Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2    3    4  >>
Autor: Teema: Miks ma ei leia kaaslast?
berta
muutumas...

Registreeritud: 22.11.2004
Viimane külastus: 29.10.2007
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 01.07.2005 kell 11:21 Reply With Quote
Päris karm hinnang Lolal. Aga mis siis teha kui on mindud kompromissile ja siis mõne aasta pärast selgub, et oled ikkagi leidnud selle "õige"? Kas siis tuleks "kompromiss" kompromissitult üle parda visata? Keeruline valik peab ütlema.
View User's Profile View All Posts By User
Lola69
Võrrandi muutuja

Registreeritud: 09.11.2002
Viimane külastus: 9.08.2015
Otsib: kirjasõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 01.07.2005 kell 11:36 Reply With Quote
Karm või mitte .. Nii näen mina maailma. Vähemalt suhete osas. Ega see suhete tekitamine on üks paras "kvalifikatsioonivõistlus".

Mind hämmastab see pidev "nõudmine". Ja seejuures just see, et kuskilt ei paista välja, et nõudjale ka teise poole "nõudmised" olulised oleksid. Pigem on kõigil üks ja peamine nõudmine, et "minule nõudmisi esitada EI TOHI".
No ja leitaksegi see vastavalt nõudmistele "kvalifitseerunu" (kaaslane, partner, mees, naine siinkohal öelda tundub juba lausa imelik .. see juba nagu sport või krt teab mis, see otsimine-leidmine), üritatakse kooselamist. Aga kooselu (abielu .. kuidas kellelegi) on kompromisside kunst. Ainult MINA peal seda üleval ei hoia. Noh, heal juhul saab, kui on üks allaheitlik pool. Aga see pole ju jällegi eriline ideaal.

Kõige selle valguses tundub, et see omamoodi üksindus on paratamatus. Inimesed ei taha tegelikult koos elada või partnerit omada (ma ei pea siin silmas kui omandit omama).

Ja palun ette vabandust kui ma liiga kuri olen. Aga see pidev suhtest-suhtesse silkamine, üks suurt hädladamine, et "ei leia kaaslast", et "normaalseid" ei ole ... See tants ja tagaajamine nõudmiste ja MINA-maailma ümber on ebanormaalne. Milleks siis veel normaalne kaaslane

PS! Enne uue teema püstitamist kasutage otsingut!

Leekides hukkus ka liblikas. Hoia pikivahet!

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
Lycette
Auväärne Kasutaja

Registreeritud: 20.10.2004
Viimane külastus: 6.05.2009
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 01.07.2005 kell 11:53 Reply With Quote
Kõigil on ju oma nõudmised ja ootused. Ja see, et keegi on leidnud endale oma nõudmistele vastava kaaslase ei näita veel mina-kesksust, minu arust. See kui oled kellegi leidnud, siis enamus jaolt oled ju ise ka vastanud kellegi nõudmistele ning sellest ongi suhe alguse saanud. Vastasel juhul oleks see tõesti olnud teisest traktorina üle sõitmine ja see oleks väga alatu.
valvejoodik
Kasutaja

Registreeritud: 24.06.2005
Viimane külastus: 4.02.2011
Otsib: sõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 01.07.2005 kell 12:55 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Lola69
Ja seejuures just see, et kuskilt ei paista välja, et nõudjale ka teise poole "nõudmised" olulised oleksid. Pigem on kõigil üks ja peamine nõudmine, et "minule nõudmisi esitada EI TOHI".
...
Aga kooselu (abielu .. kuidas kellelegi) on kompromisside kunst. Ainult MINA peal seda üleval ei hoia.

Et tuleks kohe algul selgeks teha, millistes "nimekirja" klauslites üldse järeleandmisi ei tee ning millistele võib kaalukate argumentide puhul mööndusi teha?

Algul, jah, tehakse mööndusi aga hiljem hakkavad igapäevaelus ikkagi need "pisiasjad" häirima. Samas peaks just nende pealt MÕLEMAPOOLSELT kompromisse tegema ja oleks kõik ilus.

Ainuke probleem on , et kumbki ei tohi ära unustada, et ta läks kunagi kompromissile
Mehed unustavad, et nad vuntsisid ennast algul üles ja jätsid endast parema mulje. Naised võtavad tagataskusse peidetud tuleharkluse välja

hannes63
Otsimas püüdmatut...

Registreeritud: 19.03.2005
Viimane külastus: 22.12.2009
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.07.2005 kell 08:52 Reply With Quote
Elu ongi üks otsingute teerada, mida mööda astume...
Kaaslase (elukaaslase) leidmine on samuti keeruline ettevõtmine. Tean ka ise mitmeid naistuttavaid, kes on materjaalselt- ja edukuselt igati kindlustatud aga kasvatavad ikkagi üksi lapsi või last, sest nad lihtsalt omale kaasat ei leia. Tõsi see on probleem, sest nagu eelpool juba on ka kirjutatud faktist, et Eestis lihtsalt mehi ei jätku...
Ööklubid pole vast siinkirjutaja meelest samuti see õigem koht omale kaaslase otsimiseks. Rahvalikel üritusetelt, turismireisidelt, kokkutulekutelt võib ennamalt midagi "huvitavat" silma jääda...
See, et tänasel päeval naised tutvuste sobitamisel aktiivsem pool on...see on fakt ja ega mehed seda ka pahaks ei pane.

Tähtis pole tõsiasi, kes sa oled olnud, oluline on kes sa tahad olla.

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
salliise
Friik

Registreeritud: 01.09.2004
Viimane külastus: 16.09.2010
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.07.2005 kell 08:55 Reply With Quote
Sellega vist ongi nii, et vahel ei ole nagu kedagi silmapiiril ja teinekord ronib uksest ja aknast toredaid tüüpe sisse ja siis ole hea ja vali see õige välja.
Vahel on kasulik hoopis iseenese sisemisi sügavusi uurida. Võta vahelduseks mõni päris uus hobi ette täiesti võõras seltskonnas. Hakka mägironimist harjutama vmt. Tutvusring laieneb ja äkki satub mõni huvitav tüüp silmapiirile.

Kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka peab saama.

bimbo
Kasutaja

Naine
Registreeritud: 29.09.2004
Viimane külastus: 26.04.2014
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.07.2005 kell 18:52 Reply With Quote
Ma ei oskagi aidata selle õige leidmisega, arvan et suhtlema peab ja palju ringi piiluma ja kohtamas käima. Küll ükskord satub keegi kes väga meeldib ette. ja hariduse kohapealt peaks veidi vaoshoitum olema. Mehed jooksevad minema kui naine hakkab oma haridut ette näitama. Kutsekooli lõpetanud kokkal on suurem võimalus leida meest kui kõrgelt haritud naisel paraku.

musirull
Algaja

Registreeritud: 28.06.2005
Viimane külastus: 27.07.2005
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.07.2005 kell 20:20 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: prints33
Vanust 30 kandis, väljanägemine 164/55, IQ-ga korras (kõrgharidus) ja kui oma töökohta mainin, siis tõmbuvad kõik austajad suurest aukartusest nurka. Nii et võibolla on vastupidi, mul raske leida inimest, kel IQ on samal tasemel või, nagu mulle meeldiks, tsipa kõrgem?

Kui Sa oma IQ-ga, kõrgharidusega ja aukartust äratava töökohaga hooplema hakkad, siis tõmbavadki normaalsed mehed uttu ja vangutavad vaikselt pead

Oh häda, nüüd said valesti aru. Oma arust ma ei hooplenud üldse, lihtsalt vastasin sulle täiesti ausalt. Kui sa kahtlesid mu IQ-s, siis polnud see kah kuigi meeldiv, pidin siis ütlema, et kõrgharidus... Töökoht pole mitte aukartust äratav, vaid spetsiifiline. Kui mõned mehed on kuulnud, millega tegu, siis ütlevad kohe "oi, sellest asjast ma ei jaga mõhkugi" ja olemegi töö teemaga umbe jooksund. Mule pole olnud mingit kavatsust tööga hoobelda, kuigi olen oma eriala fänn.
Vanust ning mõõtusid ma ei valetanud ja mingil ajal riputan ühe pildi ka galeriisse. Ma pole mingi miss universum ja pole ennast kunagi ilusaks pidanud, aga häbeneda pole ka suurt midagi.
Tänu sulle saan aru, kui kergesti võib mu sõnu valesti mõista.

musirull
Algaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.07.2005 kell 20:27 Reply With Quote
Dillinger, ära ole nii kindel. Ka selles sihtgrupis on piisavalt vabu mehi, kuid nendel on samamoodi latt kõrgel ja tõenäosus sellistega kokku sattumiseks on sama kui kahe traktori kokkupõrge Kihnu saarel.

Peaks tegema "kõrge lati klubi"?

Oma arust pole ma kedagi solvanud. Miks te nii iroonilised olete? Ma püstitasin teema täiesti siiralt.

musirull
Algaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.07.2005 kell 20:31 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: kontorihiir
juhus on pime, tavatsetakse öelda....

ma ei usu, et musirull nüüd küll hoopleb oma kõrghariduse ja ametiga....kus te seda kõik välja lugesite?...kui inimesega tutvutakse, siis ju ikka rägitakse - mis, kes ja kus....sõltuvalt olukorrast muidugi...
aga et mehed kardavad tarku naisi...njah..see võib ju nii olla küll, aga mitte alati....
endal oli kunagi kõrgkooli ajal juhus, kui tutvusin polütehnikumis õppiva sportliku noormehega...käisime väljas ja üldse oli hiiglama lõbus , muideks, voodini ei jõudnud!...kuid ühel päeval ta ütles mulle, et ta tunneb minu kõrval alaväärsuskompleksi!..olin ikka tõsiselt üllatnud...ja nii asi ära lõppeski..kahjuks....

sa musirull hoia oma haridus ja amet esiagu siis oma teada, las mees saab sinu olemusega esmalt paremini tuttavaks...ja hiljem pole su amet ega haridus ka enam olulised ...edu

Jumal tänatud, keegi sai minust ka õieti aru Loomulikult ma ei hoobelnud ja just nimelt räägitakse esimesel kohtamisel kus keegi töötab, mida õpib jne. Ma ei saa aru, miks mind materdama hakati? Ma ei kujuta ette, et sõlmin viimase peal suhte mehega, kes ei tea kus ma töötan.

musirull
Algaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.07.2005 kell 20:35 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Vanapaks
Miks keegi kaaslast ei leia- ei tea mina.
Aga minu tähelepanekud vanatüdrukutest: ülimalt minakeskne maailmapilt. On siis selleks õhkutäis olemiseks ka reaalset põhjust või mitte. Ja kui seda hiigelego ei kompenseeri ülihea pakend või kaasavara või ma_ei_tea_mis_veel ja kui ei leita ka sellist masohistitüüpi, kes enda muruks madalamaks surumisest numbrit ei tee, siis ongi kööga.

Appi! Millised otsustused inimese kohta, keda sa üldse ei tunne! Hiigelego! Minul?
Ja pealegi, ma pole mingi vanatüdruk, olin 10 aastat abielus ja mul on kaks suurepärast last.

Tasapisi hakkan juba kahetsema, et selle teema üles võtsin Nii valesti saadakse aru, et väga kurvaks teeb.

musirull
Algaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.07.2005 kell 20:38 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: salliise
Sellega vist ongi nii, et vahel ei ole nagu kedagi silmapiiril ja teinekord ronib uksest ja aknast toredaid tüüpe sisse ja siis ole hea ja vali see õige välja.
Vahel on kasulik hoopis iseenese sisemisi sügavusi uurida. Võta vahelduseks mõni päris uus hobi ette täiesti võõras seltskonnas. Hakka mägironimist harjutama vmt. Tutvusring laieneb ja äkki satub mõni huvitav tüüp silmapiirile.

Sul on toredad mõtted, aitäh, olen mõelnud mõne uue hobiga tegelema hakata, aga siiani pole seda sammu astunud.

valvejoodik
Kasutaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.07.2005 kell 20:40 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: musirull
Oma arust pole ma kedagi solvanud. Miks te nii iroonilised olete? Ma püstitasin teema täiesti siiralt.

Iroonilist pole siin midagi, pigem tõsise fakti konstanteering. Küsimus ju oli, et "miks ma ei leia kaaslast". Ja vastused on kahte sorti - mõlgutused teemal, miks Sa ei leia kaaslast ja nõuanded, kuidas teda leida

Tõsi, sulle võib ironiseerimisena tunduda siin arutatud mitteleidmise põhjused aga enamus kirjutajaid - kui üldse keegi - sind ju ei tunne tegelikult ja Sa pole enda põhjaliku kirjeldamisega eriti vaeva ka näinud
JA kas seda tegelikult ongi vaja?
Eesmärk on ju aidata kaasa kaaslase leidmisele ja selle eesmärgi on teema täitnud. Kel huvi, kirjutab privaatkirja. Sa ju ikka loed oma privaatkirju siin foorumis ja HOT-i mailikastis?

musirull
Algaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.07.2005 kell 20:51 Reply With Quote
Mida sa temalt ootasid? Võibolla midagi sellist, mida meestelt on üldse palju loota?

Ma ei oodanud midagi. Tegime koos palju toredaid asju ja mulle ta seltskonnas meeldis ja meeldib ka praegu. Kui ta kokku kolida tahtis, siis küsisin endalt, kas ma oleksin selles kooselus õnnelik. Teadsin et ei ole, sest ma polnud armunud. Kas ma olen tõesti imelik, et ootan tundeid?
Palun öelge mehed, kas see on tähtis, et te armastate oma naist ja et tema armastab teid?

valvejoodik
Kasutaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.07.2005 kell 20:53 Reply With Quote
Tsitaat:
olin 10 aastat abielus ja mul on kaks suurepärast last.

Tasapisi hakkan juba kahetsema, et selle teema üles võtsin Nii valesti saadakse aru, et väga kurvaks teeb.

Njaa.. need vabad mehed, keda mina tunnen panevad kõige nelja tuule poole, kui kuulevad, et tibil on laps(ed). Karm kuid tõsi. Ja normaalsusega pole siin ka enam midagi pistmist

Kahetsemiseks pole küll põhjust - nii vähese info põhjal on sellised kommentaarid kerged tulema.

Vanapaks
Vastaline Krants

Registreeritud: 12.04.2005
Viimane külastus: 8.05.2011
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.07.2005 kell 20:57 Reply With Quote
Tsitaat:
Tsitaat:
Miks keegi kaaslast ei leia- ei tea mina.
Aga minu tähelepanekud vanatüdrukutest: ülimalt minakeskne maailmapilt. On siis selleks õhkutäis olemiseks ka reaalset põhjust või mitte. Ja kui seda hiigelego ei kompenseeri ülihea pakend või kaasavara või ma_ei_tea_mis_veel ja kui ei leita ka sellist masohistitüüpi, kes enda muruks madalamaks surumisest numbrit ei tee, siis ongi kööga.

Appi! Millised otsustused inimese kohta, keda sa üldse ei tunne! Hiigelego! Minul?
Ja pealegi, ma pole mingi vanatüdruk, olin 10 aastat abielus ja mul on kaks suurepärast last.

Ja kust sa lugesid välja, et just SINUST ja ainult SINUST juttu oli? Enda arvates rääkisin enda tähelepanekutest vanatüdrukute osas. Kas mitte siin ei väljendugi see "maailm tiirleb ümber minu" suhtumine?

musirull
Algaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.07.2005 kell 20:58 Reply With Quote
Tsitaat:
Tsitaat:
Algne postitaja: dex
Ilmselt, kas õpetaja või õppejõud . Selline amet mõjub kahjuks halvasti - kuigi peab tunnistama, et olin isegi hetk tagasi 10 cm kaugusel paberite õpetajakoolitusse sisseviimisest .
No mis õpetajatesse puutub, siis väga paljudel kujuneb kiirkorras välja selline kolmanda klassi juntsudele tunniandmise autoritaarne hääletoon ja suhtumine. Ma isiklikult katsun sellistest 24/7 võimalikult kauge kaarega ringi käia. No mis nii targa inimese sära ikka varjutada. (Siia sobiks nüüd väga Lola allkiri aga ei tea kuda selle kopileftiga on... )

Ma ei ole õpetaja. Huvitav, millal sa mu hääletooni kuulsid? Või millal suhtumist tunda said? Mis see 24/7 on? Ja kus sa tead, kas ma olen tark või mitte?

Vanapaks
Vastaline Krants

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.07.2005 kell 21:01 Reply With Quote
Tsitaat:
Ma ei ole õpetaja. Huvitav, millal sa mu hääletooni kuulsid? Või millal suhtumist tunda said? Mis see 24/7 on? Ja kus sa tead, kas ma olen tark või mitte?
Vt. minu eelmine postitus selles teemas. 24/7 tähendab 24 tundi jutti ja 7 päeva nädalas ehk siis kogu aeg.

musirull
Algaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.07.2005 kell 21:10 Reply With Quote
Njaa.. need vabad mehed, keda mina tunnen panevad kõige nelja tuule poole, kui kuulevad, et tibil on laps(ed). Karm kuid tõsi. Ja normaalsusega pole siin ka enam midagi pistmist

Pole just kõrget IQ-d vaja, et seda ka ise taibata, ja tegelikult, selleni ma jõuda tahtsingi. Et kas laps(ed) on ületamatu takistus. Loomulikult on. Aga miks?

Vanapaks
Vastaline Krants

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.07.2005 kell 21:15 Reply With Quote
Lapsed on muidugi mingi tegur küll, aga ei arva isiklikult, et nüüd ületamatu. Kuidas kellelegi seega. Aga eks ta jälle võimalikku "ohvrite" arvu vähendab.
musirull
Algaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.07.2005 kell 21:15 Reply With Quote

Ja kust sa lugesid välja, et just SINUST ja ainult SINUST juttu oli? Enda arvates rääkisin enda tähelepanekutest vanatüdrukute osas. Kas mitte siin ei väljendugi see "maailm tiirleb ümber minu" suhtumine?

Sul on targad tähelepanekud vanatüdrukute osas. Mina jälle tunnen paari väga toredat vanatüdrukut.

Vanapaks
Vastaline Krants

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.07.2005 kell 21:17 Reply With Quote
Tore on. Mul ei ole kahjuks vedanud...
valvejoodik
Kasutaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.07.2005 kell 21:28 Reply With Quote
Tsitaat:
Lapsed on muidugi mingi tegur küll, aga ei arva isiklikult, et nüüd ületamatu. Kuidas kellelegi seega. Aga eks ta jälle võimalikku "ohvrite" arvu vähendab.

Tegur on see asjaolu juhul, kui mehel lapsi pole. Arvatakse, et kui naisel on juba lapsed, siis vaevalt et ta neid juurde enam tahab. ja kui tahabki, siis praegu se näite puhul oletame, et mees tahab 2 last lisaks. Ja 4 last võib õle (majandusliku) jõu käia.

NB! Ma ei räägi kõigi meeste nimel vaid siit-sealt kuuldud kildude põhjal oma tähelepaneku

valvejoodik
Kasutaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.07.2005 kell 21:43 Reply With Quote
Musirull - ma ei tea, palju sa siin antud soovitusi üldse arvesse võtad aga mina paneks tutvumisportaalidesse oma pildi ja päris põhjaliku kirjelduse. Lisaks muudele siin antud soovitusetele.
Särk kirjaga "olen vallaline ja otsin meest" on paraku kõige julgemate tee kuid samas minu arvates kõige tõhusam

Enamus nendest üksikutest naistest, keda mina tunnen, häbenevad oma üksiku staatust ja mitte mingi hinna eest oma nahka tutvumisturule ei taha viia. Et mis siis küll saab, kui töökaaslased teada saavad
Vähem reklaami, väiksem valik (kui üldse).

(Huvitav, miks ma enda nõuannete järgi ei talita?
)

musirull
Algaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.07.2005 kell 21:44 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: valvejoodik
Tsitaat:

Tegur on see asjaolu juhul, kui mehel lapsi pole. Arvatakse, et kui naisel on juba lapsed, siis vaevalt et ta neid juurde enam tahab. ja kui tahabki, siis praegu se näite puhul oletame, et mees tahab 2 last lisaks. Ja 4 last võib õle (majandusliku) jõu käia.

Ma ei räägi samuti kõikide naiste nimel, aga tavaliselt vilgub naise ajusopis koguaeg tuluke, et "mis oleks kui (veel üks) laps?" Nii et kui on olemas armastatud mees, üks väga kindel inimene, siis võib lapsi ka 4 olla ja majanduslikud kaalutlused siin nii väga ei loe.
Ja pealegi on paljud (muidugi mitte kõik) üksikemad majanduslikult kindlustatud.

<<  1    2    3    4  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Galerii | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0207100 sekundit