Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2    3    4  >>
Autor: Teema: Kuidas käituda kui oled kogemata kellegi tapnud?
reheline
The Bad Thresher

Registreeritud: 09.03.2003
Viimane külastus: 13.10.2019
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 12.09.2007 kell 20:17 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Barbar
õnneks pole ise kedagi alla ajanud, aga need allaajajad ajavad turja punaseks küll, kui minu enda loom alla aetaks, kasvõi kogemata, ka siis kolgiks ajaja korralikult läbi (ma pole mingi inimeste armastaja), aga kui juhuslik loom juhuslikult alla aetakse, siis sõltub ajaja käitumisest, mõistliku käitumise puhul ei hakka suvalisi tülitama
Veider suhtumine! Pange oma kuradi lemmikloomad kinni! Kolgiks ajaja läbi Tõeliselt veider.

Üts reheline nännu ja tõmmanu herra jalgupiten maha. Kõik pesmä. Herr õks rüüknü: "Ma olen saks!" "Ah teid om kaks!" "Ma olen härra!" "Ah sa' kurrat är' lähät!" Sõs nakat viil õigõ pesmä.

View User's Profile View All Posts By User
freelancer
Küünikust vahikoer

Registreeritud: 12.02.2004
Viimane külastus: 29.03.2018
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 12.09.2007 kell 21:08 Reply With Quote
Minu teada samuti ei tohiks inimeste kallid ja armastatud koduloomad lihtsalt mööda maailma jalutada.Olen ise korra koera pärast kraavi sõitnud.Ja omanik saatis mu vittu kui nõudsin auto kordategemist.Oleks vähemalt oma naistki lohutuseks pakkunud.Edaspidi enam seda viga ei tee.Kui koer teel ees siis üritan ta jätta rataste vahele.Kui veab läheb hästi.Ma mõtlen koera.Tuua aga autosistujad ohvriks mõne vastutustundetu koeraomaniku pärast -mõttetu.

Elada tuleb nii,et isegi hauakaevaja nutaks su matustel.

kommionu
Kaupmees tõe turult

Registreeritud: 15.07.2009
Viimane külastus: 19.10.2019
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 05.05.2016 kell 12:22 Reply With Quote
Jääb selgusetuks, kumb siis lohutamist vajas? Sina või tema naisuke?

Loomade laibad oleks viisakas teelt ära koristada, siin on eriti palju väiksemaid elukaid, kiirteedel alla jäänud. ( Need on muide aiaga mõlemalt poolt piiratud, et suuremad ei pääseks sinna. )
Noh ja suviti, tipptunnil ei märka igat raibet, nii need siis sõidetaksegi suht laiali mööda asfaldit.

Inimese laiba peidaks ära.

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
Leni
Friik

Naine
Registreeritud: 02.12.2005
Viimane külastus: 13.01.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 05.05.2016 kell 15:15 Reply With Quote
Meil on maal koeral helkurvest seljas kui õue läheb omapäi.

(Tohivad küll jalutada üksi ka, see seadus on ainult Tallinnas, vbl mõnes omavalitsuses veel)

naisemees
Kasutaja

Mees
Registreeritud: 17.07.2004
Viimane külastus: 14.02.2019
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 05.05.2016 kell 19:55 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: freelancer
Minu teada samuti ei tohiks inimeste kallid ja armastatud koduloomad lihtsalt mööda maailma jalutada.Olen ise korra koera pärast kraavi sõitnud.Ja omanik saatis mu vittu kui nõudsin auto kordategemist.Oleks vähemalt oma naistki lohutuseks pakkunud.Edaspidi enam seda viga ei tee.Kui koer teel ees siis üritan ta jätta rataste vahele.Kui veab läheb hästi.Ma mõtlen koera.Tuua aga autosistujad ohvriks mõne vastutustundetu koeraomaniku pärast -mõttetu.

No sellest on ju korduvalt ja ammu räägitud, et kui loom teel, siis ainult pidurdus. Kui piisas siis hea, kui ei siis ei. Ükski loom ei vääri inimese surma! Inimene on kunn selles maailmas!

Doktor! Mul käib pea ringi! Doktor: "Näen".

freelancer
Küünikust vahikoer

Registreeritud: 12.02.2004
Viimane külastus: 29.03.2018
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 05.05.2016 kell 21:38 Reply With Quote
Selleks leiutatigi autodele kängururauad et ,,loomad,, hammastega üle kapoti lennates autolt vaha ja värvi maha ei kraabiks.Erandiks on naturaalnahast kasukaid kandvad indiviidid kelle hell libisemine lisab ainult läiget poleeritud ja vahatatud pinnale.

Elada tuleb nii,et isegi hauakaevaja nutaks su matustel.

Deiviidas
Hundi aaria ooperist Tagahambad

Mees
Registreeritud: 12.12.2003
Viimane külastus: 19.08.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 07.05.2016 kell 23:50 Reply With Quote
Väga si.t tunne on see! Looma eluküünla kustutamine on kurb aga ma kujutan ette, et sellest saab veel üle. Aga saata teise ilma oma liigikaaslane on juba hoopis teine teema. Annaks saatus, et sellist asja ei Teie ega mina iilagi oma elu jooksul kogema ei peaks!
sissy84
Umbusklik

Naine
Registreeritud: 11.08.2003
Viimane külastus: 19.10.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.05.2016 kell 22:28 Reply With Quote
Põdra osas eelistaksin ma kraavi sõitmist. Kordades hullem on kui ta autosalongi sisse lendab.
Siiani on mul vedanud ja on pidurdamisest aidanud. Ma lahistaks nutta ka siis kui orava alla ajaksin, suuremad loomad tähendaksid mulle suuremat leina.

Inimesi pole plaanis maha nottida. Juhul kui pedofiilid hoiavad minu lastest eemale, siis on kindel, et oma elu jooksul ei pea ma naistevanglat külastama. Ma ei tahaks oma käsi määrida teise inimese maha löömisega...
Isegi kui on hea plaan inimest ära kaotada on siiski tõenöosus vahele jääda ja vanglasse sattuda (õnneks ühe inimese tapmise eest üldjuhul 10 aastat ei saa). Ma ei ole julm inimene aga lapsed on minu mõistes erilised ja nende kaitsmine on minu õlgadel lapsevanemana. Pedofiile karistaks riik liiga lahjalt ja ma ei suudaks edasi elada teadmisega, et ma pole midagi teinud oma laste nimel. Siit ka sellised sünged mõtted.

Kui lapsi ei olnud oli elu kuidagi kergem, siis ma ei võtnud taolisi asju südamesse. Nüüd on pedofiilid sõimusõnaks saanud ja ma ei suuda isegi mitte Michael Jacksonit raadiost kuulata. Isegi kui see on kõlakas, on see inimene minu silmis koletis.

Ära võta südamesse! Võta suhu ja sülita välja.
Elu on nagu lehm, pidevalt saab pulli!

<<  1    2    3    4  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Seksperdid | Galerii | Tutvus | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0193410 sekundit