Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2  >>
Autor: Teema: kui ei taha koju minna?
saxcat
Kasutaja

Registreeritud: 14.03.2004
Viimane külastus: 27.12.2011
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.03.2004 kell 19:49 Reply With Quote
kui ei taha koju minna?

koolipäev lõpeb, olen rampväsinud.. aga ma ei taha koju minna.. tean et seal ootab mind ees mõistmatu ema, vahel närviline isa... mu enda närvid on viimseni pingul.. koolis on kiire, orkester nõuab aega jne jne jne... ja kas pean kodus tegema head nägu?

kodu on paik ju kus mõistmine ja hool...

kas ma eksin?

-- no homne on võibolla parem, aga tänastki ei maksa unustada ---

View User's Profile View All Posts By User
RealBitch
Auväärne Kasutaja

Registreeritud: 03.01.2003
Viimane külastus: 19.10.2008
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.03.2004 kell 19:53 Reply With Quote
Tuttav lugu.

KodutuIngel
Kasutaja

Registreeritud: 01.03.2004
Viimane külastus: 28.04.2006
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.03.2004 kell 19:56 Reply With Quote
Oeh, mul pole vanemaid kodus siis, kui ma koolist tulen, aga närvid on ikkagi piisavalt läbi. Ma soovitan Sul käia pärast kooli nt sõpradega väljas (aga mitte, et kodutööd (õppimine jne) hooletusse jätaksid), siis võiksid ju kuskil trennis käia veel, kui aega ja tahtmist on. saad pinged välja elada. Aga nagu aru sain, siis sul niigi palju tegemist ja tahad koju lihtsalt puhkama minna...Mine lihtsalt otsekohe oma tuppa, kui koju jõuad. Ja kasvõi lukusta uks ja kuula muusikat See aitab

real eyes realize real lies.

Renka
Kasutaja

Mees
Registreeritud: 07.03.2004
Viimane külastus: 5.04.2011
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.03.2004 kell 19:59 Reply With Quote
Mul sama .MA lihtsalt hoian oma vanematest siis eemale ja lasen täitsa lõdvaks . Aga kui on probleemid siis peaks rääkima see võib aidata enese tunne läheb ka paremaks
saxcat
Kasutaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.03.2004 kell 20:02 Reply With Quote
mõnikord on tunne jah, et uks lukku ja magama.. aga siis tunnen, et teen ülekohut vanematele - nemad ei ole ju süüdi, et ma väsinud ja nii...

lihtsalt nad võiksid mõista, mil tuleks mind ehk rahule jätta

KodutuIngel
Kasutaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.03.2004 kell 20:06 Reply With Quote
Aga ütle neile siis äkki, et kallid vanemad, teie pole milleski süüdi, aga palun laske mul olla omaette. Seleta, et sa oled väga väsinud jne. Kui nad ise tööinimesed, siis peaksid ju sind mõistma.

saxcat
Kasutaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.03.2004 kell 20:08 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: KodutuIngel
Aga ütle neile siis äkki, et kallid vanemad, teie pole milleski süüdi, aga palun laske mul olla omaette. Seleta, et sa oled väga väsinud jne. Kui nad ise tööinimesed, siis peaksid ju sind mõistma.

proovida võib.. aga samas.. äh, mul omamoodi perekond...

KodutuIngel
Kasutaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.03.2004 kell 20:09 Reply With Quote
Milline siis?

viidik
tütrekesega

Registreeritud: 11.08.2003
Viimane külastus: 21.01.2018
Otsib: sõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.03.2004 kell 20:13 Reply With Quote
Kahju, et kaugel elad. Kui minna ei taha, võiksid vabalt meile tulla. Puhata, ja siis... kodu poole edasi!

Kas keegi teab, kuhu minu pilt on saanud?

SaatanaSigitis
Algaja

Registreeritud: 29.02.2004
Viimane külastus: 23.04.2004
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.03.2004 kell 20:16 Reply With Quote
Kunagi oli mul ka tihti selline tunne, kuid nyyd ma ei olegi pea kodus ja tunnen sellest kõigest puudust.
Dinxu
Külas.

Naine
Registreeritud: 26.02.2004
Viimane külastus: 9.07.2009
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.03.2004 kell 20:38 Reply With Quote
Ei saa öelda et tuttav tunne... mõnikord ikka olin kodust väsinud, aga vaatasin asju ka ema nurgast- ka temal olid mured ja nats suuremad siiski kui minu omad(olen aus)...
Leppisin ja tegin head nägu... aitas...
mõnikord võtsin "time off" kus elasin ennast välja, ema mul õnneks mõistab

People have the right to be stupid. Some people abuse that privilege.

Helendus
Kasutaja

Registreeritud: 29.09.2003
Viimane külastus: 15.09.2007
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.03.2004 kell 21:06 Reply With Quote
Kui väiksem olin, lugesin vahel päevi ajani, mil 18 saan ja kodust minema.. Et keegi ei saaks kamandada ega kontrollida ega minu ellu sekkuda..
Kui 18 täis sain, ei tundunudki enam NII ahvatlev "suur" olla. Aga ometi on hea elada vanematest eraldi: tuled koju - viskad kasvõi voodisse pikali ja magad tunnikese, kui on selline tuju. Või lähed teed hilja õhtul veel väikese jalutuskäigu, ilma, et keegi kell 22 kodus olla käseks :p
Hea on ISE olla. Küll sul tuleb ka selline aeg varsti - ela selle nimel praegu ning püüa asja rahulikult võtta. Sa ei ole vanemate omand - igaühel on õigus puhkusele ja lõõgastusele..
Ole tubli

Kayleigh´n I
eriline mõrd

Registreeritud: 28.09.2002
Viimane külastus: 14.02.2012
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.03.2004 kell 21:13 Reply With Quote
Milline minu "kodu" oli ..
Koolist koju jõudsin, siis kella 17-ni oli ainuke aeg, kus ma tundsin, et olen kodus.
Kui tööl hakkasin käima ja ülikoolis, siis kadus ka "kodu"tunne ära. Elasin enda toas. Sõin karbist salatit või ostsin toiduaineid, mis säilisid aknalaual. Vannis käisin, kui kedagi polnud kodus .. sooja süüa ei teinud.

Sellises kohas läheb hulluks!

Aga sinu ema mõistmatu? See pole ju veel kõige hullem, kui ta lihtsalt ei saa sinust aru. Minu oma ei tahtnud aru saada ja tahtis minust vabaneda.

Niisama kätte võtta ja minna ma ei saanud. Sest tagasiteed mul poleks enam olnud. Siis juba tänaval .. aga mitte sinna tagasi.

Nüüd elan linnas ja tunnen esinest korda elus, et olen KODUS.

PS! Enne uue teema püstitamist kasutage OTSINGUT

saxcat
Kasutaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.03.2004 kell 23:17 Reply With Quote
ses suhtes oled õnneseen, ma ei oskagi muud öelda... aga võibolla ongi tulevikus mingi parem koht mind ootamas

RealBitch
Auväärne Kasutaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.03.2004 kell 23:30 Reply With Quote
Njah. kui ma 15 olin, elasid meie juures minu kaks venda ja nede tibidest naised. Vat siis oli põnev. Meie õega olime kurjad ja õelad vanatüdrukud jne...Ja siis hiljem, kui segus, et meie jutt ei olnud mingi välja mõeldud luulu ja tibid tõesti olid pisut liiga harkiste jalgadega, siis oli emal seda hala, et kus ta silmad olid, oi kui palju. Tal nimelt komme, et hoiab minijaid-väimehi ikka rohkem.

Aga jah, sel ajal oli ka nii, et kuhu iganes, aind mitte koju.

Teine aeg oli pärast keskkooli lõppu, kui olin järjekordselt "hulluksläinud". Nimelt siis oli täielik hullus meil- õde ootas vallaslast ja mina, kui vana libu, olin just lahku läinud oma esimessest kutist, ja noh... nyyd hea naerda aga siis oli küll raske kuulata, kuidas ema oma tytreid litsiks sõimab, kuna me ei leidnud, et elu vaid yhe mehega tuleb veeta

saxcat
Kasutaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.03.2004 kell 23:44 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: viidik
Kahju, et kaugel elad. Kui minna ei taha, võiksid vabalt meile tulla. Puhata, ja siis... kodu poole edasi!

aga samas... kodu on mulle kallis ja ma tahan sinna minna... aga kui tean, mis ootab ees.. neelan alla ja lähen ikka... kuigi mõnikord on tunne.. et võiks põgeneda... on neid, kes mind ootavad...

RealBitch
Auväärne Kasutaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.03.2004 kell 23:45 Reply With Quote
No sa ju piisavalt vana juba, etsaaksid hakata iseelama ja luua kodu, kus oleks hea

saxcat
Kasutaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.03.2004 kell 23:50 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: RealBitch
No sa ju piisavalt vana juba, etsaaksid hakata iseelama ja luua kodu, kus oleks hea

aga ma olen sõltuv praegu vanematest - nemad maksavad õppemaksu, et saaksin käia suurepärases koolis, maksavad muusikatundide eest raha, et saaksin mängida saksofoni, maksavad raha ülikooli jalagi, et saaksin õppida arstiks...

kui ma praegu läheksin, viskaksin ma kõik lihtsalt tuulde... aga mul on unistused ja lootused...

ja ma tahan vaid vabadust.. ei rohkem ega vähem

RealBitch
Auväärne Kasutaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 16.03.2004 kell 00:00 Reply With Quote
Kõik, mis raha eest on saadud, on odavalt saadud. Ja eks sa ise ju tead, mis on sulle oluline, kas hingerahu ja sõltumatus või kõik see, mis nende raha eest saad. Siinkohal pead aga mõistma, et seni kuni oled nende rahakotil, on neil täielik õigus(omaarust) sinu elu kontrollida. Paraku on nii, et isiklik rahakott annab ka sõltumatuse.

unistaja
*.: rahulolev :.*

Naine
Registreeritud: 03.09.2003
Viimane külastus: 15.11.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 16.03.2004 kell 00:28 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: saxcat
koolipäev lõpeb, olen rampväsinud.. aga ma ei taha koju minna.. tean et seal ootab mind ees mõistmatu ema, vahel närviline isa... mu enda närvid on viimseni pingul.. koolis on kiire, orkester nõuab aega jne jne jne... ja kas pean kodus tegema head nägu?

kodu on paik ju kus mõistmine ja hool...

kas ma eksin?

Eks ta ideaalis ole ikka nii, et kodu on koht, kuhu tahad kurja maailma eest peitu pugeda. Kui sa oled kodus, siis ei pea tegema alati head nägu. See peaks ikka olema lõõgastumise ja puhkamise pelgupaik.

Minu jaoks on hetkel kodu mõte ähmastunud... Ega kilde üksi kokku korja ja ära ei lapi.

Loomulikult eksin! Ainult see ei eksi, kes ei ela!

saxcat
Kasutaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 16.03.2004 kell 07:51 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: RealBitch
Kõik, mis raha eest on saadud, on odavalt saadud. Ja eks sa ise ju tead, mis on sulle oluline, kas hingerahu ja sõltumatus või kõik see, mis nende raha eest saad. Siinkohal pead aga mõistma, et seni kuni oled nende rahakotil, on neil täielik õigus(omaarust) sinu elu kontrollida. Paraku on nii, et isiklik rahakott annab ka sõltumatuse.

Kahjuks on nii, et mul ei ole just suurt isiklikku rahakotti. Olen liiga noor. Tööl jõuan vaid suvel käia, kuna koolis on nii pikk päev, lisaks veel muud asjad.

Ma pole sõltuvuses nende rahast ja raha pole ainus mida tahan - minu mõistmisest oleks palju rohkem kasu...

ma ei saa ära minna... juba isa tervise pärast

saxcat
Kasutaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 16.03.2004 kell 07:52 Reply With Quote
Eks ta ideaalis ole ikka nii, et kodu on koht, kuhu tahad kurja maailma eest peitu pugeda. Kui sa oled kodus, siis ei pea tegema alati head nägu. See peaks ikka olema lõõgastumise ja puhkamise pelgupaik.

Minu jaoks on hetkel kodu mõte ähmastunud... Ega kilde üksi kokku korja ja ära ei lapi.

Miks nii? Mis killud on kodus, miks peaksid neid üksi kokku lappima?

alar
Kasutaja

Registreeritud: 23.02.2004
Viimane külastus: 20.06.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 16.03.2004 kell 09:14 Reply With Quote
ma venitasin kuni 17 aastani ja siis läksin kodust minema kuni siiamaani, nüüd juba suhtlen vanematega kuna ei pea koos elama aga see mis toimus enne oli küll ikka jube... olin tegelikult ise ka paras pätt aga võibolla oli see tingitud sellest trotsist oma vanemate idealiseeritud ja minu jaoks täiesti vastuvõetamatus ellusuhtumises. olid nemad ju nõukogude aja lapsed nagu minagi kuid mina sain sellest üle nemad aga on selles põhjatus "mülkas" siiamaani...

Ruufer
Kasutaja

Registreeritud: 04.03.2004
Viimane külastus: 4.06.2009
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 16.03.2004 kell 09:20 Reply With Quote
saxcat, nägin nädalavahetusel lahedat filmi, sinusugusest noorest. james deani "rebel without a cause." täpselt sama jura (kõigil noil noortel oli tegelt) - vanemad absull ei mõista - ema möliseb kogu aeg, isa on viimane supinahk. kui poeg tahab vanematelt tuge või küsib midagi siis isa ei suuda seisukohta võtta ja miskit konkreetset öelda, ema ei saa aga üldse teemast aru (küll aga möliseb vahetpidamata). täitsa hoomasin kuidas tüübil juhe kokku jooksis, kodust eemale hoidis. samas on huvitav et talle võimaldati kõike - korralik kodu, auto (ise oli mingi ca 17-18.a vist)... ja sellises olukorras on ta väga hea saak mustadele jõududele, libisemaks valele teele, getting into troubles ...
nii et, beware!

Naised räägivad kõige vähem veebruaris, siis on ainult 28 päeva.

RealBitch
Auväärne Kasutaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 16.03.2004 kell 13:42 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: saxcat

Kahjuks on nii, et mul ei ole just suurt isiklikku rahakotti. Olen liiga noor. Tööl jõuan vaid suvel käia, kuna koolis on nii pikk päev, lisaks veel muud asjad.

Ma pole sõltuvuses nende rahast ja raha pole ainus mida tahan - minu mõistmisest oleks palju rohkem kasu...

ma ei saa ära minna... juba isa tervise pärast

Vat see ongi nii.Et olla iseseisev, pead sa mõnest asjast loobuma. Meil tööl on ka sinust aasta vanemaid tüdrukuid, kes käivad koolis, laulmas, trennis ja siis lisaks veel tööl ja elavad. See kõik on kättevõtmise asi ja muidugi on lihtsam, kui vaba aega on rohkem aga siis ei tasu ka eriti sel teemal sõna võtta. Meil keskas käis juba osa rahvasttööl- mis teha-elu selline või nende oma valik. Ja oma raha ikka magusam kulutada kui isa-ema antud.

Mis puutub isa tervisesse, siis ma ei tea ju kuidas tegelt on, aga sellised vabandused... vaata tulevikus kohtad ehk mõnda meest, kes ei saa sinuga koos elada, sest tal naine/laps/ema on väga põdurad jne. eks siis mõistad selle vabanduse sügavust. Ja kas sa siis kavatsed kuni isa surmani jääda koju elama ja nende rahakotile?

Sinu elu ja ise tead. Lihtsalt seni kuni elad vanemate katuse all, pole eriti mõtet loota, et midagi muutuks.

<<  1    2  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Seksperdid | Galerii | Tutvus | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0203910 sekundit