Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2  >>
Autor: Teema: Siioni tarkade protokollid
Ray
Friik

Registreeritud: 28.08.2002
Viimane külastus: 5.05.2013
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 24.02.2005 kell 23:35 Reply With Quote
Siioni tarkade protokollid

Kas antud ideid võidakse rakendada (juba rakendatakse ammu) meie ühiskonnas?

Kas udujutt ja väljamõeldis või tõde? Sensatsioonihimulistele lorijutud? Haibitud laim?
Mida arvate?

Ingliskeelsed tekstiversioonid, kui soov pilk peale visata.

http://www.biblebelievers.org.au/przion1.htm

ftp://ftp.std.com/obi/Rants/Protocols/

View User's Profile View All Posts By User
ariita
Friik

Registreeritud: 20.04.2006
Viimane külastus: 5.03.2017
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 10.03.2007 kell 22:17 Reply With Quote
Ray! kas eesti keelset materjali ka kusagil on?
olen võhik, aga tahaks nagu lähemalt teada

2mustikas
Friik

Registreeritud: 06.02.2006
Viimane külastus: 4.02.2017
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 10.03.2007 kell 22:36 Reply With Quote
Siin on polügon, siin võib kõike juhtuda.
Määratlen enda olendit siin selle 51 protsendi hulka, kes mõtlevad katkematult positiivselt.....

ariita
Friik

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.03.2007 kell 00:05 Reply With Quote
Katkematult positiivselt mõtelda! Kas selleks on siin elavad eestlased üldse võimelised? Igapäevased vajadusedki ja ühiskond toovad ikka mingi negatiivse mõtte.
Kusagil erakluses elav munk saab vast mediteerides tänu eraklusele pidevalt positiivselt mõelda aga kui lõpeb eraku elu, kas ta on ikka võimeline elama oma positiivses maailmas edasi

sales
filosoofiline lilleke kiivril

Mees
Registreeritud: 09.03.2003
Viimane külastus: 29.08.2014
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.03.2007 kell 17:42 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: ariita

Esimene eestikeelne korjati minu arust kapo poolt juudikoguduste nõudmisel Laari viimase valitsuse ajal.

Nüüd on ilmunud poelettidele ja oli veel kindlasti Heade Mõtete Linnas 8. märtsil "Apollos" müügil - ja kaanel otse kirjas, et mitte kedagi mitte solvavate märkustega trükitud...

Minu au on minu truudus!

anne51
Mul on kahju ...

Registreeritud: 16.01.2006
Viimane külastus: 14.06.2013
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 12.03.2007 kell 11:13 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Ray
Kas antud ideid võidakse rakendada (juba rakendatakse ammu) meie ühiskonnas?

Kas udujutt ja väljamõeldis või tõde? Sensatsioonihimulistele lorijutud? Haibitud laim?
Mida arvate?

Tean vaid nii palju, et olevat juutide maailmavallutamiskava. Eks nad ole juba vallutanudki.
Igasugused vandenõuteooriad ei üllata enam kedagi, aga ma olin väga üllatunud, kui lugesin, et 1996.aastal hävitati noid raamatuid. Eesti Vabariigis?! Uskumatu! Kusjuures peeti kohtuprotsess. Kelle-mille üle kohut peeti? Too raamat olevat kirjutatud vanas heas klassivõitluse vaimus. Siis küll lõbus lugemine! Miks Lenini ja Stalini teoste hävitamist pole toimunud?!

Inimese elu on lõpetamata jääv kool.
G.Keller

lati
viirastus

Registreeritud: 11.09.2005
Viimane külastus: 9.08.2014
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 12.03.2007 kell 11:26 Reply With Quote
võibolla peaks, aga ma ei viitsi ikkagi kogu maailma hullude lollustest huvituda.

Tühjade kätega sa tuled ja tühjadega lähed. Ning kahe mittemillegi vahepeal oled sa piisavalt hull, et uskuda nagu omaksid sa midagi.

Ray
Friik

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 12.03.2007 kell 12:26 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: ariita

Kuskilt netist sai tõmmata, olen ka raamatut lugenud.

Hetkel linki ei oska koheselt anda.

Sybill
uitaja

Registreeritud: 23.11.2005
Viimane külastus: 1.02.2016
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 12.03.2007 kell 13:03 Reply With Quote
ariita, aga palun : http://www.geocities.com/s6navabadus/

vantark
algaja

Registreeritud: 02.04.2003
Viimane külastus: 4.01.2008
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 12.03.2007 kell 13:09 Reply With Quote
Ray, kuna sa propageerid siin t-siselt ja alati sioniste ja vabamüürlasi, siis tegelt mind huvitab hoopis see, mida sa ise sel teemal arvad, et kas sa t-esti usud k-iki neid vanden-u teooriaid? Kas sa sellele pole m]elnud, et igasugu sellised teooriad t;;tatakse v'lja nende samade poolt, et meid nati valele rajale ajada?

I saw a birdie in the sky, it made a poopoo in my eye, Im not mad and I dont cry, Im just glad that cows can´t fly

Ray
Friik

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 12.03.2007 kell 13:25 Reply With Quote
Ei, ma ei usu sugugi igasuguseid vandenõuteooriaid (pimesi), näiteks hiljuti ostsin hulga raamatuid SS-i ja saksa natside kohta, seda just erinevate autorite nägemuste ja kasutatud materjalide võrdlemise jaoks. Püüan vaadata ka dokumentaalsaateid- ja filme. Ma pole mõni veendunud paranoik, lihtsalt mõned valdkonnad on üsna laialdaselt käsitletud ja kui käsitleda mingis valdkonnas juute, siis on see rahvas läbi aegade igasugust põnevat ja mittepõnevat kõneteemat üsna rohkesti tekitanud. Paraku on alates inimese isiklik taju juba subjektiivne, samuti on tihti "objektiivne" dokumenteeritud sündmustik tegelikult lünklik ning võibolla ka hoopis teadlikult kallutatud (või lausa möga).

Muidu rahvas, nagu ikka, kui keegi kuskil tümitab, siis saab ikka tavaline tööinimene kõik võimaliku sopa teenimatult kraesse.

Sybill, thanks, leidsin ka selle lingi, said juba kirja pandud.

Ühe asja heidaks ma küll juudi kogukonnale (juhtkonnale) eestis ette: kui sai meie (EESTI) riigis seadustatud nn. Holokaustipäev, siis miks ei paista sugugi kedagi huvitavat et Iisrael ei pea meie, eesti rahva küüditamise ja genotsiidi tähistamiseks vastavat Küüditamispäeva? Võiks ju algatadagi diskussiooni eesti kogukonna poolt? Mul pole sellest tähtpäevast kahju, aga ikka vägisi tekitab selline situatsioon mõtteid, et keegi meist on ikka na nii paganama eriline ja väljavalitud.

See kivi on EV võimude kaela, mitte mõne ontliku juudist lihtsa ausa inimese kukile.

Asi on põhimõttes. Igaüks mõtleb ise edasi.

Imre
:

Registreeritud: 30.12.2004
Viimane külastus: 28.01.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 12.03.2007 kell 16:02 Reply With Quote
Eks aegade jooksul on kuuldud nii vabamüürlastest(kui maailma valitsev rühmitus), kui muudest taolistest (minu jaoks) lollustest.
Mingid tegelased olid veel vaallased.
Kes pidavat siis olema meie maailma valvurid.
Lugesin seda raamatust.
Ja siis on olemas selline tegelane nagu David Icke.
Tema on siis kirjutanud raamatuid reptiilidest, kes valitsevad maailma ja noh, muidugi tulnukatest.
P.S mees tunnistas ennast TV otsesaates Jumala pojaks ja tal on palju andunud fänne.
Ja mind suutis ka üllatada trennikaaslane, kes jutustas mulle, et enne inimkonda elasid maakeral hiiglased.
Tõsi, tema venekeelsesse juttu ma eriti ei süüvinud, aga see nö fakt jäi meelde.
Ahjaa ...nädalapäevad tagasi mainis üks 18a blond, põhiharidusega tibi, et nad loovad sõpradega uut ühiskonnavormi.
Demokraatia pidi täielik saast olema ja kõik muud ka.

Äkki ma olen liiga pessimistlik inimene, et ma seda kõike tõe pähe ei võta
Ehk teab keegi rohtu selle vastu

Minu ebaselge jutt on tingitud alkoholist või selle tugevatest jääknähtudest,mille tõttu ei saa mind milleski süüdistada.

vantark
algaja

Registreeritud: 02.04.2003
Viimane külastus: 4.01.2008
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 12.03.2007 kell 17:02 Reply With Quote
[

Ühe asja heidaks ma küll juudi kogukonnale (juhtkonnale) eestis ette: kui sai meie (EESTI) riigis seadustatud nn. Holokaustipäev, siis miks ei paista sugugi kedagi huvitavat et Iisrael ei pea meie, eesti rahva küüditamise ja genotsiidi tähistamiseks vastavat Küüditamispäeva? Võiks ju algatadagi diskussiooni eesti kogukonna poolt? Mul pole sellest tähtpäevast kahju, aga ikka vägisi tekitab selline situatsioon mõtteid, et keegi meist on ikka na nii paganama eriline ja väljavalitud.

See kivi on EV võimude kaela, mitte mõne ontliku juudist lihtsa ausa inimese kukile.

Ray kes maksab, see tellib ka muusika ja no eestlased ei suuda oma tibladelegi selgeks teha, et Tallinnat ei vabastatud, mis m]te siis v]rrelda n'iteks meid juudi rahakotiga, aga jah siis peaks hakkama ka ameerika avastamist t'histama indiaanlaste surma päevana ja Aafrika koloniseerimist neegrite surma päevaks jne, jne, jne ehk me leinaks kogu aasta kedagi

I saw a birdie in the sky, it made a poopoo in my eye, Im not mad and I dont cry, Im just glad that cows can´t fly

ariita
Friik

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 12.03.2007 kell 18:05 Reply With Quote
aitähh Sybill! Huvitav ja sügavmõtteline lugemine,vajab lausa seedimist.
sales

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 12.03.2007 kell 21:52 Reply With Quote
Üks meeldetuletus!

Õpetus, teooria, seletus, arvamus..., milline hakkab pretendeerima absoluutsele tõele ja esitab lõpliku lahenduse osutub lõppkokkuvõttes valeks, sest absoluutset maailmas ei eksisteeri ning lõplikku lahendust teab ainult jumal, kui tema olemas on, kui temagi

Põrgutee on alati sillutatud heade kavatsustega!

Minu au on minu truudus!

Ray
Friik

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 13.03.2007 kell 07:52 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: vantark
[

Ray kes maksab, see tellib ka muusika ja no eestlased ei suuda oma tibladelegi selgeks teha, et Tallinnat ei vabastatud, mis m]te siis v]rrelda n'iteks meid juudi rahakotiga, aga jah siis peaks hakkama ka ameerika avastamist t'histama indiaanlaste surma päevana ja Aafrika koloniseerimist neegrite surma päevaks jne, jne, jne ehk me leinaks kogu aasta kedagi

Tõsi küll.

Aga... selle Holokaustipäeva oleks võinud jätte nimetamata ja oleks võinud suunata hoopis pigem abstraktsemalt, kõikide rõhutute, hävitatute või genotsiidiohvrite mälestuspäevaks.

Mul polnud kavaski kuidagi mingit vaenu või solvangut tekitada.

Tsitaat:
Algne postitaja: sales
Õpetus, teooria, seletus, arvamus..., milline hakkab pretendeerima absoluutsele tõele ja esitab lõpliku lahenduse osutub lõppkokkuvõttes valeks, sest absoluutset maailmas ei eksisteeri ning lõplikku lahendust teab ainult jumal, kui tema olemas on, kui temagi

Põrgutee on alati sillutatud heade kavatsustega!

Hea märkus!!!

Mõnedki enesearendamispraktikad (mitte tingimata lihasuretus ja askees) soovitavad "tappa autoriteedid" - see on kirjandluslik väljend suhtumaks kriitiliselt ka esmapilgul kasvõi vägagi autoriteetse autori teostesse või seisukohtadesse.

anne51
Mul on kahju ...

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 13.03.2007 kell 10:47 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Sybill
http://www.geocities.com/s6navabadus/

Mis see ka ei oleks, rikkus see mu tuju. Lõpu jätsin lugemata. Hämmastav on see, et lugedes unustad, et tegu on 100-aastase tekstiga.

G.Keller

Ray
Friik

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 13.03.2007 kell 11:53 Reply With Quote
Oh ei tasu ühel tekstil tuju lasta rikkuda.

Aga vahel on muidugi hea mõtiskleda, mis on tõsi ja mis mitte.

Muideks, päris asine lõik sellest teosest:

Tsitaat:
Juuda keiser ei tohi olla oma kirgede mängukann. Eriti peab ta oma lõbuhimu taltsutama. Kunagi ei tohi loomalikud ihad tema mõistuse üle valitseda. Suguiha on vaimsete võimete kõige kurjem vaenlane. Ta pimestab selget pilku ja alandab suurima vaimukangelase lojuseks, kes ei tunne muud olemise otstarvet kui rahuldada tooreid loomalikke ihasid.

Suur enamus vaimseid praktikaid, sh nn. ülivõimete saavutamiseks jms, rõhutavad sama: seksiga tasub ettevaatlikult ringi käia. See ei tähenda tingimata et üldse ei seksita, vahel mõeldakse selleall ka mehepoolset nn. "kuiva" orgasmi ja muud sellist.

Muidugi on praktikaid, mis tegelevad vaimsuse suurendamisega läbi sugulise aktiivsuse, aga see kõik läheb käesolevast teemast välja.

By the way, on küsitav, kas need tekstid on vaid u. 100 aastat vanad, aga küsimusi on siin ilmas ilmatu hulk. Sellepärast ongi huvitav elada.

anne51
Mul on kahju ...

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 13.03.2007 kell 12:18 Reply With Quote
Muidugi ei tasu lasta tuju rikkuda ja eks see oligi väike poeetiline liialdus.
Ma oleks tahtnud mitmeid kohti tsiteerida, tõestamaks, kui tänapäevaselt see tekst kõlab. Tähendab selles mõttes, et just nii ongi läinud ja läheb nagu seal räägitakse.

G.Keller

ariita
Friik

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 13.03.2007 kell 19:31 Reply With Quote
ma lugesin küll huviga, ja täitsa huvitav on võrrelda iga protokolli esimest poolt tegelikkusega, minu tuju see küll ei rikkunud, vaid imestan... ettenägelikust või kuidas seda nüüd nimetada, ma loen seda kindlasti veel, sest on mida lugeda ja millest mõelda!
Ray
Friik

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 14.03.2007 kell 09:15 Reply With Quote
Mui mina plaaniks näiteks naabrimeest maha lasta, maja tal maha põletada ja näiteks viljapõllu põlema panna ning siis tema ellujäänud naisele (kes suht eluvõõras) suure protsendiga laenu anda (kuna tagatist tal enam eriti poleks uue maja ehitamiseks ja muuks), siis mina ei nimetaks seda ettenägelikuseks vaid äärmiselt jultunud ettekavatsetud jäledaks sigaduseks.

Eelnev lause oli kirjanduslik selgitav sõnavõtt.

sales

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 14.03.2007 kell 13:37 Reply With Quote
Üleilmse raha konsentratsioon, rahvusliku valuuta ja muu rahvusliku hävitamine, massitarbimine, seksuaalne nauding müügiks... mis veel... masside lollitamine olematu "vabaduse, võrdsuse ja vendlusega"... mis veel... teiste uskude hävitamine...
See kõik ju toimub!

Minu au on minu truudus!

Ray
Friik

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 14.03.2007 kell 13:54 Reply With Quote
Toimub jah, ma arvan et see toimuks ka siis kui poleks isegi juudi rahvust kui sellist olemaski.

-> alati leidub kildkond, kes tahab meelejärgi protsesse suurelt juhtida ja lammaste peal trampida. Teab, palju sõdu on nii moodi korraldatud...

ariita
Friik

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 14.03.2007 kell 13:57 Reply With Quote
Ettenägelikusest, mõtlengi iga protokolli esimest poolt lugedes, sest osa sellest on toimunud ja osa on toimuv - lausa tundub,et selliste salaühingute "karvane käpp" on maailma elu korraldamas
No! Nagu Jumala asemik või?

Ray
Friik

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 14.03.2007 kell 14:01 Reply With Quote
Rahvusriikide sisuline mahatrampimine on EU propagandatekstides oi kui palju läbi käinud. Lisaks Musttuhat rahvusriigivastast muud aspekti.

Sellepärast olin ja olen ja saan olema alati EU vastu, aga mis mul sellest, see oleks tehtud JÕUGA ära ning L.Meri irvitas veel avalikult TV-s (ei mäleta, milline kolmest eestikeelsest kanalist tollal enne hääletust) EU-vastaste üle.

EU ON hävitav räige ollus.

Paras arhiivist lint välja otsida ja veel seda lasta.

<<  1    2  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Seksperdid | Galerii | Tutvus | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0191550 sekundit