halvustada.

Huvitav aga sinu juures pole seda küll täheldanud...

Hea, et mul olen Mina. Mina ei vea ennast kunagi alt.

Karlsson Katuselt

nuki
Kasutaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.11.2003 kell 14:26 Reply With Quote
Hakkan siis avatariga eeskuju andma

viidik
tütrekesega

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.11.2003 kell 14:53 Reply With Quote
Näiteks Hinnavaatluses on suurim lubatud avatarisuurus 80x80 pikselit.

nuki
Kasutaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.11.2003 kell 15:08 Reply With Quote
See 20 pixelit ei päästa enam. Hoopis see avatari all olen info tuleks avatari kõrvale tõsta ja kogu leht terve ekraani laiuseks tõmmata.

Pioneer
Kasutaja

Registreeritud: 08.04.2003
Viimane külastus: 21.04.2007
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.11.2003 kell 17:03 Reply With Quote
Võrreldes oma registreerumishetkega on minugi postituste arv oluliselt kukkunud, kuigi ma käin siin vähemalt kaks korda päevas läbi, vaatamaks mis teete.. See et sagedasema postitamise lõpetasin, tulenes ka sellest, et:
1. Mulle ka ei meeldi kui inimesi halvustatakse. See ei puuduta küll mind isiklikult, kuid ühele teisele siinsele naisliikmele tehti liiga. Ise ütlete, et tehke uusi huvitavaid teemasid ja siis saab oma maailmavaate eest nokkida.... teeb, teeb ta uusi teemasid. Muidugi kehtib see VAID mõne üksiku mees kommenteeria kohta, aga nad sundrikud on aktiivsed.
2. Oli pakkumine, et kustutada vähe postitusi teinud liikmed. Kuna olen ise ka ühe teise foorumi adminn, siis meil on soovitus kõigil huvilistel end registreerida, sest siis saab huvitavate sündmuste tulekul teha liikmetele otsepostitusi. Mõni pole sündind initsiaator / teemade algataja, aga ta tahab ka antud teemaga alati kursis olla. Lihtsalt mõtlemiseks..
3. Mis puudutab seksi teemasid, siis tõepoolest olles ise juba, mis seal salata 30 ringis - on esimene ahvivaimustus üle läinud. Nooremad postitajad, kel kogemusi tarvis, lasku aga torust tulla. See ei tähenda, et teema vastu huvi ei oleks, aga see on nagu Kroonika lugemisega, et ei huvita see et kellegi naabri kassil tulid pojad või kelle vanaema käpikud kudus... Keegi pakkus varianti, et tehku siis ise uusi teemasid. Aga kasutades ise igapäevaselt linki "tänased postitused" siis see ongi nagu ju see sama alateema... ja minu mõeldud teemad ei sobiks lihtsalt sinna vahele... Sest kui tahaks ise rääkida elulisematel teemadel, siis ei võtaks mind keegi tõsiselt... aga see on minu subjektiivne arvamus ja te võite rahuliku südamega seksi edasi müüa.
4. Lasteteemad teinekord väga põnevad ja huvitavad lugeda, kahjuks pole mul endal põjust sel teemal veel kaasa rääkida

Nii, et ei tulnudki nagu miskit uut välja... isiklikult arvan, et foorumis olulisi muutusi tegema ei peaks. Sellisel kujul ongi ta oma auditooriumile kõige sobivam ja kui kellelegi midagi ei meeldi (tahetakse paremaks teha), siis on neid kisajaid küll, kes küsimatagi kohe arvamuse välja ütlevad. On asju, mis mulle ei meeldi, aga ei peagi meeldima. Maailma teevadki huvitavaks erinevad inimesed....

/ Kes aitab sinu kõrvatagust sügada, selle juttu on ka mõnus kuulata /

jenni
I Am What I Am

Registreeritud: 16.02.2003
Viimane külastus: 11.07.2012
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.11.2003 kell 19:49 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: tiina
Kui häirib, et täiskasvanute foorumis on liiga palju sexi ja pere teemasid, siis alati võib ise juurde teha teemasid muus vallas.
/.../

Mind ei häiri pereteemad, tahtsin tähelepanu juhtida seigale, et kui pole midagi sekka öelda, ei saa ju inimest süüdistada mittepostitamises ja teda siit välja heita Ei ole ka selline esineja tüüp a'la mina ja maailm ja võin vabalt siin mitte käia. Lihtsalt siiani oli huvitav, but never say never...

Lisatud: põhilise on välja toonud Pioneer

Anna mehele vabad käed ja sa tead, kust neid leida...

tiina
Administrator

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.11.2003 kell 19:54 Reply With Quote
Veel sexist

Praegusel kiirel ülevaatusel on tänaste postituste all 49 muud teemat ja 19 sexi teemat. Minu arust pole asi nii jube kui te räägite. Ja ei ole sex valdav...sexi teemade vahel on ikka äärest ääreni teemasid. Kui kolm viimast tänase päeva teemat on sexi teemad...miks ei võiks teha mingi muu teema...
Kui on tõsine teema ja rahval hetkel naljatuju siis vastatakse hiljem ikka sinna tõsiselt. Arutelud on olnud igasuguste teemade all ja ka üsna tõsised. keegi pole veel teispoolsuse foorumis tehtud teemas hakanud rääkima sexist ja eelmängust.

Mina küll probleemi ei näe, et kui on sexi teemad viimaste teemade all, et siis ei võiks teha ka tõsist teemat...

Inimene! Jumal on loonud sind eimillestki ja seda on sinu puhul liiga sageli tunda...

tiina
Administrator

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.11.2003 kell 19:58 Reply With Quote
Ja veel...nagu Mada seletas ei kustutata kasutajaid selle pärast, et ta ei taha või ei soovi postitada. Paljud käivad ka niisama lugemas ja aega veetmas...ja see on ääretult tore
Ärge teheke niisama paanikat

Kustutatud on vaid selliseid kasutajaid varem, kes pole peale regamist üldse kohal käinudki. Aga enam ei kustutata ka neid vist. Ainult avatarid tehakse vabaks, kui inimene tõesti regas ennast näiteks augustis ära ja rohkem pärast regamist pole ennast sisse loginud. Pole mõtet avatari sel juhul kinni hoida.

eero
sugumürsk

Registreeritud: 06.05.2002
Viimane külastus: 27.11.2012
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.11.2003 kell 21:17 Reply With Quote
eriti ei häirigi miskit...kuid see et tean mõnda inimest reaalis ja tema reaalis olemine ja siinne postitamine väga teineteisest lahku läheb...see häirib aa muidu enam-vähem ok

www.ekore.ee

<<  1    2    3    4    5  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Seksperdid | Galerii | Tutvus | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0771651 sekundit