Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2    3    4  >>
New Topic New Poll New Reply
Autor: Teema: [Oluline] Foorumi reeglid
NormKutt
Kasutaja

Registreeritud: 30.03.2003
Viimane külastus: 13.12.2006
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.05.2003 kell 10:34 Reply With Quote
Mingi piirini peaks vastamine olema kohustuslik! keegi pole rääkinud üksikasjadesse laskumisest, mis sõltub paljuski teemast ja inimestevahelisest läbisaamisest. Siin on tekkinud moment kus kasutajale on võimalik lihtsalt öelda: "minu käes on trump äss ja kasutan seda nii kuidas heaks arvan." Loomulikult pole see keelatud, kuid ei ole siiski heale juhile kombekohane jätta muljet: "tahan tegelen alamatega, ei taha ei tegele."

Kui on hea tava, et küsimustele vastatakse miks siis on jäetud varu väljapääs mitte vastata?

Läbi sõimu ja viha küsitud küsimus on samamoodi küsimus, lihtsalt nõrga inimese kirjutatud-asjast valesti aru saanu kirjutatud, mis põhjusel talle mitte vastata? -ja kui talle vastata, miks siis üldse on administraatoril valida kellele vastata ja kellele mitte?

Administraatoril peavad olema vastavad omadused suhelda ka inimestega kes temas just erilist kiindumust ei tekita.

Q

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
pisimimm
Super Moderator

Registreeritud: 19.11.2002
Viimane külastus: 7.09.2010
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.05.2003 kell 10:40 Reply With Quote
To NormKutt - kas sul on jäänud mõni küsimus siiani vastuseta ? Ma pole siiani veel rahva käest nurinat kuulnud, et mõni küsimus, mis vajaks vastust oleks vastuseta jäänud.... Või ?!? Moderaatorid ja administraatorid on selles foorumis küll siiani igati oma ülesannete kõrgusel seisnud, seega ära karda, saad ka sina omad vastused... Kas siis otse u2u teel või foorumisiseselt Ja ärge kartke küsida kui on asju, millest aru ei saa !!

Lase mul olla jääkuubik, kes libiseb piki su keha ja upub su nabaauku, et siis surra su süles...

View User's Profile View All Posts By User
pirka
Bännitud

Registreeritud: 21.09.2002
Viimane külastus: 1.08.2004
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.05.2003 kell 10:41 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: NormKutt
Kui otsustad siis vastutad - kui vastutad siis põhjendad!

Reeglite järgi jah kohustus see pole...aga enamus meist siiski mingi otsuse tegemisel..kas kustutamine või miskit muud....saadab ka kasutajale u2u, kus natu selgitab et miks nii tehti. Mitte alati...aga enamjaolt
Sest peamised probleemid just uute väga noorte tulijatega...ja et see nooruke liituja aru saaks, et mis läks tal nihusti ja et ta seda viga enam ei kordaks...siis saab ka selgitatud. Muidu poleks ju asjal mõtet, kui ta ei saa pihta et mis oli valesti
Aga tavalise läbu korral, mida ka kahjuks sekka satub, ei ole küll mingit selgitamist. Ning sellised tegelased ei kipugi eriti miskit selgitust tahtma...kargavad sisse ja kaovad ka sama kähku.

... Naer annab inimesele tagasi jõu, mille talt võtsid pisarad...

tiina
Administrator

Registreeritud: 03.05.2002
Viimane külastus: 1.08.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.05.2003 kell 10:44 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: NormKutt...

Administraatoril peavad olema vastavad omadused suhelda ka inimestega kes temas just erilist kiindumust ei tekita.
Kus see kirjas on?

Aga vaidlus suht mõtetu.
Igal foorumil omad reeglid. Enne kui regatakse ennast foorumisse, on võimalik reeglid läbi lugeda. Kui reeglites midagi vastukarva ja ei meeldi, võib jätta ennast regamata. Nii minu teada enamikes foorumites. Ja igal pool erinevad reeglid. Vaielda siin küll pole mitte midagi

Foorumi reeglid paneb paika ikka foorumi omanik oma äranägemise järgi ja oma tahtmist mööda.

Ja vaevalt, et kellegil on jaksu igasugu läbustajatele kukkuda seletama, miks on nii. Tihti on siia sattunud väga palju läbustajaid...kes üldse ei mõtle mida kirjutavad ja alles päris lapsukesed, aga arvavad, et oskavadad ja teavad kuidas käituda. On pandud piiranguid, on seletatud...see tulutu. Lõpuks ei jäägi muud üle kui kustutada. See nüüd oli üks näide. On ka pahatahtlikke inimesi jne.

Arvan, et enamus, kes on tulnud küsima on ka vastuse saanud.

Inimene! Jumal on loonud sind eimillestki ja seda on sinu puhul liiga sageli tunda...

tiina
Administrator

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.05.2003 kell 10:50 Reply With Quote
Pirka jõudis oma seletusega nati ette Aga nii ta on, nagu Pirka seletas.

Vabandan, kui mõnele ehk pole seletanud milles asi, kui postitus on kustutatud. Aga tavaliselt kui tullakse küsima, kas siis u2u teel või jutukas, saab ka vastuse.

Inimene! Jumal on loonud sind eimillestki ja seda on sinu puhul liiga sageli tunda...

NormKutt
Kasutaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.05.2003 kell 11:02 Reply With Quote
Vahva, asjasse puutuvaid isikuid jooksid kibekiirelt kokku, olete hästi organiseerunud!

Olen mina kõigile oma küsimustele vastuse saanud ja niipaljukest kui teid tundma olen õppinud, siis ma ei kahtle teie pädevuses.

Muuseas, küsimus polnud teie pihta, vaid konkreetse punkti pihta käiv: 11. Administraatorid ja moderaatorid ei ole kohustatud oma otsuste põhjuseid kasutajale seletama.

Ja ma täpsustan siis, et minule isiklikult on see konkreetne PUNKT...(11. Administraatorid ja moderaatorid ei ole kohustatud oma otsuste põhjuseid kasutajale seletama.) ...jama, vastutustundetu, trumpkaardi varrukasse jätmine jne...

Teiepoolsed vabandused on mõistetavad, samas täiesti mõtestamata, ainuke väide on, et kui ei meeldi mine ära - naeruväärne, huvitav, et te nii kiivalt seda punkti kaitsete.

Ma pole absoluutselt negatiivses meeleolus, vastupidi, igavesti äge on poleemikat tekitada - ja vastane on hea, tugev, tark, ilus, puutumatu

Q

pirka
Bännitud

Registreeritud: 21.09.2002
Viimane külastus: 1.08.2004
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.05.2003 kell 11:43 Reply With Quote
Üldse mitte teemasse puutuvalt...
/me võtab su viimast lauset kui hääd komplimenti endale kah tänase päeva puhul
Kuigi puutumatu ma pole. Vastane ammugi mitte.
Aga teised asjad see-eest võtan

Ja mis kokkujooksmisse puutub...siis ma küll harva sõna võtan, kuid saadaval st. kohal ikka õite tihti...nii et kui miski arusaamatu...siis küsida võib kõike
Ja foorum Abi on just see millele ikka saab pilk peale heidetud, et ega äkisti kellegil mingeid probleeme tekkind. Ega alati ka ju kohe märka, me ka ju vaid inimesed oma reaalse eluga.

... Naer annab inimesele tagasi jõu, mille talt võtsid pisarad...

mada
-

Mees
Viimane külastus: 22.03.2020
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.05.2003 kell 15:28 Reply With Quote
See punkt seal reeglites on suuresti ka foorumi vabatahtlike meeskonnaliikmete kaitseks. Vastamise saaks kohustuslikuks panna vaid siis, kui meeskond oleks tööl palgaliselt, praegu on aga igaüks siin oma vabast ajast. Olenevalt perioodist on aga vahel küsimuste hulk selline (ning ka sisu selline), et neile kõigile ei jõua küll vastata, ainult olulisematele.

PS! Enne uue teema püstitamist kasutage otsingut!

Mudjamix
Administraator

Mees
Registreeritud: 03.08.2002
Viimane külastus: 23.05.2014
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.05.2003 kell 15:47 Reply With Quote
Tsitaat:

Ja ma täpsustan siis, et minule isiklikult on see konkreetne PUNKT...(11. Administraatorid ja moderaatorid ei ole kohustatud oma otsuste põhjuseid kasutajale seletama.) ...jama, vastutustundetu, trumpkaardi varrukasse jätmine jne...

No kui keegi tunneb et see reegli punkt teda kuidagi ahistab siis pole tõesti muud talle öelda et valik on tal endal kas käia siin v mitte.Ja minu arust ei kaota see punkt kll mingit vastutustunnet adminnide/modede õlult sest kui keegi tunneb et talle yks v teine inimene teamist on ylekohut teinud siis on ju ikka võimalus sellest rääkida/kysida/nõuda õigust kui sa tead et pole reeglite vastu eksinud.Isiklikult ma ei usu et keegi foorumi teamist hakkaks kedagi isiklikel põhjustel ahistama talle antud võimuga.

It's nice to be important but
It's more important to be nice.

Mara
Olgu jääv meile päike!

Registreeritud: 11.12.2002
Viimane külastus: 29.10.2015
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.05.2003 kell 16:01 Reply With Quote
neh....loogilised ,iseenesest mõistetavad reeglid...

Parim vibukytt siinpool Uuraleid...

NormKutt
Kasutaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 27.05.2003 kell 08:36 Reply With Quote
(omasin tuju nokkida ja oli mille kallal nokkida - igaüks võtab seda nii nagu tahab - päris jonni ja vingumisena ei maksaks siiski...)

Tõestasite, et olete selle reegli väärilised! - ei kahelnud ma selles ka enne "rünnakut"

Hinded:
Tiina
Pisimimm
Pirka
Mada
Mudjamix
Mara

Tänan kõiki meelelahutuslikus programmis osalemast!

Q

pisimimm
Super Moderator

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 27.05.2003 kell 09:03 Reply With Quote
Täiesti teemaväliseslt, vabandan juba ette - aga keegi polegi siin varem hindeid jaganud tehtud töö eest, tänud

Lase mul olla jääkuubik, kes libiseb piki su keha ja upub su nabaauku, et siis surra su süles...

mada
-

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 27.05.2003 kell 09:09 Reply With Quote
Heh... eile õhtul sai irvitatud, et peaks tegema veel ühe reegli: reeglite üle virisemine ja nendega mittenõustumine on kasutajatel keelatud

pisimimm
Super Moderator

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 27.05.2003 kell 09:25 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: mada
Heh... eile õhtul sai irvitatud, et peaks tegema veel ühe reegli: reeglite üle virisemine ja nendega mittenõustumine on kasutajatel keelatud

Viimase punktina reeglitesse, sobiks küll ju...

tiina
Administrator

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 27.05.2003 kell 10:37 Reply With Quote
Tsitaat:
(omasin tuju nokkida ja oli mille kallal nokkida - igaüks võtab seda nii nagu tahab - päris jonni ja vingumisena ei maksaks siiski...)

Tõestasite, et olete selle reegli väärilised! - ei kahelnud ma selles ka enne "rünnakut"

Hinded:
Tiina
Pisimimm
Pirka
Mada
Mudjamix
Mara

Tänan kõiki meelelahutuslikus programmis osalemast!

Igatahes vahvad need hinded
Alati ikka kiputakse sõimama ja virisema...seekord see pigem muigama pani.
Ja lihtsalt vaidlused...mitte solvangud.

Tähh hea tuju eest

Hiirekas
Bännitud

Registreeritud: 23.03.2003
Viimane külastus: 5.09.2003
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 28.05.2003 kell 01:01 Reply With Quote
Tsitaat:
Vahva, asjasse puutuvaid isikuid jooksid kibekiirelt kokku, olete hästi organiseerunud!

Olen mina kõigile oma küsimustele vastuse saanud ja niipaljukest kui teid tundma olen õppinud, siis ma ei kahtle teie pädevuses.

Muuseas, küsimus polnud teie pihta, vaid konkreetse punkti pihta käiv: 11. Administraatorid ja moderaatorid ei ole kohustatud oma otsuste põhjuseid kasutajale seletama.

Teiepoolsed vabandused on mõistetavad, samas täiesti mõtestamata, ainuke väide on, et kui ei meeldi mine ära - naeruväärne, huvitav, et te nii kiivalt seda punkti kaitsete.

Ma pole absoluutselt negatiivses meeleolus, vastupidi, igavesti äge on poleemikat tekitada - ja vastane on hea, tugev, tark, ilus, puutumatu

olen sinuga 100% nõus. ei ole meist keegi kuningas ja käskija, et võib ainuisikuliselt otsustada kellegi postituse saatuse üle. selline põhjendamatus ja tulihingeline kaitsmine on mullehi kummaline.

aga samas me oleme sinuga võõral pärusmaal. ja foorumi asutajaliikmeil on õigus valida kes siia sobib ja kes mitte. see ju ometigi nende klubi ja klubisse võetakse ikka vastu need, kes klubisse sobivad.

Hiirekas
Bännitud

Registreeritud: 23.03.2003
Viimane külastus: 5.09.2003
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 28.05.2003 kell 01:03 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: mada

õige. kes viriseda tahab kobigu parem paremasse kohta, ei ole ju olemas kõigile sobivaid reegleid. seega alati viriseb keegi.

NormKutt
Kasutaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 28.05.2003 kell 02:23 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: NormKutt:
hilisem postitus: vaata miskeid ülemisi kui tahad näha mis teema on...

Tsitaat:
Algne postitaja: Hiirekas
olen sinuga 100% nõus. ei ole meist keegi kuningas ja käskija, et võib ainuisikuliselt otsustada kellegi postituse saatuse üle. selline põhjendamatus ja tulihingeline kaitsmine on mullehi kummaline.

aga samas me oleme sinuga võõral pärusmaal. ja foorumi asutajaliikmeil on õigus valida kes siia sobib ja kes mitte. see ju ometigi nende klubi ja klubisse võetakse ikka vastu need, kes klubisse sobivad.

Minu eest ära räägi, tunnen end igati hästi sellel pärusmaal - olgugi, et ma pole keegi.
Üldjuhul ma ei viitsigi kusagile klubisse astuda, sellega siin on teine lugu
..................................................................

Oma arvamust, olgu siis positiivset või negatiivset, avaldan palju heaks pean - kasvõi enesehävitamiseni...

Q

mada
-

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 24.10.2003 kell 22:34 Reply With Quote
Lisatud uus punkt:

16. Registreerumisel palume kasutada õiget e-maili aadressi. Kasutajad, kel avastatakse mittetöötav e-posti aadress, kustutatakse hoiatamata!

maylill444
Postitamine keelatud!

Registreeritud: 19.11.2003
Viimane külastus: 20.02.2004
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 28.11.2003 kell 17:42 Reply With Quote
Ohh..jahh..tõrsti palju reegleid.. Aga kõik on väga vajalikud minu arust..

Väike kitseke eksis ära kodutute foorumisse..
Ja enam väljapääsu ei leia..

eero
sugumürsk

Registreeritud: 06.05.2002
Viimane külastus: 27.11.2012
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 04.12.2003 kell 16:28 Reply With Quote
Kas teiste rahvuste kohta tohib foorumis arvamust avaldada?

www.ekore.ee

pisimimm
Super Moderator

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 04.12.2003 kell 16:29 Reply With Quote
ikka tohib kui sa seda solvamata teed
Teema mustlased võeti maha sootuks teistel põhjustel

eero
sugumürsk

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 04.12.2003 kell 16:36 Reply With Quote
muutnud siis natuke kysimust aga juttu hakkas ju tulema kyll...minu arust väga hea teema oli

pealegi see pole ainuke teema siin foorumis kus oli kysimuseks mida asjast arvate...

www.ekore.ee

Kayleigh´n I
eriline mõrd

Registreeritud: 28.09.2002
Viimane külastus: 14.02.2012
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 04.12.2003 kell 16:46 Reply With Quote
Pole jah ainuke teema. Aga me siin üritame ju selliseid teemasi mitte teha enam.

Ja vahet pole, kas jutt hakkas veerema. Ma mummule u2u saatsin, mil veel seal ei olnud ühtegi postitust, et 16:20 on teema läinud, kui ta ei lisa omapoolset kommentaari.

Sa said nagu u2u, milles probleem?

PS! Enne uue teema püstitamist kasutage OTSINGUT

eero
sugumürsk

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 04.12.2003 kell 16:48 Reply With Quote
jah ma sain u2u aga ikkagi jäi asi selgusetus...
oleks põnev arutada ju mida keegi arvab mustlastest või mida sipelgatest....
nagu me siin arutame mida arvatakse anaalsexist jne...see ei tee ju teemat halvaks veel kui kysimus lihtlabaselt tehtud ja pole pikka stoorit juures....

kas selleks et teada saada mida arvavad foorumi kylalised sipelgatest peaks EE-st artikli juurde kopima?

www.ekore.ee

<<  1    2    3    4  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Galerii | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0206831 sekundit