Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2    3  >>
Autor: Teema: Lauakombed????
sissy84
Umbusklik

Naine
Registreeritud: 11.08.2003
Viimane külastus: 13.11.2019
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 29.05.2016 kell 20:13 Reply With Quote
Ma kardan, et mu 2,5-aastane tütar ei saaks ka lusikaga spagette söödud, seega kui teen makaroni, siis ikka kas sarvekesi või spiraalseid. Milleks pool õhtut söögilaua taga aega raisata?

Ära võta südamesse! Võta suhu ja sülita välja.
Elu on nagu lehm, pidevalt saab pulli!

View User's Profile View All Posts By User
Prääks...
Kasutaja

Mees
Registreeritud: 22.03.2015
Viimane külastus: 24.05.2017
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 29.05.2016 kell 22:31 Reply With Quote
Kuna kirjapilt näitab, et olin täis, siis muuda nupp abiks täissuuga ei räägita jh., Siss Imekombel on minu suguvõsas õnnestunud inimestel paariliseks leida sellised tegelased, kes söögilauas ei peereta, ning täis suuga teemat ka arendama ei kipu
Aa, Sa räägid matsutamisest nu soovitan sellise matsi väljavahetamist---selline värk räägib küll konkreetselt sellest, et inimesel pole ajukupli all midagi...siin ei saa isegi koduse kasvatuse kaela ajada, sest kui ema-isa sellist asja toleerisid, siis polnud neist ka ilmselt kasvatajaid...ajupotensiaal 0, et kellekuradiga Sa Siss küll elama hakkasid? Kahju Sust!!! Siiralt.

sissy84
Umbusklik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.05.2016 kell 17:45 Reply With Quote
Kas teile vanemad õpetasid, et sööki mäludes hoitakse ikka suu kinni?
Minu mehele seda tema vanemad ei õpetanud. Kodus annan andeks aga söögikohas teen märkuse kui märkan.

Minu jaoks on kummaline see, et samal ajal on ta vanemad pedandid ja ülikonservatiivsed. Kuidas küll selline asi neil kahe silma vahele jäi?

freelancer
Küünikust vahikoer

Registreeritud: 12.02.2004
Viimane külastus: 29.03.2018
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.05.2016 kell 22:12 Reply With Quote
Praktiliselt terve päev kulus isand Mahla teksti desifreerimiseks ja peidetud mõtete mõistvaks tuletamiseks.Tuleb välja et oli asjatu vaev.Kutt oli lihtsalt veidi svipsis ja koostöö Kolmainsuse (klaver-aju-näpud)vahel suht keeruline.
Härra Mahl kas soome trendid vallutavad keha ja hinge juba.

Elada tuleb nii,et isegi hauakaevaja nutaks su matustel.

skingirl
Armuline Proua

Naine
Registreeritud: 13.09.2003
Viimane külastus: 17.11.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.05.2016 kell 22:48 Reply With Quote
Paljud inimesed ei kuula enda matsutamist, mina näiteks ei pane enam tähele kes matustab ja kes mitte.
Mind ei häiri paljud asjad enam, võibolla ma olen vanaks jäänud lepin kõigega

va m***ipildid galeiis, nii,et kallis bull pane ikka oma pilte üles.
Ja kui sa paned võõraid m***i pilte siis see klassifitseerub identiteedivarguseks ja kui sa mängid kedagi teist siis sa oled näitleja võibolla ühined kohalike isetegevuslastega

Sissi kasvata oma järeltulevat põlve ikka viiskaks ja korralikuks olenemata kes on vanemad. Iga inimene peab jälgima end ise, sest viisakus on austus teisete inimeste vastu mitte,et miski häirib ja selleks selline kord välja mõeldud.

https://www.youtube.com/watch?v=EC7RAXfWRXM&index=108&list=PL989D1CE89B10455F

sissy84
Umbusklik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 01.06.2016 kell 02:07 Reply With Quote
Päris veidrikke pole mul plaanis siia ilma toota.
Suu lahti mäletsemine on minu arvates selline asi, mida on ok maksimaalselt kodus teha, nii nagu ka peeretamine väljaspool vetsu.
Kindlasti on inimesi keda teiste pahameel ei huvita ja kes lasevad törtsu peeru suurima heameelega ka külas, töö juures või poes olles.

freelancer
Küünikust vahikoer

Registreeritud: 12.02.2004
Viimane külastus: 29.03.2018
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 01.06.2016 kell 09:33 Reply With Quote
Isegi lehmad ei mäletse suu lahti.Sellega peaks mäletsemise kohta olema kõik öeldud.Kindlasti leiab igaüks vankumatud põhjendused miks just tema võib seda teha ja kus see toimuda võib.Vähemalt meil kodus saadetakse sellised lauast minema.
Oma pika arengu jooksul on inemesele antud aju mida oleks kasulik kasutada rohkem enese arendamiseks kui igasuguste põhjenduste aretamiseks.

Elada tuleb nii,et isegi hauakaevaja nutaks su matustel.

skingirl
Armuline Proua

Naine
Registreeritud: 13.09.2003
Viimane külastus: 17.11.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 01.06.2016 kell 18:47 Reply With Quote
Free ma täpsustam, lehmad mäletsevad suu lahti aga nad mitte ei matsuta
Ma küsin targematel kas haigutamine, aevastamine ning luksumine ja krõõksumine on viisakas tegevus söögilauas?
Minuarust ei ole mitte aga saan ma kedagi keelata

https://www.youtube.com/watch?v=EC7RAXfWRXM&index=108&list=PL989D1CE89B10455F

Prääks...
Kasutaja

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 01.06.2016 kell 22:04 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: freelancer
Praktiliselt terve päev kulus isand Mahla teksti desifreerimiseks ja peidetud mõtete mõistvaks tuletamiseks.Tuleb välja et oli asjatu vaev.Kutt oli lihtsalt veidi svipsis ja koostöö Kolmainsuse (klaver-aju-näpud)vahel suht keeruline.
Härra Mahl kas soome trendid vallutavad keha ja hinge juba.

okok. 7-0 Sulle Kui ma ise oleks sest pasast aru saand, siis oleks see jätkuvalt nähtav
Sissykene----- Sa saad ju ise ka aru, et elad pärdikuga! Suure tõenäosusega lahutan juba kolme aasta pärast, et hakka juba ajastama! P.S. : Maei peereta, ega matsuta, ning mul ei teki mõttessegi omale ka selliseid ämmasid-äiasid soetada! Sinu prääksuv guttakax

guttakax
Algaja

Mees
Registreeritud: 05.05.2016
Viimane külastus: 10.09.2016
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 01.06.2016 kell 22:23 Reply With Quote

http://www.youtube.com/watch?v=ZtfLzUHH93I
Söö v sitta ja peereta lauas v matsuta, kus tahad...arrmastus on oluline!

sissy84
Umbusklik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.06.2016 kell 15:36 Reply With Quote
Free viimasele kirjale paneksin "Like" kui vaid saaks.

Luksumine ja aevastamine pole enda teadlik valik. Haigutamise ja aevastamise puhul on viisakas käsi suu ette panna. Muus osas pole need häirivad.

Konna moodi "krooksumine" ehk rögisemine, nt peale gaasilise joogi joomist või söömist on üsna ebaviisakas. Seda annab ära hoida. Hoides suu kinni on kõige ebameeldivam ehk see, et silmad lähvad märjaks aga vähemalt ei rõvetse inimene.
Tean inimest kes rögiseb ja peeretab pere keskel vabalt - suhteliselt rõve on... Ma ei tea kas tööl olles või koos sõpradega samamoodi. Ma olen nn pereliige.

Oo Prääks, ma ei plaani veel niipea lahutada. Ma arvan, et selline pisike viga on kaduv nähtus.

See on umbes sama tobe kui minu rätsepaistes istumine toolil. Väljas süües ma ei istu ei nii ega ka mitte jalad pepu all. Kodus aga on nii mugav - see on ka midagi mis on sisse jäänud lapsepõvest. Oi kus hurjutati kodus aga ma olin tubli ja ema rõõmuks seda ei teinud ka kodus. Nüüd täiskasvanuna leian ma, et oma kodus pere keskel istun ma tooli peal nii kuidas soovin. Oluline on, et pea on laua kohal ja teisel pool lauda jäävate inimeste jaoks jääb mulje ikka istuvast inimesest. Ei saa ju aeleda kui püüad lastele eeskujuks olla.

Prääks...
Kasutaja

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.06.2016 kell 17:55 Reply With Quote
Nujh. see istumine mind ei häiri Usu v ärausu, aga mul on läppar voodikõrgusel, ning selle kõrval on telku, kuhu siis läpparist eesti klubisse ( http://clubet.info/ ), s.o. siis Eesti kanalid välismaal.... , pildi suunan...samal ajal trükin kõhuli ja, kui meenub, ka söön Ja ikkagi kasutan ka sellises asendis nuga-kahvlit...vot on akrobaat, eksole
sissy84
Umbusklik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 04.06.2016 kell 19:36 Reply With Quote
Kirjelduse järgi on tuba meeter x meeter.
Selline lebolemine on vist lastetute puhul normaalne, mäletan 6 aastat tagasi sarnast elu. Seega naudi kuniks saad.

guttakax
Algaja

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 04.06.2016 kell 19:43 Reply With Quote
Nu tegelikult on meil kolm tuba, pluss köök, pluss saun Suures toas on suurem telku, kuskohast siis näeb Soome kanaleid põmst...elamine on nii nõo sees, et kui panni tahaks panna, siis peaksin selle panema kuhugile kõrge puu otsa, no siis on veel magamistuba, kus on lauaarvuti ja paljumuidtoredaidasju , ja vot siis on veel üks pisem toake, kus mina, olenevalt staadiumist siis söön ja vaatan spordiülekandeid vmt... Seal on telku tagasihoidlikum, aga piisavalt suur 1x1 vaatamiseks Üldiselt kitsikuse üle ei kurda, ehkki, ikka võiks rohkem ruumi olla...et ei peaks kõhuli sööma, kui tahad jne...
Ja...lastetud? Noorem tips lebotabki siinolles empsiga magamistoas v vahib suures toas telkut...seal on ka koht, kus seda lebades teha

reheline
The Bad Thresher

Registreeritud: 09.03.2003
Viimane külastus: 28.10.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 05.06.2016 kell 17:08 Reply With Quote
Ostke saar omale Soomes, mida te koonerdate. Kes elab telgis, kes autosuvilas... Langeb ära ka tolli ees värisemine oma eesti nr märgiga bemmi pärast. Väikese mootoriga paati pole vaja ei registreerida ega nöuta ka lubasid. Samuti on 1 promill merel lubatud. Elu nagu lill.
Ah jaa, lauakombed. Käsi tuleb pesta ja igasugu häälitsused enda sees hoida. Ja söögilauas särk selga jobtvöjematjeri. Ròve on ju karvapalli vòi kanarinda üle laua vahtida. Aga muidu on hästi

Üts reheline nännu ja tõmmanu herra jalgupiten maha. Kõik pesmä. Herr õks rüüknü: "Ma olen saks!" "Ah teid om kaks!" "Ma olen härra!" "Ah sa' kurrat är' lähät!" Sõs nakat viil õigõ pesmä.

guttakax
Algaja

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 05.06.2016 kell 17:26 Reply With Quote
Kõik saared on komminen ära ostnud! Mul on pisikene 1x1 toake, kus õhk püsib värske! Kommihaisu on kogu Soome täis! Öäkk
<<  1    2    3  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Seksperdid | Galerii | Tutvus | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0200300 sekundit