Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2  >>
Autor: Teema: Inimeste käitumine.
dsikibriki
masu päkapikk

Registreeritud: 18.05.2004
Viimane külastus: 31.03.2012
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 28.12.2005 kell 11:31 Reply With Quote
olen mõned ette aimanud, aga sel aastal on seoses tuttavatega palju ebameeldivaid "üllatusi" ette tulnud, olen ikka uskunud inimeste headusse, kuid eelmisel nädalal just enne jõule sain ikka paraja valusa kogemuse - inimesed ei taha ei suuda või ei oska ja nüüd hakatakse oma purunevat kooselu minu süüks ajama:S lugu sai alguse lihtsalt sellest et inimestel pole vist oma elu eldada st see nii igav et hakatakse ühest sõnast mingit vananaiste juttu välja ajama

Alati ei ole mees see kes naisel silma särama paneb,
vahel teeb seda ka hea juuksur ja perfektne meik.

View User's Profile View All Posts By User
sissy84
Umbusklik

Naine
Registreeritud: 11.08.2003
Viimane külastus: 13.11.2019
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 28.12.2005 kell 11:47 Reply With Quote
Pildi järgi ma inimeste kohta otsuseid ei tee kuna sealt ei loe välja labast suhtumist,isatsemist,eputamist,haiglast hihhhiiitamist kui mõni mees läheduses-ühesõnaga ei näe käitumist.Enda jaoks ebameeldivad inimesed sorteerin välja käitumise järgi.Eks muidugi tuleb ka tagant järgi ebameeldivaid apsakaid,st meeldiv inimene võib natuke pingelises olukorras ära keerata ehk osutuda hoopis ebameeldivaks.Inimest ei õpi tundma esimese 10 min ega ka mitte 6 kuu jooksul.Nii mõnigi üllatus võib tulla hoopis peale pika ajalist tutvust.Minu sõbranna vedas mind alt mil olime olnud sõbrannad oma 5-6 aastat.Lihtsalt polnud olnud varem sellist situatsiooni.Osadest saab kohe aru,et inimene on ebameeldiv ja kahtlane,mõni aga näitab esialgu ühte nägu ja hiljem aga osutub hoopis teiseks inimeseks.Seega lamba nahas hunt.
Ühesõnaga nii lihtne see asi pole kohe kindlasti mitte.Ennatlikke otsuseid ei maksaks mitte kunagi teha,muidu ei saagi tuttavaks meeldivate inimestega ja meeldivate pähe võib ka nii saada lamba nahas hundid.

Ära võta südamesse! Võta suhu ja sülita välja.
Elu on nagu lehm, pidevalt saab pulli!

habe
mõttetu mölaööbik

Registreeritud: 27.05.2004
Viimane külastus: 28.06.2018
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 28.12.2005 kell 11:52 Reply With Quote
Siit teisipidi moraal - hea oleks harjutada ka ennast ümbritsevatele endast selget signaali saatma !?! Mina näiteks teen seda reeglina oma esimese loengu alguses end tudengitele tutvustades - ütlen neile kohe alguses ja ausalt et ma olen VASTIK ja nad teevad targasti kui sellega kohe algusest arvestavad.
Tulemus(eksamihinnete alusel) on üldiselt hea!

Sõna antakse sellele, kes karjub kõige valjemini.(Murphy)

sissy84
Umbusklik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 28.12.2005 kell 12:14 Reply With Quote
Ma ladusin kõik oma vead ja halvad asjad mehele välja ning ikka tahab ta koos minuga olla
Mõni inimene räägib oma headest külgedest ainult ja siis õiget palet näidates kaotab teised inimesed.Mõni räägib enda halbadest külgedest ja saab just sõpru juurde

EhtEit
Algaja

Naine
Registreeritud: 28.10.2005
Viimane külastus: 12.02.2009
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 28.12.2005 kell 14:25 Reply With Quote
kui juba tekib selline alateadlik vastumeelsus siis ma ei hakkagi üldse suhtlema... nii et suht raske on öelda kui tõene mu liigitus oli... a samas esmapilgul meeldivad inimesed on ikka üldjuhul meeldivad olnud... mõne väikse erandiga muidugi

Mulle meeldib väga üks laul... ma ei tea täpselt, kes seda esitab ja mis laulu pealkiri on... aga laulu vidjos ühes kohas on nii, et mees läheb trepist üles ja valged sokid on jalas

JoanMadou
pixie

Registreeritud: 22.11.2004
Viimane külastus: 10.10.2007
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 29.12.2005 kell 13:24 Reply With Quote
Ei ole sellises asjas väga tugev. Suhteliselt tihti juhtub et esmapilgul sümpaatne inimene siiski pole seda, ning keegi kes kahe silma vahele jäi on täiesti fantastiline inimene. Proovin inimesi mitte 'maha kanda', kuna tean et mul ei pruugi õigus olla.

Let's go save the world guys!

mannux
Kasutaja

Registreeritud: 06.01.2006
Viimane külastus: 1.04.2006
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 07.01.2006 kell 00:17 Reply With Quote
Harva juhtub.

Säilitage paanika!

Leni
Friik

Naine
Registreeritud: 02.12.2005
Viimane külastus: 13.01.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.09.2017 kell 08:30 Reply With Quote
Võõraste inimeste puhul ei oska üldse vist, pole nagu mõelnud? Ei puutu kokku ka eriti viimasel ajal.

Lähedaste inimeste puhul väga hästi ja sellepärast võib-olla ootaks ka et inimesed nagu muutuks ajas rohkem vahel (see ei ole hea-halva teljel, lihtsalt vähem of the same-old same-old, selles mõttes) või idk mida ma otsin inimestest. Ennast vist.

sissy84
Umbusklik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.09.2017 kell 10:20 Reply With Quote
Tore näha nii vana teemat. Lisaks vanemaks saamisele teen vähemalt kirjavigu vähem kui 12 aastat tagasi.

Võõraste inimeste puhul on inimeste lugemine mu jaoks ilmselgelt lihtsam kuna ma ise olen ettevaatlik. Sellega seoses kasutan ma varem loetud kehakeele raamatu teadmisi ja lisaks analüüsin rohkem inimeste jutus peituvat sisu. Psühholoogia raamatud on ka vast kasuks tulnud.
Omasid usaldan ma rohkem ja seetõttu olen pidanud neis ka rohkem pettuma. Kõige rohkem häirib mind paljudes inimestes see, et neil puudub empaatiavõime ja tihti on nad ainult omakasu peal väljas.

metsapull
master

Mees
Registreeritud: 08.01.2017
Viimane külastus: 1.07.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.10.2017 kell 23:03 Reply With Quote
Selles osas olen ma üsna tihti ekslikult otsustanud.
Olen tekitanud eelarvamuse, teatud välimuse ja näojoontega inimeste kohta, et nad on kõik ülbed ja üleolevad.

Väga suur viga minu poolt, kokkuvõtvalt.
Olen väga kehv inimestetundja oma piiratud suhtlemisoskuse tõttu.

<<  1    2  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Seksperdid | Galerii | Tutvus | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0153809 sekundit