Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2  >>
Autor: Teema: Ahistamine või tähelepanuavaldus?
kontorihiir
..umbusklik...

Registreeritud: 30.08.2002
Viimane külastus: 13.06.2018
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.01.2004 kell 10:16 Reply With Quote
Ahistamine või tähelepanuavaldus?

On teil olnud kokkupuuteid tülikate isikutega ses mõttes, et näiteks teist möödudes inimene kohe ei saa muidu, kui peab teid puudutama või krabama ja muidugimõista sinna juurde tegema seksistlikke märkusi....a la "kui kedagi ei ole lükkame laua puhtaks ja...".....

no ma ei tea, mul siin üks on selline...kui koridorist häält kuulen, siis juba tahaks laua alla pugeda...ära on tüüdanud...saadan viisakalt pikalt aga talle teeb veel nalja kah (muidu positsioonika mees ja kena kah aga matslik)

meestele: olete hädas olnud pinda käivate naistega?

Hea, et mul olen Mina. Mina ei vea ennast kunagi alt.

Karlsson Katuselt

View User's Profile View All Posts By User
Viking
Algaja

Registreeritud: 14.01.2004
Viimane külastus: 2.06.2004
Otsib: sõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.01.2004 kell 10:34 Reply With Quote
Mul oli ka selliseid olukordi, aga ära tee tast väljagi ja pärast ta leiab siis endale uue huvi orbiidi.
View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
tiina
Administrator

Registreeritud: 03.05.2002
Viimane külastus: 1.08.2018
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.01.2004 kell 10:36 Reply With Quote
Eks ikka on selliseid elujooksul ette tulnud. Lõpuks nad õnneks on ise mu elust kadunud.
Aga mõnele jah ei aita isegi p*rsse saatmine...võtab sedagi veel naljana. Kuigi enamus tevad, et ütlen alati seda mida mõtlen ja vahel olen liialt järsk, siis sellistele pole see kah mitte mõjunud.
Poolearulised vist

Inimene! Jumal on loonud sind eimillestki ja seda on sinu puhul liiga sageli tunda...

püsimatu
püsiväärtustaja

Registreeritud: 07.09.2003
Viimane külastus: 9.07.2007
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.01.2004 kell 10:53 Reply With Quote
Tegel on sellised pealetükkivad veidi koomilised ja õnnetud inimesed, sest pahatihti on nad ju siiralt imestunud ja solvunud, kui neid eemale tõugatakse, kui nad sest lõpuks aru saavad...Ja siis nukrutsevad nagu lapsed, et mida ma ometi halvasti tegin... Veidi ajapärast hakkab ligipressing, nüüd juba uuele objektile ,jälle hooga pihta

Hmm, jäin praegu mõttesse, et järsku olen ise samasugune, aga õnnetuseks või õnneks ei saa aru?

Tulnud eluteatrisse, istume rumalalt seljaga lava poole. Näeme kullatud sambaid ja kaunistusi, jälgime rahvast tulemas ja minemas, ja kui tuli lõpus kustutatakse, siis küsime endalt hämmeldunult:mis on kõige selle mõte?
R.Tagore

Virgin
Naine

Registreeritud: 01.09.2002
Viimane külastus: 3.08.2011
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.01.2004 kell 13:59 Reply With Quote
On küll... ignoreerin neid inimesi edaspidi... isegi "tere" ei ütle mõjub

See kes olin eile, ei ole ma täna ja see kes olen täna, ei ole ma homme

Lola69
Võrrandi muutuja

Registreeritud: 09.11.2002
Viimane külastus: 9.08.2015
Otsib: kirjasõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.01.2004 kell 20:44 Reply With Quote
Ui, ma kohe ei salli selliseid. Oli üks tööl. Ta ei teind ust ka sulle mudu lahti kui pidi oma käpa suisa seljale panema ja nilbusi rääkima. Väkk ... Mul tuleb kananahk ihule sellele mõeldes.

Ma üldiselt kah ignoreerin, kohe täiega. Ei sõnagi, ei teregi. Kui ma just ei ole sunnitud miskises möödapääsmatus asjas neile vastama või reageerima.
Eriti häirivad mind tegelased, kes kohe otsivad su hetki, kus sa oled üksi, st. temaga kaksi kui temagi lisandub ruumi.

Appikene, mind ajab nii mõnigi sellesuunaline mõte/katse/märkuski juba öökama.

PS! Enne uue teema püstitamist kasutage otsingut!

Leekides hukkus ka liblikas. Hoia pikivahet!

muhhin
Kuuvarjutus

Registreeritud: 10.12.2002
Viimane külastus: 26.02.2019
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 31.01.2004 kell 09:41 Reply With Quote
Minule ei ole ükski mees õnneks veel kätt külge pannud!!
Paari naisteraffaga on kunagi veits probleeme olnud aga mitte miskit lahendamatut.
Ise hoian kah oma roobid paigal. Samas vastastikust lõõpi tuleb ikka ette

Elu on ilus !

viidik
tütrekesega

Registreeritud: 11.08.2003
Viimane külastus: 21.01.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 31.01.2004 kell 10:03 Reply With Quote
Väljamaal kaevatakse sellised kohtusse ja pumbatakse neilt hulganisti raha välja. Ega neist ka meie maal enne lahti saa, kui hakatakse samamoodi toimima.

Kas keegi teab, kuhu minu pilt on saanud?

li-li
pensil;)

Naine
Registreeritud: 02.08.2002
Viimane külastus: 20.04.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 31.01.2004 kell 10:49 Reply With Quote
njaah...mul kogemus juba ühe isikuga pikka aega,kes on nilbe ja vastiku käitumisega, isegi karmid sõnad pole aidanudaga temaga on see,et kui ka natukesex ajax saan rahu siis hiljemalt poole aasta pärast on uus start ....lihtsalt on haigeid inimesi ja võimalikult kauge kaarega tulex sellistest mööda käia kui õnnestub

armastuse maagiline arv
on üksteist
veel pole hilja
hakata armastama
/Ott Arder/

Beith
Elulõpuni neitsi

Registreeritud: 13.05.2003
Viimane külastus: 19.08.2013
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 31.01.2004 kell 11:07 Reply With Quote
Mind ei taha mehed millegi pärast küll näppida. Ma olen vist lihtsalt nii hirmus. Nii et selle kohapealt on rahu majas.
Kuid seksistlikke kommentaare on küll tulnud. Kuid neile on kõige targem mitte reageerida. Siis jätavad rahule. Enamasti. Kuid leidub selliseid hulle, kes nende vältimise tagajärjel võivad muutuda kurjaks.... Väga kurjaks.
Sõprade näppimised ja siivutud kommentaarid ei häiri. See on rohkem sõbralik lõõpimine, millele võib ise hullemaga vastata.

Iga inimene on täpselt niikaua elus,
kuni mõni olend maailmas temast veel tõeliselt hoolib.

unistaja
*.: rahulolev :.*

Naine
Registreeritud: 03.09.2003
Viimane külastus: 3.07.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 03.02.2004 kell 16:08 Reply With Quote
Mul ka töö juures juhtus olema selline mees, kes arvas, et saab iga naise, kui talle otsa juba vaatab. Aga võta näpust, ei saa ikka ka kõike, mida tahad. Igatahes ta märkused olid väga nilbed ja ühel korral, kui jäime minu töötuppa ainult kaksi, siis tuli selline märkus, et näed, ma unustasin eelmine kord siia midagi maha, et ei saanud kohe peale minu ilu millegi peale mõelda. Ma siis ütlesin, et pole vaja vahtida siis. Selle peale ta vaatas kohkunult, kuid mul oli juba ammu tema märkustest siiber ja mind ei kottinud, mis ta arvab. Hiljem ei julgenud ta enam tulla ja märkusi teha. Lihtsalt väsid sellistest kääbikutest ära ja kohe kuidagi ei suuda nendega viisakaks jääda.
kontorihiir
..umbusklik...

Registreeritud: 30.08.2002
Viimane külastus: 13.06.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 03.02.2004 kell 16:33 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Beith
Mind ei taha mehed millegi pärast küll näppida. Ma olen vist lihtsalt nii hirmus. Nii et selle kohapealt on rahu majas.
Kuid seksistlikke kommentaare on küll tulnud. Kuid neile on kõige targem mitte reageerida. Siis jätavad rahule. Enamasti. Kuid leidub selliseid hulle, kes nende vältimise tagajärjel võivad muutuda kurjaks.... Väga kurjaks.
Sõprade näppimised ja siivutud kommentaarid ei häiri. See on rohkem sõbralik lõõpimine, millele võib ise hullemaga vastata.

Heh, iluga pole siin küll midagi tegemist, et oleks veel noor ja ilus või nii...
ja ignoreerida ka ei õnnestu, kuna ta peab siin tööalaselt käima...täna jälle...
tuli ja ütles et oli unes näinud.....
no eks kõik ole sellises lõõpivas toonis ja lõõbin ka vastu....julgen talle öelda küll, tänagi ütlesin, et kadugu minema ...ainult icitab selle peale...

Hea, et mul olen Mina. Mina ei vea ennast kunagi alt.

Karlsson Katuselt

viidik
tütrekesega

Registreeritud: 11.08.2003
Viimane külastus: 21.01.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 03.02.2004 kell 18:35 Reply With Quote
Tsitaat:
Mind ei taha mehed millegi pärast küll näppida. Ma olen vist lihtsalt nii hirmus. ...

Sina ja hirmus! Ega ikka pole küll. Viimati mimmi pool suutsin minagi vaevalt käed sinust eemal pidada.

Kas keegi teab, kuhu minu pilt on saanud?

Marygold
Kasutaja

Registreeritud: 17.12.2003
Viimane külastus: 17.01.2005
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 03.02.2004 kell 22:41 Reply With Quote
huhhh...kui inimene tekitab oma nn. "tahelepanuavaldustega" ebameeldivust, on see ahistamine. endalgi ette tulnud neid kahemottelist juttu ajavaid, tagumikule patsutavaid ja ymbert kinni rabavaid. Monele mojuvad torjuvad sonad ja liigutused veel isegi innustavalt..... ei moista ja ei tahagi moista neid idioote, kes sind niimoodi alandavad
dex
;)

Registreeritud: 16.02.2003
Viimane külastus: 19.08.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 10.03.2004 kell 15:25 Reply With Quote
Tsitaat:

/me hakkab ka ise Beithi näppima - kui beith sellest puudust tunneb irw, aga jah üritab seda nii teha, et Pointer ei näex - muidu saab veel äkki mu peale kurjax ja ei lase minuga saunas õltsi enam .

When all you have is a hammer, everything looks like a nail.

skingirl
Armuline Proua

Naine
Registreeritud: 13.09.2003
Viimane külastus: 12.09.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 10.03.2004 kell 15:28 Reply With Quote
Selle vastu sai ka üks teatud abivahend muretsetud!

https://www.youtube.com/watch?v=EC7RAXfWRXM&index=108&list=PL989D1CE89B10455F

murjam
Kasutaja

Registreeritud: 14.03.2003
Viimane külastus: 28.04.2004
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 10.03.2004 kell 16:02 Reply With Quote
Kuigi kõrvaltvaatajale võib see imelik tunduda aga mind ahistas üks "sõber" sellega, et saatis mulle kogu aeg lilli- kohutav, ühed ei jõudnud veel närtsida kui teised juba kohal. See ei meelitanud, seda enam et inimene ise oli kuidagi ebameeldiv minu jaoks Asi ei lõppenud ennem kui sain "sõbrale" väga halvasti öelda ja nüüd siis lootusetult tülis- kohtudes kui täiesti võõrad inimesed.

Need aarded, mis on sinus endas, need olid on ja jäävadki!

Ray
Friik

Registreeritud: 28.08.2002
Viimane külastus: 5.05.2013
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 10.03.2004 kell 16:34 Reply With Quote
On olnud naisi, kes üsna mõõdutundetult on ligi tikkunud töökohal.

Mina jäin korralikuks.

Andri
Kasutaja

Registreeritud: 27.02.2004
Viimane külastus: 15.01.2005
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 10.03.2004 kell 18:00 Reply With Quote
Mina löön külge igale naisterahvale, kes mulle kasvõi natukenegi meeldib, juba harjumusest ja kohusetundest. Asi on lihtne: enamusele see meeldib. Minul jälle võimalus uut tutvust sobitada, soosiva suhtumist kontoris, isikliku kontakti saavutamine on nii tähtis töös! Ainult üks raudne reegel olemas - kui see objekt avaldab oma negatiivset suhtumist, kohe häälestan end ümber. Seiklus seikluseks, aga sõpru kaotada ei tohi. Samas tunnen mehi, kellele isegi meeskolleegid pidid mainima, et ole veidi viisakam. Aga noh, matslikkuse vastu ei ole vahendeid.

See küsimus mis meestele oli.... Miski pärast arvan, et naistele "EI" ei tohi öelda. Ja ise käitun (vähemalt üritan) selle järgi.

See oli minu (hetke)arvamus.

gessyh
Algaja

Registreeritud: 10.03.2004
Viimane külastus: 17.03.2004
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 10.03.2004 kell 18:43 Reply With Quote
Mul on juba varasest noorusest linna peal järele vaadatud ja otseses mõttes JÕLLITATUD..endal ila tilgub.See on ahistamine..mehed ei saa sellest aru,sest nende arust on see normaalne..
Olen kuulnud,kuidas mu enda sõbrad linna peal möödujaid naisi kommenteerivad.Aga saagem nendest kah aru...mehed on mehed.Aga võiks endale aru anda mida/millal/ ja kus ütelda...See on solvav.Naised oleks nagu mingi odavad mänguasjad,kes linna peal ennast näitamas käivad..guess what...Mõni Mees otsib sellist tähelepanu rohkem,kui mõni naine

raulike141
Kasutaja

Registreeritud: 15.12.2003
Viimane külastus: 9.10.2013
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 10.03.2004 kell 19:09 Reply With Quote
kui ei ole sina peale üle läinud ,tee seda sujuvalt( haaravalt),läheb kaasa ja räige ketukas munudesse . mehe positsioon vist sai veits rikutud?
Andri
Kasutaja

Registreeritud: 27.02.2004
Viimane külastus: 15.01.2005
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 10.03.2004 kell 20:39 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: gessyh
...saagem nendest kah aru...mehed on mehed.Aga võiks endale aru anda mida/millal/ ja kus ütelda...See on solvav.Naised oleks nagu mingi odavad mänguasjad,kes linna peal ennast näitamas käivad..guess what...Mõni Mees otsib sellist tähelepanu rohkem,kui mõni naine

Käivadki! Inimene on ikka natukene loom - kevadel meestel on väga raske aeg. Ja jälgides moetrendi, võib ennustada, et tulevane suvi meestel saab raske olema!

Avastasin, et valus teema on minu jaoks. Seedisin veidi ja avastasin, et mind pidevalt ahistab üks kontorikaaslane. Ta on selline... esialgu uksest siseneb SUUR ja uhke partii ja alles siis tema ise. Ja kui tal dekolteest nibude servad paistavad.... no mida üks õnnetu meeskontoritöötaja peaks tegema? Ja kui juhtub, et ta tuleb minu laua juurde tööprobleemi arutlema ja kummardab ka veel! Oi kui raske elu meil, meestel! Õnneks ta sõidab rattaga, joob õlut ja üleüldse hea sõber.

piloot
Kasutaja

Registreeritud: 12.01.2004
Viimane külastus: 17.10.2005
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.03.2004 kell 14:11 Reply With Quote
meestele: olete hädas olnud pinda käivate naistega?

Hädas nüüd küll mitte.....aga neid ikka ilmub vahest välja erinevatel põhjustel ,süütum põhjus näiteks sõbrannale äää panna või mõni jälle arvab (tegelt kohe teab!), et kuidas võib üks mees (eriti piloot) teda mitte tahta....etc,etc.
Aga kui mees sellise casega hädas oleks,siis on ta ise zitt mees,sry!

kurat
Auväärne Kasutaja

Registreeritud: 21.01.2004
Viimane külastus: 20.05.2007
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.03.2004 kell 16:19 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: gessyh
Mul on juba varasest noorusest linna peal järele vaadatud ja otseses mõttes JÕLLITATUD..endal ila tilgub.See on ahistamine..

Lase ma pakun... tegu on sellega, et on suvi, sinul on seljas liibuv top, väga õhukesed valged püksid ja seal all mustad stringid? Kui sa oma võlud ikka näitusele paned, leidub ka vaatajaid.

Lokelan
Kasutaja

Registreeritud: 18.02.2004
Viimane külastus: 13.03.2007
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.03.2004 kell 16:21 Reply With Quote

Ahistamine.. Igakord, kui lapse isa ennast ilmutab tunnen ma, end ahistatavana.. Mai teagi, ta teeb igasuguseid märkusi, et oled täna seksikas jen. Aga mitte heas mõttes, vaid, et mind meelega kohe närvi ajada ja see tõesti ajab närvi ja sisi tuleb veel käperdama kah Et las ma musitan ja kallsitan sind, sa oled nii armas naine! Ma pole viimased seitse kuud tema naine olnud

jjjjj

<<  1    2  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Seksperdid | Galerii | Tutvus | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0191841 sekundit