Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2  >>
Autor: Teema: Kas targematel/haritumatel on raskem leida kaaslast ??
oliver
Algaja

Registreeritud: 10.02.2003
Viimane külastus: 17.06.2007
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.04.2005 kell 21:20 Reply With Quote
Kas targematel/haritumatel on raskem leida kaaslast ??

Mõtlesin, et ehk targematel/haritumatel on raskem leida endale kaaslast ja armuda ning leida armastatu kuna nad nõuavad vastaspoolelt rohkem. Ei tee järelandmisi ega lepi nii kergelt teise vigadega.... või ikkagi armastatu otsimisel oleme kõik ühtemoodi lollid ???
View User's Profile View All Posts By User
Lord666
Kasutaja

Registreeritud: 04.08.2004
Viimane külastus: 6.08.2013
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.04.2005 kell 21:23 Reply With Quote
ei usu, et see just raskem oleks, aga ma samas arvan, et nead teevad parema valiku

"Oleks" oleks aknast alla kukkunud, kui "Poleks" poleks persest kinni saanud

celtic
Oman isiklikku arvamust... andke mulle andeks.

Registreeritud: 25.01.2005
Viimane külastus: 23.04.2006
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.04.2005 kell 21:23 Reply With Quote
oleneb mis kaaslast vaja. lollisis kasutataksegi ju lihtsalt vooditäiteks. mis sellistega muud ikka teha.

Risttee

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
sinisilm
elas kord...

Registreeritud: 22.05.2003
Viimane külastus: 22.06.2012
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.04.2005 kell 22:20 Reply With Quote
Võib-olla tuleb see teistsugusest kasvatusest või kasvamisest.Ikka tahetakse endasugust, kellega oleks millest rääkida jne.jne.Ja millises ümbruses sa kasvanud oled. Päris nii puhtalt öelda ka ei saa.
Võib-olla siis seda, et haritumaid äkki vähem.....siis sellepärast ka raskem.Naiste poolt vaadatuna.Vaatame siis naiste-meeste vahekorda...kõrgkoolides näiteks.

Sellele ei olegi vastust.Ei ole kunagi olnudki.Sellele ei saa kunagi vastust olemagi.See ongi vastus. G.S.

ratatosk
vabamõtleja

Registreeritud: 07.11.2003
Viimane külastus: 22.01.2010
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.04.2005 kell 22:46 Reply With Quote
Eks igaüks otsib endale võrdset vastast, aga vaevalt et nüüd targemad/haritumad raskemini teiste vigadega lepivad. See on ikka rohkem inimese loomuses kinni ja loomusel ei pruugi tarkuse/haritusega kuigi palju pistmist olla.

-- all works are protected by GNU Free Document License --

margus
Kasutaja

Registreeritud: 23.05.2003
Viimane külastus: 5.06.2008
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.04.2005 kell 22:51 Reply With Quote
ei tohiks olla keerulisem...

aga ma olen kohanud naisi, kes armumise endale ülemõistuse keeruliseks teevad....

ühed on täiesti veendunud, et armastust ei ole võimalik loogiselt käsitleda, mistõttu nad teevad äärmiselt ebaloogilisi valikuid...nad tavaliselt otsivad midagi, mis neid põlvist nõrgaks võtab...ja siis saavad haiget...kahju neist...aga mis teha...nende valik

teised on muutunud sellisteks esteetideks, et neid on raske tõsiselt võtta...nende kogu aeg kulub väliste pisiasjade kohendamisele...ja nad kipuvad asjade sisu ära unustama...peaasi, et "õige" mainege brand seljas või istumise all oleks....eriti hakkab see silma kontorirottide juures, kes on elust kuidagi võõrdunud...ja arvavad, et ilma ülikonnata ei või üldse välja tulla...nad on päris lõbustavad....

Lola69
Võrrandi muutuja

Registreeritud: 09.11.2002
Viimane külastus: 9.08.2015
Otsib: kirjasõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.04.2005 kell 22:54 Reply With Quote
Ma ei usu et see tarkuses/harituses nii kinni on. Pigem otsib mõni omale armastatut, kes peaks vastama mingile kindlale kujutelmale ning ei jäta ruumi ka pisimaks kõrvalekaldeks. Siin polegi viga mitte otsitavas vaid otsijas. Liigne jäikus ei ole südameasjades just parim abimees.

Milleks siis üldse kasutada sõna "armastatu", kui nõudmised on liiga kõrged ja kompromisse ei suudeta teha? Mina ütleks siin pigem, et otsitakse mõistlikku kaaslast. Armastus on ikka rohkem südame asi ...

PS! Enne uue teema püstitamist kasutage otsingut!

Leekides hukkus ka liblikas. Hoia pikivahet!

Vanapaks
Vastaline Krants

Registreeritud: 12.04.2005
Viimane külastus: 8.05.2011
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.04.2005 kell 07:09 Reply With Quote
Eks ta ju mingil määral võimalikku partnerite ringi kitsendab. Aga on seal ka muid huvitavaid asjaolusid. Kiiremini kui haridustase paistab mõnel inimesel tõusvat enesehinnang. Eriti on torganud see silma peda lõpetanute seas. Kui neile seal ikka aastate kaupa on pähe taotud, et nad on Maa Sool ja muidu ka kõige-kõige-kõige, siis on inimene ikka nii õhku täis, et kohe mitte keegi ei ole piisavalt hea. Kuigi ise on sealjuures tyhmä kui novembrikuu öö....
Samas, kui noor õpetaja satub kuskile kolkakolhoosi, kus reeglina IQ on võrdne kirsanumbriga, inimestel on seljataga viis põlve kroonilist alkoholismi ja kes vähegi on suutnud see jehat on tõmmand.....jälle

Ma veidi ajaloohuviline ja rääkisin eespool juba möödunud aegadest. Tänapäeval mängib haridustasemest hulga suuremat rolli sendiseis.

Niipaljukest siis haridusest. Aga tarkusega pole sel küll nüüd midagi pistmist. TARKADE inimeste maailmas selliseid muresid lihtsalt ei esine.

Ray
Friik

Registreeritud: 28.08.2002
Viimane külastus: 5.05.2013
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.04.2005 kell 07:19 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: oliver
Mõtlesin, et ehk targematel/haritumatel on raskem leida endale kaaslast ja armuda ning leida armastatu kuna nad nõuavad vastaspoolelt rohkem. Ei tee järelandmisi ega lepi nii kergelt teise vigadega.... või ikkagi armastatu otsimisel oleme kõik ühtemoodi lollid ???

Inimesed on enamikus siiski valdavalt emotsionaalsel tasandil otsustavad selles sfääris.

Niipaljukest ehk küll, kui mõni kogemata enda ego gigantseks mõtleb ja püüab siis "võrdväärset" otsida.

MariaShdw
Algaja

Registreeritud: 19.02.2005
Viimane külastus: 23.08.2013
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.04.2005 kell 08:22 Reply With Quote
Ma arvan, et kõik sõltub ikka sellest, millist kaaslast otsid. Pealegi, nagu ühest teemast mõned ajad tagasi selgus, ei peakski vahepeal otsima, peaks laskma lihtsalt asjadel minna ja mitte nii väga pingutama.

Mida laiema silmaringiga inimesed on, seda enam nad oskavad samastuda erinevate inimestega. Arvan just, et niimoodi on kergem leida just see ainus ja õige. Teatavasti, pluss ja miinus täiendavad teineteist.

Ja veel arvan, et kitsa silmaringiga ja vähese haritusega inimestel on raskem kedagi leida. Jäävad nad ju omasuguste sekka pidama. Ehk siis valitakse suht sarnaste seast. See tingib ka põhjuse, mix on mõni pere põlvi üht moodi, ja emad ei erine oma emadest ning ka sama isadega.

Deiviidas
Hundi aaria ooperist Tagahambad

Mees
Registreeritud: 12.12.2003
Viimane külastus: 2.11.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.04.2005 kell 11:11 Reply With Quote
Haritum inimene on kindlasti väga valiv. Kuid kas see takistab teda partnerit leidmast on iseasi. Haritud inimene ja haritud inimene võivad ka erineda. Kõik on kinni ikkagi inimese iseloomus ja tema käitumisnormides. On haritud inimesi, kellel on suhtlemisraskusi. Nendel võib olla väga raske endale kaaslase leidmisega. Ka teises äärmuses viibivatele inimestele võib see küllaltki raske olla. Näiteks on haritud inimesi, kelle ego pressib teisi isikuid tema ümbrusest eemale. Aga need on kardinaalsed näited. Ühesõnaga kõik on suhteline.
li-li
pensil;)

Naine
Registreeritud: 02.08.2002
Viimane külastus: 20.04.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.04.2005 kell 12:41 Reply With Quote
mulle advokaat esitas muide sama küsimuse, et mix ja kas.....no mix pole ma endale kedagi kõrvale soetand...kui ma vaid teax, sest tarkusega ma küll nüüd ei hiilga aga hetkel mulle lihtsalt sobib nii ja olen rahul

armastuse maagiline arv
on üksteist
veel pole hilja
hakata armastama
/Ott Arder/

oliver
Algaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.04.2005 kell 16:24 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: MariaShdw

Ja veel arvan, et kitsa silmaringiga ja vähese haritusega inimestel on raskem kedagi leida. Jäävad nad ju omasuguste sekka pidama. Ehk siis valitakse suht sarnaste seast. See tingib ka põhjuse, mix on mõni pere põlvi üht moodi, ja emad ei erine oma emadest ning ka sama isadega.

Sellega nõustun küll et ikka enamus kipub jääma omasuguste hulka. Vahel isegi siis kui IQ lubaks paremat. On see tingitud sellest, et vanemad on nende jaoks eeskujud armastusasjades ? <loodetavasti suudate mu mõttekäiku mõista>

hannes63
Otsimas püüdmatut...

Registreeritud: 19.03.2005
Viimane külastus: 22.12.2009
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.04.2005 kell 17:10 Reply With Quote
Ma ka ei torma arvama, et targematel/ haritumatel on raskem omale valida elukaaslast/ abikaasat.
Pigem kergendab see faktor õige valiku tegemisel, kui inimene on rohkem õppinud ja on seejuures laiema silmaringiga.
Tarkus on nagu jõgi: mida sügavam ta on, seda vähem häält ta teeb.
Omandatud teadmised on üks pool aga inimene oma soovide, tahtmiste, iseloomu, isikuomaduste poolest on elu teine pool....Kindlasti on targema inimesega kergem vestelda igal teemal, seda ju eitada ei saa.
Tarkus on teadmine, mis on muutunud inimese osaks.

Tähtis pole tõsiasi, kes sa oled olnud, oluline on kes sa tahad olla.

kiaara
Kasutaja

Registreeritud: 01.04.2005
Viimane külastus: 26.06.2009
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.04.2005 kell 17:21 Reply With Quote
ma arvan et haritumatel on natukene raskem endale kaaslast saada ...eriti haritumatel naistel kuna mehed kardavad yldiselt endast targemaid naisi .....
aga samas ma ei arva et targemad inimesed n6uavad teiselt inimeselt rohkem pigem on inimestel selline kartus ja eelarvamus
aga ega armastuses pole sellised asjad nii t2htsad ,kui kaks inimest ikka k6rvuni armuvad pole sellel mingit t2htsustkui haritud inimene on v6i ei ole ...

missdarkness
Auväärne Kasutaja

Registreeritud: 15.05.2004
Viimane külastus: 4.12.2005
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.04.2005 kell 20:21 Reply With Quote
targematel võtab see kauem aega, nad teavad, mida tahavad ja ei tee mingeid järeleandmisi(juhu kui nad ei ole keskeas ja jubedalt meeleheitel)

armsama usaldus...

Aike
unenägudemeister

Registreeritud: 18.07.2003
Viimane külastus: 19.03.2011
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.04.2005 kell 20:50 Reply With Quote
On üks ütlus.Eks otsustage ise.
Tark naine ja loll mees katastrohv.
Tark mees ja loll naine ideaalne abielu.
Muidugi ei tasu võtta kõike öeldut sõnasõnalt.
Kuid harituse vahe mängib siiski rolli.
Kujuta ette - Sina oled näiteks kõrgharidusega aga Sinu mees ainult alkkool või paremal juhul keskeri.
Teie maailma vaated on juba erinevad.Teie suhtumine elusse ja elamise kunsti.

Elu on elamiseks mitte irisemiseks.

Lola69
Võrrandi muutuja

Registreeritud: 09.11.2002
Viimane külastus: 9.08.2015
Otsib: kirjasõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.04.2005 kell 21:29 Reply With Quote
Mul pole vaja seda ette kujutada, et naine on kõrgema haridusega ja mees heal juhul kõigest keskeri. Sest nii mu elus just parasjagu ongi.
Miks see nii hirmus ettekujutada peakski olema? Kõik on ikkagi inimestes kinni. Muidugi, kõrgelt harituna võib võtta pähe, et meespool ei tohi mingil juhul olla hariduselt madalam ja siis ühel hetkel peale pikka proovimist-otsimist tõdeda et "jäingi üksi". Olgugi, et on olnud ka neid, kes on pugenud südamesse ja andnud hetkeks tunnetele tiivad, ent nende puhul pole olnud täidetud see "kõige" tähtsam eeldus .. sobiv haridustase.

Paarisuhte õnnestumise määrab minu jaoks ära ikkagi miski sootumaks muu kui harid(t)ustase kui eesmärgiks ei ole just mõistuse- või rahakooselu.

Mis puutub minu kõrgemasse ja mehe keskerisse, siis kujuta aga ette ... ju see meie suhtumine elusse ja elamise kunsti kogu erinevuse kiuste ikkagi eluterve tulemuse annab, sest erinevalt paljudest "võrdselt" haritud paaridest, kes vahel ei mäleta enam teineteise nägugi , oleme meie ikka koos. Ja õnnestunult. Kui eelarvamused ei piira silmaklappidena vaatevälja, siis on elu palju värvilisem kui arvata võiks.

PS! Enne uue teema püstitamist kasutage otsingut!

Leekides hukkus ka liblikas. Hoia pikivahet!

Pipilota
unetud ood tais armastust

Registreeritud: 21.10.2004
Viimane külastus: 17.09.2016
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.04.2005 kell 21:37 Reply With Quote
Lolaga nous. pealegi ei saa me raakida formaalselt kooliharidusest, vaid pigem haritusest... inimese enda silmaringist, lugemusest jms

"on võimatu olla masenduses kui sul on õhupall "
winnie puhh

Hilikas
Kasutaja

Registreeritud: 20.05.2004
Viimane külastus: 12.04.2006
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.04.2005 kell 22:42 Reply With Quote
ühinen lola'ga, jagan täielikult tema arvamust.

veel miskit?

susanna
Susanna-I'm crazy loving you

Registreeritud: 02.02.2004
Viimane külastus: 6.09.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 27.04.2005 kell 20:24 Reply With Quote
kõik oleneb vaid sellest, missugused nõudmised ise esitad ise-endale
kui oled pähe võtnud, et ei sobi ja ei kõlba elada endast madalama haridusega kaaslasega, siis sealt need hädad algavad
ollakse kinni mingitest arusaamadest ja ongi jamad käes
kui numbrit sellest ei tehta , siis on ju kõik korras
kes mida väärtustab paarilises

Karda inimest, kellel on üksainus raamat./ Bertrand Russel

http://www.youtube.com/watch?v=9hMrY8jysdg&NR=1

ZyOn
Suhtlemisaldis

Mees
Registreeritud: 11.11.2003
Viimane külastus: 20.03.2010
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 28.04.2005 kell 07:58 Reply With Quote
Mingil määral kindlasti on raskem, kui keskmine võltsblond klubibeib ikka tuleb oma jaburat juttu ajama siis tekib naer mitte külgetõmme.

It's hard to be humble, when you're perfect in every way.

liisbeth
Auväärne Kasutaja

Registreeritud: 25.09.2004
Viimane külastus: 26.03.2008
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 28.04.2005 kell 09:19 Reply With Quote
ma arvan ka, et pigem võtab see leidmine rohkem aega (mida mõnes mõttes võib ju ka tõlgendada, et on raskem leida), kuid samas usun, et suhete kvaliteet on parem, ei lepita esimese ettejuhtuvaga. oma kunagistest klassikaaslastest, kes jäänud keskkooliharidusega, olen liigagi paljude suust kuulnud lauset "abiellusin ja sain temaga lapsed, sest kes see muu mind ikka tahab, parem siis juba tema..." vot see on masendav. ise olen rõõmsalt üksi, panen sõna kooselu kuuldes kiiremas korras vastassuunas jooksu, aegajalt masendun oma vanatüdruku staatuse pärast, kuuldes, kuidas keegi jälle abiellunud või lapse saanud on. aga - ennemini olen üksi ja kui emaks saamise soov üle pea kasvab, siis mõne normaalse ja haritud mehe lapse saamise eesmärgiga voodisse saamine ei ole just kõige suurem kunst. seega - ennemini olen üksi lapsega, kui koos mingi madalalaubalisega.

diagnoos - elukutseline snoob!

oliver
Algaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 28.04.2005 kell 09:24 Reply With Quote
Tsitaat:Algne postitaja: MariaShdw

Sellega nõustun küll et ikka enamus kipub jääma omasuguste hulka. Vahel isegi siis kui IQ lubaks paremat. On see tingitud sellest, et vanemad on nende jaoks eeskujud armastusasjades ?
<loodetavasti suudate mu mõttekäiku mõista>Paluks vastuseid....

sinukalla
Kasutaja

Registreeritud: 19.06.2005
Viimane külastus: 25.11.2012
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 28.06.2005 kell 04:51 Reply With Quote
on tõesti raskem kaaslast leida,ma ei ole ise just kõrgharidusega geenius aga igat lolli kah ei vahi enam.Rohkem mängib muidugi lai silmaring rolli.Targast nelja seina vahel istujast ju ka kasu pole
<<  1    2  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Seksperdid | Galerii | Tutvus | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0207539 sekundit