Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2    3  >>
Autor: Teema: Vanemad
sissy84
Umbusklik

Naine
Registreeritud: 11.08.2003
Viimane külastus: 18.08.2019
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.04.2006 kell 12:34 Reply With Quote
Isaga ma loodan,et ei kohtu iial.Ema aga näen 5 korda aastat (võibolla ka rohkem) nimelt Tallinnast Saarele sõit on pikk,kallis,tüütu.Helistame korra-kaks nädalas ka.Samas vaja veel käia ka Rakveres vanavanemaid vaatamas kuna olen lemmik lapselaps,seda teen korra kuus.Ühesõnaga annan endast parima...tööinimesena vajan ka puhkust ei jõua iga nädalalõpp sõita kuhugile.

Ära võta südamesse! Võta suhu ja sülita välja.
Elu on nagu lehm, pidevalt saab pulli!

View User's Profile View All Posts By User
marga22
Auväärne Kasutaja

Mees
Registreeritud: 07.09.2005
Viimane külastus: 25.02.2008
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.04.2006 kell 13:25 Reply With Quote
Emaga suhtlen minimaalselt korra nädalas, enamasti ikka tihemini. kohtume kaa ümbes sama tihti, üritan teda ikka iga nädalavahetus külastada. Isaga suhtleme aga vägaharva, kohtume sünniäevadel ja vahest niisama kaa, ümbes 5-6 korda aastas, mida on küll vähe, aga tema ise selleks suurt midagi ei tee, et mind külastada ja mul enesel pole selleks aega.
kräutiiger
Kasutaja

Naine
Registreeritud: 24.10.2005
Viimane külastus: 4.02.2010
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.04.2006 kell 16:07 Reply With Quote
elan vanematega koos.
emaga ikka vahel olen teatris ja
isaga seenemetsas ja marjamaadel käinud.
suhtleme nii nagu täisealised inimesed ikka suhtlevad.
ise hoian ehk distantsi rohkem:piisab ju sellestki et igapäev näeme-mis siin ikka veel pikalt ja laialt lobiseda.

föönix80
Algaja

Registreeritud: 20.04.2006
Viimane külastus: 16.07.2006
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.04.2006 kell 16:41 Reply With Quote
isa pole(st.on aga ei tunne)aga emaga saan hästi läbi kuigi tal komme paar korda päevas helistada ja siis kaob kokkusaamise mõte nagu ära...või siiski,korra kuus ikka kohvikusse satume
Noorkuu
Algaja

Registreeritud: 03.05.2006
Viimane külastus: 14.05.2006
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 05.05.2006 kell 14:02 Reply With Quote
Ema ja vanaemaga elan koos ja suhtlen täiesti normaalselt ning igapäevaselt. Isa pere elab suhteliselt lähedal, aga suhtlen kahetsusväärselt vähe. Järgmisel aastal arvatavasti TÜsse, eks siis jääb suhtlust vähemaks..

"you're the evil man and I'm the righteous man, and mr 9 mm here, he's the shepherd, protecting my ass in this valley of darkness" - Pulp fiction

unistaja
*.: rahulolev :.*

Naine
Registreeritud: 03.09.2003
Viimane külastus: 3.07.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 21.10.2010 kell 15:03 Reply With Quote
Emaga suhtlen tihedamalt, isaga vähem, sest kunagi ei tea, kas ta on kaine. Emaga ikka saab nädalas mitu korda telefonis jutustada, külas käia. Huvitav, ja samas on mul isa koha pealt süümekad.

Loomulikult eksin! Ainult see ei eksi, kes ei ela!

kodukäija
Friik

Naine
Registreeritud: 20.01.2009
Viimane külastus: 8.06.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.10.2010 kell 05:56 Reply With Quote
Harva,aga see ei olene minust.Seelikus "don quihote" pagendati juba õrnas eas vanavanemate tuppa ja üksteisemõistmine jäi kuidagi kuhugi toppama.Mis ei tähenda, et meil poleks üksteise vastu sooje tundeid.Ka kaugusel on oma osa.
Omad lapsed käivad regulaarselt ja muudkui naerame ja naerame ja vahepeal sööme kooki ja jälle naerame...
Eluga tuleb leppida sellisena, nagu see on.

saunas käivad ainult laisad inimesed. Virgad kratsivad...

mmunk
emeriiteremiit

Registreeritud: 05.09.2003
Viimane külastus: 28.02.2014
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.10.2010 kell 09:50 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: unistaja
Emaga suhtlen tihedamalt, isaga vähem, sest kunagi ei tea, kas ta on kaine. Emaga ikka saab nädalas mitu korda telefonis jutustada, külas käia. Huvitav, ja samas on mul isa koha pealt süümekad.

saame valida sobivad tuttavad, hobid, tarbevahendid jne, kuid vanemaid me endale valida ei saa (vähemalt mitte peale sündi). nendega tuleb õppida leppima, sest tahame seda või mitte, neist lahti ütlemisel anname ära ühe neist trumpidest, mis võimaldavad (reeglina) elada täisväärtuslikku ja rahulolu pakkuvat elu. olen mitmele tuttavale nõu andnud, et kui süda ei võimalda enne vanemaga ära leppida, siis tehku seda vähemalt siis, kui inimene on surnud. suhe püsib seni, kuni see meie jaoks midagi tähendab ning kutsub esile ilmseid mitteneutraalseid tundeid (kurbus, viha, armastus, õnn vms). võiksingi jääda jahuma sel teemal, mitmel eri moel see meie elukvaliteeti alla tõmbab, kuid ühena olgu mainitud vähemalt see, et niisugune pooleldi suhe kahandab oluliselt meie elulisi valikuid ning säärasel kujul me "lohistame" neid suhteobjekte läbi elu kaasas, kulutades asjatult energiat.

mul pole isa emotsionaalses mõttes mitte kunagi olnud- elab teises eesti otsas oma (pere)elu. ma TEAN, et olen isa puudumise tõttu kaotanud rohkem kui võitnud ning elus saavutatu on tulnud oluliselt raskemalt. jah, mõni ilmselt peaks vajalikuks mind lohutada, et järelikult saan ennast nimetada self-made-man'iks. oleksin igal juhul eelistanud ja eelistan jätkuvalt isa.

ma ei mäleta enam oma nime ega ka teed, kust tulen. õhtul uinun seal, kus päike loojub, hommikul ärkan seal, kus päike tõuseb.

alar
Kasutaja

Registreeritud: 23.02.2004
Viimane külastus: 20.06.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.10.2010 kell 10:16 Reply With Quote
Näen neid põhimõtteliselt nii tihti kui tahan, viin lapsi nende juurde kui hoida vaja ning üleüldse käin vajadusel abis. Samas kehtib ikka reegel, mida harvemini näed, seda paremini läbi saad.
Mudjamix
Administraator

Mees
Registreeritud: 03.08.2002
Viimane külastus: 23.05.2014
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.10.2010 kell 10:46 Reply With Quote
Njah kahjuks pole enam kumbagi elavate kirjas.Seepärast soovitan neil kel on, ikka tihedamini käia vanemaid vaatamas.

It's nice to be important but
It's more important to be nice.

Kikuke18
Algaja

Registreeritud: 06.12.2010
Viimane külastus: 4.01.2012
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.12.2010 kell 02:09 Reply With Quote
Mina elan vanematega ja näen neid iga päev. Läbi saamine on mul mõlema vanemaga hea. Omad valikud olen ma ikka ise teinud, kuid ka vanemad, eriti isa, on üritanud palju nõu anda ja isa küsib tihti, kas ma oled ikka kindel, et tahan tulevikus seda õppida ja seda teha, kas olen ikka kindel oma otsustes. Ma saan aru, et mu isa tahab, et ta lapsel hästi hästi läheks. Ema tahab ka sama, kuid tema küsib lihtsalt, mis mind huvitab ja ei hakka mingist kindluse teemast rääkima. Läbi saan ma jah õnneks mõlema vanemaga väga hästi, meil on omavaheline hea suhe, kontakt vms (ma ei oska täpset sõna leida oma mõtte väljendamiseks ).
<<  1    2    3  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Seksperdid | Galerii | Tutvus | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0158372 sekundit