Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2    3  >>
Autor: Teema: suhteröövija arvuti
jaanely
Auväärne Kasutaja

Registreeritud: 05.07.2005
Viimane külastus: 5.04.2013
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.01.2006 kell 13:31 Reply With Quote
suhteröövija arvuti

mul tuttaval selline olukord,et mees muudkui passib arvuti taga. ei saa sexigi enam,omavahelist suhtlemist ja rääkimist pole ammu.mees ei märka magadagi. ja koos on oldud u 4 aastat. tütarlapsel ei ole minu meelest viga midagi,välimust on ja ajusid oskab ka kasutada. siit tekib nüüd mõte,et kas mehel on midagi viga või on arvuti saatanast? äkki on arvutitele midagi sisse programmeeritud,nagu mingi hüpnoos või nii ja ei saa enam arvuti tagant ära........
View User's Profile View All Posts By User
sissy84
Umbusklik

Naine
Registreeritud: 11.08.2003
Viimane külastus: 11.10.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.01.2006 kell 13:41 Reply With Quote
See ju teada tuntud asi,et arvuti tekitab samuti sõltuvust.Virtuaalmaailm on ju nii hea koht kus saab end reaalist välja lülitada,kaasa arvatud siis muredest.Soovitaksin sellel tütarlapsel otsida kas uus mees ehk panna vana fakti ette kas tema või arvuti.Rääkida asjad mehega selgeks,et ta vähendaks seda arvuti taga istumisaega-seda saab ta vast siis teha kui on juhtme seinast välja tõmmanud.Või kui mees just tööasju ei tee,et hakkaks teda segama.Minu ema hakkas kasuisa segama ja kui ta ikka pidevalt klimberdas ja esc vajutas siis kasuisa väsis sellest ära ja tuli reaalsesse maailma tagasi.Psühholoog aitaks vist samuti.
Mu sõbrannal oli sama mure ja saab samuti sellise kutiga 4 aastat.Sõbranna nii järjekindel tüütamises,et neil kutiga diil,et kui naine kodus, siis arvutiga üle tunni aja ei tegele ja kui kodunt ära siis olgu palju soovib.

Ära võta südamesse! Võta suhu ja sülita välja.
Elu on nagu lehm, pidevalt saab pulli!

anne51
Mul on kahju ...

Registreeritud: 16.01.2006
Viimane külastus: 14.06.2013
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.01.2006 kell 13:44 Reply With Quote
Saatanast? Ole nüüd! Ohja oma fantaasiat!
Mees on tavaline sõltlane. Nii nagu võib sõltuvusse sattuda etanoolist, nikotiinist ja kofeiinist, nii võib sõltuda mänguautomaatidest, arvutist ja seksist. Vean kihla, et tal on mõni minu poolt nimetatud sõltuvustest veel.

jaanely
Auväärne Kasutaja

Registreeritud: 05.07.2005
Viimane külastus: 5.04.2013
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.01.2006 kell 14:08 Reply With Quote
ei mina olen ikka veendunud,et saatanast või on keegi mingi needuse peale pannud....
Lizett
Kasutaja

Registreeritud: 08.01.2006
Viimane külastus: 6.03.2017
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.01.2006 kell 18:38 Reply With Quote
No kui sina arvad, et arvuti on saatanast, siis mina arvan, et sa oled internetist sõltuv kui LINK

Tegelikult enamik inimesi kasutab arvutit tööks, suhtlemiseks või meelelahutuseks ja see on tähtis osa nende igapäevaelust. Millest muidugi liialdamise korral võib tõesti sõltuvusse sattuda. Loomulikult on iga inimese väärtushinnangud erinevad ja seetõttu on ka piirid, kus inimesed hakkavad tõsiselt tunnetama oma sõltuvust, erinevad. Kunagi lugesin kusagilt, et internetisõltuvus avaldub siis, kui inimesel on reaalses elus probleeme ja seda soodustavad: nt.(madal enesehinnang, süütunne, depressioon, ärevus, üksindus, lahkhelid abielus, tööprobleemid, rahalised raskused, vähesed sotsiaalsed kontaktid vms).
Internet pakub samasugust põgenemist reaalsusest ja igapäevaprobleemidest nagu seda teevad alkohol ja narkootikumid. Inimesed võivad internetis luua endale uue identiteedi, teised suhtlevad selle identiteediga ja inimene võib arvata, et need suhted on sama, mis reaalsus. Probleem ei esine mitte kõigil inimestel ja kogu aeg. See tekib alles siis, kui inimesed on interneti tegevustesse nii sisse elanud, et nende tegelik elu jõuab punkti, kus jäetakse hooletusse tervis, reaalelu suhted, töö ja muud kohustused.
Nii, et võib ainult soovitada : sõltuvuse vältimiseks leida huvisid ja lõbustusi ka reaalses maailmas, minna toast välja, suhelda sõpradega reaalses maailmas, tegeleda spordiga, või teha ükskõik mida, peaasi et tegevus ei oleks seotud arvutitaga istumisega. Sõltuvusest vabanemiseks on kõige olulisem aru saada, et muudest tegevustest saadav kasu kaalub tegelikkuses üles arvutist saadava meelelahutuse.
Nii et pole sellel mehel häda midagi ja arvuti ühtigi saatanast, arvan et mingil põhjusel on teie tuttav siiski sattunud internetist teatud määral sõltuvusse.

freelancer
Küünikust vahikoer

Registreeritud: 12.02.2004
Viimane külastus: 29.03.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.01.2006 kell 19:17 Reply With Quote
Kui juba mees naise arvuti vastu vahetab siis pole arvutis küll midagi viga.Lihtsalt temale tundub arvuti oma mitmete nuppudega hulga atraktiivsem kui naisterahvas ja süüdistada pole midagi.Viletsal tantsijal pidid munad ka tantsimist segama.Seni aga kuni sa pole suutnud end huvitavamaks kui arvuti muuta näpigu end ise.
Samas meenus üks ütelus-
Kui naine aknast välja visata siis võibolla mõni koristab ära-kui arvuti siis üldjuhul see ei pruugi maani kukkuda.
Süüdistada internetti-mida veel.

Elada tuleb nii,et isegi hauakaevaja nutaks su matustel.

Lizett
Kasutaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.01.2006 kell 20:11 Reply With Quote
Inimesel on juba loomuses vältida ebameeldivat ja korrata meeldivat, seega püütakse meeldiva tegevuse juurde alati tagasi pöörduda. Ja nii hakkabki tavaline elu, kus pole hasarti, midagi meeldivat ja huvitavat tunduma igav ja hall.
Võibolla tal on siis internetis tõesti huvitavam istuda, kui kodune suhtlus. Mine tea, mis probleem seal võib olla, sellest pole ju lähemalt kirjutatud. Sellepärast minagi arvasin, et mehes ja arvutis viga ei ole.

qri
Algaja

Registreeritud: 03.07.2004
Viimane külastus: 15.09.2012
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.01.2006 kell 20:27 Reply With Quote
Kui juba uneajast varastad aega arvuti taga istumiseks, siis see on juba haigus.
Siin peab sekkuma meditsiin.

elu ei jää seisma, kui leiate tühja rahakoti

dex
;)

Registreeritud: 16.02.2003
Viimane külastus: 19.08.2019
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.01.2006 kell 20:32 Reply With Quote
arvestades qri definitsiooni olen ma juba aastaid surmavalt haige , sellele vaatamata tunnen end hästi.

When all you have is a hammer, everything looks like a nail.

exactly
ärapanija

Registreeritud: 25.03.2005
Viimane külastus: 17.08.2006
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.01.2006 kell 22:05 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: jaanely
mul tuttaval selline olukord,et mees muudkui passib arvuti taga. ei saa sexigi enam,omavahelist suhtlemist ja rääkimist pole ammu......

nuu seks ju ka mingil määral omavaheline suhtlemine) huvitav, milline arvuti tal on,kas selline väikese ......... (ekraaniga), või nagu tavaliselt eestlastel,selline suur, DD?

"Tule taevas appi!" /Lennart Meri/

Bithe
Mittetolerantne inimene!

Registreeritud: 28.03.2004
Viimane külastus: 15.06.2013
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.01.2006 kell 22:23 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: jaanely
siit tekib nüüd mõte,et kas mehel on midagi viga või on arvuti saatanast? äkki on arvutitele midagi sisse programmeeritud,nagu mingi hüpnoos või nii ja ei saa enam arvuti tagant ära........

No nii naiivne nüüd ka olla ei saa! Arvuti saatanast? Sisse programeeritud hüpnoos? Kle kullake- vaata vähem ulmefilme!

Oderint dum metuant...

Vanapaks
Vastaline Krants

Registreeritud: 12.04.2005
Viimane külastus: 8.05.2011
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.01.2006 kell 22:47 Reply With Quote
Aga äkitse unustaks ära need vildid ja villarätikud? Jne....Jne....Jne...

Sed Moscovia delenda est

reheline
The Bad Thresher

Registreeritud: 09.03.2003
Viimane külastus: 13.10.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 23.01.2006 kell 08:45 Reply With Quote
Muidugi on arvuti saatanast. Samuti internett. Peaserver asub põrgus. Väljendidki on ju vastavad: tulemüür, tulirebane jne. Samuti viskab mõnel arvuti laua peal aeg-ajalt sinist suitsu välja. On veel kahtlejaid?

Üts reheline nännu ja tõmmanu herra jalgupiten maha. Kõik pesmä. Herr õks rüüknü: "Ma olen saks!" "Ah teid om kaks!" "Ma olen härra!" "Ah sa' kurrat är' lähät!" Sõs nakat viil õigõ pesmä.

Lola69
Võrrandi muutuja

Registreeritud: 09.11.2002
Viimane külastus: 9.08.2015
Otsib: kirjasõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 23.01.2006 kell 11:59 Reply With Quote
Ei noh, inimesed ei saa suheldud, arvuti süüdi.

PS! Enne uue teema püstitamist kasutage otsingut!

Leekides hukkus ka liblikas. Hoia pikivahet!

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
t33t
Kasutaja

Registreeritud: 07.05.2004
Viimane külastus: 26.04.2011
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 23.01.2006 kell 20:34 Reply With Quote
Ehk peaks teine pool ka omale arvuti ostma, nii võib ju jutukas lausa kokkugu juhtuda
Üldiselt tasuks arvuti välised tegevusi leida!
Minna jalutama, teatrisse, kinno, sööma jne jne.
Kui mehel on valida, kas kuulata kuidas päeval murdus küüs ja tegelt hakkab leib kõvaks minema või surfata neti avarustes, siis tõenäoliselt valib viimase!
Ülemine lõik oli ülldistav ja ei süüdistanud ega kiitnud ühtegi osalist

Things YOU own, end up OWNING you!

Imre
:

Registreeritud: 30.12.2004
Viimane külastus: 28.01.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 23.01.2006 kell 20:45 Reply With Quote
Kui naine(ma eeldan, et sa seda oled) ikka ei paku mingit pinget, siis mina ka eelistaks arvuti taga olla.
Kui mul temaga midagi rääkida pole, siis tegelen parem millegi kasulikuga.
Leia parem uus mees(poiss-sõber vms).

Minu ebaselge jutt on tingitud alkoholist või selle tugevatest jääknähtudest,mille tõttu ei saa mind milleski süüdistada.

freelancer
Küünikust vahikoer

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 23.01.2006 kell 20:51 Reply With Quote
Arvuti pole mitte suhteröövija vaid huvitavam asi mis on sind lihtsalt välja vahetanud.Lepi sellega kui võid.

qri
Algaja

Registreeritud: 03.07.2004
Viimane külastus: 15.09.2012
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 23.01.2006 kell 21:40 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: dex
arvestades qri definitsiooni olen ma juba aastaid surmavalt haige , sellele vaatamata tunnen end hästi.

Sõltlase esimene vabandus: olen terve, tunnen ennast hästi, probleemi ei ole.
Lase ennast igaksjuhuks kontrollida.

elu ei jää seisma, kui leiate tühja rahakoti

freelancer
Küünikust vahikoer

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 23.01.2006 kell 22:21 Reply With Quote
huvitav kuidas see kontroll välja näeb.Kas tuleb päevapealt arvuti kasutamine maha jätta või kasutada mingit rohtu.

Esmaseks profülaktikaks soovitan preparaati X-prep ja ka tugevamaid kõhulahtisteid.See peaks ka panema nii mõnegi mõtlema milleks tegelikult pärakas mõeldud on.Kaks kärbest ühe hoobiga.-Tegelikult ema kunagi keelas haigete ja õnnetute üle naerda-sorry

exactly
ärapanija

Registreeritud: 25.03.2005
Viimane külastus: 17.08.2006
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 23.01.2006 kell 22:52 Reply With Quote
nuu kui kõht lahti,siis istutakse läpakas põlvede peal potil .... tänapäeva WC-s ju WiFi täiesti basic!

"Tule taevas appi!" /Lennart Meri/

Lizett
Kasutaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 23.01.2006 kell 23:06 Reply With Quote
Ja jaa, ka mina ostan omale läpaka, et WC-s võrgus olla. Nii et suva, kas kõht lahti või mitte.

li-li
pensil;)

Naine
Registreeritud: 02.08.2002
Viimane külastus: 20.04.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 24.01.2006 kell 10:17 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: exactly
nuu kui kõht lahti,siis istutakse läpakas põlvede peal potil .... tänapäeva WC-s ju WiFi täiesti basic!

täielik friigi text juba....olin seltskonnas, kus unistati kõik[sugu] mugavustest arvuti taga

armastuse maagiline arv
on üksteist
veel pole hilja
hakata armastama
/Ott Arder/

pisimimm
Super Moderator

Registreeritud: 19.11.2002
Viimane külastus: 7.09.2010
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 24.01.2006 kell 10:23 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Imre
Kui naine(ma eeldan, et sa seda oled) ikka ei paku mingit pinget, siis mina ka eelistaks arvuti taga olla.
Kui mul temaga midagi rääkida pole, siis tegelen parem millegi kasulikuga.
Leia parem uus mees(poiss-sõber vms).
Ehh, alati pole asi ju naise huvitavuses või selles, et temaga miskit rääkida pole... Minu mehe hobiks on kõik arvutiga seonduv... Meie elus oli periood (umbes aastane), kus mees oma tööelus pidi tegelema arvutijuppide müügi, garantii, nõustamise ja kõige sinna juurde kuuluvaga ja et olla asjaga kursis, vahetas meie kodusel arvutil iga nädal emaplaate, prosesid, mälusid jms... Saate aru, IGA nädal Tuli koju, sõi kõhu täis ja kadus oma maailma...ei, aegajalt ju suhtles minuga, kui ma ta kõrvale seisin ja enne vastuse saamist ära ei läinud aga jah...karm... Aga see oli tema hobi ja ta tundis selle vastu siirast huvi - no miks siis keelata, onju... Siiski mingi hetk kannatus katkes ja õnneks ka tema vaimustus Sai räägitud ja asi paranes... Samas, mõelge, kui teil endal on nii kohutav huvi millegi vastu, siis kas teise kraaksumine seal kõrval aitab teil sellest eemalduda? Ei, ei aita... Pigem tuleks seda omavahel arutada ja asjad tähtsuse järjekorda seada. Ega vaevalt me isegi aru saame ju, kui millegi huvitavaga tegelema end unustame, et keegi teine sellepärast kannatada võib...meil on ju huvitav Milleks mees kohe prügikasti visata kui annab vestelda... (enne viskamist siis ) Kui tõesti miski ei aita, siis jah, kas on inimene ta kõrval ebahuvitav või kõik muu liiga palju huvitavam...Kõik selgub võrdlustes ju..

Lase mul olla jääkuubik, kes libiseb piki su keha ja upub su nabaauku, et siis surra su süles...

Epukas
Auväärne Kasutaja

Registreeritud: 22.06.2004
Viimane külastus: 27.05.2013
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 24.01.2006 kell 12:18 Reply With Quote
Suur osa meestest eelistab probleemidest rääkimise asemel vaikida.. Vaikimisele kaasa aitab arvuti.. seal möllamine viib osaliselt mõtted muule, saab tunda oma probleemidehunniku all kasvõi korrakski parem.. Kui probleemid tunduvad lootusetud sellele inimesele, siis ta eelistabki arvutit.. vähemalt nii kaua, kuni tunneb, et jaksab probleemidega tegeleda.. naised on kannatamatud elukad.. Esiteks neile ei meeldi, et mees niiii palju võib istuda ühe koha peal ning tegeleda näiliselt eimillegagi.. teiseks mees tihti ei suhtle naisega sel ajal.. vähemalt mitte normaalsete lausetega ning näib, nagu ei huvitaks naine ja tema jutt meest üldse..
arvatavasti on igati tore, pealehakkaja, julge, tark naine kuidagi mehe ego (tahtmatult) piisavalt palju haavanud, et mees tunneb ennast halvasti.. või on mehe ego tööl/sõprade poolt tambitud.. või on rahaprobleemid või...
vaevalt, et on selles, et naine ei näe enam füüsiliselt atraktiivne..
mina oma kogemusest võin öelda, et tihti poetakse liiga palju arvuti taha siis, kui enesekindlus on madal ning ennast ei osata hinnata ega armastada.. naine peab olema vapper ja järjekindlalt leidma võimalusi, kuidas kiita meest, kui tubli ta on (ning leidma võimalusi, kus mees saaks tubli olla.. kasvõi munapraadimises.. ),. ning näitama, et naine armastab meest ka siis, kui mees vahel natuke luuser on... kui naine tõesti tahab selle mehega olla elu lõpuni koos, kui tõesti tõesti armastab ja on valmis vaeva nägema, siis pole võimatu panna meest ennast armastama.. siis tuleb ka muu tasapisi (ilma, et naine õhutama peaks).. ühised väljassöömised, kinoskäigud, jalutamised.. aga see võtab aega.. olenevalt inimestest..Ja võin kindlalt öelda, et see saab raske olema.. mida iseseisvam on harjunud naine olema.. Aga tulemus on seda väärt.. ja siis, kui näiteks paaril tulevad lapsed, on eriti hea, kui mees on harjunud ja mees tahab olla naisele abiks.. mitte ei perseta arvuti ees...

pisimimm
Super Moderator

Registreeritud: 19.11.2002
Viimane külastus: 7.09.2010
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 24.01.2006 kell 12:24 Reply With Quote
Kõik oleneb ju tegelikult sellest, MIDA see mees seal arvutis ka teeb.... Kas käib tutvussaitidel uusi tutvusi otsimas või tegeleb mingi konkreetse hobiga (filmid, muusika etc.), millest vb ka kogu pere lõpeks mingit kasu saab...(nagu meil hetkel)..urisen mis urisen, lõpuks on ikka hea küll, kui mõni uus film on vaadata nii endal kui lastel ...
...munapraadimisele mõeldes, siis eelistavad ma usun kõik mehed enne arvutit kui seda pliidiäärset kohta

Lase mul olla jääkuubik, kes libiseb piki su keha ja upub su nabaauku, et siis surra su süles...

<<  1    2    3  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Seksperdid | Galerii | Tutvus | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0238411 sekundit